Odpovědi

The Sims 4 říká, že příkaz není možné provést.

Zde je návod, jak opravit chybu „Unable To Execute Command“ v Sims 4.

By Nikita Harinam Aktualizováno na 10

Oprava Nelze spustit Command Sims 4

Cheaty a konzolové příkazy mohou změnit váš život (doslova) v Sims 4 – můžete získat Neomezené peníze, extra dovednosti, a lepší vztah a mnohem víc. V případě, že se ve hře Sims 4 setkáte s chybou „Nelze provést příkaz“, zde je to, co musíte udělat, abyste ji opravili.

Jak opravit cheaty, při kterých nelze provádět příkazy v Sims 4?

Proč je napsáno Nelze provést příkaz? Existuje několik důvodů, proč se příkaz, který píšete, nespouští podle očekávání – podívejte se na ně níže.

Příkaz má překlep

Při používání konzolového příkazu/cheatu nezapomeňte zkontrolovat přesný pravopis a syntaxi. Pokud je tam překlep, cheat kód nebude fungovat.

Cheaty nejsou povoleny

Proč to říká Nelze provést příkaz sims 4

První věc, kterou byste měli udělat před použitím cheatů, je povolit TestingCheats. Vaše příkazy budou fungovat, pouze pokud jste tento krok provedli předem.

 • Stisknout Ovládání + Shift + C or všechna ramenní tlačítka na ovladači.
 • Tím se otevře cheaty box kde můžete zadávat příkazy.
 • Styl testy jsou pravdivé OR testování cheatů na a stiskněte Enter.

Nepoužíváte správný režim

Některé cheaty jsou specifické pro režim. Pokud byste například chtěli použít cheat na stavbu Sims 4, musíte jít do Režim sestavení a otevřete dialogové okno cheat. Poté zadejte bb.ignoregameplayunlocksentitlement pro odemknutí objektů.

Zajímavé:  V The Sims 4 Sim odmítá jíst.

plus, mnoho cheatů vyžaduje, abyste podrželi Shift a klikli na Simíka, kterého chcete upravit a poté na něj navazujte dalšími kroky. Ujistěte se tedy, že jste dokončili přesný proces, aby příkaz fungoval podle očekávání.

Pokud je například váš Simík smutný a chcete mu udělat radost pomocí cheatů, nejprve zadejte testingcheats true. Poté posuňte a klikněte na svého Simíka a poté vyberte Udělat radost.

Vyzkoušejte hru bez modů

Někdy, Mody mohou být problém a důvod, proč cheaty v Sims 4 nefungují. Vypněte mody a vyzkoušejte cheaty. Pokud to v té době funguje, musíte zkontrolujte, zda problém nezpůsobuje konkrétní mod nebo vlastní obsah.

Zkontrolujte, zda cheat stále funguje

Sims 4 má spoustu cheatových kódů, ale pokud se vám stále zobrazuje chyba „Nelze provést příkaz“, pak nezapomeňte zkontrolujte, zda je cheat stále aktivní nebo ne. S přibývajícími rozšířeními a herními balíčky existuje malá šance, že vývojáři deaktivují jakýkoli kód, ale to nebude případ těch nejoblíbenějších. Pokud cheat funguje, ale nedělá svou práci ve vaší hře, může to být také a závada nebo chyba. Zavřete hru, restartujte a zkuste to znovu.

Toto jsou všechny možné důvody, proč se můžete potýkat s problémem Unable To Execute Command. Prozkoumejte Gamer Tweak, kde najdete další související věci Sims 4.

Nikita Hariname 3729 příspěvků

Od tvorby her až po psaní o nich, je ve světě zábavy již deset let. Píše nejnovější trendy novinky a průvodce Diablo 4, Overwatch 2, Roblox, kódy a další zábavné věci. Spojte se s ní na — [email protected]

Cheaty na peníze v The Sims 4

Jako v každé podobné hře je potřeba zavolat na konzoli a zadat kód. Chcete-li to provést, současně podržte několik tlačítek (Ctrl + Shift + C) a do zobrazeného okna zadejte požadovaný kód. Konzolu můžete zavřít jednoduše stisknutím klávesy Enter nebo Esc. Kód se aktivuje, i když stiskneme Esc.

Cheaty na peníze v The Sims 4

Zadaný kód bude platný a funkční, i když jej zadáte malými písmeny. Velká písmena v seznamu dostupných cheatů pro hru Sims 4 jsou uvedena pouze za účelem zlepšení vnímání a porozumění názvů samotných cheatů pro ty, kteří dobře znají cizí jazyk.

Zajímavé:  The Sims 4 nenačte herní režim.

Sims.modify_funds + [částka] — tento kód umožňuje změnit rozpočet rodiny, za kterou uživatel hraje. Můžete přidat nebo odečíst určité množství herních kreditů. Funkční cheat vypadá takto: Sims.modify_funds +100000000.

DŮLEŽITÉ! U operačního systému Windows Vista (nyní již není relevantní) se volání konzole provádí trochu jinak. Ke standardní sadě kláves (Ctrl + Shift + C) přidáme „Windows“. V důsledku toho dostaneme (Ctrl + Shift + C + Windows).

Cheaty na peníze v The Sims 4

Kód vývojáře

Chcete-li otevřít konzoli a začít zadávat cheaty za peníze, musíte aktivovat schopnosti konzoly. K tomu musí uživatel znát speciální sadu čísel vývojáře, která mu umožňuje používat cheaty. Stojí za zmínku, že ne všechny cheaty vyžadují vývojářský kód.

Aby hráč získal plný přístup ke všem funkcím konzole, měl by zadat: Testingcheats true. Chcete-li vypnout režim aktivních vývojářských funkcí, hráč zadá: Testingcheats false.

Všechny výše uvedené cheaty jsou vhodné pro absolutně všechny doplňky. Některé doplňky však mohou mít originální cheaty, které nikde jinde nenajdete. Kompletní seznam doplňků, které používají cheaty ke zvýšení rozpočtu hráče v Sims 4:

 • The Sims 4: Outdoor Retreat
 • The Sims 4: Pusťte se do práce
 • The Sims 4: Lázeňský den
 • The Sims 4: Dejte se dohromady
 • The Sims 4: Dine Out
 • The Sims 4: Život ve městě
 • The Sims 4: Upíři

Cheaty na peníze v The Sims 4

Předměty lze získat pomocí speciálních příkazů v konzole, takže níže jsou katalogy, které může hráč získat pomocí cheatů:

 • Luxusní party věci (katalog luxusní party)
 • Perfect Patio Stuff (katalog “Patio Stuff”)
 • Cool Kitchen Stuff (katalog “Cool Kitchen”)
 • Spooky Stuff (katalog Spooky Party)
 • Filmové Hangouty (katalog Kinotusovka)
 • Romantic Garden Stuff (katalog Romantic Park)
 • Věci do dětského pokoje (katalog Dětský pokoj)
 • Backyard Stuff (katalog «Backyard»)
 • Vintage Glamour Stuff (katalog Vintage Glamour)
 • Bowling Night Stuff (katalog Bowling Night)

Ve všech výše uvedených doplňcích můžete používat příkazy konzoly. Cheaty pro příjem peněz budou relevantní ve všech verzích herního klienta.

Cheaty na peníze v The Sims 4

Celkový

Kódy mohou být velmi pohodlné ve hrách formátu, jako je The Sims 4, takže použití konzole ve hře není nic špatného. Mnoho lidí má opravdovou radost z hraní s kódy. Všechny cheaty jsou dnes relevantní.

Zajímavé:  The Sims 4 nemá žádný základ –

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»