Jak

Jak otěhotnět muže v The Sims 4

V The Sims 2 s pomocí vývojářského kódu mohl Simík snadno otěhotnět a bezpečně porodit. A mimozemšťané by se mohli zvednout a oplodnit častěji, pokud donutíte Simíka dívat se v noci dalekohledem.

В Sims xnumx Není to tak jednoduché. Počínaje určitým doplňkem (myslím „Supernatural“) si je mohou vzít i mimozemšťané, ale bohužel nepřicházejí často a ne vždy dítě „dají“.

Jak tedy otěhotnět Simíka? To lze provést opět pomocí vývojářského kódu. Vlastně muž jako takový The Sims 3 neotěhotní jinak než mimozemšťanem. Ale můžete to udělat: zadejte kódy vývojáře testingcheatsenabled true a MovieMakercheatsenabled true.

Chcete-li zobrazit konzolu pro zadávání kódů, stiskněte současně klávesy C+Shift+Ctrl. Pro každý případ je lepší zadat obojí. Druhý kód nebude fungovat, pokud nejprve nezadáte první.

Ale pouze u prvního kódu se nemusí objevit funkce „Změnit znak“, kterou potřebujeme.

Takže stiskněte Shift a současně klikněte na postavu. Objeví se tam různé položky a jednou z nich je „Změnit postavu“. Klikněte a dostanete se do „Editoru tvorby postav“.

Tam musíte změnit pohlaví svého Simíka na ženské. Editor ukončíte kliknutím na zaškrtávací políčko níže. Dále — počít s někým dítě, jak to většinou počítají SIM karty.

Přirozeně s tím Simíkem musíte být zadobře a nejlépe s nikým změna. Pokud má váš Simík manželku, pak z ní naopak můžete udělat na chvíli muže (podle výše popsaného postupu). Simíci tedy leží v posteli a mazlí se. V tuto chvíli jim musíte dát úkol „Počít dítě“.

Pro jistotu několikrát. Ale okamžitě, nebo když se chystají otěhotnět dítě, pozastavte hru(!) a vraťte se do editoru rodiny, abyste ze svého Simíka udělali znovu muže. Vždyť jinak, pokud otěhotní, zůstane ženou až do porodu.

Zajímavé:  Jak rychle otěhotnět Simíka v The Sims 4.

Funkce „Změnit znak“ není dostupná pro těhotné ženy. Jestliže Proměnil jsi ženu v muže pro početí a pak ji také otočil zády.

Po opuštění editoru začnou Simíci dělat dítě (může to být muž se ženou nebo muž s mužem). Pak — hudba upozorňující na začátek těhotenství. Abyste se ujistili, že je to ten správný Simík, který otěhotněl, klikněte na něj a podržte klávesu Shift. Pokud je těhotná, položka „Změnit postavu“ bude chybět, a pokud tam položka je, znamená to, že těhotná není tato postava, ale ta, která leží vedle ní.

V takovém případě můžete hru ukončit bez uložení, znovu vstoupit a zkusit to znovu. Je lepší to zkusit na jiném místě, za jiných okolností, pokud je to možné — s jiným charakter.

Mnohokrát jsem ty samé Simíky nutil počít dítě na stejném místě a pokaždé neotěhotněl můj Simík, ale jeho partnerka.

Abychom byli spravedliví, je třeba poznamenat, že v The Sims 3 nejsou žádné oblečení pro těhotné Simíky. Pokud tam nejsou nějaké hacky a mody. S největší pravděpodobností bude váš Simík po zvětšení břicha bez trupu. To znamená, že bude vidět pouze jeho hlava a nohy.

Pokud je výsledek příznivý, váš Simík porodí dítě – stejně jako váš Simík. Někdy se ale během těhotenství těch postav, pro které těhotenství není určeno (starší, děti a teenageři, muži), může stát, že postava nemůže porodit a zůstane navždy těhotná. Důvody jsou mi neznámé.

Pravděpodobně dochází k nějakým chybám.

Je to tak složitý a nepředvídatelný proces — těhotenství «třetí» mužští Simíci. Jak se říká, na vlastní nebezpečí a riziko.

Ale nebezpečí stěží zastaví zanícené experimentální hráče.

Zajímavé:  Jak se léčit v Sims 4.

Na poslední prezentaci Tim Cook řekl, že první Beta verze iOS 7 vyjde pro tablety přes pár týdnů Nicméně existuje lidé, kteří čekají na přestávku.

Někteří mazaní vývojáři přišli na způsob, jak simulovat tableta Rozhraní iOS 7 pomocí Xcode 4 a 5. Samozřejmě, že všechny tyto снимки se může lišit od konečné verze, ale některé první podání o měOS 7 pro iPad můžete to dostat teď. Podle mého názoru to vypadá velmi dobře.

Jak otěhotnět muže v The Sims 4

Jak otěhotnět muže v The Sims 4

Pokud nastal čas, aby váš Simík rozšířil svůj rodokmen, mít dítě je dobrý způsob, jak předat své geny svým potomkům ve hře The Sims 4. Přimět své Simíky k početí je poměrně snadné – stačí mít romantický vztah a místo na Woohoo! Z tohoto článku se dozvíte, jak počít a porodit dítě v The Sims 4, a také jaké kódy pro to existují v The Sims 4. Vyberte umístění pro své Simíky na WooHoo a v nabídce činností vyberte možnost „Pokusit se o dítě“. Chcete-li zjistit, zda je vaše SIM karta těhotná nebo ne, můžete si udělat těhotenský test.

The Sims Wiki

Jak upravit pohlaví a orientaci v The Sims 4

The sims 4 jak otěhotnět

Těhotenství, porod a děti v The Sims 4

Zjistěte v tomto návodu, jak počít dítě v The Sims 4, pokud vás tato otázka stále zajímá, pak čtěte dál. V The Sims 4 popusťte uzdu své fantazii a vytvořte svět s jedinečnými Simíky! Vyberte a změňte jakékoli podrobnosti o Simících a jejich domovech. A to není vše! Vyberte vzhled, osobnost a oblečení pro své Simíky a rozhodněte se, jak budou trávit dny.

Jak mít dvojčata v Sims 4: nejlepší metody. Pokud se chcete naučit herní mechanismy oblíbených nových her, zjistit cheaty a podívat se na nejnovější aktualizace na Xbox One, tento blog je pro vás! V tomto článku probereme, jak mít dvojčata v The Sims 4, včetně metod s a bez cheatu.

Zajímavé:  Jak najít dort v The Sims 4.

Související články

  • Jak udělat, aby modřiny zmizely rychleji
  • Fotorámečky pro muže
  • DIY dřevěné dárky pro muže — Zdobení koupelny plastovými (PVC) panely
  • Neobvyklá překvapení pro vašeho milovaného vlastníma rukama — Příjemná překvapení pro vašeho milovaného muže při této příležitosti

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»