Jak

Jak vytvořit mod v Sims 4

Jak vytvořit modul Sims 4 Část 4. Práce s XML a pomoc od SimGuru

Tento materiál poskytne několik tipů pro práci se soubory xml Sims 4, abyste mohli vytvářet různé mody. Podívejme se také na oficiální informace pro moddery od SimGuru, které aktualizují pro každý patch a dávají veřejně k dispozici na fóru. Před zahájením této lekce se ujistěte, že jste dokončili následující lekce:

    Dvojklik ServiceNpc_Maid.ServiceNPCTuning (zvýrazněno výše) pro otevření (nebo «Otevřít jako») v programu Poznámkový blok++. Po otevření přejděte trochu dolů, dokud neuvidíte toto: Hodnoty náklady_hodinové anáklady_nahoru_přední docela jasné. Cena_hodiny – kolik Simoleonů vydělá služebná za hodinu a cost_up_front určuje, kolik služba celkově stojí. Měníme se cost_up_front to 0, protože jsme unaveni „vzhledem“ úklidu, pokud majitel sim není doma. Pokojská bere zálohu, ale často neuklidí nebo nepřijde. Nechme jí jen hodinovou mzdu. Přejděte o něco dále, dokud neuvidíte toto: Parametr pracovní hodiny, opět docela zřejmé. Ten určuje dny a časy, kdy pokojská přichází do práce. Na sobotu a neděli jsme se převlékli lhát (Nepravda) na pravdu (Skutečný). Naše pokojské nemají dny volna! Co když je párty v sobotu nebo ve svátek?? Bude uklízet až v pondělí?? Není v pořádku! Nyní se podívejme na tuto část kódu: 10 Tento kód určuje, kdy pokojská dorazí, aby začala pracovat. Můžete ji změnit na hodinu, na kterou chcete, aby pokojská začala s úklidem. Nastavili jsme to na 6 hodin ráno. Pokud chcete, aby pokojovka začala v 6 hodin, je potřeba se přihlásit 18, tzn. použít 24hodinový formát.

Tedy pro celou část kódu pracovní hodiny toto je náš konečný výsledek: Nyní, když jsme hotovi, klikněte Soubor -> Uložit jako a uložte jej do blízké složky Upravený XML. Poté zabalíme mod pomocí S4S.

Balení modu v S4S

Otevřete Sims 4 Studio a přejděte na v nabídce Nástroje -> Vytvořit prázdný balíček. Do pole „Název souboru“ zadejte název svého modu a klikněte na „Uložit“ (uložte jej do složky, která vám vyhovuje). Uvnitř S4S stiskněte tlačítko (modré) Dávkový import. Přejít do složky Upravený XML, poté vyberte dříve upravený soubor XML a klikněte na „Otevřeno». Klepněte na tlačítko Tlačítko Uložit. Připraveno soubor .zkopírujte balíček do složky Mody a spusťte hru. Výsledek bude ve hře.

Byl Stal se

Konfigurace nastavení

Je ale v XML něco, co nemluví samo za sebe? Nastavení pokojské je jasné, ale pravděpodobně jsou parametry, které nejsou hned jasné. Naštěstí to poskytla oficiální fóra Popis ladění (TDESC) od SimGuruModSquad. Vyberte verzi, stáhněte zip a studujte. Přejděte do technické sekce Kliknutím na soubory ZIP je stáhnete. Vytvořte novou složku ve složce vytváření modů, zavolejte ji DESC a rozbalte stažené archivy.

Nalezení správného DESC

Pro váš XML musíte najít odpovídající DESC soubory. Budeme pokračovat ve spolupráci se stejnou pokojskou. Otevřete XML a nahoře vidíte toto: Podívejte se na ten zvýrazněný. c=”ServiceNpcHireable” i=”service_npc” m=”situations.service_npcs.service_npc_tuning”. Jakékoli z jmen pro c , nebo m lze použít ve vyhledávacím poli ve složce DESC, jak je uvedeno níže: Pro tento XML hledejte názvy já a mvýše povede ke stejné věci sestupně. Hledání nejde vždy hladce, ale pokud ano, pak je vše v pořádku. Poznámka — Pokud nemůžete najít to, co potřebujete, pomocí celých jmen c, i, m – rozdělit jména na části. Zkuste například pouze hledat ServiceNpc místo ServiceNpcHireable.

Použití popisů nastavení

Nyní, když máte DESC a víte, jak najít ty, které odpovídají vašemu XML, musíte vědět, jak je používat. Pojďme zjistit, co to znamená _min_duration_left_for_arrival_on_lot в ServiceNpc_Maid pomocí XML. Popis _min_duration_left_for_arrival_on_lot sídlí v ServiceNPC.tdesc. Otevřete složku «Vytvoření modu/DESC“ a používat ServiceNpc ve vyhledávacím poli: Dvojklik ServiceNPC.tdescotevřít v programu Notepad++.

Přejít na kartu nebo otevřít (pokud je zavřeno) ServiceNpc_Pokojská XML a najít: _min_doba trvání_vlevo, odjet_pro_příchod_na_množství. Dvakrát klikněte kamkoli do uvozovek, kde je uvedeno _min_duration_left_for_arrival_on_lota automaticky se zvýrazní zelená . Klikněte pravým tlačítkem na zeleně zvýrazněný text a vyberte Kopírovat. Vraťte se na kartu souboru ServiceNPC.tdesc. V programu Poznámkový blok ++ vyberte nahoře Vyhledávání a stiskněte najít. V poli Najít klikněte pravým tlačítkem a vyberte Vložit. Klepněte na tlačítko «Najdi další»a kdekoli bude zeleně zvýrazněno, že fráze byla nalezena. Zavřete vyhledávací okno. Nyní buď budete schopni okamžitě porozumět tomu, co je napsáno, díky své znalosti angličtiny, nebo vám pomůže Yandex a Google Translator — na tom není nic špatného)) Rada . V programu»Notepad++“ klikněte na „Zobrazit“ a ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko vedle „Zalamování řádků“.. Pokud se tak nestane, klikněte na možnost a aktivujte ji. To usnadní čtení popisů a souborů XML.

Celkový

Většina popisů bude mít příklad podobný tomu výše, což usnadní pochopení. Doporučujeme, abyste si našli čas na přečtení všech takových popisů nebo těch, které by vás mohly zajímat, abyste získali více praxe a znalostí obecně. Vytváření modů pak pro vás nebude vypadat jako něco děsivého a strašně těžkého. Na druhou stranu, i když nevíte, co teď potřebujete, už víte, jak znalosti v případě potřeby získat. Když se rozhodnete něco opravit (stejný komorník), budete vědět, kde a co číst.

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Pomohl článek? Prosím ohodnoťte

Jak vytvořím mody?

Nový Záložka ZamčenýPadající

Avatar smileid22

Příspěvky: 3
Jak vytvořím mody? 17. srpna 2020 22:14:04 GMT -5

Příspěvek od smileid22 dne 17. srpna 2020 22:14:04 GMT -5

Ahoj! Chci vytvořit mod pro The Sims 4 a nejsem si jistý, jak na to.

Než se do toho pustím, chci vědět, jestli jsou nějaké požadované dovednosti. (tj. kódování atd.)

A pokud nějaké dovednosti potřebuji, jaký je nejlepší způsob, jak se je naučit.

Pokud ne, jaký je nejlepší způsob, jak začít s modováním a má někdo nějaké tipy?

Díky za jakoukoliv pomoc!

Limitem je pouze nebe

Žena

Jak vytvořím mody? 18. srpna 2020 3:23:48 GMT -5

Příspěvek od Feyona dne 18. srpna 2020 3:23:48 GMT -5

Ahoj. Číst zde.

:)

Prosím, neposílejte mi DM zde ani jinde se žádostí o pomoc s Ninjaripperem nebo CC. V Ninjaripperu už nepracuji.
Zveřejněte prosím své dotazy ve vláknu nápovědy pro autory, aby se každý mohl připojit a pomoci vyřešit problém

Současné zaměření na mé projekty, pomůžu sem znovu

Žena

Jak vytvořím mody? 18. srpna 2020 9:17:22 GMT -5 jwofles , panthergirlsim a 2 další podobné

Příspěvek od MizoreYukii dne 18. srpna 2020 9:17:22 GMT -5

Nepotřebujete žádné dovednosti, pokud nechcete dělat skriptování, a i tak je Python dostatečně snadné se naučit s externími zdroji, jen je těžké přenést tyto znalosti do Sims 4, protože to není dobře zdokumentováno. Většinu času také nemusíte dělat skriptování kvůli komunitním nástrojům, které za vás zvládnou vkládání, je to jen tehdy, když potřebujete věci, které nejsou pokryty. Téměř všechny modifikace mohou být vytvořeny pouze v XML (aka ladění), a na to byste se měli nejprve zaměřit, než se pustíte do skriptování. Nejprve začněte s přepisy, věcmi, které společnost EA vytvořila a které vás obtěžují, jako je změna doby, kterou něco trvá, cokoliv autonomního atd. Nebo aktualizujte staré přepisovací mody. Potom, když vám bude alespoň trochu příjemné číst některé soubory a budete více rozumět tomu, co děláte, pusťte se do vytváření vlastních souborů. Začněte zde v malém, jinak byste se mohli přemoci. Pokud se s laděním ještě necítíte dobře, můžete místo toho vyzkoušet Mod Constructor V4 a vytvořit vlastní soubory, ale není schopen dělat vše a možná budete muset soubory upravit.

Zde jsou zdroje, které vám pomohou správně začít.
Ladění
Návody pro Scarlet’s Beginner (od strany 2): www.simsvip.com/category/the-sims-4/how-to-create-a-mod/page/2/
Návody Zer0 (pro začátečníky a mírně pokročilé, zahrnuje sociální interakce, nadšence a další): www.patreon.com/posts/tutorials-35031545
Jak spustit soubor vlastního ladění: www.patreon.com/posts/how-to-start-38023976

A pak potřebujete TDESC a TDESC Browser, protože vám pomohou pochopit, jak se vytvářejí soubory a co každá věc dělá. Výše uvedené návody Zer0 obsahují 3 různé návody, jak používat TDESC, takže si je přečtěte, abyste pochopili, jak TDESC fungují.
TDESC (ujistěte se, že jste vytvořili svou složku správně, je to Složka TDESC > Podsložka pro každou opravu TDESC): www.forums.thesims.com/en_US/discussion/976578/1-63-133-tdescs#latest
Prohlížeč TDESC (při odkazování na složku v nastavení udělejte hlavní složku TDESC): www.modthesims.info/download.php?&t=618199

XML Extractor pokud chcete aktualizovat nebo vytvořit nové mody před aktualizacemi S4S a Vyhledávač souborů XML (potřebuje extraktor a ve stejném stažení), abyste viděli spojení/odkazy mezi každým souborem, aniž byste je museli ručně hledat. File Finder je velmi užitečný a vysoce doporučený, i když nepoužíváte XML Extractor pro modding.
modthesims.info/d/563256/xml-extractor-for-the-sims-4.html

Upozornění na chyby ladění má vám pomoci zajistit, abyste nedělali chyby.
scumbumbomods.com/tuning-error-notifier/

Existují nástroje, které za vás zpracují injekce pro společné prostory, takže se nemusíte soustředit na skriptování, dokud nenastane ten správný čas. To zahrnuje:
XML Injektor: (interakce, kořisti, buffy na vlastnosti, vlastnosti odměn, pojmenování objektů, vztahy objektů, stavy): scumbumbomods.com/xml-injector/
Vstřikovací nástroje: brainblasted.itch.io/injection-tools
Andrew’s Crafting Enabler: sims4studio.com/post/72754
Mod Builder: (není injektor, kromě případů, kdy je to nutné, ale lze jej použít k vytváření interakcí, nadšenců, vlastností, kariér, aspirací, událostí a několika dalších): zerbu.tumblr.com/post/181782526135/the-sims-4- mod-constructor-v4
A několik různých dalších pro konkrétní oblasti, jako je Trait Tracker Injector.

Skriptování
Až budete připraveni na psaní skriptů Sims 4, vězte, že existuje jen velmi málo návodů a žádná dokumentace, takže se musíte učit spoustou pokusů a omylů. Budete se muset naučit Python, který je dobře zdokumentovaný a má spoustu výukových programů mimo Sims 4, ale s daty Sims 4 to příliš nepomůže.
Průvodce Pythonem pro začátečníky: wiki.python.org/moin/BeginnersGuide
Začínáme se skriptováním v Pythonu Sims 4: sims4studio.com/thread/15145/started-python-scripting
Inspektor ladění, který vám pomůže zjistit cesty vstřikování: modthesims.info/d/642704/tuning-inspector.html

Tvůrce Musings je server pro hangouty pro Sims 4, moderátor, poser/animátor a tvůrce CC s adresářem výukových programů/zdrojů, kanály nápovědy a zpravodajskými kanály mod/cc/sims 4!
X | tumblr | Patreon | Můj svár

Nový Záložka ZamčenýPadající

Problémy s registrací?

Pokud máte problémy se zobrazením CAPTCHA, vymažte mezipaměť a soubory cookie svého prohlížeče a ujistěte se, že nemáte žádné doplňky nebo rozšíření prohlížeče, které by narušovaly zobrazení CAPTCHA. Poté zavřete okno CAPTCHA a kliknutím na tlačítko registrace CAPTCHA znovu otevřete.

Zajímavé:  Jak změnit účes dítěte v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»