Jak

Obsah

Jak otevřít mřížku v režimu sestavení v sims 4

3. Jak se dívat na střechy ve stavebnictví? Mohu si vybrat střechu, ale nemohu se na ni podívat konkrétně na domě, ukazuje 1. patro bez stěn. ale potřebuji se podívat do 2. patra a vidět dům z boku, se všemi stěnami a střechou.

Horká tlačítka ve stavebním režimu

[K] — perlík;
[R] — přepínání nástrojů;
[E] — pipeta;
[B] — režim konstrukce stěny;
[L] — změna denní doby (ráno, odpoledne, večer, noc);
[Alt] — umístění objektů mimo buňky;
[G] — deaktivuje mřížku;
[Domů] — umožní viditelnost zdí;
[Konec] — vypne zobrazení zdí.
[PageUp] – o patro výš
[PageDown] — o patro níže
potřebujete poslední 4 klíče

Zajímavé:  Jak začít pracovat jako technik v The Sims 4.

The sims 4 na ps4

Schválené rozhodnutí

Chcete-li zvětšit položky na PlayStation 4, musíte současně podržet L2 a R2 a bez uvolnění těchto tlačítek stisknout nahoru nebo dolů.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

Co musí být ve vaší hlavě, abyste otevřeli téma o Sims v nejnovější sekci fóra věnované Battlefield 5?!

Win 10 x64 HP / i5-3550 / asus P8Z77-V LE / DDR3 2x8Gb 1600 MHz Corsair / GTX970 EVGA SSC ACX 2.0+ / SSD 250 GB Samsung 860 Evo +1.5 TB Seagate Barracuda + 3TB AeroCo / AeroCo V-9TB H Corsair TX650W / 23.8″ Philips 242V8A

Klávesové zkratky pro stavění v Sims 4

Konstrukční klávesové zkratky v Sims 4 jsou nezbytné pro rychlé ovládání. Už nemusíte klikat na ikony v panelu nástrojů a zdlouhavě hledat to správné tlačítko. Nyní bude stačit si jednou zapamatovat účel určitých kláves a stavba půjde mnohem rychleji. Budete se moci plně soustředit na návrh budovy.

Umístění předmětů

Správa objektu

Rychlý výběr nástroje

 • Nástroj kapátko: podržte klávesu E;
 • Ruka: držte H;
 • Sledgehammer: Podržte K při kliknutí na předměty, které chcete odstranit;
 • Změna barev: vyberte klávesu R kliknutím na požadovanou položku;
 • Stěna: Stiskněte B.

Další klávesové zkratky pro stavění v Sims 4

 • Odebrat mřížku: G;
 • Umístěte tapetu na jednu buňku stěny: při pokládání obkladu stěny podržte klávesu Alt;
 • Úplné vyplnění místnosti stěnou nebo podlahovou krytinou: při pokládání stěnové nebo podlahové krytiny podržte klávesu Shift;
 • Umístěte dlaždice ve tvaru trojúhelníku: stiskněte Ctrl + F, aby dlaždice byly trojúhelníkové. Opakujte, aby byl opět čtvercový.

Vše o konstrukčním režimu v Sims 4: cheaty, klávesové zkratky

The Sims 4 Build Mode skrývá mnoho tajemství, o kterých většina hráčů často ani neví! Ale s jejich pomocí můžete nejen stavět mnohem krásněji, ale také realizovat jakékoli, dokonce i ty nejodvážnější architektonické fantazie!

V tomto článku se dozvíte, jak zvedat a spouštět předměty do libovolné výšky, měnit jejich velikost a umísťovat a otáčet předměty mimo mřížku v Sims 4. Ale to není to nejdůležitější! Naučíte se potřebné cheat kódy, které vám otevřou více příležitostí a dokonce odemknou skryté objekty. Dozvíte se také o klávesových zkratkách, díky kterým bude stavění mnohem pohodlnější.

Tipy pro stavění v Sims 4

Tipy pro stavění v The Sims 4 nejsou jen pro začátečníky! Dokonce i zkušení hráči často neznají některé funkce tohoto režimu. Ale výrazně zjednodušují život a otevírají vám nové možnosti. V této části se například dozvíte, jak zvedat a spouštět objekty do libovolné výšky, měnit jejich velikost a umísťovat a otáčet objekty mimo mřížku.

Zajímavé:  Jak vytvořit firmu v The Sims 4.

Jak vyzvednout předmět v režimu budování Sims 4?

Abyste mohli sebrat předmět v konstrukčním režimu Sims 4, musíte nejprve povolit cheat bb.moveobjects on.

Nyní můžete upravit výšku, ve které bude položka umístěna. Vyberte objekt a stiskněte klávesu 9 Při každém stisknutí se objekt mírně zvedne. Když dosáhne požadované výšky, uvolněte jej a zůstane v této výšce.

Chcete-li vybranou položku snížit, použijte místo toho klávesu 0.

Jak odstraním mřížku v režimu Build v Sims 4?

Odstranění mřížky v konstrukčním režimu v The Sims 4 je někdy nutné, aby se zajistilo, že během stavby nic neruší výhled. A ve skutečnosti je to velmi snadné! Vše lze vyřešit stisknutím jedné klávesy. Chcete-li mřížku v konstrukci Sims 4 odstranit, jednoduše stiskněte klávesu G. Chcete-li ji vrátit zpět, jednoduše znovu stiskněte stejnou klávesu.

Jak zvětším nebo zmenším objekt v režimu sestavení Sims 4?

Možnost zvětšit nebo zmenšit objekt v režimu stavění Sims 4 je velmi užitečná při zdobení vašeho domova. Autíčka můžete například proměnit ve skutečná auta. Samozřejmě, že nebudou cestovat. Ale vypadají jako skutečné!

Nebo můžete vytvořit skutečně absurdní budovy. Proč například nepostavit dům kolem obrovské toalety?

Před použitím těchto klávesových zkratek musíte zadat cheat bb.moveobjects on. Jinak nebudou správně fungovat.

V režimu konstrukce vyberte položku a stiskněte klávesu ]. Položka bude mírně zvětšena. S každým stisknutím klávesy se objekt bude zvětšovat a zvětšovat. A pro zmenšení velikosti dříve zvětšeného objektu stiskněte klávesu [, dokud nedosáhnete požadované velikosti.

Zatímco většinu položek lze zvětšit, některé takto nefungují. Například okna, dveře a zrcadla. Rámy oken a dveří se sice zvětší, ale otvor ve zdi zůstane stejně velký.

Jak plynule otáčet a přesouvat věci mimo mřížku v Sims 4?

Mřížka bude zcela ignorována, pokud při pohybu objektu podržíte klávesu Alt na klávesnici. Nyní si můžete uspořádat nábytek, jak chcete!

Při použití této klávesové zkratky se doporučuje zadat cheat bb.moveobjects on. Díky tomu bude možné přesouvat předměty co nejblíže k sobě. Nebo vytvořte úžasné kombinace z různého nábytku!

Totéž platí pro rotující předměty. Abyste mohli objekt otáčet, jak chcete, vyberte požadovaný nábytek, podržte klávesu Alt a levé tlačítko myši. Začněte kroutit myší a vybraná položka se bude hladce otáčet v kruhu.

Zajímavé:  Jak spustit hru Sims 4 z Originu.

Volné otáčení je podobné volnému umístění v tom, že nejsme omezeni v tom, jak prvek otáčíme. Aby však klávesa Alt při otáčení správně fungovala, musí být zapnutý režim kamery Sims 3.

Chcete-li přepnout do režimu fotoaparátu Sims 3, vyberte nabídku Nastavení v pravém horním rohu obrazovky. Odtud vyberte Možnosti hry a poté Ovládací prvky a fotoaparát. Zaškrtněte políčko vedle „Kamera The Sims 3“.

Cheat kódy pro stavbu v Sims 4

Chcete překrýt jeden objekt na druhý nebo je umístit co nejblíže? Stavět na veřejných nebo soukromých plochách? Koupit skryté předměty pro váš domov? Využijte těchto cheatů!

Důležité!
Před použitím cheatů si samozřejmě musíte hru uložit. Kromě toho, před použitím cheatů pro konstrukci, musíte aktivovat Developer Code. V opačném případě některé z nich jednoduše nebudou fungovat.

S tímto cheatem můžete spojit dva kusy nábytku a vytvořit něco úplně jiného. Například spojením dvou běžných pohovek v pravém úhlu k sobě můžete vytvořit krásnou rohovou pohovku. A přitom bude normálně fungovat!

Například zde jsou dvě pohovky kombinované a pod nimi je ještě postel.

Uvědomte si prosím, že kombinování položek může ovlivnit vaši schopnost používat část nebo celou položku. Může také způsobit podivné vizuální efekty, když jej používají.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.moveobjects on.

Cheat Move Objects má určitá omezení. Ačkoli vám to umožní umístit dvě okna na stejnou část stěny, nebude to vypadat moc dobře. Faktem je, že hra stanoví, že na jedné buňce stěny bude pouze jedno okno. Ze stejného důvodu nelze kombinovat dveře a oblouky.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.showhiddenobjects.

Tento cheat nám umožňuje nakupovat mnoho položek, které si obvykle nemůžeme vzít ze stavebního režimu. Například vzrostlé ovocné stromy, lžíce, hrnky, auta a další věci, které naši Simíci používají při svých každodenních činnostech.

Pozor: jakmile je režim ladění (který tento kód nazývá) zapnutý, není již možné jej vypnout pomocí cheatu. Aby skryté předměty opět zmizely, budete muset hru uložit a znovu načíst.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.enablefreebuild.
Zajímavé:  Jak opravit průhledný účes v Sims 4.

Jak snížit stěny v The Sims 4 na PS4

Ahoj, The Sims Aminians! Existuje tolik vzrušujících způsobů ovládání hry, že by bylo nemožné je všechny vyjmenovat v jednom článku. Nebudu proto tvořit antimon a dám vám sedm tipů pro hraní The SimsTM 4 na herních konzolích.

obrázek nahraný uživatelem

1. Změňte velikost obrazovky

Bez ohledu na to, kde je váš monitor umístěn – v obývacím pokoji, v knihovně nebo na balkóně – při správné konfiguraci se prvky rozhraní v The Sims 4 pohodlně vejdou do rohů vaší TV nebo obrazovky monitoru. Pokud jsou prvky uživatelského rozhraní v rozích obrazovky sotva viditelné, zkuste změnit velikost obrazovky pomocí následujících metod.​

Při prvním spuštění hry můžete upravit viditelnou oblast vaší televizní obrazovky pro The Sims 4 pomocí podrobných pokynů. Jednoduše přesuňte modrý okraj do rohů obrazovky vašeho televizoru nebo monitoru pomocí levé páčky a poté stisknutím tlačítka A potvrďte svůj výběr. Toto nastavení bude přidáno do vašeho uloženého souboru, takže nebudete muset upravovat hranice při každém spuštění hry. Pokud chcete okraje upravit později: Stiskněte tlačítko Nabídka na ovladači a poté vyberte Nastavení hry > Jiné > Upravit okraje.

The Sims 4 používá systémová nastavení k určení hranic viditelné oblasti obrazovky. Chcete-li změnit okraje, přejděte z domovské obrazovky PS4 do Nastavení > Zvuk a displej > Nastavení oblasti obrazu.

Stisknutím tlačítka nahoru nebo dolů přiblížíte nebo oddálíte oblast obrázku. Pro optimální zobrazení by bílé rohové značky měly být zarovnány s rohy obrazovky vašeho televizoru nebo monitoru.

2.Zobrazit ovládací prvky

The Sims 4 má spoustu ovládacích prvků a může být těžké si je všechny zapamatovat. Pokud uvíznete, nakloňte dolů [Left Stick (Xbox One) / L3 Button (PS4)] a uvidíte ovládací prvky pro aktuální obrazovku nebo režim. Pokud jste například v konstrukčním režimu, uvidíte všechny ovládací prvky, které budete ke stavbě potřebovat. Pokud jste v Životním režimu, uvidíte ovládací prvky, které budete potřebovat k ovládání životů svých Simíků. Pokud máte nějaké pochybnosti, v pravém horním rohu kterékoli obrazovky je připomenutí, které vám řekne, jak otevřít schémata ovládání.

2.Výběr regulačního schématu.

Monotónní řízení může být únavné. Pokud chcete změnit ovládání ve hře, zkuste přepínat mezi ovládáním rychlého rozhraní a virtuálním kurzorem. Mezi těmito dvěma ovládacími schématy můžete přepínat, jak chcete. Stačí stisknout tlačítko [Zobrazit (Xbox One) / tlačítko touchpadu (PS4)]. Některé oblasti hry budou vždy používat schéma ovládání rozhraní, aby bylo jejich ovládání snadnější.

Zajímavé:  Jak rychle získat předplatitele v The Sims 4.

4. Volné otáčení v konstrukčním režimu.

Pravděpodobně víte, že objekty v konstrukčním režimu lze otáčet v krocích po 45 stupních. Někdy je ale potřeba jemnější přístup – tehdy se volné otáčení hodí! Stiskněte a podržte [LB/RB (Xbox One) / L1/R1 (PS4)], zatímco držíte předmět, a poté objekt otočte pomocí pravé [stick (Xbox One) / joystick (PS4)]. Nyní můžete otáčet objekty podle svého návrhu a preferencí. Skvělé, že?

5. Změna velikosti objektů.

Chcete-li změnit velikost libovolného objektu, stiskněte současně [LT+RT a D-Pad (Xbox One)/L2+R2 a směrová tlačítka (PS4)]. Stisknutím pravého tlačítka objekt zvětšíte a stisknutím levého tlačítka jej zmenšíte. Stisknutí tlačítka nahoru a tlačítka dolů neovlivní velikost objektu. Chcete vytvořit největšího trpaslíka na světě? Ano prosím!

Kódy jsou nejlepší přátelé hráčů The Sims! Někdy nechcete hrát podle pravidel a pak vám přijdou na pomoc testovací cheaty v týmu. Ve hře jednoduše stiskněte [oba nárazníky a obě spouště (Xbox One) / tlačítka R1, L1, R2 a L2 (PS4)] a zapněte testovací cheaty. Tímto způsobem aktivujete kódy v The Sims 4 a například pomocí kódu motherlode můžete získat více Simoleonů. Doufáme, že si užijete hledání a kontrolu různých kódů! Je třeba dodat, že aktivací kódů v aktuální hře zakážete [úspěchy (Xbox One) / trofeje (PS4)] pro danou hru. Pokud spustíte novou hru, kódy nebudou fungovat, ale [úspěchy (Xbox One) / trofeje (PS4)] budou ve hře k dispozici. Proto se můžete bavit s kódy v jedné hře a získat [úspěchy (Xbox One) / ceny (PS4)] v jiné.

7. Prohlédněte si nové materiály.

Když po zakoupení balíčku nebo aktualizaci hry získáte nový obsah, můžete si spuštěním hry prohlédnout, co je nového. Nové položky budou zvýrazněny zlatou barvou. To znamená, že všechny nové funkce najdete v režimu Vytvořit postavu nebo v režimu Build po zlaté stezce.

 • Jak vytvořit jednotku červeného varování 2
 • Minecraft hra, jak se spřátelit s Herobrine YouTube
 • Vypočítejte úhly rovnoběžníku, jestliže jeho úhly přiléhající k jedné straně jsou v poměru 2 3
 • Je možné nosit dva stejné prsteny v wow?
 • Co je semínko v Minecraftu

Stáhněte si Vše o konstrukčním režimu v Sims 4: cheaty, klávesové zkratky

Stáhněte si Vše o konstrukčním režimu v Sims 4: cheaty, klávesové zkratky

Autor Stavitel plotu Doba čtení 11 min Zobrazení 34 Zveřejněno 07.01.2023. XNUMX. XNUMX

Zajímavé:  Jak dělat jógu v The Sims 4.

Povolit bezplatné sestavení – cheat kód pro stavbu na veřejných pozemcích v sims 4

Pokud chcete změnit veřejný pozemek, aniž byste přešli do režimu správy města, stačí to použít. Enable Free Build je cheat kód pro stavbu na veřejných a soukromých pozemcích v The Sims 4. S ním můžete odkudkoli vstoupit do stavebního režimu a změnit toto pole.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C ;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.enablefreebuild.

Pokud máte například nainstalovaný doplněk „Univerzita“, pak můžete změnit design koleje pouze pomocí tohoto kódu.

Přesunout objekty — cheat kód pro stavbu bez omezení

Možná jeden z nejoblíbenějších cheatů. Move Objects je cheat kód pro stavění v Sims 4 bez omezení. S jeho pomocí budete moci umisťovat předměty na místa, kam to hra většinou neumožňuje. Věci můžete umístit blíže k sobě nebo se dokonce dotýkat.

S tímto cheatem můžete spojit dva kusy nábytku a vytvořit něco úplně jiného. Například spojením dvou běžných pohovek v pravém úhlu k sobě můžete vytvořit krásnou rohovou pohovku. A přitom bude normálně fungovat!

Například zde jsou dvě pohovky kombinované a pod nimi je ještě postel.

Uvědomte si prosím, že kombinování položek může ovlivnit vaši schopnost používat část nebo celou položku. Může také způsobit podivné vizuální efekty, když jej používají.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C ;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.moveobjects on .

Cheat Move Objects má určitá omezení. Ačkoli vám to umožní umístit dvě okna na stejnou část stěny, nebude to vypadat moc dobře. Faktem je, že hra stanoví, že na jedné buňce stěny bude pouze jedno okno. Ze stejného důvodu nelze kombinovat dveře a oblouky.

Zobrazit skryté objekty — kód pro skryté stavební objekty v sims 4

Dalším často používaným cheatem je kód skrytého stavebního předmětu Sims 4, který nám umožňuje používat předměty, které obvykle nevidíme v režimu budování nebo je nemůžeme koupit.

 • Pro aktivaci otevřete cheatovou konzoli;
 • To lze provést pomocí klávesové zkratky Ctrl, Shift, C ;
 • Do zobrazeného pole zadejte kód bb.showhiddenobjects.

Tento cheat nám umožňuje nakupovat mnoho položek, které si obvykle nemůžeme vzít ze stavebního režimu. Například vzrostlé ovocné stromy, lžíce, hrnky, auta a další věci, které naši Simíci používají při svých každodenních činnostech.

Zajímavé:  Jak pracovat jako kuchař v The Sims 4.

Pozor: jakmile je režim ladění (který tento kód nazývá) zapnutý, není již možné jej vypnout pomocí cheatu. Aby skryté předměty opět zmizely, budete muset hru uložit a znovu načíst.

Rychlý výběr nástroje

 • Nástroj kapátko: podržte klávesu E;
 • Ruka: držte H;
 • Sledgehammer: Podržte K při kliknutí na předměty, které chcete odstranit;
 • Změna barev: vyberte klávesu R kliknutím na požadovanou položku;
 • Stěna: Stiskněte B.

Klávesové zkratky pro stavbu v sims 4

Konstrukční klávesové zkratky v Sims 4 jsou nezbytné pro rychlé ovládání. Už nemusíte klikat na ikony v panelu nástrojů a zdlouhavě hledat to správné tlačítko. Nyní bude stačit si jednou zapamatovat účel určitých kláves a stavba půjde mnohem rychleji. Budete se moci plně soustředit na návrh budovy.

Další klávesové zkratky pro stavbu v sims 4

 • Odebrat mřížku: G ;
 • Umístěte tapetu na jednu buňku stěny: při pokládání obkladu stěny podržte klávesu Alt;
 • Úplné vyplnění místnosti stěnou nebo podlahovou krytinou: při pokládání stěnové nebo podlahové krytiny podržte klávesu Shift;
 • Umístěte dlaždice ve tvaru trojúhelníku: stiskněte klávesovou zkratku Ctrl F, aby dlaždice byly trojúhelníkové. Opakujte, aby byl opět čtvercový.

ploty

Ploty a ploty interagují s terénem dvěma různými způsoby. Pokud je první bod, na který kliknete, když začnete umisťovat plot, na terénu, bude plot kopírovat tvar terénu, na který je umístěn. Tyto typy oplocení se také automaticky přizpůsobí jakýmkoli změnám terénu.

Pokud je prvním bodem, na který klepnete při umísťování plotu, základ nebo zeď, plot zůstane upevněn ve stejné výšce a základ se pod ním automaticky vytvoří, aby byla zachována tato výška.

Brána by měla být vždy umístěna na rovném povrchu. Řekněme například, že máte plot vedoucí přes kopec. U bran budete muset vyrovnat část tohoto terénu, abyste je ubytovali.

Fences for sims 4 — konstrukce v sims 4 — adresář souborů sims 4 — sims-new

Hoste, jsme rádi, že tě vidíme. Prosím zaregistrujte se nebo přihlaste!

Hoste, jsme rádi, že tě vidíme. Prosím zaregistrujte se nebo přihlaste!

Hoste, jsme rádi, že tě vidíme. Prosím zaregistrujte se nebo přihlaste!

Hoste, jsme rádi, že tě vidíme. Prosím zaregistrujte se nebo přihlaste!

Zajímavé:  Jak získat slávu v The Sims 4.

Jak plynule otáčet a přesouvat objekty mimo mřížku v sims 4?

Dalším trikem je plynulé umisťování a otáčení objektů mimo mřížku v The Sims 4. Obvykle, když umístíte předmět, bude mřížkou blokován. To znamená, že jej můžete umístit pouze do buněk. Ale to lze také obejít, aby se nábytek uspořádal realističtějším způsobem. Koneckonců, všechno v životě nemůže stát tak hladce, že?

Mřížka bude zcela ignorována, pokud při pohybu objektu podržíte klávesu Alt na klávesnici. Nyní si můžete uspořádat nábytek, jak chcete!

Při použití této klávesové zkratky se doporučuje zadat cheat bb.moveobjects on. Díky tomu bude možné přesouvat předměty co nejblíže k sobě. Nebo vytvořte úžasné kombinace z různého nábytku!

Totéž platí pro rotující předměty. Abyste mohli objekt otáčet, jak chcete, vyberte požadovaný nábytek, podržte klávesu Alt a levé tlačítko myši. Začněte kroutit myší a vybraná položka se bude hladce otáčet v kruhu.

Volné otáčení je podobné volnému umístění v tom, že nejsme omezeni v tom, jak prvek otáčíme. Aby však klávesa Alt při otáčení správně fungovala, musí být zapnutý režim kamery Sims 3.

Chcete-li přepnout do režimu fotoaparátu Sims 3, vyberte nabídku Nastavení v pravém horním rohu obrazovky. Odtud vyberte Možnosti hry a poté Ovládací prvky a fotoaparát. Zaškrtněte políčko vedle „Kamera The Sims 3“.

Jak vyzvednout předmět v režimu sestavení sims 4?

Abyste mohli sebrat předmět v konstrukčním režimu Sims 4, musíte nejprve povolit cheat bb.moveobjects on.

Nyní můžete upravit výšku, ve které bude položka umístěna. Vyberte objekt a stiskněte klávesu 9 Při každém stisknutí se objekt mírně zvedne. Když dosáhne požadované výšky, uvolněte jej a zůstane v této výšce.

Chcete-li vybranou položku snížit, použijte místo toho klávesu 0.

Jak odstranit mřížku v režimu budování v sims 4?

Odstranění mřížky v konstrukčním režimu v The Sims 4 je někdy nutné, aby se zajistilo, že během stavby nic neruší výhled. A ve skutečnosti je to velmi snadné! Vše lze vyřešit stisknutím jedné klávesy. Chcete-li mřížku v konstrukci Sims 4 odstranit, jednoduše stiskněte klávesu G. Chcete-li ji vrátit zpět, jednoduše znovu stiskněte stejnou klávesu.

Jak zvětšit nebo zmenšit objekt v režimu sestavení sims 4?

Možnost zvětšit nebo zmenšit objekt v režimu stavění Sims 4 je velmi užitečná při zdobení vašeho domova. Autíčka můžete například proměnit ve skutečná auta. Samozřejmě, že nebudou cestovat. Ale vypadají jako skutečné!

Zajímavé:  Jak poslat Sims 4 na hřbitov.

Nebo můžete vytvořit skutečně absurdní budovy. Proč například nepostavit dům kolem obrovské toalety?

Před použitím těchto klávesových zkratek musíte zadat cheat bb.moveobjects on. Jinak nebudou správně fungovat.

V režimu konstrukce vyberte položku a stiskněte klávesu ]. Položka bude mírně zvětšena. S každým stisknutím klávesy se objekt bude zvětšovat a zvětšovat. A pro zmenšení velikosti dříve zvětšeného objektu stiskněte klávesu [, dokud nedosáhnete požadované velikosti.

Zatímco většinu položek lze zvětšit, některé takto nefungují. Například okna, dveře a zrcadla. Rámy oken a dveří se sice zvětší, ale otvor ve zdi zůstane stejně velký.

Sloupce

Sloupy automaticky nezvětší svou výšku tak, aby odpovídala výšce vašich budov. Bohužel jsou fixní ve stejné výšce.

Chcete-li vytvořit efekt super vysokých sloupů, můžete použít klávesy 9 a 0 ke zvednutí sloupů. Vrstvením několika pilířů na sebe se vytvoří efekt jednoho souvislého pilíře. K tomu budete potřebovat cheat kód bb.MoveObjects.

Střechy

Na rozdíl od stěn a místností mohou být střechy umístěny v terénu. Střechy nemají žádný vliv například na kopce a snadno zmizí v jakékoli nerovnosti.

Mohou tedy být dobrým způsobem, jak učinit vaši budovu šetrnější k životnímu prostředí. Místnost na obrázku níže ve skutečnosti nezapadá do terénu, ale přidáním střechy to tak vypadá. A teď je to něco podobného jako dům v horách, vchod do bunkru a tak dále.

Schody

Schodištěm lze spojit dvě oblasti terénu v různých výškách. Při umísťování žebříků rozhraní automaticky hledá nejbližší rovný povrch, ke kterému se mohou „připojit“. To znamená, že můžete velmi snadno vytvořit obrovská schodiště, která jdou z nejnižšího bodu na vašem pozemku do nejvyššího.

Tím se schody automaticky zarovnají podle čtverců mřížky nahoře a dole. To má zajistit, aby schody byly pro Simíky funkční.

Horní část schodiště však nemůžete zakrýt zeminou – můžete ji zvednout a vytvořit efekt „umístění schodů uvnitř hory“.

Schodiště může také spojit terén s budovou. Je známo, že různě vysoké budovy lze propojit schodištěm (stejně jako patra v domě). Ale úhel schodů stále nelze v The Sims 4 změnit, takže si vyhraďte velké plochy pro složitá konstrukční řešení. Ale můžete automaticky změnit jeho délku (výšku), pokud změníte založení budovy.

Když umístíte žebřík v Sims 4, standardně půjde z patra, na kterém se nacházíte, o patro výše. Podržením klávesy Ctrl při výběru schodiště můžete tuto akci zrušit. Pak ji můžete vzít o patro níž.

Zajímavé:  Jak rychle získat předplatitele v The Sims 4.

Podlahové dlaždice

Umístěním dlaždic na jakýkoli nerovný terén tento terén automaticky vyhladíte.

Z tohoto důvodu lze dlaždice použít k vytvoření „schodišť“. Umístěním dlaždic po malých krocích nahoru/dolů z kopce můžete vytvořit funkční sadu schodů, které vašim postavám umožní přecházet po zemi, po které by jinak nemohly chodit.

Dlaždice se tak stávají dalším způsobem, jak vytvořit velmi zajímavé struktury.

Umístění předmětů

Otočit položku: doleva — «».

Tipy pro budování v the sims 4

Tipy pro stavění v The Sims 4 nejsou jen pro začátečníky! Dokonce i zkušení hráči často neznají některé funkce tohoto režimu. Ale výrazně zjednodušují život a otevírají vám nové možnosti. V této části se například dozvíte, jak zvedat a spouštět objekty do libovolné výšky, měnit jejich velikost a umísťovat a otáčet objekty mimo mřížku.

Stavba — oplocení, ploty, brány, altány pro simíky 4

Připojte se k naší komunitě fanoušků The Sims. Čtěte novinky, články a recenze, sdílejte snímky obrazovky a dojmy, studujte lekce o stavbě a vytváření herních objektů, zapojte se do zajímavých soutěží a projektů, ptejte se a sdílejte řešení, spřátelte se s podobnými zájmy.

Zde najdete všechny potřebné informace o hře!

Připojte se k naší komunitě fanoušků The Sims. Čtěte novinky, články a recenze, sdílejte snímky obrazovky a dojmy, studujte lekce o stavbě a vytváření herních objektů, zapojte se do zajímavých soutěží a projektů, ptejte se a sdílejte řešení, spřátelte se s podobnými zájmy.

Zde najdete všechny potřebné informace o hře!

Správa objektu

Otočte vybraný objekt, místnost, střechu nebo schodiště: doleva — «». Umístění několika stejných položek do řady bez opětovného výběru: položky umístěte při stisknuté klávese Shift.

Cheat kódy pro stavbu v sims 4

The Sims 4 Construction Cheat Codes jsou první věcí, kterou se musíte naučit, abyste se stali špičkovým designérem interiérů pro své Simíky! S jejich pomocí totiž můžete odstranit všechna pravidla, která vás omezují v procesu výstavby.

Chcete překrýt jeden objekt na druhý nebo je umístit co nejblíže? Stavět na veřejných nebo soukromých plochách? Koupit skryté předměty pro váš domov? Využijte těchto cheatů!

Důležité Samozřejmě, před použitím jakýchkoli cheatů musíte hru uložit. Kromě toho, před použitím cheatů pro konstrukci, musíte aktivovat Developer Code. V opačném případě některé z nich jednoduše nebudou fungovat.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»