Jak

Ve které aktualizaci se objevil pírko v The Sims 4?

Kamera z pohledu první osoby v The Sims 4

Na streamu konaném 6. listopadu vývojáři ukázali novinku, která do hry přijde s listopadovým patchem. Nyní budou mít hráči možnost podívat se na hru očima svých postav a pomohou jim s tímto speciálním režimem fotoaparátu z pohledu první osoby!

Aktivuje se stisknutím kláves Shift + Tab, načež se herní prostor na obrazovce začne zobrazovat z pohledu právě aktivního Simíka.

Simík hladí kočku v první osobě

Simík hladí kočku v první osobě

Jak se v takovém režimu očekává, ruce hráče budou blikat před hráčem, když se dostanou do záběru, a kamera se bude mírně třást v závislosti na pohybech.

Pomocí myši můžete ovládat „krk“ a dívat se různými směry.

Pohled na ruce z první osoby ve hře Sims 4

Pohled na ruce z první osoby ve hře Sims 4

Samozřejmě můžete také ovládat akce aktivního Simíka. Abyste mohli kliknout na předmět, který chcete použít, nebo jiného Simíka, se kterým chcete komunikovat, musíte ho mít uprostřed obrazovky a ukazovat na něj. Poté kliknutím levým tlačítkem myši otevřete obvyklé menu.

Ovládání kamery z první osoby v Sims 4

Ovládání kamery z první osoby v Sims 4

Pomocí mezerníku lze přepínat ovládání aktivních postav rodiny v pořadí, v jakém jsou na panelu, a zároveň měnit úhel pohledu, tedy identitu toho, jehož očima jsme ukázal hru.

Při stisknutí klávesy směna již nebudete ovládat „krk“ svého Simíka myší, objeví se kurzor a budete moci interagovat s prvky herního panelu: rušit akce, přepínat mezi postavami atd.

Ovládejte své dítě v první osobě

Ovládejte své dítě v první osobě

Sledovat můžete nejen očima ovladatelných Simíků všech věkových kategorií, batoletem počínaje, ale i očima vašich mazlíčků. Stále nemůžete ovládat své mazlíčky, ale můžete vidět, jak jeho čtyřnozí přátelé vidí pixelovaný svět. Chcete-li přepnout na zvíře, použijte šipky vpravo/vlevo na klávesnici, když jste již v režimu fotoaparátu z pohledu první osoby. Tímto způsobem budete přepínat ovladatelné postavy.

Zajímavé:  Jak rozvíjet logické dovednosti v The Sims 4.

Chcete-li skrýt zobrazení prvků rozhraní, musíte stejně jako ve standardním režimu herní kamery kliknout Tab.

Když vezmete Simíka k zrcadlu, uvidíte jeho odraz. Při otáčení fotoaparátu bude také pohybovat hlavou. Samozřejmě, pokud vaše postava není upír. Nemají právo odrážet svůj status.

Upír se v režimu fotoaparátu z pohledu první osoby neodráží v zrcadle

Upír se v režimu fotoaparátu z pohledu první osoby neodráží v zrcadle

S vydáním bezplatného listopadového patche pro základní hru si budete moci sami vyzkoušet režim fotoaparátu z pohledu první osoby spolu s dalšími aktualizacemi hry, které nám přináší.

Ve které aktualizaci se objevil pírko v The Sims 4?

Sul-sul! Jmenuji se Ash a rád bych vám představil novou funkci v Create a Character: Vitiligo!

Funkce vzhledu v The Sims 4

Naši vývojáři věnují velkou pozornost funkcím vzhledu, protože se vždy snažíme vylepšit reprezentaci v The Sims 4. S mateřskými znaménky, striemi, jizvami a pihami jsou příběhy, které naši hráči vyprávějí, bohatší a realističtější a dnešní aktualizace přináší na stůl ještě více. Už dlouho jsme chtěli přidat vitiligo do hry a strávili jsme spoustu času zkoumáním této funkce a přemýšlením, jak ji ve hře nejlépe prezentovat.

Implementace vitiliga ve hře

Od samého začátku bylo jasné, že se vitiligo objevuje The Sims se musí lišit velikostí a symetrií. Náš skicář a umělecký ředitel vytvořil velký výběr spotů pro obličej, trup, ruce a nohy. Při studiu problému jsme zjistili, že oblasti depigmentace mohou mít buď světlé a hladké okraje, nebo tmavé a nerovné okraje. Postižená kůže může být zcela bílá, růžová nebo o něco světlejší než okolní kůže. Protože vitiligo postihuje lidi všech ras a typů pleti, náš hlavní umělec postav speciálně vytvořil skvrny, které by odpovídaly tónu pleti Simíků. Simíkovo vitiligo změní odstín při výběru různých odstínů pleti od teplých přes neutrální až po studené.

Zajímavé:  Jak serenádovat někoho s koketní náladou v The Sims 4.

Vitiligo se může objevit v raném dětství a jak lidé stárnou, skvrny se často mění a zvětšují, takže naše hra tuto možnost zpřístupňuje všem, od kojenců po starší Simíky. Tvar skvrn by byl zkreslený, pokud by byly aplikovány na všechny tvary těla najednou, ale umělec postavy se postaral o to, aby vypadaly správně na všech tělech. Celkem v prvním vydání najdete 61 variací vitiliga pro Simíky všech věkových kategorií. Hlavní vývojáři her The Sims 4 neuvěřitelně vděčný všem umělcům, kteří pečlivě pracovali na vytvoření Vitiligo.

Co ve hře uvidíte

Vitiligo se objeví v Create a Character po stažení dnešní aktualizace. Při úpravě obličeje nebo těla otevřete kategorii Funkce pleti. Vitiligo se nachází přímo před mateřskými znaménky, která byla přidána s aktualizací základní hry, aby se shodovala s vydáním rozšíření Life’s Path. Máte přístup k místům pro obličej, trup, ruce a nohy Simíků. Některé skvrny se dodávají ve více variantách, takže si můžete vybrat, zda chcete použít nejprve malou část skvrny nebo celou skvrnu najednou. Všechny spoty jsou dostupné pro všechny věkové skupiny a můžete je používat po celý život svých Simíků nebo je v průběhu času měnit.

Partnerství s Winnie Harlow

Tým The Sims 4 odhalil tuto aktualizaci ve spolupráci se supermodelkou a podnikatelkou v oblasti krásy Winnie Harlow. Vinnie hrál hodně The Sims jako teenager a je nadšená, že se může podělit o své nápady na styl a interiérový design prostřednictvím originálního obsahu, který zahrnuje její hollywoodský domov. Prohlédla si svůj vysněný dům a vysvětlila, jak důležité pro ni bylo vitiligo. Uživatelé si nyní mohou stáhnout její domov a jejího inspirovaného Simíka z galerie.

Zajímavé:  Jak zvýšit odpovědnost v Sims 4.

«Je skvělé, že tým The Sims 4 přidal do hry vitiligo,“ říká Winnie. — Jako dítě jsem si hodně hrál The Sims, a miluji, když máte možnost být ve hře sami sebou. Naše partnerství povzbuzuje hráče, aby přijali sami sebe a to, co je dělá jedinečnými – jak ve hře, tak v životě.“

Winnie Harlow x The Sims 4

Často kladené dotazy

Je možné si vybrat barvu vitiligo?

  • Spíš ne. Přestože se barvy všech skvrn velmi liší od barvy pleti vašich Simíků, barva vitiliga přímo závisí na odstínu a tónu pleti, který si vyberete. Pokud změníte tón pleti z teplého na studený, změní se i barva vašeho vitiliga.

Mohu změnit místa Vitiligo na Sims? Lze skvrny přidat nebo odstranit?

  • Ano, můžete měnit, přidávat a odstraňovat jakékoli skvrny vitiliga v části Funkce kůže v Create a Sim.

Mění se tvar vitiliga podle těla Simíka?

  • Ano. Vlastnosti kůže reagují na změny tvaru částí těla. Pokud svůj vitiligo nos rozšíříte, změní se i tvar skvrny.

Ovlivní Simíci s vitiligem hratelnost?

  • Ne. Stejně jako u mateřských znamének nemají Simíci, kteří mají vitiligo, vliv na hru.

Může se vitiligo překrývat s jinými kožními rysy?

  • Vitiligo může postihnout všechny kožní rysy těla a obličeje, s výjimkou mateřských znamének. Oblasti s vitiligem mohou mít tetování a tělesné ochlupení.

Proč nemůže být vitiligo umístěno na mateřská znaménka?

  • Vitiligo používá stejnou technologii jako mateřská znaménka, takže fungují stejně. Nemůžete naskládat více mateřských znamének na sebe a automaticky se nepřenášejí mezi různými typy těla (dítě-dospělý, žena-muž). Charakteristiky pleti mladistvých přetrvávají po celý život, dokud Simík zůstává s jedním typem těla.

Ovlivní Simíci s vitiligem barvu jejich ochlupení?

  • Ne. Možná v budoucnu vitiligo ovlivní barvu vlasů, ale zatím se týká pouze kůže.
Zajímavé:  Jak nainstalovat vzhledy v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»