Jak

Obsah

Zajímavé:  Jak se dostat přes bránu v Sims 4.

Jak vyvolat UFO v The Sims 4

Sims 4 Jak se stát mimozemšťanem V tomto průvodci prozkoumáme, jak se stát mimozemšťanem v The Sims 4. Pokud jste tedy někdy vzhlédli k noční obloze a pomysleli jste si, zajímalo by mě, jaké to je být mimozemšťanem, pak je tento průvodce pro vás. Připoutejte se, přátelé, protože se chystáme na vesmírnou cestu! Krok 1 Pozorování UFO Za prvé, pokud se chcete stát mimozemšťany, musíte nějaké UFO zahlédnout. Sledujte noční oblohu a dávejte pozor na nějaká podivná světla nebo neidentifikované létající předměty. Když nějakou uvidíte, nezapomeňte ji prozkoumat tak, že na ni kliknete a vyberete možnost Vyšetřit. Krok 2 Vytvoření přátel mimozemšťanů Jakmile prozkoumáte UFO, je čas najít si mimozemské přátele. Navštěvujte společenské akce v noci a dávejte pozor na simíky s neobvyklým vzhledem, jako je zelená kůže nebo podivné oči. Přistupte k nim a navažte konverzaci. Kdo ví, možná budete pozváni na jejich mimozemský hangout! Krok 3 Mimozemské Hangouty Chcete-li se stát mimozemšťany, budete muset navštívit jejich setkání. Ty lze nalézt na tajných místech po celém městě, takže mějte oči na stopkách, zda nenajdete nějaké podezřele vypadající budovy nebo skryté vchody. Jakmile najdete hangout, jděte dovnitř a stýkajte se s mimozemšťany. Ukažte jim osobnost vašeho simíka mimo tento svět a udělejte dobrý dojem. Krok 4 Mimozemské schopnosti Stát se mimozemšťanem s sebou přináší několik skvělých výhod. Jak postupujete na své mimozemské cestě, odemykáte speciální schopnosti a schopnosti. Ty se mohou pohybovat od ovládání mysli po telekinezi, což vám umožní manipulovat se světem kolem vás. Experimentujte se svými nově nalezenými schopnostmi a sledujte, jak se váš simík stává dokonalou vesmírnou bytostí! Krok 5 Obejmi svého vnitřního mimozemšťana Nyní, když jsi se stal mimozemšťanem, je čas plně přijmout svého vnitřního mimozemšťana. Oblékněte se do funky mimozemských oblečků, ozdobte svůj domov futuristickou výzdobou a žijte život podle svých vlastních představ. Být mimozemšťanem v The Sims 4 je koneckonců jen o přijetí své jedinečnosti a zábavě! Tak tady to máte, kolegové simíci! Postupujte podle těchto kroků a budete na dobré cestě stát se mimozemšťanem v The Sims 4. Připravte se na galaktické dobrodružství jako žádné jiné. Šťastné simming!

Sims 4 Jak se stát mimozemšťanem V tomto průvodci vám ukážeme, jak se stát mimozemšťanem v The Sims 4. Pokud jste někdy přemýšleli, jaké to je být mimozemšťanem, je tento průvodce určen právě vám. Připravte se na vesmírnou cestu! Krok 1 Zjistěte UFO Sledujte noční oblohu, zda se neobjeví podivná světla nebo UFO. Klikněte na ně a vyberte Vyšetřovat. Krok 2 Vytvořte si mimozemské přátele Vyhledejte simíky s neobvyklým vzhledem a začněte konverzovat. Můžete být pozváni na jejich mimozemský hangout! Krok 3 Navštivte mimozemské setkání Najděte tajná místa ve městě a stýkajte se s mimozemšťany. Ukažte jedinečnou osobnost svého simíka. Krok 4 Odemkněte cizí schopnosti Jak postupujete, odemkněte skvělé mimozemské síly, jako je ovládání mysli a telekineze. Staňte se konečnou vesmírnou bytostí! Krok 5 Obejmi svého vnitřního mimozemšťana Obleč se, ozdob a žij život podle svých vlastních podmínek. Přijměte svou jedinečnost a bavte se! Postupujte podle těchto kroků a vydejte se na galaktické dobrodružství v The Sims 4. Šťastné simming!

Zajímavé:  Jak přidat aktualizace do The Sims 4.

Rychlé odkazy

  • Jak vytvořit mimozemšťana v CAS
  • Jak mít mimozemské dítě
  • Jak se nechat unést mimozemšťany
  • Jak mít mimozemské dítě přes Woohoo
  • Použití cheatu k vytvoření mimozemského Simíka
  • Použití modu k vytvoření mimozemšťana

The Sims 4 nabízí svůj vlastní soubor mystických stavů života a mimozemšťané jsou nejstarší a možná jedni z nejzábavnějších. Jejich mentální schopnosti, lidské formy a transmutace živlů dodávají hře trochu koření a většina z nás v určité chvíli přemýšlela, zda bychom z našeho Simíka nemohli udělat mimozemšťana.

Související: The Sims 4 Průvodce kariérou astronauta

Na rozdíl od upírů, vlkodlaků, mořských panen nebo čarodějů zde nejsou žádné herní mechanismy, které by vám umožnily proměnit stávajícího Simíka v mimozemšťana. Pokud chcete ve své hře mimozemského simíka a ještě ho nemáte, budete si muset buď vytvořit nového simíka, nebo k tomu použít cheaty.

Jak vytvořit mimozemšťana v CAS

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit mimozemšťana v The Sims 4, je vytvořte jej od nuly v Create-A-Sim. Budete potřebovat rozšíření „Do práce“, protože to byl ten, kdo do hry přidal mimozemšťany.

Když spustíte CAS, Kliknutím na tlačítko přidáte Simíka do své rodiny, poté klikněte na „vytvořit mystickou bytost“ a poté na „mimozemšťana“. Bum, bum — máte mimozemského simíka.

  • Palia Návod na quest Chaos na Maji Market
  • Průvodce hvězdným polem k objevování Kréty
  • Blasphemus 2 Všechna místa pokrytá stříbrem střepy kris.

Při vytváření mimozemského Simíka v CAS můžete ovládat každý detail jeho vzhledu, a také rozhodnout, jak bude vypadat jeho lidská podoba.

Pravděpodobně tohle nejlepší způsob, jak vytvořit mimozemšťana v Sims 4. Ty neomezená ať už za vás hra rozhodne cokoliv, a nemusíte dělat nic složitého ani používat cheaty, aby mimozemšťan vypadal tak, jak chcete.

Zajímavé:  Jak změnit dovednosti v The Sims 4.

Jak mít mimozemské dítě

Pokud chcete přidat mimozemského Simíka do stávající domácnosti a nechcete je přidat pouze přes CAS, vaše možnosti jsou trochu omezené.

Jediný způsob, jak během hry získat do rodiny plnohodnotného mimozemského Simíka, je porodit mu Simíka, a existují dva způsoby, jak to udělat: udělat ze svého Simíka uneseni mimozemšťany nebo se zapojit do „Woohoo“ s mimozemšťanem.

Jak se nechat unést mimozemšťany

Abyste byli uneseni mimozemšťany, budete potřebovat rozšíření „Do práce“. S ním mohou být Simíci náhodně uneseni mimozemšťany mezi desátou večer a čtvrtou hodinou ranní.

Sim náhle dostane akci Prozkoumejte podivné svítidlo na oplátku, což zastaví všechny ostatní akce, které by mohl provést.

Aby vašeho Simíka unesli mimozemšťané, musíte udělat vše pro to, abyste zvýšili své šance. Nejprve musíte vytvořit mužského Simíka, protože Simíky mohou být uneseny mimozemšťany. ale vše, co dostanou na oplátku, je nálada.

Za druhé, budete chtít svého Simíka donutit připojit se ke kariéře vědce. U vědců je pravděpodobnější, že je v první řadě unesou mimozemšťané, a dostávají speciální předměty, které zvyšují jejich šance.

Satelitní parabola, stolní počítač z jiného světa, generátor červích děr a vesmírné kameny to vše zvyšuje pravděpodobnost, že budete uneseni. Můžete také použít satelitní parabolu nebo stolní počítač kontaktovat mimozemšťany, což ještě zvýší vaše šance.

Simíci, kteří byli uneseni mimozemšťany, ano Šance 25 procenta otěhotnět. Možná budete muset být několikrát uneseni, ale pokud se budete dostatečně snažit, nakonec otěhotníš.

Těhotenství probíhá přesně jako normální těhotenství Simíků jejich vlastní nálady. Až váš Simík konečně porodí, jejich potomci budou čistí mimozemšťané, se všemi mimozemskými schopnostmi a lidským přestrojením.

Zajímavé:  Jak zvýšit úroveň dovedností v Sims 4.

To je nejjednodušší způsob. získejte ve hře čistého mimozemského simíka.

Jak mít mimozemské dítě přes Woohoo

Bojíte se sond a nepopsatelných experimentů? Chcete, aby se rodičkou stala Siminka? Vždy můžeš najít simíka mimozemšťana и mít s ním dítě, stejně jako u každého jiného Simíka.

Mimozemšťané žijí mezi obyčejnými Simíky, kteří se skrývají pod lidským vzhledem. Je to trochu rybí, ale hej, funguje to pro ně a každý měšťan, který není předem vytvořeným Simíkem mohl být maskovaný mimozemšťan.

Jak najít mimozemšťana

Existuje několik věcí, které můžete udělat najít mimozemšťana. Nejprve je můžete zkusit navést intenzivní nálada – Mimozemšťané, kteří jsou v intenzivní náladě, začnou zářit.

Za druhé se můžete zeptat a analyzovat jejich DNA, protože tam budou mimozemšťané se na skenech DNA jeví jako mimozemšťan. Můžeš použít vědecká satelitní anténa pro skenování městaa občas se tam objeví mimozemšťané.

Nakonec můžete jednoduše zkuste a intimní se, protože když se sblížíte s mimozemšťanem, hra vám řekne, že jste se sblížili s mimozemšťanem.

Když jsi našel svého mimozemšťana, musíte mít dítě. Pro mimozemské/lidské těhotenství nutný pár muž/žena, protože mimozemšťanky mohou mít dítě pouze s muži a muži pouze se ženami.

Pokud se však rozhodnete mít dítě s mimozemšťanem, nemusí to být skutečný mimozemšťan. Sim a mimozemšťan více pravděpodobně porodí křížence člověka a mimozemšťana.

Hybridní Simíci nemají mimozemské schopnosti; mohou mít neobvyklý odstín pleti, oči nebo špičaté uši, ale nemohou se přestrojit za obyčejného Simíka. Jako cenu útěchy mají pravé vlasy.

Dva hybridní Simíci mají šanci mít skutečného mimozemšťana, to je asi 50procentní šance pro hybrida, 25 procent pro normálního člověka a 25 procent pro skutečného mimozemšťana.

Zajímavé:  Jak rychle aplikovat tapetu na zeď v The Sims 4.

Související: The Sims 4: Jak změnit vzhled Simíka

Použijte cheat k vytvoření mimozemského simíka

Co když budete chtít jeden z vašich stávající simíci se stal mimozemšťanem? No, ve hře to teď není dobrý způsob. Existuje herní metoda, která vám umožňuje vytvořit téměř jakýkoli jiný druh okultního tvora, ale neexistuje jiný způsob, jak ve hře udělat ze Simíka mimozemšťana, než jednoho porodit.

Nicméně v kódu hry jsou okultní simové prostě simíci se zvláštní, skrytou vlastností. Když vybavíte tuto vlastnost u běžného Simíka, okultní simík můžete vytvořit snadněji.

Stiskněte Ctrl-Shift-Cotevřete cheatovou konzoli a poté vstupte testováníCheaty na. Tím se hra přepne do režimu ladění; Některé cheaty nebudou fungovat, pokud jsou testovací cheaty vypnuté.

Poté zadejte nebo zkopírujte a vložte traits.equip_trait trait_OccultAlien do cheatové konzole. Tím se váš Simík promění v mimozemšťana.

Zpočátku neuvidíte žádné změny, ale klikněte na změnit převlek, přejděte do CAS a klikněte na zaškrtnutí. Nyní byste měli mít mimozemského simíka!

Pomocí modu vytvořte mimozemšťana

Mohl bys potřebovat Více kontroly nad vzhledem vašeho nového mimozemšťana. Možná chcete, aby jejich tvář byla stejná jak u mimozemšťanů, tak u simíka; možná chcete, aby vaši mimozemšťané měli vlasy, popř možná chcete, aby jejich mimozemská podoba a podoba Simíka vypadaly identicky.

I s použitím cheatů, ve hře to nemůžete udělat. Na rozdíl od upírů nemůžete zkopírovat přestrojení Simíka do jeho mimozemské podoby a naopak. Naštěstí, moddeři nabídli řešení.

Nejprve ty potřeba nainstalovat MCCC. Pak zachraňte svého mimozemšťana do knihovny.

Přidejte kopii svého mimozemšťana do rodiny a pomocí MCCC udělejte z jednoho z nich osobu v přestrojení. Nyní byste měli mít ve své domácnosti dva Simíky – jednoho, který vypadá jako mimozemšťan, a ten, který je lidskou verzí přestrojení vašeho mimozemšťana.

Zajímavé:  Jak rychle vylepšit své dovednosti v The Sims 4.

Vyberte svého lidského simíka a přejděte do nabídky MC CAS. Můžeš si vybrat Kopírovat obličej, Kopírovat fyzickou podobu и / nebo Zkopírujte vzhled těla. Poté vyberte svého mimozemšťana a přejděte do stejné nabídky. Vybrat Vložit obličej, Vložit fyzickou podobu и / nebo Vložte vzhled těla.

Přejděte na CAS (přes cheat menu po zadání cas.fulleditmodeon nebo přes menu MCCC, ne přes Change Disguise) a klikněte na zaškrtnutí.

Váš mimozemský Simík by nyní měl být přesnou replikou jejich přestrojení, a to jak na obličeji, tak na těle. Totéž můžete udělat obráceně, pokud chcete, aby váš mimozemský simík měl špičaté uši v lidské podobě.

Další: The Sims 4: Jak dokončit Chromatic Legacy

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»