Jak

Jak hrát Sims 4 se všemi

Dům ve hře

Není snad člověka, který by alespoň jednou v životě neslyšel o tak megapopulární hře, jakou jsou The Sims. Tento příběh si získal miliony srdcí a po mnoho let ho hrají dospělí i děti. Nyní máte jedinečnou příležitost stáhnout si „The Sims 4“ se všemi doplňky do vašeho počítače. To lze provést přímo na našich webových stránkách. Mezitím krátká recenze.

Možnosti

The Sims 4 je realistický simulátor života, ve kterém může hráč provádět různé akce. Celkově je dobrodružství velmi podobné běžnému životu. Vaše postava chodí, spí, trénuje kuchařské dovednosti, plave v bazénu, komunikuje s ostatními lidmi, hraje na počítači, dívá se na televizi, vychovává děti a mnoho dalšího. V tomto simulátoru máte následující funkce:

 • Tvorba postavy. Než se vydáte na cestu do virtuálního světa, můžete si vytvořit vlastní hlavní postavu nebo celou rodinu. Zde se fantazii meze nekladou. Vybrat si můžete doslova vše. Počínaje účesem, konče ponožkami. Vývojáři se postarali o širokou škálu obleků a šatů, bot, doplňků, účesů a mnoho dalšího.
 • Stavba vlastního domova. Aniž byste opustili počítač, máte možnost postavit dům svých snů. Stavební režim v The Sims 4 se stal maximálně jednoduchým, ale zároveň rozmanitým. Můžete si vytvořit skromný dům nebo celé sídlo. Fantazie je zde dost.
 • Multitasking postav. V předchozích verzích simulátoru si někteří hráči stěžovali, že zde multitasking není na nejvyšší úrovni. Ve čtvrté verzi se vývojáři postarali o vyřešení tohoto problému a nyní je tento aspekt, upřímně řečeno, v celé své kráse.
 • Vylepšování dovedností a povolání podle postav. Posuňte se na kariérním žebříčku, osvojte si nové profese a staňte se skutečnou hvězdou ve svém podnikání. V The Sims 4 máte skvělou příležitost rozvíjet svou hlavní postavu.
 • Ve virtuálním městě se objevilo mnoho nových budov, obchodů, parků a kaváren. Můžete jimi procházet a navazovat nové známosti.
 • Výběr charakteru postavy. V této verzi hry si můžete vybrat tři vlastnosti a čtvrtou dostanete jako přídavek za životní cíle.
Zajímavé:  Jak psát kódy v Sims 4 na PS 4.

Nemocnice

Toto není celý seznam funkcí, které nám vývojáři tohoto legendárního simulátoru laskavě poskytli. Od prvních minut dobrodružství se okamžitě ponoříte do světa nových známých a je nepravděpodobné, že budete nespokojeni.

Výhody a nevýhody

Pokud jste fanoušky The Sims, pak se vám od prvních minut může zdát hračka jako jedna velká výhoda. Ve čtvrté verzi zmizel primitivismus, postavy a scenérie se staly realističtějšími a objevila se spousta nových možností. Samotný editor postav za to stojí. Můžete změnit vše: hlas, chůzi, charakterové vlastnosti, make-up a mnoho dalšího. Pokusme se tedy zdůraznit hlavní výhody:

 • Realistická a barevná grafika.
 • Multitasking.
 • Hlavní hrdina má spoustu možností.
 • Neuvěřitelně skvělý editor tvorby postav.
 • Obrovský výběr nábytku, domácích spotřebičů, dekorací do domácnosti i exteriéru.
 • Možnost kariérního růstu v různých směrech – od prodavače uzenin až po filmovou hvězdu.
 • Noví známí.

Postavy ze hry SIMS 4

Klady lze vyjmenovat nekonečně, ale stojí za to přemýšlet o nevýhodách. Obecně platí, že „The Sims 4“ nemá prakticky žádné nedostatky, vývojáři zde odvedli skvělou práci. Jedinou nevýhodou je neustálý nedostatek financí.

Vlastnosti hry

Postavy v The Sims 4 Origin mají jedinečné vlastnosti, životní cíle a dovednosti. Kromě toho funkce tohoto simulátoru zahrnují následující aspekty:

 • Rozhodování hlavního hrdiny je do značné míry ovlivněno osobností postavy.
 • Listováním v tisku se můžete dozvědět nejnovější zprávy z města.
 • Zde můžete provádět několik akcí současně, například chatovat a pohybovat se po mapě.
 • Ikony nabídky jsou umístěny podél okraje, díky čemuž je hraní ještě pohodlnější.
 • Pokud si přejete, můžete vytvořit jedinečnou osobu nebo někoho ze skutečného života.
 • Editor znaků podporuje národnost.
 • Styly zahrnují nové doplňky, outfity, účesy, šaty, obleky, kosmetiku a mnoho dalšího.
 • V režimu stavění se domy vytvářejí přetažením požadovaného prvku na pole. To značně zjednodušuje proces výstavby.
Zajímavé:  Jak přidat čas Sims 4 v práci.

Událost ve hře v Sims 4

Kromě toho jsou k dispozici nové katalogy, mazlíčci, psi, kočky, věci, výrobky pro děti atd.

Jak se The Sims 4 liší od předchozích verzí?

Pokud porovnáme tento projekt s jeho předchozími verzemi, můžeme zdůraznit následující rozdíly:

 • Verzi The Sims 4 lze v současnosti hrát pouze na počítači.
 • Postavy vytvořené v předchozích verzích nelze použít, protože nový vývoj byl představen ve čtvrté části.
 • Neexistuje zde žádná virtuální měna SimPoints.
 • V Rusku smí simulátor používat pouze osoby starší 18 let.
 • Existují různé varianty čtvrtého dílu, například „The Sims Vampires“, „The Sims Parents“ a další.

Simulátor nepochybně osloví fanoušky předchozích verzí, jelikož je zde mnoho nového a zajímavého. Hru si můžete zdarma stáhnout bez registrace a virů v ruštině na našem webu. Nedoporučujeme stahovat Sims 4 přes torrent. Můžete narazit na piráta, který způsobí trvalé poškození vašeho počítače. Je lepší použít licencovanou možnost.

Video

Po zhlédnutí tohoto videa můžete zjistit, jak rychle a bez větších potíží stáhnout nejnovější verzi hračky.

download

Kde stáhnout oblíbený simulátor, nemusíte dlouho hledat. Kliknutím na toto tlačítko si jej můžete stáhnout do svého osobního počítače.

The Sims 4: Deluxe Edition se všemi doplňky

Sims 4: Virtuální život ve světě nekonečných možností

Vítejte ve vzrušujícím světě The Sims 4 Deluxe Edition, kde se stanete architektem své vlastní virtuální reality! Tato strategická a simulační hra, vydaná 2. září 2014, vyvinutá společností Maxis a publikovaná společností Electronic Arts, poskytuje jedinečný zážitek při řízení životů vašich Simíků.

sims 4

Informace o hře

Datum vydání: 02 2014 сентября
Žánr: Strategie / Simulace
Výrobce: Maxis
Vydavatel: Electronic Arts
Typ publikace: Herní složka, vestavěný tablet
Jazyk: ruská angličtina.
Jazyk hlasu: Jednoduše
Tablet: anadius
Zajímavé:  Jak přidat věci do Sims 4.

Systémové požadavky

Operační systém: Windows 7 a vyšší (x64)
Procesor: 2 jádra, 2.8 GHz
Paměť: 4 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500
Volné místo na pevném disku: 50 GB

Více informací o systémových požadavcích naleznete zde.

Popis hry

The Sims 4 je vzrušující simulátor života, čtvrtý díl slavné série The Sims. Stejně jako v předchozích verzích hráč ovládá postavy, řídí jejich každodenní životy a vztahy a odráží aspekty skutečného života. The Sims 4 nabízí nelineární hru bez pevného konečného cíle, díky čemuž je každé hraní jedinečné a odlišné od ostatních.

The Sims 4: Deluxe Edition se všemi doplňky

Vestavěný režim vytváření postav (CAS) poskytuje rozsáhlé možnosti přizpůsobení vzhledu, osobnosti, dovedností a preferencí vašich postav. Vylepšený konstrukční režim navíc umožňuje vytvářet jedinečné domy a vybavovat je interiérovými předměty.

Hratelnost v The Sims 4 je simulace ze skutečného života, kde ovládáte jednoho nebo více Simíků ve městě s různými veřejnými a obytnými oblastmi. Pokročilá umělá inteligence nehráčských postav jim dodává realismus díky jejich schopnosti interakce a vyjadřování emocí.

The Sims 4 také podporuje vlastní úpravy, rozšiřující možnosti a rozmanitost herního zážitku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»