Jak nakupovat

Jak koupit voodoo panenku v The Sims 4

Existuje několik způsobů, jak získat voodoo panenku v The Sims 4: Zvyšování úrovně v Mischief Skill, Fishing and Digging. Tato příručka obsahuje všechny informace, které potřebujete k nalezení a používání Voodoo panenky.

09-07-14_6-11 PM

Dostáváte do rukou voodoo panenku

Voodoo Dolls lze získat zvýšením schopnosti Mischief Skill při rybaření v dalekých zadních vodách parku Oasis Springs, při rybolovu ve vodách Zapomenutá jeskyně a Sylvan Gladesa nalezen při kopání pokladů. Nejjednodušší způsob, jak jej získat, je vylepšit své Mischief Skill.

Jakmile je váš Sim vychoval Zlomyslnost na úroveň 3, budou mít možnost zakoupit si Voodoo panenku přes počítač za §950 simoleonů. Chcete-li zvýšit dovednost Simíkovy darebáctví, použijte u ostatních Simíků sociální sociální sítě. Když váš Simík dosáhne úrovně 2 dovednosti Mischief Skill, bude také moci používat počítač nebo tablet jako ten levný kreslící tablet s obrazovkou. „technologická fóra trollí“. Tato interakce zvyšuje dovednost Mischief mnohem rychleji.

❗ Simíci s rysem Zla budou mít automaticky možnost „trollovat fóra“.

09-05-14_6-29 PM 09-05-14_7-50 PM

Pomocí Voodoo panenky

Bez ohledu na to, jak jste panenku VooDoo získali, budete k jejímu používání potřebovat alespoň úroveň 1 v Mischief Skill. Jakmile dosáhnete této úrovně dovednosti, budete muset Voodoo „svázat“ s konkrétním Simíkem, abyste ho mohli použít. Kdokoli z vašeho panelu přátelství může být vybrán, pokud je na stejném aktivním pozemku jako vy.

09-07-14_5-14 PM

❗ Simíci s nižší schopností neplechu nebudou vždy úspěšní při svázání panenky se Simíkem.

❗ Voodoo panenku nemůžete svázat s dítětem.

❗ Děti nemohou používat voodoo panenky.

❗ Simíci si mohou zakoupit více Voodoo panenek a spojit je s více Simíky.

Voodoo Doll přichází s některými výchozími interakcemi na úrovni 1 Mischief Skill, ale zvýšením úrovně dovednosti odemknete dvě další interakce. Níže je uveden úplný seznam interakcí Voodoo Doll:

Zajímavé:  Kde koupit kempingovou sadu pro The Sims 4.

09-07-14_5-13 PM

Předvolat – Cílený Simík přijde na aktivní pozemek

Poke (škoda úrovně 1) – Cílený Simík obdrží Pain Moodlet a „Angry“ Emotion.

Dovádění (škoda úrovně 1) – Cílený Simík obdrží Joy Moodlet a „Hravou“ emoci.

Tickle (škoda úrovně 3) – Cílený Simík obdrží Uneasy Moodlet a „Uncomfortable“ Emotion.

Soak (úroveň 5 Mischief Skill) – Cílený Simík obdrží Dazed Moodlet a „Dazed“ Emotion.

Hračka se smrtí (úroveň 5 Mischief Skill – k dispozici pouze během smrti) – Grim Reaper ztratí schopnost zabít umírajícího Simíka.

BONUS: Mazlení – Simíci, kteří mají a Úroveň 2 v dovednosti Charisma obdrží tuto bonusovou interakci. Cílený Simík obdrží Flirty Moodlet a „Flirty“ Emotion.

Ne všechny akce Voodoo Doll jsou úspěšné. S největší pravděpodobností uspějí simíci s vyššími schopnostmi neplechu, ale všichni simíci riskují, že se Voodoo panenka selže a nepadne.

09-07-14_6-04 PM

Úspěšné voodoo – Aktivní Simík obdrží „Sebevědomý“ Moodlet a emoce.

Backfire Voodoo – Aktivní Simík obdrží „Nepohodlný“ Moodlet a emoce.

Neúspěšné Voodoo – Aktivní Simík obdrží „Smutný“ Moodlet a emoce.

Svázání Voodoo panenky není trvalé a lze jej zrušit výběrem „Unbind“ z možností panenky. Možnost „odvázat“ je dostupná pouze pro Simíky s úrovní 5 v dovednosti Mischief.

Pokud jste se rozhodli svázat někoho, kdo nežije ve vaší současné domácnosti, budete ho muset „přivolat“ a rozvázat, jakmile bude na vašem aktivním pozemku.

❗ Interakce Voodoo můžete používat na Simíky, kteří nejsou na vašem aktuálním pozemku

❗ Nemůžete „vyvolat“ Simíky, kteří jsou v práci

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»