Jak nakupovat

Jak koupit jakýkoli byt v The Sims 4

Sims 4 Free Real Estate Cheat (Free Houses Cheat) – PC – 2024

Sims 4 Real Estate Cheat zdarma

Zdarma Real Estate Cheat

Pokud jste našli tento článek, je zřejmé, že buď máte, nebo budete mít shovívavost s podvodem na nemovitosti zdarma na Sims 4. Nemovitosti, které jsou nyní masivní součástí vašeho skutečného i virtuálního života, jsou nedílnou součástí hry Sims 4. Atmosféra a vzhled nových domů přispívají k radosti ze života člověka.

Ale stejně nekompromisní skutečností je, že na nákup nových domů a trávení času v nich je potřeba hodně peněz.

Zatímco podvádění v reálném životě může ublížit jiným jednotlivcům a způsobit mnoho nespokojenosti v srdci každého poctivého a tvrdě pracujícího muže, totéž nemusí platit pouze pro hry. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že vypracovat se na vrchol vyžaduje hodně úsilí a úsilí navíc.

A Simmers si zaslouží zažít všechen ten luxus; koneckonců, kvůli tomu hrajeme hry. A abychom tomuto účelu pomohli, máme cheaty. A nikdo nás nemůže vinit, protože existují nádherné domy, které chceme koupit, ale nemůžeme z několika finančních důvodů.

Hráči mohou použít cheaty na nemovitosti zdarma sims 4 k nákupu těchto fantastických domů, aniž by za ně skutečně platili; vážně, můžete si koupit ty nejdražší domy v kopcích údolí Del Sol, pokud chcete, a začít v nich bydlet.

Zajímavé:  Jak nakupovat oblečení pro zvířata v The Sims 4.

Sims 4 Free Real Estate Cheat (Free Houses Cheat)

Co je bezplatný realitní podvod na Sims 4?

Dostat se na plnohodnotnou úroveň v sims 4 je únavný a únavný úkol. Vyžaduje to opakované provádění stejných úkolů, znovu a znovu, abychom získali dostatek simoleonů na koupi i malého domu, a pojďme do reality; nikdo nehraje hry, aby strkal hlavu do stejných keců jako ve skutečném životě. Život je už tak dost depresivní.

Všichni si zasloužíme mít přístup k nejlepším životním stylům a funkcím, které hra nabízí, ponecháme-li stranou všechny ty hromady hloupých ohavných problémů, které by se nám mohly dostat do cesty. Tento bezplatný realitní cheat na Sims 4 dělá jen to za vás; zachrání vás od všech těch požitkářských úkolů na přejezdech, ušetří peníze vašich simíků a umožní vám přístup ke všem krásným domům v zemi simíků.

Jak povolit cheaty (testingcheats true)

Než začnete zdarma pořizovat nemovitosti v sims 4, měli byste mít potřebné know-how, jak na to. Chcete-li používat cheaty, musíte je nejprve zapnout. Pro začátek stiskněte ctrl+shift+c na Windows a cmd+shift+C na Macu; tento pohyb otevře okno konzoly, které se objeví v záhlaví vaší herní obrazovky.

Nyní, pro zadání cheatů, napište do lišty testingcheats true. Pokud to nefunguje, můžete zkusit použít jiné možnosti, jako je testingcheats on nebo testingcheats yes, které by měly sloužit stejným účelům.

Jak VYUŽÍVAT volnou nemovitost Ošidit

Po zapnutí cheatů, což je to, co jste udělali ve svém posledním kroku, jste nyní připraveni používat libovolný počet cheatů, které se vám líbí. Chcete-li použít cheat freerealestate, postupujte podle následujících kroků -:

  • Chcete-li použít tento cheat zdarma na nemovitosti Sims 4, zadejte do pole „freerealestate on“ a stiskněte Enter.
  • Díky tomu bude váš chlap připraven k nákupu všech domů, které chce zdarma.
  • Pokud chcete, můžete cheatové okno zavřít stisknutím tlačítka ESC na klávesnici nebo použitím stejné kombinace ctrl+shift+C nebo Cmd+shift+C jako předtím.
Zajímavé:  Jak nakupovat houby v The Sims 4.

Co teď?

Nyní máte hlavní kontrolu nad všemi domy ve městě, můžete přesouvat rodiny svých Simíků, kam chcete; se zapnutým bezplatným domácím cheatem na sims 4 se můžete koupit do jakékoli nemovitosti, která se vám líbí, a začít tam bydlet, ušetřit a udržet si v pravém slova smyslu všechny peníze, které jste měli.

Pokud máte opravdu rádi ovládání a chcete v něm udělat skok, pak je v Sims 4 několik modů, které vám pomohou přidat několik možností, které vám umožní dokonale ovládat a také měnit cokoli na Simících, které vlastníte. město. Můžete mít a blíže se podívejte na hlavní ovladač Sims 4 který vám to umožňuje zde na níže uvedené stránce.

Proč je tento cheat úžasný:

Tento cheat je neuvěřitelný, protože jej používáte přímo z pohybu na obrazovce. To znamená, že pro použití tohoto cheatu nemusíte moc zacházet; nemusíte používat MOTHERLODE MONEY CHEAT a poté je kliknutím znovu přesunout.

  • Chcete-li vypnout cheat freerealestate sims 4, napište: „freerealestate off“ do pole cheatů a stiskněte Enter.

Další důležité cheaty na peníze Sims 4

Jakmile spustíte příkaz testingcheat, můžete spouštět a postupovat s jakýmikoli cheaty, které se vám líbí, a jít jen za nemovitostmi nemusí utlumit vaši touhu a touhu po dalších. The sims 4 má k dispozici spoustu dalších cheatů, o kterých budeme diskutovat někdy jindy.

Ale pro tuto chvíli by bylo hezké, abyste znali nějaké cheaty na základní peníze, abyste mohli přidat nějaké simoleony na účet svých simíků; můžete přidat 1,000 XNUMX Simoleonů zadáním Rosebud nebo Kaching v konzole Command.

Pokud toužíte po velkých penězích a potřebujete je hned, můžete přidat 50,000 XNUMX Simoleonů zadáním kódu Motherlode do příkazové konzole.

Zajímavé:  Kde koupit vysavač Sims 4.

Závěrečný

Takže to bylo vše, co jsem chtěl říct o Sims 4 Free Real Estate Cheaty. Vyzkoušejte tuto funkci Sims 4 a získejte přístup k tomu nejlepšímu z domů Sims 4 zdarma.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»