Jak

Jak vytáhnout kuchyňskou skříňku v The Sims 4

Dobrá věc na hře Sims 4 je, že hra má spoustu funkcí, mohu-li to tak říci, je mnohostranná.

V případě potřeby mohou být nástěnné skříňky ve hře deformovány. Proč potřebujete vybrat režim výstavby?

Takže výběrem režimu „Konstrukce“ na záložce „kuchyň“ najdeme „Zakázat automatické polohování skříní“. Ujistíme se, že umístění miniatur je zakázáno.

Nyní si můžete vybrat nejen barvu, ale také změnit složení nábytkových skříní.

systém vybral tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Zimní sníh [230 tis.]
více než před rokem

Skříňky lze upravit tak, aby se vešly do prostoru, do kterého je chcete umístit. To lze provést pomocí režimu „Konstrukce“. Sekce «Kuchyně».

Dále musíte zakázat automatické přidělování skříňky. V sekci najděte možnost „Zakázat automatické umístění palců“ a vypněte ji. Pak to můžete změnit podle svého uvážení.

Musíte vybrat skříň, kterou chcete deformovat. Můžete změnit barvu a vzhled a také jej umístit podle svého uvážení. Barvu můžete vybrat kliknutím na paletu. Zde můžete změnit pohled. K výměně skříňky můžete použít nástroj Warp. Vyberte jej a pomocí myši změňte velikost.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
88Sky Walke R88 [477K]
více než před rokem

Ve hře jako The Sims 4 mají hráči přístup k různým funkcím. Zejména nástěnné skříňky mohou být deformovány.

To se provádí takto:

Nejprve musíte přejít do režimu s názvem „Konstrukce“. Chcete-li to provést, klikněte na ikonu umístěnou vpravo dole.

Zajímavé:  Jak vyhrát los v The Sims 4.

Dále vyberte skříňku, kterou je třeba upravit, a klikněte na „režim úprav“. Toto tlačítko se také nachází ve spodní části a je obrázkem tužky.

Poté vyberte „deformace“ a klikněte levým tlačítkem myši na skříňku. Nyní můžete změnit barvu a tvar skříně a nakonec kliknout na „Hotovo“.

Tato funkce bude dostupná, jakmile dosáhnete určité úrovně zkušeností.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Přímo na cíl [120 tis.]
více než před rokem

V The Sims 4 můžete pokřivit nástěnné skříňky, aby se vešly do stísněných prostor, nebo upravit jejich polohu. Jak na to:

Vstupte do režimu sestavení a vyberte skříňku, kterou chcete deformovat.

Kliknutím na skříňku ji zvýrazníte a poté stiskněte a podržte klávesu „ALT“ na klávesnici. To vám umožní posunout skříňku nahoru nebo dolů, aniž byste byli připoutáni k mřížce.

Podržte klávesu ALT a posuňte skříňku nahoru nebo dolů pomocí myši, dokud nebude v požadované poloze.

Chcete-li skříňku otočit, kliknutím na ni ji zvýrazněte a poté stiskněte klávesu „R“ na klávesnici. To vám umožní otáčet skříňku v různých směrech.

Můžete také použít klávesy «9» a «0» na klávesnici pro nastavení výšky skříně v malých krocích.

Pokřivením nástěnných skříněk můžete vytvořit přizpůsobenější a kreativnější úložná řešení, která se hodí do životního prostoru vašich Simíků. Mějte však na paměti, že deformace objektů může způsobit problémy s ořezem nebo jiné vizuální závady, takže své výtvory ve hře otestujte, abyste se ujistili, že vypadají a fungují tak, jak mají.

Kuchyňské skříňky, skříňky a pracovní desky v The Sims 4

sims 4 tabulka 1

Postavit si vlastní kuchyň v The Sims 4 je snadné, jen s několika lavičkami kolem sporáku a lednice, ale s trochou více času a úsilí budete mít kuchyni, na kterou by byl kuchař hrdý.

Zajímavé:  Jak jít na trh v The Sims 4.

Podívejme se na několik technik, které můžete použít při umisťování pracovních desek, skříní a skříní.

Kuchyňská linka

Nejjednodušší způsob, jak najít všechny dostupné pracovní desky a skříňky, je hledat podle místnosti «Koupit/Stavět» a vyberte podnabídku «Kuchyně.»

sims 4 tabulka 2

Klikněte na Tabletop a dostanete výběr ze všech stolních desek k použití. Najeďte myší na každou z nich a vyberte barvu, abyste vybrali skříň, kterou chcete. Skříňky lze umístit ke zdi nebo volně stojící. Rozdíl mezi nimi je v tom, že mají prostor, kde mohou Simíci sedět, když používají stoličku. Při umístění vedle sebe se jednotlivé jednotky spojí jako jeden celek.

Ve výchozím nastavení je automatické umístění miniatur povoleno. To znamená, že když umístíme dvě skříňky blízko sebe v pravém úhlu, automaticky se spojí a vytvoří jednu velkou. Tato funkce je skvělá, pokud váš pokoj není jen čtvercový, ale reliéfní. Automatické umísťování stolů můžeme zakázat, aby se nevytvářely rohové stoly. Vypnutí také otevírá celou řadu možností, které jsme dříve neměli.

Je snadné zakázat (nebo znovu povolit) automatické umístění na stůl. Když hledáme předměty nákupu podle místnosti a vybíráme «Kuchyně nebo koupelna» v pravém dolním rohu obrázku nabídky vedle slov «Automatické připojení palců» Objeví se malé tlačítko. Tlačítko bude indikovat «Na» nebo «Vypnuto».

Trojúhelníkové skříně

sims 4 tabulka 4

V našem příkladu používáme skříně Harbinger

Když jsou zapnuté automatické stolní desky, když toto vybereme, máme na výběr výběr barev, ale nic jiného. Jakmile vypneme automatické pulty, objeví se kromě výběru barev rohové skříňky pro vnitřní a vnější rohy a trojúhelníkové skříňky. Různé typy miniatur mají prostřednictvím této možnosti k dispozici různé měrné jednotky, takže stojí za to prozkoumat všechny možnosti miniatur a zjistit, co nabízejí. V době psaní tohoto článku je Harbinger jediný, který má trojúhelníkové stolní desky.

Zajímavé:  Jak přidat věci do The Sims 4.

sims 4 tabulka 5

Zaoblené kuchyňské skříňky

sims 4 tabulka 6

Jednou z nových možností je zaoblená skříň. Pomocí tohoto kusu můžete vyrobit kulaté stolní desky.

sims 4 tabulka 7

Kuchyňské skříňky a police

Vypnutím «Auto-Connect» máme možnost postavit vysoké kuchyňské skříňky.

sims 4 tabulka 8

Stejně jako skříně mají i skříně mnoho různých možností, takže nezapomeňte prozkoumat všechny styly. Stejně jako běžné skříňky existují vnitřní a vnější rohové jednotky, menší jednotky, které by se dobře hodily na něco jako lednička, a existují také dvojité skříňky z dlaždic. Dvojité kachlové skříně sahají od stropu až k podlaze.

sims 4 tabulka 9

Některé skříně jsou omezeny umístěním na stěně, ale mnohé lze umístit na mnoho míst, což nám dává ještě více možností zdobení.

sims 4 tabulka 10

Nejen kuchyně

Díky naší řadě základních jednotek a skříní jsou ideální do jiných prostor než do kuchyně. Vyzkoušejte je jako toaletní potřeby nebo jako nábytek od podlahy ke stropu v ložnicích. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»