Odpovědi

Obsah

Zajímavé:  V The Sims 4 se objevili duchové –

Co je zajímavého v The Sims 4

20 životních pravd, které jsme se naučili při hraní The Sims

Otevřete balíček sušenek, nalijte sodu do sklenice a zapněte svou oblíbenou počítačovou hru The Sims – pojďme se ponořit do veselých vzpomínek z dětství.

ADME shromáždili 20 zábavných životních lekcí, které jsme se naučili při hraní tohoto simulátoru lidského života.

1. «Takhle jsem se naučil flirtovat.»

2. „Stručně o tom, jak jsem si představoval život v hostelu“

3. Jedna z nejtěžších voleb

4. Podvádět můžete, jen když je vaše žena nebo manžel venku

5. Pokud vás někdo naštve, stačí sundat žebřík z bazénu.

6. «Stále hledám, kde v životě zadat heslo «motherlode», abych zbohatl.»

7. «Zdá se mi, že jsem stále bez povýšení, jednoduše proto, že jsem na nějakou otázku odpověděl špatně.»

8. Někdy potřebujeme všichni jen vyskočit na postel.

9. Je v pořádku pokládat nádobí na podlahu!

10. Nejsi to ty, když máš hlad.

11. Je docela normální něco chtít a zároveň se bát.

12. Na vibračním lůžku je snazší otěhotnět.

13. Přípitek zachrání každou neúspěšnou párty. Protože každý rád pije

14. Pokud se budete dlouho dívat do dalekohledu, mimozemšťané určitě přiletí

15. Pokud vám dojdou peníze, vždy můžete okno prodat

16. Je zcela normální milovat několik lidí najednou.

17. Nejprve sněz, co je na talíři, a pak v tom můžeš spát.

18. „Autobus vozí děti do školy. Pochybuji, že je to bezpečné. »

19. „Pořád chci takový oversized šatník“

20. Nezáleží na tom, zda se v autě cítíte pohodlně. Hlavní věc je, jak cool vaše auto vypadá zvenčí

Co jste se naučili od The Sims?

Náhled fotografie instagram.com/gabrielacabral_thesims2

Zajímavé:  V The Sims 4 toto území protíná řetězec stop.

Nyní populární

15 lidí, kterým se novoroční večírek vydařil tak, že ho nemůžete vymazat z paměti, ať se snažíte sebevíc

15 lidí, kterým se novoroční večírek vydařil tak, že ho nemůžete vymazat z paměti, ať se snažíte sebevíc

20 lidí, kteří mají svůj vlastní názor na uspořádání prostoru

20 lidí, kteří mají svůj vlastní názor na uspořádání prostoru

15+ jídel ze série „Proč se obtěžovat servírováním, když se vám v žaludku všechno míchá“

15+ jídel ze série „Proč se obtěžovat servírováním, když se vám v žaludku všechno míchá“

20 pinčů, kteří se kvůli úsporám pohybovali jako kukačka

20 pinčů, kteří se kvůli úsporám pohybovali jako kukačka

Komentáře

A rád jsem tvořil sebe, své přátele, rodinu a sledoval, jak spolu komunikují. Je zajímavé, že můj Simík se okamžitě zamiloval do Simíka mého manžela a on se do ní zamiloval a vzali se.
Vytvořila také všechny postavy z Harryho Pottera — někdy z éry Marauders, někdy z éry Harryho. Tam byl Voldemort sympaťák, žil s dívkou jménem Naginya A Brumbál byl zvláštní stařík Taky by se dalo hrát fanfikce.
A v Sims4 jsem vytvořil 10. doktora. Vydal se na procházku po okolí a setkal se s první počítačově vygenerovanou SIM kartou, na kterou narazil. Nebudete tomu věřit, jmenovala se River! (pro ty, kteří sledují seriál, bude moje úžasnost jasná).

Simíky jsem hrál ve škole a trochu i na univerzitě. Někdy to bylo fascinující, ale častěji jsem si jen vytvořil postavu, postavil dům atd. Už jsem nikdy nehrál xD

Obecně je tato hra samozřejmě považována za dívčí hru, ale já ji hraji rád. Toto je doslova simulátor boha. Chcete-li, nechte všechny trpět, chcete-li, udělejte kariéru, chcete-li, překrucujte takové zápletky, které George Martin nervózně svíjí.

Nedávno jsem si ze zvědavosti stáhl makin magic. Nedokážu si představit, jak jsem si předtím hrál a stihl spoustu věcí, můj Simík se právě probudil, snídal a už chce spát! energie tak rychle ubývá, na rozdíl od nových dílů

Zajímavé:  Jaký je rozdíl mezi The Sims 4 a The Sims 4 Deluxe.

Oooh, jak jsem ječel s výskytem nemocí! Genocidy, epidemie Mají být Simíci s opačnými charakterovými rysy umístěni společně? A když ze smrti přijde, že je to simulátor života (ne doslova, ale to je smysl). Mmm Nostolzhi) Mám jít hrát?

Velikonoční vajíčka v The Sims 4

Svět počítačových her

Série The Sims již více než dvacet let těší fanoušky zajímavými a detailními světy, do kterých se snadno ponoříte a na chvíli zapomenete na realitu. Všechny jsou pečlivě zabaleny s mnoha drobnostmi a úroveň zpracování samotné hry je úctyhodná.

The Sims 4 a jeho rozšíření mají spoustu velikonočních vajíček a tajemství pro zvědavce. Znáte je všechny? Doporučujeme to zkontrolovat.

Stranger Things v Strangerville

Stranger Things v Strangerville

Ti, kteří prošli historií Strangerville, znají podivnou vegetaci, která zaplnila místní tajnou laboratoř. Četné výstřely nakonec zavedou hlavního hrdinu k Mother Plant, obrovskému, děsivému stvoření, které se zdá být příčinou všech nedávných incidentů.

Vzhledově se rostlina podezřele podobá Demogorgonovi z oblíbeného sci-fi hororu Stranger Things od Netfilxu. Zejména okvětní lístky «hlavy» nestvůry jsou velmi podobné tomu, co bylo v sérii na místě hlavy postavy.

Moana

Moana

Island Living představilo nové veřejné toalety s roztomilými uměleckými díly s motivem ostrova, které označují vstupy do pánských a dámských částí. Hráči obeznámení s dílem Disneyho zaznamenali podobnosti mezi vyobrazenými ostrovany a hlavními postavami karikatury „Moana“, vydané v roce 2016.

Odkaz na píseň Queen

Odkaz na píseň Queen

Ve speciálu „Na univerzitě“ je velmi málo velikonočních vajíček. V anglické verzi hry se jeden z motocyklů nazývá „Bike. Bike!“. Toto je věta z písně Queen „Bicycle Race“. V ruskojazyčné verzi myšlenka s odkazem na píseň v názvu kola nezmizela, pouze zde se dvoukolovému příteli říká „Budu řídit kolo ještě dlouho“, již s odkazem na dílo domácího umělce.

Zajímavé:  V The Sims 4 Sim odmítá jíst.

Louže s legračními tvary

Louže s legračními tvary

Pokud váš Simík náhodou rozbije kohoutek a teď stojí a pozoruje proudění vody po zemi, nebuďte tak naštvaní a přimějte je, aby po nich hned uklidili. Ano, rozbitý faucet je nešťastná událost, ale zároveň je to způsob, jak od vývojářů vidět neobvyklé velikonoční vajíčko.

Stačí počkat, až loužička na podlaze vyroste do maximální velikosti. V tomto případě lze jeho vzhled změnit výběrem jednoho z dostupných designových stylů. Gumovou kachničkou můžete vytvarovat i loužičku ve vaně!

Cheat na hru Konami

Cheat na hru Konami

The Sims 4 Kids Stuff má pro fanoušky starých hardcore her příjemné překvapení. Když se podíváte na popis prostoru pro děti, můžete najít odkaz na slavný trik ve hrách Konami: kombinaci stisknutí „nahoru-dolů-dolů-doleva-doprava-doleva-doprava-BA“.

Tento cheat je známý tím, že se objevuje v mnoha hrách Konami a nejenže ve hrách poskytuje různé výhody, ale vždy vypadá stejně.

Malování se smutným klaunem

Malování se smutným klaunem

Zatímco fanoušci Sims dobře vědí, kdo je Smutný klaun, ne každý ví, že v The Sims 4 ho můžete záměrně přimět, aby se objevil. To se provádí pomocí vhodně pojmenovaného obrázku – pokud se na něj Simík podívá, získá status „Smutný klaun“. Pokud si zároveň obléknete kostým klauna, přidá se i nálada „Slzy klauna“.

Sims 3 v televizi

Sims 3 v televizi

Když se vaši Simíci posadí k televizi, pozorně se podívejte na to, co je na obrazovce, a všímejte si toho, co je vám povědomé.

Pokud si Simík zapne Romance Channel, zahraje drama z viktoriánské éry jako poctu Downton Abbey. Nechybí ani film s mumiemi a dobrodruhy, zřejmý odkaz na sérii Mumie.

Nová dívka a její sousedé

Nová dívka a její sousedé

V Oasis Springs existuje komunita sestávající ze tří mladých lidí a jejich souseda. Pokud jste viděli Novou dívku, určitě si povšimněte zjevných podobností, zejména proto, že hlavní ženskou roli hraje herečka jménem Zooey Deschanel a dívka od vedle se jmenuje Zooey Patel.

Zajímavé:  Odstraňte lis v The Sims 4.

Tábor pro bezdomovce Valle del Sol

Tábor pro bezdomovce Valle del Sol

V rozšíření Path to Glory můžete najít překvapení velikonoční vajíčko pod mostem v parku Mirage. Když se tam podíváte ve fotorežimu, uvidíte malý kemp. Vzhledem k tomu, že Del Sol Valley bylo založeno na skutečném městě Los Angeles, je pravděpodobné, že se hra tímto způsobem rozhodla reflektovat problém rostoucího bezdomovectví v amerických městech, který se v posledních letech zhoršil.

Bella Goth a posedlí

Bella Goth a posedlí

Bella Goth je doslova nejpamátnější postavou franšízy The Sims. Záhadná dívka se objevila v první hře a od té doby se stala důležitou součástí virtuální historie tohoto fiktivního světa.

Ve Strangerville se setkáváme s posedlými Simíky, kteří mluví podivně. Mezi poznámkami, které udělali, byla věta o Belle, kde jí říkali „naše matka v červeném“.

Emily, mořská příšera

Emily, mořská příšera

Jakmile dorazíte k Windenburgským skalám, pravděpodobně si v moři všimnete něčeho neobvyklého. A sice mořská příšera, která se mimochodem objevila již v předchozích hrách série.

To je jasný odkaz na legendu o Nessie, tajemné příšeře z jezera Loch Ness. Místní verze Nessie se jmenuje Emily, a přestože s ní není možné nijak komunikovat, v rozšíření City Living si můžete koupit malou sněhovou kouli na památku s její miniaturní verzí uvnitř.

Saze duchové

Saze duchové

Během dovolené v Granite Falls mohou vaši Simíci potkat nebo dokonce chytit různé druhy hmyzu a jiných neobvyklých tvorů. Mezi nimi jsou prachoví duchové — kulaté, nadýchané černé hrudky, které se objevují v noci ve zdejším lese.

Stejná stvoření, nebo alespoň velmi podobná vzhledu, obývají fantasy světy Hayao Miyazaki v Spirited Away.

Svět Sixim

Svět Sixim

V dodatku «Do práce!» Vaši Simíci se mohou věnovat kariéře vědce, provádět různé typy výzkumu a vymýšlet nová zařízení.

Zajímavé:  V Sims 4 chybí svíčky.

Sixim je cizí svět s podivnou flórou a faunou, který se nachází v jiné dimenzi nebo v jiném hvězdném systému. Na existenci tohoto světa není nic zvláštního, ale jeho název (v anglické verzi) je odkazem: Sixam je inverzí názvu Maxis, společnosti, která vytvořila franšízu The Sims.

Známky nadřazenosti a schizmatiky

Známky nadřazenosti a schizmatiky

V «Pojďme se společně bavit!» do hry vstoupily kluby. Mezi kluby původně přítomnými ve hře jsou dva protichůdné kluby: Paragons of Excellence a Splitters. Ve skutečnosti názvy klubů v anglické verzi — «Paragons» a «Renegades», respektive — odkazují na jinou hru EA — Mass Effect, kde byla také pojmenována cesta morálního vývoje hlavní postavy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»