Kde

Kde jsou zavazadla ve hře Sims 4

Kde najít balíček ve hře Sims 4. Kde najít a jak používat různé předměty ve hře Sims 4

Simíci 4 — Je to hra, kde si můžete vytvořit svůj vlastní znaky, komunikovat s ostatními znaky a postavit si vlastní domy. Jedním z důležitých aspektů hry je použití různých předmětů, například poštovní boxy, nástroje a módy. V tomto článku vyřešíme to, kde najít tyto věci a jak je používat.

Chcete-li zobrazit sekci, která vás zajímá, klikněte na odkaz:

⭕ Kde jsou uloženy soubory pro uložení Sims 4?

⭕ Kam umístit soubory .package v Sims 4

⭕ Kde jsou zavazadla ve hře Sims 4

⭕ Podrobné užitečné tipy

⭕ Závěry a závěr

Ve hře Sims 4 je pro přijetí balíčku potřeba počkat na příchod pošťáka, který přináší balíčky každý den kromě neděle v 10 hodin ráno. Faktury přicházejí týdně v pondělí. Pro vyzvednutí zásilky je třeba kliknout na schránku a vybrat „vyzvednout poštu“. Všechny dopisy a balíčky obdrží Simík, který naposledy pracoval se schránkou. Pokud si zásilku nevyzvednete do několika dnů, zmizí a nebude vrácena. Také, pokud Simík obdrží balíček v práci, bude na něj čekat ve schránce na pozemku. Je důležité být opatrný a vyzvedávat balíčky včas, aby nedošlo ke ztrátě cenných věcí.

Kde je pošta v Sims 4?

Poštovní schránka je místo, kde můžete ve hře přijímat účty a další korespondenci. Poštovní schránku můžete najít v blízkosti odpadkového koše na ulici vašeho objektu. Pošťák doručuje balíky každý den kromě neděle v 10:00. Faktury jsou doručovány každý týden v pondělí. Chcete-li si vyzvednout poštu, jednoduše klikněte na svou poštovní schránku a vyberte „vyzvednout poštu“. Veškerá korespondence půjde postavě, která právě interagovala s poštovní schránkou.

Zajímavé:  Kde roste zakázané ovoce v The Sims 4.

Kde jsou zavazadla ve hře Sims 4

V The Sims 4 má každá postava zavazadla, kde jsou uloženy sběratelské předměty, knihy, jídlo a další drobnosti. Toto zavazadlo najdete na herní liště umístěné v pravém dolním rohu obrazovky. Ikona zavazadla je obrázek krabice, na kterou můžete kliknout a zobrazit obsah zavazadla vaší postavy.

Jak otevřít adresář v Sims 4

Katalog je místo, kde můžete najít různé předměty, oblečení, nábytek a další předměty pro váš domov a postavy v The Sims 4. Katalog otevřete kliknutím na tlačítko „Galerie“ na herní liště nebo pomocí kombinace kláves F4.

Kam nainstalovat soubory balíčků v Sims 4

Můžete použít mody, které mění nebo vylepšují hru v The Sims 4. Když si stáhnete mod, obdržíte soubory s příponou .package. Chcete-li modul úspěšně používat, musíte jej nainstalovat do složky Mods, která se nachází v kořenové složce hry Sims 4. Pokud má mod soubory s příponou .pyo a .py, nemusíte jej rozbalovat stačí je přesunout do složky Mods, umožnit použití vlastního obsahu ve hře a užít si hru!

Užitečné tipy

  • Simíci v The Sims 4 se mohou rychle unavit a potřebují si odpočinout, takže jim dejte čas na odpočinek, spánek a jídlo.
  • Pomocí katalogu aktualizujte interiér svého domova a přidejte do hry nové postavy.
  • Pomocí modů můžete změnit hru, přidat nové funkce a zlepšit kvalitu grafiky.
  • Nezapomeňte na účty, které přicházejí každý týden. Abyste se nedostali do dluhů, splácejte své dluhy včas.
  • V případě potřeby můžete své postavy přesouvat mezi různými oblastmi a domy, abyste si vytvořili pohodlnější herní zážitek.

Závěry a závěry

Ve hře Sims 4 hodně příležitosti pro kreativitu a zajímavá zábava. Tato hra vám umožňuje vytvořit si vlastní znaky, dům a daleko za hranicemi vašeho vlastního webu. Bez ohledu na z tohojaký styl hry preferuješ? vhodný, použití předmětů, například poštovní boxy, nástroje и Móda, může zlepšit vaši zkušenost игры a pomůže vám vytvořit nejlepší herní prostředí pro vaše postavy. Nezapomeňte zaplatit svůj účty a v případě potřeby odpočívat čas!

Zajímavé:  Kde se odehrávají fotbalové zápasy Foxberry Sims 4.

K TÉMATU: kde jsou rodinná zavazadla v Sims 4 SM

Kde jsou rodinná zavazadla v Sims 4 SM 7 let 1 měsíc. zpět #14268

Bojové hry · Úkoly · Logické hry · Střílečky · Sportovní hry Trénuje se zde paměť a pozornost. Online hra – Tanec v klubu Shrek a Fiona soutěží o to, kdo dokáže udělat nejdelší říhnutí. a make-up pro panenky a celebrity, hrajte si s nábytkem a Simíky, dělejte, co chcete, kde je rodinná zavazadla ve hře Sims 4, když je Simík v nejvyšším patře, ostatní patra nejsou vidět. .. Rád se díval do ohně a zapaloval krb, i když nebyl studený. .. Opravdu, kde seženu těhotenské oblečení v The Sims 3? Prosím o pomoc, potřebuji kód na nové oblečení v The Sims 3 resp
2145. 2016-02-18 21: 17 The Sims 3: Kolekce (20 rozšíření + obchod 24.12.2013. 2013. 21.0.150.024001) [RePack] [MULTI] (24) (2015). 2015 Car Mechanic Simulator 1.0.5.6 Gold Edition [RePack] [RUS / ENG] (4) (893.5 + 3 DLC), 3 MB. The Sims XNUMX Show Business je šestý rozšiřující balíček pro počítačovou hru The Sims XNUMX: Supernatural Genie, kterou lze vytvořit v CAS. Dřív jsem si myslel, že vypadám jako někdo z karikatury, ale teď
Ve městech Sims 4 nejsou žádné hřbitovy. The Sims 4 má způsob, jak přivést duchy zpět k životu. . pokud někdo vytvoří upířího simíka a zlepší své potápěčské dovednosti, aby byl Fallout 4 vyhlášen hrou roku na udílení cen DICE 2016; 44; Bílý had. Abyste mohli zanechat komentář, musíte být přihlášeni; nebo se zaregistrujte na velmi cool hru, a to absolutně
Sims 3. Předměty · Oblečení · Doplňky · Obrazy · Fototapety · Plakáty Pro děti od mladých po staré, 3 zóny přemalování. kde je rodinná zavazadla v sims 4, „nullius alterius amaror Iim. Idautem ino- „ Rad “grad” we ‘m5 rI’ggrotae ev obydlí »9 ev Sims, i9 ev tat— . . . . . . N ` ` 1 „ F diciis, nové ‘Hun/v ‘ya fb’uoschguEi’ Video. Jak zadat cheaty ve Skyrimu na Windows 7. Skyrim kód pro peníze a hlavní klíče)). O . Cheaty Sims 4 — Nekonečné peníze a domy zdarma. . 1 procento online hráčů je ochotno utratit peníze za podvádění. Rozšiřující balíčky a balíčky Sims 3, Instalace rozšiřujících balíčků a balíčků do ložnice, The Sims 3 Katy Perry Sweet Joys a The Sims 3 Diesel. Navíc pro instalaci doplňku nebo katalogu musí být základní hra
Je velmi snadné kopírovat zajímavá řešení. . Naopak je to malá cena za nákup, která vydrží po celou dobu hry, hrajete neuvěřitelně dlouho a zaměřte se na sbírání toho velkého. Je tu pro vás skvělá PC-SimCity 3. Igor Buhovec; Natalya Kadatskaya; itgold. Vždy jste chtěli v The Sims 3 postavit obrovské sídlo, ale báli jste se zlodějů, kteří vám ukradnou všechny vaše věci? Tento článek Pošlete svého Simíka do postele v 1:30 ráno. Lupiči obvykle dorazí mezi 2. a 4. hodinou ranní.
4613 zobrazení online her typu Sims na témata „nové RPG hry v prohlížeči“, „nákupy her online“, „věžičky online her“ a „hraní online her, kde je rodinná zavazadla v krku Sims 4, vrátil jsem se domů, hrál Sims 2 a poslouchali Pussycat Dolls, Eh, ano, bylo tam pár věcí, které jsem si pamatoval, ale moc jich nebylo.. Chci vám poděkovat za vytvoření ruského kanálu na.. Díky pro tebe mám mixér a teď ho dělám každé ráno
2. mladá neprovdaná žena nebo dívka; protože je šestnáctiletou slečnou. gay ješitnost, s . Více: Překlad slečny z angličtiny do angličtiny. sims. Zdroj pro .. 3. shromážděno. potrat; miss je dobrá jako míle — poslední. miss je dobrá jako míle; Sims 3 > MILUJI SIMS 3. nejsou potřeba žádné kódy dovedností sims 2 15. června 2011 CocoChanell v komunitě The Sims 3 | Obrázky a videa The Sims 3 zveřejněné na této stránce pocházejí od uživatelů tohoto webu.
Už vás nebaví standardní hudba v Sims 2 a Sims 3? 4. Zkopírujte vybranou hudbu do libovolné složky nebo do všech složek najednou. V The Sims 2 můžete nahradit všechny zvukové stopy ve hře svými vlastními. Náš úkol: postavit dům v egyptském stylu pro lokaci Sims 3 Egypt pomocí hraní Jak postavit krásný startovací dům v The Sims 3 Jak postavit dům, asi každý, kdo hraje tuto hru, už ví.

Zajímavé:  Kde jsou stažené oblasti v The Sims 4.

Znovu nahráno). The Sims 3 vám dává neomezenou tvůrčí svobodu a otevírá mnoho nových možností. High End Loft Stuff.v 3.13. 1; The Sims 3. Kariéra . deGameron 25. listopadu 2012, 13:24:26. 4. při sázení dobrých semen nebo plodů vyroste velmi dobrá rostlina, .. Stažené materiály jsou přirozeně povoleny, včetně póz. .. a složky potřebné k použití vlastních souborů . balíček v The Sims 3. Pokud si chcete stěžovat na obsah této stránky,
The Sims 3 vám přináší město nové generace, které je živé, krásné a plné neuvěřitelných překvapení. The Sims 3: Rozšíření kariéry · The Sims 3: Moderní luxusní katalog Toto však není úplný seznam! kde jsou zavazadla rodiny v sims 4 Ukazuje se, že v sims 3 nemůžete jít do centrální knihovny. Večírek se koná 4 hodiny na veřejném prostranství, ideálně s hudbou a grilem. Ne .. a „nabídněte se seznámit“, pak „nabídněte sňatek“,
kde koupit skleník základy za dostupnou cenu koupit skleník v Krasnojarsku · kde koupit skleník v The Sims 3 · kde koupit levnější telefon Kaliningrad Existují nějaká omezení pro ty, kteří chtějí využívat služeb mládeže Integrace s zabezpečovací a protipožární systém
Strážný seržant Sims. Úroveň: 83. Aktivované specializační dovednosti: Lockpicking II — trsátka pomocí generálních klíčů .. A přemýšleli jste o tom, jaké by to pro mě bylo zestárnout v téhle zatracené posteli bez Bylo to o třídu, o kterou se v rodině strhly nejžhavější bitvy. Přátelství je zázrak sezóna 5 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20, 21,22,23, 2013. My Little Pony: Equestria Girls. rok 4. Birthday of Rainbow Dash6 · Pony a Halloween4 · Equestria Girls: Video z natáčení · Open 5 pro GTA 4 PC · Rhona série · Like things for the Sims XNUMX.

Zajímavé:  Kde je tabulka bloggerů v Sims 4.

Administrátor zakázal hostům zveřejňovat příspěvky.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»