Jak

Jak může dítě naprogramovat Sims 4?

Programování je jednou z nových dovedností v sérii her The Sims, jejíž jednou z výhod je bezpochyby vydělávání peněz. Tato dovednost bude také užitečná v některých profesích: kariéra technického specialisty (včetně pobočky „Promotion Specialist“) a kariéra zločince (včetně pobočky „Oracle“).

Sims 4 programovací dovednosti

Rozvoj programovacích dovedností v Sims 4

Dva způsoby vývoje. První – to jsou knihy, které jsem osobně nepotřeboval;

Sims 4 programovací dovednosti

Druhý – začněte procvičovat programování na počítači a využívejte nové příležitosti s druhou úrovní, která také přispívá ke zlepšení vašich dovedností.

Sims 4 úrovně programovacích dovedností

Deset úrovní dovedností, z nichž každý vám dá další příležitost vydělat peníze pro vašeho Simíka, hlavní je, že to stačí na všechny vaše materiální potřeby =), což se mi bohužel neosvědčilo. Na úrovni 10 také získáte úspěch „Programmer Code“.

Sims 4 programovací dovednosti

Popis programovacích dovedností v Sims 4

Nyní se pokusím podrobně popsat každou funkci, která bude k dispozici po získání určité úrovně v programování.

Sims 4 programovací dovednosti

Počáteční způsob, jak vydělat peníze s touto dovedností. Vytvoříte plugin → zlepšíte své dovednosti → získejte peníze, je to dobrá kombinace, ne.

Je to dobrá věc, ale je to trochu zdlouhavé. Po dokončení vám umožní získat náladu +2 štěstí na 4 hodiny. K tomu dochází téměř okamžitě po zapnutí hry (samozřejmě ne The Sims 4 na vašem počítači =)).

Začněte pracovat na volné noze.

Další příležitost, jak vydělat peníze, i když to zabere více času než psaní pluginu. Simík je požádán, aby provedl různé práce, jako je překonfigurování robotů atd. Příjem se zvyšuje v závislosti na úrovni.

Zajímavé:  Jak rychle získat body v The Sims 4.

Téměř stejné jako práce na volné noze. I když to možná vaše morální zásady nedovolují. Sim se nebude bát, ale ty?

Vytvořte mobilní aplikaci.

Příležitost podobná psaní knih. Přibližně do 24 hodin (sim-hodin) vytvoříte aplikaci, pojmenujete ji a každý den v 10 hodin obdržíte peníze. Zisky se časem snižují.

Podobně jako u mobilní aplikace to zabere jen asi 36 hodin, ale příjem je mnohem vyšší.

Hack produktivitu práce. Známky Hack School (pro teenagery).

Tyto dvě věci negenerují příjem, ale velmi dobře pomáhají v mé hlavní práci. Hlavní funkcí je posun šipky doprava v produktivitě práce a školních známkách. Stále však budete muset splnit podmínky pro propagaci. Návrat je 24 hodin a snažte se nenechat se zachytit, jinak se šipka může posunout opačným směrem.

Sims 4 programovací dovednosti

Další způsob, jak si zhoršit karmu, ale podle mě také nejlepší způsob, jak vydělat peníze. Šest serverů, z nichž každý je samostatně vrácen zpět na 24 hodin, přičemž příjem roste s úrovní.

Rozhodl jsem se to vyndat samostatně, protože je trochu obtížné hacknout. Pro začátek jsou výdělky z této schopnosti vyšší než z jiných hacků. Návrat trvá týden, ne 24 hodin jako u běžného hacku programátorských dovedností. A pokud selžete, počítač vašeho Simíka se může rozbít, takže se na to musíte připravit. Je nutné zajistit, aby váš Simík měl 100% pozornost. K tomu si pojďme promyslet tahy v šachu, zahrát si tam partii a nakonec se v naší luxusní kanceláři podíváme na simpedii =) A až bude k dispozici 100% pozornost, začneme. Výnos se bude pohybovat kolem 1.000,-, což určitě nepokryje kompletní výměnu vašeho počítače (pokud to není samozřejmě drahé).

Zajímavé:  Jak změnit nastavení klíče The Sims 4.

Sims 4 programovací dovednosti

Děkuji za pozornost, zanechte komentáře k článku.

Článek a screenshoty připravil: Eradreg.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Programování

Programování (pův. Programování) — dovednost ze hry The Sims 4. Postavy si vylepšují své programovací dovednosti procvičováním počítačového programování. Tato dovednost je důležitá v kariéře technika a tajného agenta. S rostoucí dovedností bude postava schopna vytvářet složitější pluginy, mody a hry. Jakmile v dovednosti dosáhnete úrovně 10, získáte úspěch „Kód programátora“, který dává 50 bodů úspěchu.

Popis [ ]

«V moderním světě se programování stalo druhým rodným jazykem téměř každého. Pokračujte, naučte se vytvářet stroje, které udělají vše za vás!»

Upgrade dovedností [ ]

Své dovednosti můžete zvýšit následujícími způsoby:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»