Jak

Jak potkat jakoukoli celebritu v The Sims 4

Velký seznam vytvořených Simíků v The Sims 4, kteří vypadají jako celebrity. Stránka má jak simíky ruských hvězd, tak zahraniční zpěváky nebo herce.

Simka Nefertiti z BAkalia

Simka Nefertiti z BAkalia přidáno 30.11.2023

Původní název: SIMythology — SIM Nefertiti. Simka egyptské královny Nefertiti. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy aktualizujte hru na nejnovější verzi a.

Sim Severus Snape z BAkalia

Sim Severus Snape z BAkalia přidán 31.10.2023

Původní jméno je SIM Severus Snape. Sim profesora Snapea z vesmíru Harryho Pottera. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry.

Simka Margot Robbie z Jolea

Simka Margot Robbie z Jolea přidáno 06.10.2023

Původní název: SIM Inspired by Margot Robbie. Simka slavné herečky Margot Robie. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení znaku nainstalujte všechny doplňky a katalogy.

Simka Eva Longoria ze starafanky

Simka Eva Longoria ze starafanky přidáno 01.10.2023

Původní název: Sim inspirovaný Evou Longorií. Simka slavné herečky Evy Longorie. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení znaku nainstalujte všechny doplňky a katalogy.

Zajímavé:  Jak otáčet věci v The Sims 4.

Sim Eddie Redmayne z BAkalia

Sim Eddie Redmayne od BAkalia přidáno 27.09.2023

Originální název: SIM Eddie Redmayne — inspirace. Sim slavného herce Eddieho Redmayna. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení znaku nainstalujte všechny doplňky a katalogy.

Simka Jenna Ortega z Jolea

Simka Jenna Ortega z Jolea přidáno 15.09.2023

Původní název: SIM Jenna Ortega (inspirováno). Simka herečky Jenny Ortegové, známé pro její hlavní roli v seriálu „Streda“. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení osoby.

Simka Noa Kirel z divaka45

Simka Noa Kirel z divaka45 přidáno 28.08.2023

Původní název: Noa Kirel (inspirováno). Simochka izraelské zpěvačky Noyi Kirel. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry.

Simka Eden Ben Zaken z divaka45

Simka Eden Ben Zaken z divaka45 přidáno 14.08.2023

Původní název: Eden Ben Zaken. Simka izraelského zpěváka Edena Bena Zakena. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si také nainstalujte nejnovější verzi hry.

Sim Song Mingi (Ateez) od starafanky

Sim Song Mingi (Ateez) od starafanka přidáno 29.07.2023

Původní název: Sim inspirovaný Song Mingi (Ateez). Sim jihokorejské zpěvačky Mingi. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi her.

Simka Ice Spice od BAkalia

Simka Ice Spice od BAkalia přidáno 23.06.2023

Původní název: SIM Ice Spice. Simochka amerického rapového umělce Ice Spice. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry.

Simka Bella Hadid z Jolea

Simka Bella Hadid z Jolea přidáno 26.04.2023

Původní název: SIM Bella Hadid. Simochka slavné americké supermodelky Belly Hadid. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi.

Sim Karube (Alenka v pohraničí) od starafanky

Sim Karube (Alice in Borderland) od starafanka přidáno 16.04.2023

Původní název: Karube (Alice in Borderland). Sim Karube z Alice in the Borderlands. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry.

Zajímavé:  Jak woohoo pod keřem v The Sims 4.

Sim Harry Styles od Jolea

Sim Harry Styles od Jolea přidáno 13.02.2023

Původní název: Harry Styles. Sim anglického zpěváka Harryho Stylese. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry, stejně jako vše, co bylo předtím.

Simka Miley Cyrus z Jolea

Simka Miley Cyrus z Jolea přidáno 02.02.2023

Původní název: Miley Cyrus. Simka americké zpěvačky Miley Cyrus. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry a také vše.

Sim Justin Bieber od Jolea

Sim Justin Bieber od Jolea přidáno 01.02.2023

Původní název: SIM Justin Bieber. Sim slavného zpěváka Justina Biebera. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si také nainstalujte nejnovější verzi hry.

Sim Berlin ze starafanky

Sim Berlin od starafanka přidáno 01.02.2023

Původní název: Sim inspirovaný Berlínem (La casa de papel). Simulace Andrese de Fonojose (Berlina), jedné z hlavních postav seriálu Money Heist. Veškerý další obsah je archivován. Za toho správného.

Nick Jonas Sim od Jolea

Sim Nick Jonas od Jolea přidáno 30.01.2023

Původní název: SIM Nick Jonas. Sim amerického zpěváka Nicka Jonase. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry a také vše.

Simka Dua Lipa od Jolea

Simka Dua Lipa od Jolea přidáno 23.01.2023

Původní název: SIM Dua Lipa. Simka britské zpěvačky Dua Lipa. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry a také všechny doplňky.

Sim Neymar ze starafanky

Sim Neymar od starafanka přidáno 11.01.2023/XNUMX/XNUMX

Původní název: Neymar Jr. Sim britského fotbalisty Neymara. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry a také všechny další funkce.

Sim Naked Snake z BAkalia

Sim Naked Snake z BAkalia přidáno 30.12.2022

Zajímavé:  Jak zlepšit výkon Sims 4.

Původní název: Naked Snake. Simík postavy ze série her Metal Gear. Veškerý další obsah je archivován. Pro správné zobrazení vaší postavy si nainstalujte nejnovější verzi hry, stejně jako všechny ostatní.

Sims 4, jak se stát přítelem celebrity

Vítejte ve světě The Sims 4, kde si můžete vytvořit svou vlastní jedinečnou postavu a budovat její život, jak si přejete. Jedním z nejzajímavějších aspektů hry je schopnost budovat vztahy s celebritami. V tomto článku se podíváme na to, jak se stát přítelem celebrity a užívat si všech výhod takového vztahu.

Krok 1: Vytvořte svůj první úvod

Prvním krokem k tomu, abyste se stali přítelem celebrity, je vytvořit počáteční spojení. Svou postavu budete muset poslat na večírek, koncert nebo jinou akci, kde se můžete setkat se známými osobnostmi. Všímejte si jejich preferencí a snažte se s nimi najít společnou řeč.

Je důležité si uvědomit, že celebrity jsou také lidé a rádi komunikují se zajímavými a příjemnými partnery. Snažte se být otevření a přátelští a nebojte se projevit svou osobnost.

Krok 2: Udržujte vztah

Spřátelit se s celebritou je delší proces, než se jen jednou setkat. Abyste udrželi vztah, musíte se čas od času setkat, komunikovat a dělat společné aktivity. V The Sims 4 máte možnost pozvat celebritu k sobě domů, navštívit kavárnu nebo jen trávit čas společně venku.

Nezapomeňte na aktivity, které by se vaší celebritě mohly líbit. Pokud se věnují sportu, povzbuzujte je, aby hrály basketbal nebo chodily do posilovny. Pokud je zajímá umění, navštivte uměleckou galerii. Snažte se sdílet zájmy a vytvářet příjemné vzpomínky.

Krok 3: Pomozte celebritě

Jednou z důležitých věcí na přátelství s celebritou je poskytování podpory a pomoci v jejich kariéře. Sledujte události, kterých se účastní, a ukažte jim svou podporu. Napište pozitivní recenze na jejich práci nebo dokonce nabídněte pomoc, pokud máte nějaké dovednosti, o které se můžete podělit.

Zajímavé:  Jak změnit příjmení Simíka v The Sims 4.

Nezapomínejte na vzájemnou pomoc. Celebrity mají často velký vliv ve svém oboru a mohou vám pomoci posunout vaši kariéru. Pokud máte nějaké projekty nebo nápady, zkuste se o ně podělit se svou celebritou a požádejte ji o radu nebo podporu.

Mohlo by vás zajímat: Ježek se snaží skrčit ve strachu

Celkový

Stát se přítelem celebrity v The Sims 4 je zábavné dobrodružství, které vaší postavě otevírá nové možnosti. Vytvářejte první spojení, udržujte vztahy, pomáhejte celebritám a vytvářejte společně trvalé vzpomínky.

Nezapomeňte, že přátelství s celebritami vyžaduje čas a úsilí. Buďte otevření, přátelští a ochotní podporovat váš vztah. Zahrajte si The Sims 4, staňte se kamarádem celebrity a užívejte si všech výhod tohoto jedinečného zážitku!

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Možná vám to pomůže náš podobný materiál níže, kterou jsme pro vás speciálně vybrali

Sims 4: jak se stát přítelem celebrity

Vážení přátelé, dnes se s vámi chci podělit o několik skvělých tipů, jak se stát přítelem celebrity v The Sims 4. To jsou zkušenosti, které nasbíralo mnoho hráčů a já se o ně s vámi rád podělím. Pokud sníte o tom, že se váš Simík spřátelí se známými osobnostmi, pak je tento průvodce rozhodně pro vás!

1. Vyberte si správnou kariéru

Prvním krokem k tomu, abyste se stali přítelem celebrity, je najít pro svého Simíka tu správnou kariéru. Nejlepší možnosti zahrnují kariéru v mediálním průmyslu, hudebním průmyslu nebo modelingové agentuře. Nezapomeňte však, že váš Simík musí mít určité nadání a dovednosti, aby uspěl ve zvolené kariéře.

2. Staňte se odborníkem ve svém oboru

Chcete-li upoutat pozornost celebrit, musíte vyčnívat z davu. Zkuste se stát skutečným odborníkem ve vámi zvoleném oboru, aby váš Simík mohl být zván na různé akce a setkání se známými osobnostmi. To vám pomůže spojit se a začít budovat vztah.

Zajímavé:  Jak vypnout telefon v The Sims 4.

3. Buďte společenští a přátelští

Aby se váš Simík mohl připojit ke kruhu celebrit, musí být společenský a přátelský. Nikdo se nechce stýkat se smutným a odtažitým Simíkem. Zkuste se účastnit různých společenských akcí, navazujte nová přátelství, udržujte kontakt se starými známými.

4. Navštěvujte různé akce a večírky

Aby se váš Simík mohl setkat s celebritami, musíte se aktivně účastnit různých akcí a večírků. Buďte extrémně společenští a nenechte si ujít jediné pozvání. To vám pomůže posílit vaši pozici ve světě celebrit a dá vám příležitost setkat se s postavami, které vás zajímají.

Mohlo by vás zajímat: Jak správně reagovat na emoce druhých lidí

5. Používejte sociální média

Svět Sims má také své vlastní verze sociálních sítí. Použijte je ke spojení s celebritami. Pište komentáře pod jejich příspěvky, lajkujte je a sdílejte své úspěchy. To vám pomůže přitáhnout pozornost a přitáhnout pozornost celebrit.

Celkový

The Sims 4 poskytuje vašemu Simíkovi skvělé příležitosti, jak se spřátelit s celebritou. Vyberte si kariéru, která vám vyhovuje, staňte se odborníkem ve svém oboru, buďte odchozí a přátelští, navštěvujte události a používejte sociální média. Dodržováním těchto tipů objevíte úžasný svět celebrit a budete moci budovat své vztahy s postavami, které vás zajímají.

Doufám, že vám tyto tipy pomohou při hraní The Sims 4 a můžete se stát přítelem celebrity. Hodně štěstí ve vašem dobrodružství!

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Možná vám to pomůže náš podobný materiál níže, kterou jsme pro vás speciálně vybrali

Sims 4: jak se stát přítelem celebrity

Vítejte ve světě The Sims 4, úžasné hry, která nám umožňuje vytvářet a spravovat virtuální životy našich postav. V tomto článku se podíváme na to, jak se stát přítelem celebrity v The Sims 4 a vstoupit do jejího exkluzivního sociálního okruhu.

Zajímavé:  Jak najít krabici na půdě po celý rok v The Sims 4.

Procházky na známá místa

Dobrodružství s celebritami začínají procházkami na známá místa ve hře. Navštivte restaurace, noční kluby, kina a muzea, kde se celebrity často scházejí. Buďte vytrvalí a emotivní, neprocházejte známé osobnosti, ale navazujte s nimi kontakt. Použijte příkazy sociální interakce k vyvolání zájmu a získání přátel.

Nezapomeňte však, že celebrity jsou lidé s vlastními preferencemi a náladami. Musíte se přizpůsobit jejich náladě a udělat procházku zajímavou a nezapomenutelnou. Buďte hraví, vtipkujte a ukažte emoce, abyste upoutali pozornost celebrity.

Sociální sítě a fanouškovské blogy

The Sims 4 obsahuje sociální sítě, které vám pomohou spojit se se slavnými postavami. Vytvořte si profil na virtuální sociální síti a staňte se bloggerem nebo fanouškem. Pište zajímavé příspěvky o celebritách, komentujte jejich fotky a videa, abyste se dostali na jejich radar.

Možná se ptáte: Proč nenávidím slyšet svůj vlastní hlas?

Jsou chvíle, kdy celebrity samy chodí na stránky fanouškovského blogu a odpovídají na komentáře. Buďte aktivní a pozorní, abyste tuto příležitost nepromeškali. Použijte klíčová slova související s celebritami, abyste se odlišili od ostatních komentářů.

Společenské setkání na večírcích a akcích

V The Sims 4 se konají různé večírky a akce, kde se můžete setkat s celebritami a stát se jejich přáteli. Přijďte na tyto akce, setkejte se se známými osobnostmi a popovídejte si s nimi na různá témata.

Nezapomeňte, že na večírcích a akcích bývají známé osobnosti dobře naladěné a otevřené komunikaci. Používejte pozitivní a poutavé otázky, abyste je zaujali, a pokračujte v konverzaci po události.

Neustále udržovat přátelství

Abyste si udrželi přátelství s celebritou v The Sims 4, musíte se s nimi neustále dvořit a udržovat s nimi vztah. Zvěte je na různé akce, kupujte jim dárky a poskytněte podporu v těžkých chvílích.

Zajímavé:  Jak vrátit standardní pozice do The Sims 4.

Nezapomínejte na společné koníčky a zájmy. Zjistěte, jaké aktivity slavná osobnost preferuje a přidejte se k nim. Společně strávený čas posílí vaše přátelství a vytvoří základ pro budoucí vztahy.

Celkový

Stát se přítelem celebrity v The Sims 4 je kreativní a zábavný proces, který vyžaduje úsilí a vytrvalost. Objevte svět slavných postav a neobvyklých dobrodružství. Použijte výše uvedené tipy, abyste se vyhnuli překážkám a dosáhli svého cíle.

Pamatujte, že každá celebrita je jedinečná postava a váš přístup k ní by měl být jedinečný. Buďte zajímaví, pozorní a starostliví, abyste si získali jejich důvěru a stali se skutečnými přáteli.

  • Procházka po známých místech
  • Používejte sociální sítě a fan blogy
  • Účastněte se večírků a akcí
  • Udržujte vztahy neustále

„V The Sims 4 vám vaše sebevědomí a vytrvalost pomohou získat srdce celebrit. Nebojte se být odvážní a otevření a zažijete nezapomenutelné chvíle s celebritami.“

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»