Jak

Jak prodat práva na píseň Sims 4

Přidružené dovednosti: kytara, housle, komedie, šarm (pouze komici), klavír (pouze hudebníci).

Talentované a charismatické postavy, které se nebojí pozornosti vůči své osobě, si mohou vyzkoušet své umění na jevišti. Ale neměli byste si myslet, že je to tak jednoduché, protože existuje mnoho talentů, ale málo scén. Zpočátku bude postava fungovat jako moderátor večírku a rozzářit tvář při každé události, která přijde: někde bude vtipkovat, někde bude brnkat na kytaru. Ale už od páté etapy své kariéry si bude moci vybrat, co je mu bližší: být komikem nebo hudebníkem.

Jak asi tušíte, pro komika jsou důležité komediální schopnosti a do jisté míry i šarm. Má dost dobrých kariérních věcí, nanejvýš si umí stylově zařídit svou stísněnou šatnu, ale hodina jeho pracovní doby stojí víc. Pro muzikanta je hlavní hudba, která za něj mluví. Musí umět dobře hrát alespoň na dva hudební nástroje (klavír a housle), jinak se nikdy nedostane z beztvárného orchestřiště do popředí. Inu, zatímco nejlepší orchestry světa ho neroztrhají, může si vydělat pěkné peníze skládáním strašidelných melodií pro reklamu. S rostoucí kariérní úrovní hudebníka získá velmi drahé hudební nástroje, které inspirují už jen svým vzhledem: starožitné piano a kytaru s podpisem celebrity.

Kupodivu, uniforem je v kariéře velmi málo, do 6. fáze kariéry nejsou vůbec žádné, pak se objevují nudné obleky, již známé z jiných kariér. Pracovní plán je extrémně nestabilní, kvůli tomu bude mít postava mnoho dní volna a bude muset pracovat až do pozdních nočních hodin.

Zajímavé:  Jak můžete přejít na The Sims 4.

Kariérní kroky

číslo Titul, rozvrh, plat Komponenty prof. úspěch Popis, bonusy, nové funkce
1 Hromadný bavič

Popis hry: Když řeknete vtip v klubu vtipů a nikdo ho neslyší, bude to stále považováno za vtip? Masový bavič se to brzy dozví. Doufejme, že ho nikdo neumlčí a nebude po něm házet zkažená vejce.

Bonusy:

Postava může napodobovat známé osobnosti (záložka zábavná komunikace).

Pracovní režim „Chat s celebritami“. To zvýší vaši dovednost kouzla a může to vést k zobrazení nálady „Sebevědomí (práce)“.

Popis hry: Postava se narodila pro jeviště! Tohle je mu předurčeno! Mezitím tu a tam vystupuje při hledání slávy a slávy. Nejtěžší je vydržet výkony amatérů, kteří vystupují na stejných místech.

Bonusy:

Vizitkář „Porcupine“ (dekor na stůl).

Popis hry: Kvazi-popularita je lepší než žádná. Postava například již několikrát úspěšně vystoupila. V této fázi je schopnost prodat se mnohem důležitější než talent.

Bonusy:

Koberec „Deification“ ve tvaru hvězdy z chodníku slávy.

Popis hry: Postava začíná otevírat opravdu skvělé koncerty. A diváci se dokonce smějí na těch správných místech. A někdo dokonce tleská! Možná je příliš brzy říkat: „Víš, kdo jsem?“, ale ten čas brzy přijde.

Bonusy:

Drahý retro stereo systém «Fatal Years», vytvářející vzrušující prostředí.

Úrovně kariéry: Komik

Popis hry: Postava hledá nové nápady na vtipy všude, kam přijde: na jevišti, v zákulisí, na svatbách, na pohřbech. Skvělý materiál na stojánky najdete všude!

Bonusy:

Postava může „testovat materiál“ na svých partnerech (záložka zábavná komunikace).

Pop art malba Star Otter, která vytváří hravé prostředí a činí postavu hravou.

Popis hry: Páni, ta postava se opravdu naučila držet publikum, nemusí být ani přilepené k židlím! Nyní tráví více času zkoušením a přípravou představení, než aby všem rozdával vizitky.

Bonusy:

Cena „Talent“ (roztomilý pohár, který vytváří vzrušující prostředí a má „vzrušující akce“).

Nová uniforma: kalhotový kostým s halenkou pro ženy, džíny s kostkovaným sakem pro muže.

Popis hry: Postava pracuje v konverzačním žánru a vede monology a publikum začne vstávat a něco křičet. Je dobře, že svými jiskřivými vtipy dokáže rychle odradit drzé lidi.

Bonusy:

Sada studiového osvětlení, která vytváří vzrušující atmosféru.

Popis hry: Nyní postava organizuje charitativní akce, obskurní předávání cen, pikniky a jakékoli další akce, o které nikdo nestojí. Možná bude i svědkem na svatbě chtivých slavných!

Bonusy:

Krásné zrcadlo ve tvaru hvězdy se světly kolem obrysu, které vytváří vzrušující prostředí.

Popis hry: Postava je velká hvězda! Talentovaní komici nyní sní o tom, že otevřou JEHO show. Je neustále zaneprázdněný a dostává dobré peníze a také jeho vtipy slyšel několikrát na ulici!

Bonusy:

Postava může hrát komedii ve vesmíru pomocí rakety.

Nová uniforma (pouze muži): hezčí oblek.

Popis hry: Vtip za vtipem, výkon za výkonem, postava se konečně vyšplhala na vrchol komediálního žánru a sama nastavuje měřítka v branži. Jednou k němu bude vzhlížet celá generace komiků, ale zatím plave v penězích, slávě a fanoušcích.

Bonusy:

Přístup do stylizované místnosti „Tady se dělají vtipy“.

Profesní úrovně: Hudebník

Popis hry: Kdo potřebuje být rozpoznán, když pozná jeho písně? Postava se snaží vytvořit melodie, které posluchačům uvíznou v mozku natolik, že je nelze odstranit ani skalpelem! Co když jsou tyto písně o žrádle pro kočky a čističi záchodů? Nikdo se jich nemůže zbavit, nikdo nikdy!

Bonusy:

Postava dokáže skládat melodie na jakýkoli hudební nástroj, i když na ně neumí hrát. Za to dostává peníze.

Pracovní režim „Komunikace s celebritami“ se změní na „Studium hudební teorie“ (logika se zvyšuje, můžete se inspirovat).

Popis hry: Postava od dětství věděla, že se stane slavným, protože má TALENT. A jakmile se jeho prsty dotknou kláves klavíru nebo strun kytary, je to každému jasné. Toto tvrzení postava na svých koncertech určitě prokáže.

Bonusy:

Hudební cena „Nade vše chvála“ (soška, ​​která vytváří vzrušující atmosféru).

Nová uniforma: černý kalhotový kostým a fialová košile pro ženy, společenský oblek pro muže (stejná uniforma jako komik úrovně 9).

Popis hry: Postava je žádaná na módních soukromých večírcích, ve vestibulech supermarketů a na online svatbách. Postava přesně ví, co má hrát, aby lidi přiměla tančit, kupovat drahé cetky nebo držet hubu během formálního obřadu.

Bonusy:

Vintage Genius Classic Piano pro 3600 XNUMX Simoleonů, které vytvářejí inspirativní prostředí.

Popis hry: Celý svět je jeviště a postava si na něm rozhodně zaslouží místo. Jistě, stále musí hrát svatby a soukromé večírky, ale seznamy hostů a seznamy předkrmů jsou stále lepší a lepší. Občas také hraje pro zábavu v málo známých symfonických orchestrech.

Bonusy:

Popis hry: Struny, dechové nástroje, mosaz. Postava zvládla všechny tyto hudební nástroje. Sláva už je v jeho rukou a přináší spoustu peněz. Tyto peníze ale zjevně nestačí na to, aby člověk s čistým svědomím odmítl večírek na počest otevření dalšího internetového obchodu.

Bonusy:

Nová uniforma: jevištní sako pro muže, dlouhé večerní šaty s kamínky pro ženy.

Popis hry: Bravo! Postava při každém představení sklízí ovace, které se vždy vyprodají. Ovace? Růže? Drahé dárky? Klíče od pokoje? To vše postava dostává pravidelně. Přídavek!

Bonusy:

Kytara podepsaná rockovou legendou za 2400 XNUMX Simoleonů, vytvářející inspirativní prostředí.

Nové oblečení v rodinném šatníku: uniforma 9. úrovně.

Přístup do stylizované místnosti „Zkušebna“.

© 2010–2021 Simovodovy poznámky. Všechna práva vyhrazena.
Citování materiálu je povoleno, ale s povinným umístěním aktivního odkazu na sims3notes.ru.

Otázky týkající se ovládání a hry

Je Sims 4 (nebo bude) online?
Ne, nebude.

Bude The Sims 4 k dispozici pro Mac?
The Sims 4 pro Mac je nyní k dispozici ke koupi a stažení na Originu. Přečtěte si více.

Je možné hrát bez připojení k internetu?
Není vyžadován přístup k síti, musíte se přihlásit do Originu offline.

Jak získat rodokmen ve hře?
Aktualizujte hru na verzi 1.4.83.1010 (03/02/15)

Jak dostat ducha do své rodiny?
Aktualizujte hru na verzi 1.0.732.20 (01/10/14)
V CAS nemůžete vytvořit ducha, můžete si ho pouze stáhnout z Galerie. Herní metoda: počkejte, až se zesnulý vynoří z hrobu v podobě ducha a spřátelte se s ním. Po úplném zaplnění stupnice přátelství (někdy i o něco dříve) se objeví akce „Pozvat do rodiny“.

Jak získat bazény ve hře?
Aktualizujte hru na verzi 1.2.16.10 (04/11/14)

Mohou sousedé zemřít a mít děti, když si hraju se svou rodinou?
Umírání – ano, pokud je zaškrtnuto příslušné políčko v nastavení hry vedle „Automaticky rostoucí (nehráčské postavy)“. Sousedé nemohou mít samostatně děti.

Mohou se NPC přestěhovat do prázdných domů?
Ano, mohou, pokud zaškrtnete políčko vedle „Vyplnit prázdné domy“ v nastavení hry. Když je tato možnost povolena, hra může nezávisle naplnit rodiny z vaší knihovny.

Jak odstranit jednu postavu z rodiny?
V městském režimu klepněte na rodinný dům a vyberte Spravovat rodiny. Zde vyberte požadovanou rodinu a klikněte na tlačítko se dvěma šipkami. V okně „Separation and Uniting of Families“, které se otevře, přesuňte pomocí šipek požadovanou postavu (postavy) do pravého okna a klikněte na „Create a new family“ (tlačítko plus). Na snímcích obrazovky.

Je možné hrát se standardními rodinami a pokud ano, jak na ně mohu přejít?
Menu (. ) — Správa města. Klikněte na požadovanou oblast a stiskněte tlačítko „Přehrát“.

Jak zasadit rostliny?
Objednejte semena pomocí počítače. Když balíček rozbalíte, objeví se v zavazadlech postavy, odkud je je třeba odtáhnout na zem.

Mohu jíst ovoce a zeleninu?
Umět. Aktualizujte hru na verzi 1.3.18.1010 (16/12/14).

Jsou ve hře auta?
Ne.

Kde mohu získat kulaté/rohové kuchyňské skříňky a skříňky různých výšek?
V konstrukčním režimu vypněte automatické umístění na mřížku (G) a poté při výběru barvy budete moci vybrat i tvar. Když kliknete na závěsné skříňky, vyberte požadovaný tvar, všechny jsou uvedeny v nabídce.

Jak můžete sníst zbytky jídla v lednici?
Po kliknutí na chladničku vyberte akci „Vezměte zbytky“.

Jak naplnit touhu dřepovat?
Toto je nesprávný překlad; přání je splněno při provádění akce „Pump up Abs“.

Je možné změnit jazyk ve hře?
Při instalaci licencované hry z Originu si můžete vybrat jazyk. Ve stažené hře pouze úpravou registru.

Je ve hře voodoo panenka?
Ano mám. Můžete ho chytit například v rybníku nebo si ho s napumpovanou šibalskou dovedností objednat pomocí počítače.

Na úrovni 10 dovednosti psaní může Simík napsat „Knihu života“, k čemu to je?
V této knize můžete napsat jméno svého Simíka a oživit ho v případě smrti.

Je možné vytvořit si vlastní jezírko?

V aktualizaci byl do hry přidán nástroj pro vytváření rybníků. 1.77.131.1030 z 20.07.21

Proč pošťák nepřinese noviny?
Tohle ve hře není.

Jak vypnout rady ve hře?
To mohou udělat pouze majitelé licencované hry. Pokyny: 1, 2

Jak přepnout kameru do pohledu shora?
V pravém horním rohu klikněte na ikonu fotoaparátu, zobrazí se možnost „Přepnout na pohled shora“.

Je ve hře sběratelský deník?
Ano, je v zavazadle postavy, což je označeno křišťálovou ikonou.

Je možné navazovat známosti v práci?
Ano. Když je Simík v práci, klikněte na ikonu aktovky vedle jeho ikony a vyberte komunikaci s kolegy.

Kde si mohu koupit knihy a produkty?
Stejně jako semena je lze objednat pomocí počítače.
Nebo nakupujte knihy přes knihovničku, jídlo přes ledničku (při přípravě jídel).
V aktualizaci hry 1.77.131.1030 z 20.07.21 přidána možnost objednat si rozvoz jídla (možnost na vašem telefonu nebo lednici).

Jak otočit položky v režimu nákupu?
Pomocí kláves < a >nebo kliknutím pravým tlačítkem myši.

Jak zvětšit/zmenšit objekt?
S povoleným vývojářským kódem:​

Shift + ] — zvětší velikost objektů
Shift + [ — zmenší velikost objektů
Další kódy v tématu Kódy pro The Sims 4

Jak otočit celou oblast?
V režimu výstavby klikněte v horním menu na ikonu se zkříženými šipkami — a vyberte ikonu s označením místa, poté rozbalte místo podle potřeby a potvrďte zaškrtnutím.

Jak přesunout postavy vytvořené v demo verzi editoru do hry?
Ve složce Moje dokumenty ve složce Electronic Arts najděte složku hry a editoru. Simíci jsou uloženi v podsložce Zásobník zkopírují její obsah do podobné podsložky ve složce hry.

Kde jsou odměny za body štěstí?
V nabídce s životním cílem (kulaté tlačítko s hvězdou) je „Obchod štěstí“ — ikona s rámečkem.

Jak začít novou hru?
Na úvodní spouštěcí obrazovce klikněte na tlačítko Nová hra vpravo.

Jak může Simík zhubnout?
Můžete zhubnout tím, že uděláte „Dlouhý běh“ na běžeckém pásu, nebo si v obchodě s odměnami zakoupíte lektvar „Okamžité hubnutí“ za 750 bodů.

Jsou ve hře hřbitovy?
Ne, nejsou tam žádné hřbitovy.

Může mít Simík více uložených oblečení ve stejné kategorii?
Ano možná. Chcete-li to provést, v CAS na ikonu kategorie klikněte na šipku a poté se před vámi objeví čísla a znaménko plus. S jejich pomocí můžete přidat nové oblečení.

Má hra editor stylů?
Nechybí editor stylů, jako ve třetím díle. Nemůžete si přizpůsobit vlastní barvy, ale můžete si stáhnout a nainstalovat vlastní přebarvy oblečení.

Omylem jsem prodal domácí úkol studenta, co mám dělat?
Koupit nové přes knihovnu.

Je možné v editoru změnit délku vlasů?
Ne, úprava délky vlasů není možná.

Jak deaktivovat mřížku ve stavebním režimu?
Pomocí klávesy G/P.

Kde najdu mobilní telefon?
Ikona mobilního telefonu se nachází na panelu znaků v levém dolním rohu.

Čí příjmení dostane dítě?
Hráč může zadat své jméno a příjmení.

Jak splnit touhu „být v kreativním bloku“ pro spisovatele?
Je potřeba psát průběžně. Přání se započítá přibližně ve chvíli, kdy napíšete svou druhou knihu v řadě nebo se pustíte do třetí.

Jak zjistit věkovou kategorii neherního Simíka?
Aktualizujte hru na verzi 1.3.18.1010 (16/12/14).

Kde mohu získat kanibalismus Proglotis?

Proglotis Cannibal Berry může být chycen při rybaření v Forgotten Grotto (skryté umístění Oasis Springs) nebo v rybníku Oasis Park, nebo může být přivezen z vesmíru.

Jak změnit pracovní oděv?
Je výchozí a uživatel jej nemůže změnit.

Jak zabránit zkažení potravin v lednici?
Potraviny se v každé lednici zkazí, ale čím dražší, tím pomalejší proces.

Čí příjmení dostanou Simíci, když se vezmou?
Každému zbylo to jeho.

Jak poznáte, že je váš Simík těhotný?
Když kliknete na záchod, můžete si udělat těhotenský test. Všechny podrobnosti o těhotenství a dětech v tomto tématu.

Jak adoptovat dítě, je na výběr?
Adopce se provádí prostřednictvím počítače za 1000 XNUMX $ (možnost „Rodina“). Můžete si vybrat pohlaví/věk/vzhled.

Jak může dítě vyrůst?
Klikněte na dítě nebo na postýlku s ním a vyberte akci „Vyrůst“. Miminka dospívají za 3-9 dní (v závislosti na délce života).

Jak může Simík vyrůst, když je stárnutí zakázáno?
Upečte dort, vložte do něj svíčky a sfoukněte je.

Jak získat dvojčata/trojčata a ovládat pohlaví dítěte?
Narození dvojčat/trojčat závisí na dostupnosti ocenění „Multiple Children“. Možnost ovlivnit pohlaví dítěte se objevila v aktualizaci 1.6.69: jahody a popová hudba nastavená pro narození dívek, mrkev a alternativa — pro narození chlapců.

Jak odstranit Simíky s ruskými jmény?
Vystěhujte je všechny a zrušte zaškrtnutí políčka „Usadit prázdné domy“ v nastavení hry. Můžete také použít mod.

Je možné změnit jméno/vzhled (odstranit svaly, dostat tetování)/charakterní vlastnosti ve hře?
Neexistuje žádná taková herní možnost, lze ji provést pouze pomocí kódů.
Zadejte kód vývojáře TestingCheats true/false
pak cas.fulleditmode
Podržte Shift a klikněte na Simíka „Změnit v SP“.
Příjmení celé rodiny lze změnit v editoru rodiny.

Jak se dostat do města?
Klikněte na telefon a vyberte jednu z možností „Go. “ nebo „Jdi s. «, nebo stiskněte klávesu M a vyberte místo v režimu mapy.

Jak může nezaměstnaná postava vydělávat?
Upgradováním svých dovedností v kreslení, psaní, programování a prodeji výsledků — malby, knihy, pluginy pro psaní. Můžete prodávat ulovené ryby a vzrostlé rostliny, stejně jako sběratelské předměty.

Jak získat 5 přátel navždy? Existuje jeden, vztah s ostatními je maximální, ale taková položka se v nabídce interakce neobjevuje.
Navždy může být jen jeden přítel. K dokončení tohoto úkolu se musíte se svým současným přítelem navždy pohádat a tak dále pětkrát.

Vzal jsem rodinu o 4 lidech z Galerie, jak mohu získat pouze jednoho člena rodiny pro hru v CAS?
Načtěte rodinu a na ikonách postav v levém dolním rohu obrazovky odstraňte nepotřebné.

Existuje kód, který zpřístupňuje všechny položky kariéry?

bb.ignoregameplayunlocksentitlement

Jaké nástroje lze vytvořit na truhlářském stroji?
To se týká hudebních nástrojů. Pokud má postava dovednost 10. úrovně ve hře na kytaru nebo housle, bude schopna tyto nástroje vytvořit.

Jak dokončit úkol «Udělej toast?»
Simík musí držet v rukou nápoj (ne džus), pak se objeví požadovaná akce.

Úkol „Nechte dítě dostat ve škole jedničku“ se nezapočítává do životního cíle „Dobrá dědičnost“. Co dělat?
Chyba lokalizátoru, v originále úkol zní jako „. pět palců senior škola“, to znamená, že úkol se bude počítat pouze pro teenagera.

Všechno ve hře vypadá rozmazaně, co mám dělat?
Menu — Nastavení — Grafika — Zrušte zaškrtnutí «Efekty po zpracování» — Restartujte hru.

Kde jsou uložení hry?
Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Uložení

Jak vymazat mezipaměť hry?
Moje dokumentyElektronické uměníThe Sims 4, tam ze složek cachestr и lotcacheddata odstranit vše ze složky Cache odstranit vše kromě FileCache.cfga smažte soubor localthumbcache.package.

Jak do hry nahrát vlastní hudbu?
C:Uživatelé/Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Vlastní hudba V hudbě jsou složky s různými směry, dejte tam soubory.

Co dělat, když se galerie nenačte?
Galerie je dostupná pouze tehdy, když je spuštěn Origin. Pokud jej máte spuštěný, ale stále není připojení ke galerii, přeinstalujte tento program (Origin).
Pokud popsané řešení nepomůže, kontaktujte technickou podporu.

Jak pořizovat snímky obrazovky ve hře a kde jsou uloženy?
S klíčem C, uloženým v Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Snímky obrazovky

Jak pořizovat snímky obrazovky v CAS?
S vydáním aktualizace 1.3.18 se obrázky v editoru pořizují stejným způsobem jako ve hře — stisknutím klávesy C V dřívějších verzích hry můžete pořizovat snímky obrazovky v CAS pomocí programu Fraps (.Chcete-li zobrazit skrytý text, přihlaste se nebo zaregistrujte.)

Jakou funkci má složka scratch ve složce pro ukládání? Pokud smažu její obsah, přestane hra fungovat?
Stírací složka je dočasné úložiště rozbaleného uložení v paměti počítače — automaticky se zaplní při spuštění hry.

Jak najmout několik barmanů na práci v jedné oblasti?
Použijte mod, který zvyšuje limit personálu dostupného k pronájmu.

Jak si vybrat životní cíl „Grilovaný sýr“?(Aktualizace PC 1.15.55.1020 / Mac 1.15.55.1220 (04. 02. 2016)
Po snězení tří grilovaných sýrových sendvičů bude postava schopna změnit životní cíl na „Grilovaný sýr“ v životním režimu. V CAS si tento životní cíl vybrat nemůžete.

Všechny otázky, jejichž odpovědi jsou v FAQ, budou smazány.
Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte prosím uživatelům za jejich pomoc při používání systému lajků/odměn.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány.

Zajímavé:  Jak zjistit, jaký druh modu jsou The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»