Jak

Jak se oženit s citlivým Sims 4

Jak vytvořit manžela a manželku v Sims 4: Tajemství vytváření a změny vztahů

V The Sims 4, hráči mít příležitost vytvořit a změnit vztah mezi nimi simsvčetně založení manželství, rozvod a sjednocení rodiny. To umožňuje hráčům formulář a řídit interakce mezi nimi znaky, vytváří jedinečné příběhy a události ve hře.

Kliknutím na odkaz otevřete požadovanou sekci:

Sjednocení a odloučení s rodinami

Jak vytvořit manžela v Sims 4

Jak uzavřít sňatek dvou Simíků v Sims 4

Jak změnit vztahy ve hře Sims 4

Je možné mít v Sims 4 více manželek

Užitečné tipy a závěry

Vyberte požadované Simíky a potvrďte akci. Chcete-li vytvořit manžela a manželku, musíte vytvořit dva různé Simíky, pro každého vybrat požadované vlastnosti, vzhled a další parametry. Poté je umístit do stejného domu a rozvíjet jejich vztah, dokud nebude možné se s nimi oženit nebo oženit . Můžete také použít speciální funkci „Vyplnit“ domov» k přidání Simíků do své rodiny. Abyste si v The Sims 4 mohli vytvořit manžela a manželku, musíte mít základní hru nebo rozšíření, kde můžete vytvářet a spravovat postavy. Takže , podle těchto kroků můžete vytvořit a rozvíjet vztah mezi manželem a manželkou ve hře The Sims 4 a spravovat jejich každodenní životy ve virtuálním světě.

Spojování a oddělování rodin v The Sims 4

  1. Chcete-li sjednotit nebo oddělit rodiny, musí hráči vybrat požadovanou rodinu a přejít na kartu „Rozdělení a sloučení rodin“.
  2. Poté si hráči mohou vybrat, ke které postavě se chtějí připojit nebo se kterou se chtějí rozdělit do rodiny, a postupovat podle pokynů na obrazovce k dokončení procesu.
Zajímavé:  Jak najít chrastítka The Sims 4.

Jak udělat ze Simíků pár v Sims 4

  1. K navázání vztahů mezi Simíky mohou hráči použít kód úpravy vztahu.
  2. Musíte zadat celá jména a příjmení obou postav, úroveň vztahu (od 0 do 100) a typ vztahu (například přátelství_hlavní pro přátelství, romance_main pro romantické vztahy).

Jak se oženit v Sims 4

  1. Chcete-li uspořádat svatbu mezi postavami, musí hráči vybrat možnost „Navrhnout“. Oženit se».
  2. Poté si obě postavy vymění sliby a polibky, aby oficiálně oznámily svůj sňatek.

Jak přidat další rodinu do Sims 4

  1. Chcete-li do hry přidat novou rodinu, měli by hráči přejít do „Správa městečka“ a vybrat možnost „vytvořit novou rodinu k přestěhování“.
  2. Je také možné přidávat postavy do existujících rodin pomocí Township Management > Family Editor a souvisejících editačních nástrojů.

Užitečné tipy

  • Věnujte velkou pozornost úrovni vztahů mezi postavami, abyste vytvořili realističtější a napínavější příběhy.
  • Experimentujte s různými typy vztahů a vytvořte ve hře rozmanité a zajímavé příběhy.

Závěry a závěry

tvorba a úpravy vztahů mezi postavami v The Sims 4 poskytuje hráčská příležitost ovládání a vytvořit jedinečné příběhy a interakce mezi Simíky. Pomocí speciálních kódy a nástroje, které si hráči mohou nainstalovat postoje, organizovat svatba a přidat nové rodiny ve hře, vytváří vzrušující příběhy a události.

Charakterové rysy a preference v The Sims 4

Vlastnosti v The Sims 4 jsou rozděleny do 4 skupin: Emoce, Záliby, Životní styl a Komunikace. Některé vlastnosti si odporují – gurmán tedy nemůže být zároveň žroutem. Celkem si můžete nastavit 3 charakterové vlastnosti a další, čtvrtá, vlastnost se vydává při výběru životního cíle.

gkx7uym.png

Předvolby postav se objevily v patchi 1.75.125.1030 ze dne 27.05.2021. května 3. Preference jsou rozděleny do 20 kategorií: barva, hudba a koníčky. Každý znak může mít až XNUMX předvoleb, a to jak se znaménkem „+“, tak „-“. Složení kategorií Hudba a Záliby závisí na obsahu, který máte.

Zajímavé:  Jak rychle zvýšit komunikaci v Sims 4.

G0QO3ZZ.png

Aktivní — Tyto postavy se snaží častěji vzrušovat, mohou přivést ostatní postavy do stavu zběsilé radosti a rozčilovat se, pokud delší dobu necvičí.
Veselý — Tyto postavy jsou obvykle šťastnější než jiné postavy.
Genius — Tito Simíci se častěji soustředí, sdílejí nápady s ostatními Simíky a mohou být frustrovaní, pokud po určitou dobu nejsou schopni zlepšit své mentální dovednosti.
Fušer — Tyto postavy rády hrají žerty častěji než ostatní.
Romantické — Tyto postavy flirtují častěji než ostatní a rozčilují se, pokud po dlouhou dobu neprobíhá žádná romantická aktivita.
Sebevědomý — Tyto postavy jsou sebevědomější než ostatní.
Tvůrce — Tyto postavy se snaží častěji inspirovat, mohou sdílet kreativní nápady a rozčilovat se, pokud se kreativitě delší dobu nevěnují.
Sullen — Tito Simíci jsou častěji smutní, mohou mluvit s ostatními Simíky a rychleji zdokonalují své tvůrčí schopnosti, když jsou smutní.
Cholerika — Tyto postavy se zlobí častěji než ostatní, mohou rozzuřit ostatní postavy a rozzlobit se, když se stanou terčem neplechu.

Gourmet «Tyto postavy jsou šťastné, když jedí dobré jídlo, jsou nepříjemné, když jedí špatné jídlo, a dostávají nové nápady, když sledují programy o vaření.»
Umělecký kritik — Nálada těchto postav se zlepšuje prohlížením uměleckých děl. Mohou také obdivovat umění a diskutovat o něm různými způsoby.
Knihomol — Nálada těchto postav se zlepšuje čtením knih. Mohou také analyzovat knihy a diskutovat o nich různými způsoby.
Hudební fanoušek — Nálada a úroveň volného času těchto postav se při poslechu hudby zvyšuje. Tyto postavy také rády hrají na hudební nástroje.
Perfekcionista — Tyto postavy tráví více času řemesly, ale kvalita jejich výtvorů je vyšší. Jejich nálada se zlepšuje při vytváření vysoce kvalitního řemesla a zhoršuje se, pokud se řemeslo ukáže jako nekvalitní.
Výstřední «Tyto postavy jsou šťastné, když mohou číst sci-fi nebo hrát videohry, a cítí se ve stresu, když dlouho nehrají.» Jsou dobří v hledání sběratelských předmětů a mohou diskutovat o výstředních nápadech s jinými výstředníky.

Zajímavé:  Jak můžete přejít na The Sims 4.

Životní styl

výstřední „Tyto postavy mohou mluvit samy se sebou a jejich emocionální stavy jsou nepředvídatelné.
Věčné dítě — Nálada těchto postav se zlepšuje sledováním pořadů pro děti. Při hře s dětmi se dostanou do hravé nálady a stanou se šťastnými, když si mohou hrát s dětskými hračkami.
Kariérista „Náladu těchto postav zvyšují kariérní úspěchy a zhoršují kariérní neúspěchy. Postavy mohou být naštvané, pokud nedostanou povýšení.
Pecivál — Náladu těchto postav zlepšuje sledování televizních programů, rády si zdřímnou a používají pohodlný nábytek. Při cvičení se rychleji unaví a při domácích pracích se cítí napjatí.
Miluje přírodu — Tito Simíci mohou obdivovat přírodu v rozhovorech s ostatními Simíky a rádi tráví čas venku.
Flákač — Tyto postavy se nestarají o neuklizené okolí a předměty v domě se rychleji špiní. Mohou také shánět potravu.
Trapné — Tyto postavy cvičí méně než ostatní a mají tendenci se smát svým selháním místo toho, aby byly naštvané.
Glutton — Tyto postavy snášejí hlad hůř než ostatní, milují jídlo bez ohledu na kvalitu jídla a mohou jíst zkažené jídlo.
Praktický — Tyto postavy mohou obdivovat a předvádět věci a smutnit, pokud si dlouhou dobu nekoupí nové věci.
Snob — Tyto postavy mohou kritizovat nestandardní předměty, získat sebevědomí, když jsou obklopeny jinými odpůrci, a nezajímají se o podřadné televizní programy.
Čistý — Tyto postavy si užívají a zvyšují úroveň svého volného času tím, že dělají domácí práce kolem domu, umí jarní úklid a cítí se velmi nepohodlně v neudržovaném prostředí.
Kleptoman — Tyto postavy nemají nic proti „půjčování“ předmětů od jiných postav, jednoduše je kradou a jsou napjaté, pokud dlouho nic neukradly. (Aktualizace 1.15.55.1020 z 04.02.2016)

Zajímavé:  Jak rychle upgradovat svou dovednost zprostředkovatele Sims 4.

Druh — Tyto postavy jsou šťastné, když jsou kolem postav s dobrou náladou, jsou rozrušené při interakci se zlými postavami, mohou přispět na charitu a diskutovat o světovém míru.
Přátelský — Nálada těchto postav se zlepšuje rychleji při přátelské komunikaci a více se zhoršuje, pokud je úroveň komunikační škály nízká. Úroveň komunikační škály klesá rychleji než u ostatních postav.
Bully — Tyto postavy jsou nejšťastnější, když se dokážou rozzlobit nebo posmívat jiným postavám, a stanou se sebevědomějšími, když vyhrají boj.
Zlo — Tyto postavy jsou šťastné, pokud jsou v jejich blízkosti postavy se špatnou náladou, mohou se ironicky smát a probírat zlé plány. Při interakci s dobrými postavami se zlobí.
Nestálý «Tyto postavy se cítí vystresované, když pracují ve stejné práci po dlouhou dobu nebo jsou ve vztahu po dlouhou dobu, a cítí úlevu, když skončí nebo se rozejdou.» Návrhy jim trvají déle a mohou diskutovat o strachu z rozhodování.
Osamělejší — Tyto postavy si užívají samotu a jejich nálada se nezkazí, pokud je úroveň společenského měřítka nízká. Cítí napětí, když jsou obklopeni cizími lidmi, a je pravděpodobnější než ostatní, že se stanou v rozpacích, když jim je odepřena komunikace.
Proti dětem — Tyto postavy se nerady obklopují dětmi, cítí napětí, pokud se rodina rozrůstá, a mohou děti šikanovat.
Přidejte svůj na nástěnku — Tito Simíci se mohou spojit se Simíky s vyšší vlastností, získat kolem sebe sebevědomí a nadchnout se pro sledování sportu.
Rodinný muž — Tyto postavy jsou spokojené se svou rodinou, rozčilují se, když dlouho nemohou komunikovat s příbuznými, a mohou se chlubit svou rodinou.
Žárlivý — Tyto postavy žárlí častěji než ostatní. Jsou sebevědomější, když jsou kolem své drahé polovičky, a jsou napjatí, když je dlouho nevidí. (Aktualizace 1.11.64.1020 z 24.09.2015)
oddaný — Věrní Simíci si váží svých vztahů s přáteli, romantickými partnery a dokonce i spolupracovníky. Nikdy nelžou, protože si neuvěřitelně váží důvěry svých blízkých! (Aktualizace 1.92.145.1030 z 11.10.2022)

Zajímavé:  Jak se zbavit dítěte v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»