Odpovědi

Co potřebujete jíst v Sims 4, abyste porodili dívku?

Máme 24 odpovědi na otázku Co musíte v Sims 4 udělat, abyste porodili dívku? S největší pravděpodobností to bude stačit k tomu, abyste dostali odpověď na svou otázku.

 • Jak jít k porodu v Sims 4?
 • Jak ovlivnit pohlaví dítěte v Sims 4?
 • Je možné v Sims 4 jít na ultrazvuk?
 • Jak vypočítat narození dívky?
 • Jak stoprocentně počít dívku?
 • Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru?
 • Jak mít mnoho dětí v Sims 4?
 • Jak dlouho trvá těhotenství v The Sims 4?
 • Kdy je nejlepší čas otěhotnět, aby se narodila dívka?
 • Co musíte v Sims 4 udělat, abyste porodili dívku? Odezvy uživatelů
 • Co musíte v Sims 4 udělat, abyste porodili dívku? Videoodpovědi
Zajímavé:  V The Sims 4 je síťka na bradavky Murga.

Odpověděl Alexander Solovjov

Abychom měli kluka, my nutný jezte hodně mrkve a poslouchejte jen těžkou hudbu – alternativní nebo rockovou. Dívka.

Abyste v The Sims 4 porodili dívku, potřebujete: Vytvořit vztah mezi mužskými a ženskými postavami a propojit je v romantickém vztahu Vycvičit ženskou postavu v kuchařské dovednosti. Čím vyšší dovednost má, tím je pravděpodobnější, že porodí dívku. Můžete také porodit dívku pomocí rituálů, jíst hodně mrkve a poslouchat populární hudbu.

Jak jít k porodu v Sims 4?

Klikněte na SIM kartu a vyberte záložku “porodit v nemocnici». Klikněte na nejbližší kolébku (kterých je v konstrukčním režimu mnoho, zvláště pokud máte spoustu doplňků nebo nějakou náhradu CC za standardní kolébku v Sims 4) a vyberte kartu «porodit dítě.» Počkejte, jak to skončí.

Jak ovlivnit pohlaví dítěte v Sims 4?

Pokud chcete, aby váš Simík měl dívku v The Sims 4. Že Těhotná žena potřebuje jíst jahody a poslouchat pop music. Chcete-li mít kluka, musíte jíst mrkev a poslouchat alternativní hudbu.

Je možné v Sims 4 jít na ultrazvuk?

Ultrazvuk bude dostupný pouze pro těhotné Simíky, které jsou ve druhém nebo třetím trimestru. Chcete-li to provést, musíte kliknout na telefon, otevřít nabídku „Výlety“ a vybrat akci „Navštivte gynekologa“. Bude vás to stát 75 Simoleonů.

Jak vypočítat narození dívky?

metoda Optimální dny pro početí девочки Vlastnosti metody
Shettles metoda 2-4 dny před ovulací Doporučuje se mělká penetrace
Whelanova metoda 2–3 dny před ovulací nebo v den ovulace
Dětský prach 2-3 dny před ovulací 3 měsíce před početím je nutné sledovat hladinu luteinizačního hormonu ráno a večer

Jak stoprocentně počít dívku?

Existuje jen jeden způsob, jak stoprocentně počít dívku. Tato metoda se nazývá «preimplantační genetická diagnostika» a používá se pouze pro IVF (in vitro fertilizace).

Zajímavé:  Váš počítač nemá dostatek paměti pro hraní The Sims 4.

Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru?

Přejděte do nabídky nastavení hry. Vyberte „Jiné“ a zaškrtněte políčko vedle „Uživatelský obsah a úpravy“. Restartujte The Sims 4.

Jak mít mnoho dětí v Sims 4?

Stojí za to si to zapsat, abyste to neztratili. Poté budete muset aktivovat cheaty pomocí true kódu testingcheats. Jakmile k tomu dojde, je třeba zadat těhotenství. force_offspring_count (zde ID SIM karty) (číslo děti).

Jak dlouho trvá těhotenství v The Sims 4?

Otázka: Jak mohu vydělat více těhotenských žetonů? Odpověď: Těhotenské žetony můžete získat pouze v akci Těhotenství, která trvá 9 dny. Chcete-li získat žetony, dokončete úkoly asistenta a dosáhněte denních cílů své těhotné postavy.

Kdy je nejlepší čas otěhotnět, aby se narodila dívka?

Takže pokud chceš počít dívku, Poslední pohlavní styk by měl být nejpozději 2-3 dny před ovulací. Pokud plánujete početí chlapce, měli byste se týden před ovulací zdržet sexuální aktivity; V tomto případě je lepší mít pohlavní styk v den předcházející nebo shodný s datem ovulace.

Co dělat, abyste měli dívku v sims 4

roza makro tsvetok 172146 1280x720

Jak porodit dívku v Sims 4?

%D0%9A%D0%B0%D0%BA %D0%B2 %D0%A1%D0%B8%D0%BC%D1%81 4 %D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8C %D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D1%87%D0%BA%D1%83

Dnes vám řeknu, jak porodit dívku v The Sims 4. Tato metoda funguje 100% a je mnou osobně vyzkoušená. Přečtěte si článek, dodržujte doporučení a váš Simík se jistě stane maminkou úžasné dcery.

Funkční způsob porodu dívky v Sims 4

Všechno to začalo tím, že moje simička Anetta stále nemohla porodit dívku. S manželem Jackem plánovali těhotenství mnohokrát, ale Annette z nějakého důvodu porodila pouze chlapce. Žila tedy rodina, ve které byla pouze matka žena.

Opravdu jsem chtěl porodit dívku, abych ji mohl vychovat a vzít si ji. Rozhodla jsem se založit novou rodinu a vyzkoušet metodu, která fungovala v Sims 3. Představte si moje překvapení, když jsem si uvědomila, že tato metoda funguje i v Sims 4. Nyní mohu porodit holčičku se 100% pravděpodobností.

Zajímavé:  V The Sims 4 nepracují žádní veterináři.

Všechno se ukázalo být jednoduché — Abyste v Sims 4 porodili dívku, musíte během těhotenství jíst jahody a poslouchat pop music. Když tedy váš Simík začne vykazovat známky těhotenství (neustále chce jít na záchod, cítí se špatně atd.), okamžitě si kupte další jahody a krmte jimi Simíka tak často, jak je to jen možné.

Čtěte také: Co dělat, když se narodí křečci džungarští

1415980581 sadovodstvo v sims 4

The Sims

Existují další způsoby, které vám pomohou zjistit pohlaví vašeho dítěte v The Sims 4.

V tomto článku vám prozradíme tajemství, jak ovlivnit pohlaví miminka v The Sims 4, jak to udělat, aby se narodila holčička nebo kluk, ale i dvojčata a dokonce trojčata.

Jak porodit dívku ve hře Sims 4

1497823087 děti

Porodit holčičku v Sims 4 je docela jednoduché, váš Simík musí jíst jahody a poslouchat pop music, a pak holčička novopečenou maminku jistě potěší.

Možná se ptáte, kde sehnat jahody v The Sims 4, ale najdete je téměř všude ve Willow Creek a v Oasis Springs v tajné oblasti Forgotten Grotto (jak se tam dostat, čtěte zde: Jak najít Forgotten Grotto).

Jak porodit chlapce ve hře Sims 4

1497823087 děti3

Vaše zlatíčko chce synka, pak by při čekání na miminko měla jíst mrkev a poslouchat alternativní hudbu.

Jak porodit dvojčata v Sims 4

Díky charakterovému rysu pro zápletky „Na ley line“ je velmi snadné získat dvojčata, stačí zápletce tuto vlastnost dát.

1497823094 děti2

Jak porodit trojčata v Sims 4?

Chcete-li porodit trojčata, kupte si „Multiple Children“ v obchodě s odměnami za 3000 bodů nebo jej přidejte pomocí kódu: Traits.equip_trait Fertile (nezapomeňte nejprve zadat kód vývojáře v Sims 4). A také dejte oblasti, kde vaše rodina žije, charakterový rys „On the ley line“. A koho chcete, chlapce nebo děvčata, je jen na vás, protože pohlaví budoucích miminek ovlivnit už víte!

Zajímavé:  V The Sims 4 se rodí pouze chlapci.

Pokud znáte jiné způsoby, napište je do komentářů!

Jak porodit dítě ve hře Sims 4

Mít děti v The Sims 4: jak rychle porodit doma nebo v nemocnici, Užitečné cheaty. Jak porodit chlapečka, holčičku, dvojčata nebo trojčata.

Jak porodit dítě ve hře Sims 4

Pokud toužíte vytvořit ve hře velkou a přátelskou rodinu, pak otázka mít děti není tou poslední, pojďme se podívat na všechny detaily mít dítě v The Sims 4. Existuje několik způsobů, jak porodit dítě:

U prvního způsobu je vše jasné, vybereme požadované místo pro početí dítěte, vybereme rodiče a stiskneme volbu „Počít dítě“.

Pomocí telefonu můžete adoptovat miminko nebo dospělé dítě. Voláme sociální službu. Opatrovnictví a hned druhý den se staneme rodiči.

S pomocí magie. Existují některé doplňky, které vám umožní udělat přání pro dítě.

cheaty. Níže je uveden seznam cheatů, které můžete použít k uspořádání těhotenství.

Dvojčata nebo trojčata

Aby se Simce narodila dvojčata nebo dokonce trojčata, lze provést několik rituálů. Pokud máte schopnost Plodnost zakoupenou za body štěstí, pak to značně zvýší vaši šanci stát se rodičem dvojčat. Součástí doplňku „Spa Day“ je také speciální masáž pro plodnost. Mělo by být zřejmé, že tyto metody neposkytnou 100% účinek narození dvojčat a trojčat, ale výrazně zvyšují tuto šanci.

chlapec

K tomu, abychom měli kluka, potřebujeme jíst hodně mrkve a poslouchat jen těžkou muziku – alternativní nebo rockovou.

Dívka

Aby se ve hře narodila dívka, přejídáme se jahodami a posloucháme pop music.

Kódy pro porod

Otevřete naši oblíbenou konzoli (Ctrl+Shift+C). Chcete-li rozbalit seznam cheatů, klikněte na znaménko plus.

Jak rychle porodit

Celý proces porodu ve hře trvá 72 hodin a je rozdělen do 3 trimestrů. Co dělat, když nechcete čekat tak dlouho? Můžete se uchýlit k výše popsaným cheatovým kódům. Čas ve hře můžete maximálně zrychlit. Bohužel neexistuje způsob, jak rychle porodit v The Sims 4 přirozeně.

Zajímavé:  V The Sims 4 je barva vlasů hnědá a šedá.

Co dělat, když váš Simík porodí

Co dělat, když nastal okamžik X? Kamera se automaticky přepnula na naši SIM kartu, porodila a chystala se porodit — co máme dělat? V první řadě rozhodujeme o místě narození.

V nemocnici

Pokud se rozhodneme jít do nemocnice, klikněte buď na auto, nebo na samotného Simíka, nebo na budovu nemocnice a vyberte příslušnou možnost — „Porodit v nemocnici“. Po úspěšném porodu se v naší rodině objeví dlouho očekávaný přírůstek.

Pokud se rozhodnete zůstat doma, klikněte na svou SIM kartu a vyberte možnost „Porodit sama“. Trochu magie a je to tady, dlouho očekávané miminko v naší rodině.

Jak porodit dívku v Sims 4: 8 osvědčených metod

PregSelf

V této příručce vám řekneme, jak porodit dívku v The Sims 4. Tato otázka vyvstává, protože proces těhotenství v této verzi hry se mírně liší od předchozích dílů.

Pohlaví nenarozeného dítěte je skryté. Zda se tedy jedná o chlapečka či dívku, lze tedy zjistit až v okamžiku narození, kdy hra umožňuje vybrat jméno pro novorozené miminko. Co ale dělat, když chcete, aby se v rodině objevila dcera?

Na základě zkušeností hráčů jsme identifikovali několik doporučení.

Jak přimět dívku narozenou v Sims 4?

Na různých fórech věnovaných Sims 4 hráči sdílejí své zkušenosti a vzorce narození miminek ve svých rodinách, které objevili během hry.

Tyto předpoklady mají přirozeně nějaký základ. Ostatně je známo, že herní vývojáři přidali do hry několik zajímavých vzorů. Díky nim můžete pochopit, jak v Sims 4 porodit dívku.

Mimochodem, nedávno jsme si povídali o tom, jak porodit chlapce v Sims 4. Pokud tedy chcete vědět, jak ovlivnit pohlaví svého nenarozeného miminka tak, abyste skončili s dívkou nebo chlapcem, doporučujeme přečíst tento článek: Jak porodit chlapce v Sims 4?

Zajímavé:  V Deo Sims 4 Business.

Koncepce by měla proběhnout večer nebo v noci

Pomocí pokusů a omylů si lidé postupně začali všímat zajímavého aspektu hry. Pokud budou postavy odpoledne woohoo (volbou akce „Počít dítě“), bude to mít pozitivní vliv na narození dívky. Pokud tedy chcete dceru, začněte s početím mezi 15:00 a 00:00 hodin dne.

Těhotná žena by měla jíst častěji jahody nebo melouny

Pokud jste nevěděli, tady je zajímavý fakt: jídlo vždy ovlivňovalo pohlaví nenarozeného dítěte v sérii her The Sims 4 Ano, ano, a sada zeleniny a ovoce, které pomáhají porodit dívku nebo dítě chlapec zůstal prakticky beze změny. Melouny a jahody mají pozitivní vliv na vzhled dcery. Ale absolutně byste neměli jíst mrkev a jablka, protože mají negativní vliv.

Poslouchejte pop musicporodit dívku ve hře Sims 4

Ale hudební preference jsou něco nového, že? Ale je to tak, v této části hry dívky opravdu milují populární písně. Proto, aby se dívka objevila, musíte si zakoupit stereo systém. Chcete-li to provést, zapněte konstrukční režim, přejděte do části „Elektronika“ a vyberte magnetofon. Poté jej zapněte a vyberte rozhlasovou stanici „Pop Music“.

Ale je lepší zdržet se poslechu stanice „Alternative“. Bude to mít negativní vliv.

Pamatujte, že těhotná žena by ji měla poslouchat. Před početím nemá hudba na nic vliv.

Další způsoby, jak mít dívku v Sims 4

Někteří hráči také tvrdí, že aby se v Sims 4 narodila dívka, musí iniciativa k početí pocházet od ženy. Zkuste proto nabídnout, že se zapojíte do woohoo z dívčiny strany.

Jiní říkají, že obě postavy musí být před početím v romantické náladě. Proč ne? Snadná kontrola. Chcete-li, aby vaši Simíci měli Mololet „Flirty“, můžete:

Zajímavé:  V The Sims 4 budujeme pokoj pro teenagera.

Zda jsou tyto metody pouhou náhodou nebo skutečně ovlivňují pohlaví dítěte, lze ověřit pouze osobní zkušeností. Ale přesto je můžete použít jen pro případ. Nejsou nijak zvlášť složité, ale pokud vám mohou pomoci dosáhnout toho, co chcete, tak proč ne?

Podělte se v komentářích o své metody, jak porodit dívku v Sims 4. Co když o něčem ještě nevíme?

Jak mít dítě v The Sims 4 – Pravidla a pokyny

Už mnoho let hraje úžasnou rodinnou hru The Sims obrovské množství lidí z celého světa. Události se dějí a vyvíjejí tak, jak si hráč přeje – rodina, studium, práce a samozřejmě děti.

Tento článek bude hovořit o tom, jak nosit a porodit dítě v The Sims 4, a předem naplánovat pohlaví budoucího dítěte.

Početí dítěte

image1 190

Abyste se stala plnohodnotnou matkou, musíte najít vhodného muže, který bude otcem dítěte. Tato virtuální osoba nemusí být sedmiletá osoba. Poté se bude muset žena Sim velmi snažit, aby osobu naladila na romantický večer, který vyústí v těhotenství. Začátek početí však bude stisknutím klávesy (nabídka akcí) „Počít dítě“.

Skončil váš intimní vztah úspěchem? Udělejte si těhotenský test. Pokud je výsledek pozitivní, nad ženou přeletí konfety a ohňostroj.

Fáze těhotenství

image2 156

Stejně jako ve skutečném životě bude mít naše virtuální matka tři trimestry těhotenství.

V prvním trimestru bude mít postava vidět malé bříško a bude nabídnuto tlačítko „Nahlásit zprávy“. Každý, kdo na její cestě potká budoucí maminku, se může ptát, v jaké fázi těhotenství se nachází. Možná je také toxikóza a prudké změny nálady.

Během druhého trimestru bude vaše zaoblené bříško jasně viditelné pro ostatní. Je zde tlačítko „Nabídněte prohmatání žaludku“. Pokud je to možné, použijte toto tlačítko, protože je tak hezké. Zvýšená ospalost je v této fázi zcela běžná.

Zajímavé:  The Sims 4 má zimu.

image3 138

Ale třetí trimestr je charakterizován výrazným nárůstem mléčných žláz a břicha. Navíc již není možné vidět informace o tom, kolik času zbývá do porodu. Vše se stane spontánně a nečekaně.

Celý tento proces nebude trvat déle než 4 dny. A na konci těhotenství začíná porod.

image4 114

Až přijde tento nádherný okamžik, okamžitě to pochopíte, protože voda vaší matky praskne (výstrahy vám o tom řeknou). Hráč se nezávisle rozhodne, kde se tento zázrak stane: v nemocnici nebo doma. Poté, co váš Simík porodí, se v domě objeví kolébka (pokud nebyla dříve zakoupena) s dítětem.

Jak porodit dívku

image5 101

Vše je zde velmi jednoduché. Aby se váš Simík stal matkou krásné princezny, musí po celou dobu těhotenství jíst hodně vodních melounů. Jakmile si všimnete prvních příznaků těhotenství (toxikóza, ospalost) poté, co se vaši Simíci sžili, začněte kupovat a krmit svou postavu vodními melouny. Jedná se o osvědčenou metodu, která funguje na 100 %.

Jak porodit chlapce

Pokud k tomu, aby se narodila dívka, stačí jíst co nejvíce melounů, pak s chlapcem jsou věci poněkud komplikovanější.

image6 79

Vše začíná od okamžiku početí, mělo by proběhnout od 7 do 12:00. Stálou a povinnou složkou, která musí být součástí stravy Simíka, by měla být mrkev. Domem neustále hraje alternativní hudba, kterou potřebujete nejen k poslechu, ale i k tanci.

Takže podle výše uvedených doporučení bude vaše postava určitě schopna otěhotnět, porodit a porodit dítě. Navíc, pokud je pro vás pohlaví dítěte obzvláště důležité, lze jej určit.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»