Odpovědi

The Sims 4 unesli mimozemšťané

V tomto příspěvku na blogu vám ukážeme, jak se stát obětí mimozemského únosu v The Sims 4.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo být unesen mimozemšťany v The Sims 4? To je ve hře vzácný jev, ale rozhodně je to možné. V tomto příspěvku na blogu probereme způsoby, jak zvýšit vaše šance na únos a dokonce se podělíme o své osobní zkušenosti s mimozemskými bytostmi.

Dříve existující pravděpodobnost únosu

Než se vrhneme na způsoby, jak zvýšit své šance na únos, je důležité vědět, že možnost únosu již v The Sims 4 existuje. To je však velmi malá šance a vyskytuje se pouze v určitých časech a na určitých místech. .

Doba únosu je od 12 do 3 hodin ráno. Místo únosu je obvykle v otevřené oblasti bez střechy, jako je park nebo dvorek. Šance na únos se také zvyšuje, pokud má váš Sim vlastnost vesmírného nadšence.

Zvyšte své šance

Chcete-li začít kariéru vědce, váš Sim musí mít vlastnost „Genius“ a splnit touhu „Fabulously Rich“. Jakmile váš Sim dosáhne úrovně vědecké kariéry 6, bude si moci zakoupit satelitní anténu a počítač Mimo tento svět z nabídky režimu nákupu.

Zajímavé:  V zóně je městský život Sims 4.

Pokud nechcete absolvovat vědeckou kariéru, můžete také použít cheaty k získání předmětů. Jednoduše stiskněte «Ctrl + Shift + C» pro otevření cheatové konzole, poté zadejte «bb.showhiddenobjects» a stiskněte Enter. Tento cheat odemkne všechny skryté objekty, včetně satelitní antény a počítače Out of this World.

Jakmile budete mít tyto předměty, umístěte je na dvorek vašeho Simíka nebo do nedalekého parku. Váš Simík bude moci používat satelitní parabolu k „hledání mimozemšťanů“ a počítač „Z tohoto světa“ k „hackování mimozemských informací“. Tyto akce zvýší vaše šance na únos.

Únos jinými prostředky

Pokud se nechcete trápit se satelitní anténou a počítačem Out of this World, existují i ​​jiné způsoby, jak zvýšit své šance na únos. Jedním ze způsobů je nechat svého Simíka pozorovat hvězdy dalekohledem od 12:00 do 3:00. Dalším způsobem je nechat Simíka použít objekt Observatoř, který najdete v kategorii Akce a dovednosti v nabídce Režim nákupu.

Z naší osobní zkušenosti jsme zjistili, že když váš Simík provede akci „Watch the Sky“ na rozhlasové stanici nebo televizním kanálu, zvyšuje to také vaše šance na únos. Tuto interakci lze provádět kdykoli během dne.

Některé tipy, jak zvýšit své šance na únos, zahrnují, aby váš Sim měl na sobě vlastnost „Lucky“ a aby nosili oblečení s vesmírnou tématikou. Před pokusem o únos je také důležité se ujistit, že je váš Simík dobře odpočinutý a má plný močový měchýř.

Únos mimozemšťany v The Sims 4 může být vzácný, ale rozhodně možný. Dodržováním metod nastíněných v tomto blogu můžete zvýšit své šance, že budete uneseni a zažijete na vlastní kůži setkání z jiného světa. Happy Simming!

  • Jak se pohybovat v posteli v The Sims 4
  • The Sims 4 Moje svatební příběhy jsou opraveny
  • Jak se zeptat dětského vědce v The Sims 4
  • jak používat cheat na nemovitosti zdarma v The Sims 4
  • Jak opravit chybějící přebalovací pult The Sims 4 po aktualizaci miminka
Zajímavé:  V The Sims 4 nepracují žádní veterináři.

Vetřelci ve hře Sims 4: únos, schopnosti, kříženci. Mimozemšťané v The Sims 4.

Judes je nová kolekce, která je také součástí rozšiřujícího balíčku Sims 4 Get to Work! Giudy najdete exkluzivně na Seeksim. Nad podstavami se tyčí kamenné koule a celá konstrukce připomíná šachovou figurku.

Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.

„Do hry byli přidáni dlouho očekávaní mimozemšťané – ne ti, kteří stále sedí v tancích Sims ze základny, ale inteligentní humanoidi, kteří létají na UFO a přebírají vaše komnaty. Mimozemšťany lze vytvořit v editoru postav; Na rozdíl od předchozích her v sérii už nemusíte procházet městy ve dne v noci nebo se dívat dalekohledem, abyste potkali mimozemšťana. Chcete-li začít s touto neobvyklou simulací, jednoduše přejděte do CAS a vyberte možnost Vytvořit mimozemšťana, jak je znázorněno na obrázku níže. Přizpůsobte si vzhled svého osobního mimozemšťana výběrem z devíti odstínů pleti a devíti možností očí. Každá barva mimozemské duhovky je jako malá galaxie! Zní to lákavě, že? V každém sudu medu ale podle žánrových pravidel nesmí chybět moucha v mléce. A stvoření mimozemšťanů není výjimkou. Tato roztomilá mimozemská stvoření nemají vlasy ani obočí a nemůžete si vybrat účes nebo pokrývku hlavy, náušnice atd. A oblečení není příliš husté: vývojáři přidali do hry pouze dvě možnosti oblečení ve čtyřech barvách. Mezi těmito dvěma typy mimozemských kostýmů není prakticky žádný rozdíl – oba jsou lesklé a jasně zelené. Ale množství mimozemského make-upu je působivé. Všechny rtěnky, oční stíny, oční linky atd. jsou dostupné lidem (mimochodem mužům i ženám), ale nejzajímavější vypadají mimozemšťané. Přidejte futuristické tetování nebo dvě do svého odvážného make-upu a máte sci-fi vzhled. Tip: I přes omezení oblečení můžete svého mimozemšťana obléknout do pozemského oblečení. Chcete-li to provést, jděte do jakéhokoli obchodu s oblečením a kupte si věc, která se vám líbí na figuríně. To je vše, už žádné záblesky obleku! Co umí mimozemšťané? Za prvé: převlečte se! Jedná se o zcela novou možnost, která se na rozdíl od předchozích her objeví, když na ni mimozemšťan klikne. Ve své skutečné podobě může mimozemšťan: Upravit převlek Při výběru první možnosti se dostanete do editoru postav, kde si můžete upravit vzhled osoby, která bude maskovat vaši zelenou kameru. Mimochodem, rozhodli jsme se převléknout za růžovovlasou blondýnku se štíhlýma nohama a působivou. Inteligence. To okamžitě vzbuzuje sympatie a důvěru mezi všemi v okruhu míle! Chcete-li použít kamufláž, vyberte druhou uvedenou možnost, Převlek, ale uvědomte si, že mnoho mimozemských schopností není k dispozici, když je maskováno. Tím se plynule dostáváme k interakci mezi mimozemšťany a lidmi kolem nich. Speciální typy interakcí jsou v nabídce zvýrazněny ikonou mimozemšťana. Najdete tam zejména tyto možnosti: Sympatie Analýza postav Povídání o inteligenci Povídání o podivném atmosférickém tlaku Povídání o pozemšťanech Vymazání paměti jídla Analýza skeneru atd. „Analýza postavy“ odhaluje vlastnosti partnera, „Empatie“ vyjadřuje city mimozemšťana vůči partnerovi a „Probe Fright“ vytváří velmi zvláštní momenty. Prozkoumejte různé možnosti komunikace, stojí to za to.

Zajímavé:  The Sims 4 má volnou lásku.

Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.Sims 4 mužské těhotenství. The Sims 4: Mimozemšťané a mužské těhotenství, část první. S rozšiřujícím balíčkem The Sims 4 Get to Work.

Sims 4 mužská těhotenská náladovka. Těhotenství

Těhotenství v The Sims 4 trvá 72 hodin a je rozděleno do 3 trimestrů, v každém z nich nastávající mamince roste bříško. A je jich čím dál tím víc. A je jich čím dál tím víc. V The Sims 4 se celá osobnost Simíků změní. Jak roste bříško a zvětšuje se velikost prsou, počínaje druhým trimestrem se mění i chůze, která je nemotornější a mírně křivá.

Sims 4 mužská těhotenská náladovka. Těhotenství

Těhotné Sims v The Sims 4

První dva trimestry trvají 24 Simíků. Délku třetího trimestru, tedy závěrečné fáze těhotenství, skrývají záhadné otazníky, ale ve skutečnosti tato fáze, stejně jako ty předchozí, trvá přesně 24 hodin. Od třetího trimestru můžete čerpat mateřskou dovolenou z práce. Toto je možnost, nikoli povinnost – pokud chcete, těhotný simulátor může v této části hry nadále fungovat. A pokud k porodu dojde v pracovní době, váš zaměstnavatel zajistí okamžitý návrat vašeho svěřence domů. Otec dítěte je rovněž uvolněn z práce, aby se o miminko postaral; Potřeby těhotné ženy na jídlo, spánek a především fyzické potřeby klesají rychleji a je třeba je naplňovat mnohem pečlivěji. Kromě toho může opice trpět nevolností a malátností v důsledku bolesti zad a toxémie spojené s příznaky.

Sims 4 mužská těhotenská náladovka. Těhotenství

Nevolnost postavy během těhotenství v The Sims 4.

Těhotné postavy mají zvláštní způsoby komunikace. Mohou nabídnout ostatním, že se budou dotýkat svého břicha. A pokud se podaří druhého Simíka vyřídit, mohou požádat nastávající maminku o svolení.

Sims 4 mužská těhotenská náladovka. Těhotenství

Těhotné Simíky se mohou dotýkat svého břicha

Simíci s rysem Detonator nejen negativně reagují na své budoucí potomky. Pokud vyzvete detonátor, aby se dotkl břicha nastávající maminky, měli byste očekávat, že nejen odmítne, ale že bude vašeho Simíka otravovat křikem.

Zajímavé:  Odstraňte cenzuru z The Sims 4.

Sims 4 mužská těhotenská náladovka. Těhotenství

Rozbuška se odmítá dotknout žaludku

Můžete se také zeptat těhotné ženy, jak daleko je v těhotenství po vstupu do druhého trimestru. S radostí vám něco odpoví v The Sims, usmívá se a dotýká se svého břicha. Toto je interakce na kartě Přátelský. Zajímavé je, že na podobnou akci v záložce Punk odpoví s úsměvem i těhotná Simka. Těhotenské náhubky pro výbušné Simíky přinášejí nastávající mamince stres, nikoli radost. Měli byste udělat vše pro to, abyste ji v této těžké době rozveselili. Mnoho interakcí není dostupných pro Simíky, kteří jsou ve zvláštní pozici. Třeba rvačky a neplechy na raketové lodi. Pro jejich vlastní bezpečnost. Zároveň je zde mnohem méně zakázaných akcí než v Sims 3. Více o akcích zakázaných těhotným ženám si můžete přečíst ve speciálním tématu na našem fóru Během očekávání dítěte se vaše SIM karta stává nezranitelnou. Boney může máchat kosou, kolikrát chce. Nastávající maminka se smrti nebojí. Těhotné ženy se navíc stáří nebojí. Zabraňte těhotným Sims v The Sims 4, aby byly těhotné. Zpočátku hra neměla možnost ovlivnit pohlaví dítěte, ale tato příležitost se objevila s šestnáctým oficiálním patchem. Aby se narodila dívka, musí simulace jíst jahody a poslouchat pop music. Abyste měla kluka, musíte držet mrkvovou dietu a poslouchat alternativní hudbu.

Sims 4 těhotenské kódy. Vlastnosti těhotenství v Sims 4

Sims 4 těhotenské kódy. Vlastnosti těhotenství v Sims 4

Na rozdíl od předchozí verze nemělo početí dítěte v The Sims 4 zvonový efekt označující Simovo těhotenství. Místo toho hra po spuštění zobrazila veselou zprávu „Čas jíst pro dva!“, po níž následovala čtvrtletní zpráva. Hráči vždy vidí, v jaké fázi těhotenství se postava nachází.

Jak si udělat těhotenský test v Sims 4

Další novinkou v The Sims 4 je těhotenský test, který lze provést ihned po početí dítěte. K tomu postavě stačí jít na záchod a projít testem na 15 Simoleonů, načež okamžitě začne čtvrtletní hlášení. Pokud se test neprovede, těhotenství automaticky nastane 24 hodin po početí.

Zajímavé:  V The Sims 4 je spousta duchů.

Charakter Těhotenství Známky

První trimestr je doprovázen nevolností a častou potřebou „fyzického omezení“. Postava má nápadně malé bříško. Těhotná žena může otci dítěte sdělit „důležitou zprávu“. Jiní lidé se mohou ptát, jak daleko je nastávající matka do těhotenství.

Ve druhém trimestru se objevují nové interakce, jako „Nabízím, abych se dotkl žaludku“, „Žádám, abych se dotkl žaludku“. Těhotná žena potřebuje hodně jíst, spát a často chodit na toaletu, protože tyto potřeby rychleji klesají. Zvětší se jí prsa a břicho a změní se i její chůze. Od tohoto okamžiku může být člověku poskytnuta mateřská dovolená.

Ve třetím trimestru se výrazně zvětšuje břicho a prsa. Postava si často stěžuje na bolesti zad a dře si záda. Od tohoto okamžiku začíná odpočítávání do narození dítěte.

Jak dlouho trvá těhotenství v Sims 4?

Obvykle těhotenství trvá od 3 do 5 dnů. Můžete rodit doma nebo jít do nemocnice. Porod obvykle trvá několik hodin, stejně jako v reálném životě. Během této doby může rodící žena podnikat, například se sprchovat nebo uklízet dům.

Mnoho hráčů se také zajímá o otázky, jak urychlit těhotenství v The Sims 4 a zda jsou ve hře těhotenské kódy. O tom budeme hovořit v následujících částech článku.

Síla mozku

Mod přidává nový požadavek — výkon mozku, který se snižuje, když mimozemšťan využívá své schopnosti. Chcete-li ji obnovit, stačí spát nebo meditovat pomocí interakce „Obnovit sílu mozku“.

mozek power mod

Schopnosti

Mimozemšťané nyní mohou Simíky vysát nebo infiltrovat, unést je a dokonce ovládat jejich mysl. Relevantní interakce jsou dostupné v kategorii Vetřelec, když kliknete na Sims.

Únos postavy a ovládání mysli mod

Pomocí akce „Capture this plot“ můžete unést všechny postavy v zápletce a přivolat mimozemšťany. Varování: Unesené postavy se mohou vrátit jako těhotné.

Zajímavé:  The Sims 4 má otevřené oceány –

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»