Jak

Jak nastavit offline režim v Sims 4

Abyste mohli hrát The Sims 4, nemusíte být online. Zde je návod, jak hru vypnout.

The Sims 4: Jak hrát offline

Důvodů, proč byste chtěli hrát, může být několik The Sims 4offline. Možná vaše připojení k internetu není úplně stabilní, možná mají servery EA problémy, nebo možná jen nechcete hrát hru s připojením k internetu. V každém případě můžete hrát The Sims 4 offline.

Jak hrát The Sims 4 offline

Existuje několik způsobů, jak běhat The Sims 4 offline. Zde se zaměříme pouze na jednu věc.

Jak deaktivovat online režim prostřednictvím aplikace EA

EA postupně vyřazuje Origin pro aplikaci EA a je to nyní běžnější z těchto dvou programů, takže se zaměříme spíše na něj než na Origin.

Otevřete aplikaci EA a klikněte na tři malé pruhy v levém horním rohu aplikace a poté klikněte na „Přejít do režimu offline“.

The Sims 4: Jak hrát offline

To vám umožní spustit program bez přístupu k internetu, ale stále budete moci spouštět hry včetně The Sims 4. Aplikace EA se restartuje a zobrazí novou obrazovku s oznámením, že se nepodařilo kontaktovat servery a pokouší se znovu připojit. Ale také vám umožní běhat The Sims 4 a další hry, které nevyžadují připojení k internetu.

The Sims 4: Jak hrát offline

Toto je jeden způsob, jak ušetřit The Sims 4 z aktualizace, protože se znovu nepřipojí, i když zavřete a restartujete aplikaci EA nastavením do režimu offline. Chcete-li znovu připojit hru k internetu, budete muset kliknout na stejnou ikonu se třemi pruhy v levém horním rohu a poté kliknout na Přejít online.

Obecně dávám přednost ponechání svých her offline, zejména proto, aby se mé mody po aktualizaci nerozbily, takže toto je v podstatě stav, ve kterém se moje vlastní aplikace EA nachází. Nyní, když víte, jak hrát The Sims 4 offline, podívejte se na naše další Průvodce The Sims 4 zde na WowDream.

Zajímavé:  Jak jezdit do práce Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»