Jak nakupovat

Kde koupit Sims 4 v Kyjevě

Herní kolekce 45 v 1 (2DVD): THE SIMS 4 SE SPOLU BAVÍ!, THE SIMS Strašidelné věci (katalog), The Sims 4 Spa Day, The Sims 4 Patio, The Sims 4 Cool Kitchen, THE SIMS 4: Luxusní párty, Kim’s Počítačový prázdninový balíček, THE SIMS 4: Na Ra

Kolekce her 45 v 1 (2DVD): THE SIMS 4 SE SPOLU BAVÍ!, THE SIMS Creepy Things (katalog), The Sims 4

Popis: The Sims 4 nemá jasně definovaný děj a hra je nelineární a nemá stanovený konečný cíl. Hráč ovládá svou vlastní vytvořenou postavu, nasměruje ji k provádění různých činností a vytváření vztahů s jinými postavami podobných skutečnému životu. Hra se odehrává ve fiktivních světech vytvořených v duchu moderny. Jsou osídleny již hotovými rodinami a nehráčskými postavami, které v nich žijí podle daných dějových linií. V každém okamžiku může hráč převzít kontrolu nad jakoukoli rodinou a změnit běh událostí bez jakýchkoli omezení ve svém jednání.

Kočky a psi

Rozkošní psi
Vývojáři přidali až 9 psích plemen. Můžete si vybrat jednu z nich a upravit vzhled, ale můžete si zkusit vytvořit vlastní plemeno smícháním existujících.

Nejroztomilejší kočky
Autoři nezapomněli ani na roztomilé vrnící stvoření. Editor má spoustu nastavení, která vám umožní vytvořit si virtuálního mazlíčka co nejpodobnějšího vašemu skutečnému, pokud ho samozřejmě máte.

Zajímavé:  Kde koupit dron v The Sims 4.

Život ve městě

Přesuňte své Simíky do města a objevte nové příležitosti dostupné v městském prostředí, od setkání na přeplněných chodnících až po situace, ke kterým dochází pouze v bytech. Sims 4 City Living Oživte sny svých Simíků v rušném městě San Myshuno a zažijte nové čtvrti a prázdniny. Zjistěte, jaké výzvy život v činžovním domě slibuje, a projděte si celou cestu od svého prvního bytu až po luxusní penthouse.

• pro sebe život ve městě
• Vzdělávací kulturní festivaly
• Bydlet v bytech

Domácí kino (Katalog)

Proč někam chodit, když můžete zůstat doma, odpočívat a dívat se na film? Pozvěte přátele, chatujte a sledujte filmy s The Sims™ 4 Home Theatre Stuff. Dejte si popcorn a bavte své Simíky filmy na nové projekční ploše. Bavte se s novými outfity a účesy.

Romantická zahrada (Katalog)
Vytvořte bujnou viktoriánskou zahradu a připravte se na romantiku v The Sims™ 4 Romantic Garden Stuff. Nalaďte si tu správnou náladu s romantickými květinovými outfity a hrajte si u majestátní fontány. Vhoďte mince do studny přání, abyste svým Simíkům splnili ty nejdivočejší sny.

Školka (Katalog)
Popusťte uzdu své fantazii s novými předměty do dětského pokoje v The Sims™ 4 Nursery Stuff. Sbírejte karty s příšerami, vyměňujte je za jiné a uspořádejte bitvy v elektronické deskové hře. Vyprávějte příběhy a bavte přátele a rodinu pomocí loutkových představení. Oblečte své malé Simíky do nových šatů a nových účesů, které zvláštním způsobem podtrhnou jejich styl.

Pojďme se společně bavit

Nové rozšíření se téměř výhradně zaměřuje na vztahy a vzájemnou interakci Simíků. Nyní bude váš Simík moci vytvářet nové sociální skupiny, ke kterým se ostatní Simíci připojí. Tyto skupiny budou moci dokonce mezi sebou soutěžit.
Objeví se také nový svět — město Windenburg, ve kterém je již mnoho míst pro aktivní odpočinek, a to i ve skupinách, a zábavu. Můžete pořádat velké večírky – od párty u táboráku na pláži až po taneční párty ve starověkých ruinách.

Zajímavé:  Kde koupit kreslící stůl v The Sims 4.

Nový svět: Windenburg

Městečko Windendurg (v originále Windenburg, doslovně z němčiny přeloženo jako Hrad větru) je zcela nový svět, jehož prototypem byla města střední a severní Evropy. Hlavní částí městské zástavby, když se podíváte směrem k horám, jsou rámové, tzv. hrázděné domy. Takové domy se začaly stavět v 15. století v Německu a nyní je lze nalézt v mnoha evropských městech od Británie po Polsko.

Strašidelné věci (Katalog)

Nastal čas vštípit paniku a strach do duší sousedů, kteří vás už svým kňučením obtěžovali. V katalogu «Sims 4 Spooky Things» obdržíte sadu oblečení a interiérových předmětů ve stylu Halloweenu, který se každoročně pořádá nejen na Západě. Strašit své přátele nebo vyžadovat od nich bonbóny je zábavná činnost, která může skončit neúspěchem. Koneckonců, místo sladkých dobrot můžete dostat nějaké ošklivé věci, a to je docela normální na dovolené, kde se to hemží upíry, duchy a čarodějnicemi. I když, pokud chcete, můžete v tomto oblečení žít celý život a udržovat uspořádání strašidelných věcí ve svém domě.

Ale je lepší to nepřehánět, jinak vás toto téma omrzí a už vás nebude zajímat pořádání hororového festivalu. Hra The Sims 4 Spooky Stuff je navržena tak, aby radikálně změnila způsob, jakým žijete, a bude zábavné nosit do práce kostým čarodějnice, i když jste šéf společnosti a muž. Stroj na vytváření svátečních dýní vám pomůže vyzdobit váš domov a okolí novým způsobem, protože přišla noc strachu, je čas, aby tuto zeleninu položili na lampy. Hosté se tak vyděsí a pocítí atmosféru, ve které vládne hrůza a panika. A pobavíte se při sledování toho, jak obyčejná dýně dělá z obyčejných dětí dospělé.

Katalog «Luxusní párty!»
Katalog luxusních večírků Sims 4 je plný překvapení, čekají na vás ty nejpůvabnější outfity, luxusní kosmetika a velké množství doplňků. K dispozici budete mít také nábytek do barů a restaurací. Nyní si každý hráč bude moci postavit svůj vlastní bar nebo noční klub svých snů, vybrat si individuální design a uspořádat bláznivou párty.

Zajímavé:  Kde si můžete koupit přísadu pro streaking The Sims 4.

Dodatek «Do práce!»
Staňte se lékařem, detektivem nebo vědcem. Ovládejte postavy na pracovišti: staňte se vědcem a využijte své analytické schopnosti k vytvoření neuvěřitelných vynálezů, staňte se detektivem a odhalte všechna tajemství při vyšetřování míst činu nebo se staňte lékařem a léčte pacienty, porodte děti a provádějte nouzové operace.

Vytvořte si svůj vlastní jedinečný podnik. Spravujte své podnikání! Vytvořte si jakoukoli firmu, kterou chcete: pekárny, módní obchody, umělecké galerie, knihkupectví a další. Naplánujte si své podnikání do nejmenších detailů v režimu Build a sledujte, jak se vám Simoleony hrnou do kapsy! Vyberte si, jaké produkty chcete prodávat, spravujte své zaměstnance, jak uznáte za vhodné, a komunikujte se zákazníky za účelem uzavření obchodů.

Dodatek „Jděte na túru!“

Na vaše postavy v lese čeká mnoho překvapení. Prozkoumejte nový svět Granite Falls a vezměte své Simíky na túry, kde mohou zpívat písničky a vyprávět příběhy u táboráku a užívat si nejrůznější outdoorové aktivity!

Prozkoumejte nový svět Granite Falls. Vaše postavy nyní mohou uniknout shonu velkoměsta v borovém lese Granite Falls. Strávte noc pozorováním hvězd a protáhněte představivost postav nebo si odpočiňte při hře podkov s přáteli. Nebo zjistěte, jaká dobrodružství na vás čekají v ostružinových houštinách. Granite Falls je plný nejrůznějších věcí, které můžete dělat!

Luxusní edice:
» Digitální obsah Party Time – Obsahuje barový pult a stylové oblečení pro vaše postavy.
» Veškerý noční digitální obsah – Obsahuje laserovou show, zábavné party dekorace a úžasné party kostýmy.
» Cool Animal Hat Digital Content – ​​Obsahuje sbírku zábavných zvířecích klobouků, které vašim postavám dodají nezapomenutelný vzhled!
» The Sims 4 Digital Soundtrack — Digitální soundtrack s hudbou ze hry.

Zajímavé:  Jak koupit upíří deštník v The Sims 4.

Vlastnosti

Platforma PC (PC)
Počet médií 2
Herní žánr Arkády, Hry pro děti, Dobrodružné

Klíčové ceny The Sims™ 4

Ceny The Sims™ 4

Porovnejte ceny The Sims™ 4 od 10 online prodejců a vyberte si nejlevnější možnost z 48 nabídek. Níže jsou uvedeny aktuální ceny pro The Sims™ 4 pro platformy Origin a Steam, které jsou k dispozici pro aktivaci v regionech Global, Evropa, SNS, Severní Amerika a Japonsko.

Oznámení o ceně

The Sims 4
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4. Dětské věci
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4. Strašidelné věci
Platforma: Původ
Oblast: Globální
280.36
The Sims 4 (POUZE ANGLICKY) Klíč původu GLOBÁLNÍ
Platforma: Původ
Oblast: Globální
17.87
The Sims 4 Global
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4: Wash Day
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4: Skvělá kuchyně
Platforma: Původ
Oblast: Globální
The Sims 4 (CZ/PL/RU) Origin CD Key
Platforma: Původ
Oblast: Globální
50.36
The Sims 4 (PL/RU/CZ) Origin Key GLOBAL
Platforma: Původ
Oblast: Globální
Zobrazit další nabídky

The Sims™ 4 slevy a srovnání cen na jednom místě!

Sledujeme tisíce položek z 10 obchodů, abychom našli nejlepší ceny na The Sims™ 4 a další hry. Máme dokonce kódy slevových kuponů pro vybrané obchody, které vám pomohou získat The Sims™ 4 ještě levněji!

Je možné získat The Sims™ 4 zdarma?

I když si The Sims™ 4 nebudete moci stáhnout zdarma, můžete nyní pomocí našeho srovnání cen najít nejlepší cenu nebo si vytvořit upozornění na cenu, abychom vás informovali, až The Sims™ 4 klesne pod váš cíl. cena.

Budu moci aktivovat The Sims™ 4 ve svém regionu?

Většina herních distribučních systémů (například Steam) má pro hru The Sims™ 4 různé ceny v různých zemích a také regionální omezení aktivace. Například The Sims™ 4 je ve Spojených státech dražší než v Rusku a uživatel ze Spojených států si nemůže aktivovat klíč The Sims™ 4 zakoupený pro Rusko.

Zajímavé:  Kde koupit nástěnné police v The Sims 4.

Taková omezení zobrazujeme v položce Region a filtru. Například „The Sims™ 4 Global“ znamená, že hru lze aktivovat v jakémkoli regionu, „The Sims™ 4 RU/CIS“ znamená pouze v Rusku a zemích SNS.

Ne všechny obchody však poskytují přesné informace o regionálních omezeních pro The Sims™ 4. Chcete-li si být jisti, že můžete hru aktivovat ve svém regionu, klikněte a přejděte na web prodejce. Na stránce produktu bude speciální blok, který bude indikovat, zda lze The Sims™ 4 ve vaší zemi aktivovat či nikoli.

Jaký je rozdíl mezi oficiálními a neoficiálními obchody?

Oficiální obchody nakupují klíče The Sims™ 4 přímo od vývojářů nebo vydavatelů, zatímco neoficiální obchody nezveřejňují zdroj klíčů.

Neoficiální obchody většinou prodávají hry levněji, ale jsou tu určitá rizika. Před nákupem doporučujeme přečíst si recenze jak obchodů, tak prodejců. Stojí za zmínku, že většina velkých obchodů má program ochrany kupujících, který vám vrátí peníze, pokud je s vaším klíčem The Sims™ 4 něco v nepořádku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»