Kde

Kde najít děti v The Sims 4

The Sims 4: Jak mít dítě ve hře. Nejúčinnější způsoby: adopce, přemístění, genetické služby za peníze

Velká rodina v The Sims 4. Foto: The Sims 4

Během hry mohou hráči vytvářet rodiny různých velikostí: prarodiče, rodiče a děti, bratři a sestry.

Při hraní The Sims 4 se hráči sami rozhodují, jakou cestou se ve hře vydají. Někteří lidé dávají přednost vývoji jednoho Simíka „naplno“. Nesmí se věnovat romantickým vztahům nebo usilovat o vytvoření rodokmenu. Ale pro ostatní je důležitý „plný pohár“. Chcete-li vytvořit rodinu, budete toho muset hodně vyzkoušet. Děti jsou důležitou součástí rodiny. Děti můžete mít různými způsoby.

Vytváření postav v CAS, které přivedou dítě do rodiny

Stvoření dítěte. Foto: The Sims 4

Stvoření dítěte. Foto: The Sims 4

 1. Vnímavý. Dítě bude emotivní a nebude se nudit. Simíci však toto miminko jen těžko uklidní, když bude mít špatnou náladu.
 2. Sluneční paprsek. Tato vlastnost představuje Simíka, který se usmívá a směje. Dítě miluje kontakt s ostatními. S „Ray of Sunshine“ musíte strávit hodně času.
 3. Neklidný. Miminko sahá po něčem novém a chce se hýbat. Pro takového neposedu je těžké spát.
 4. Opatrně. Opatrní Simíci milují známé a dlouho jim trvá, než si zvyknou na nové činnosti.
 5. Uklidnit. Rádi pozorují svět kolem sebe. Děti s klidným povahovým rysem méně často pláčou a zlobí se.
 6. Citlivý. U dítěte bude pravděpodobnější, že se u něj objeví plenková vyrážka. Vybíravost k jídlu a přepracovanost z her i komunikace jsou pro něj charakteristické.
Zajímavé:  Kde najít obchodní bonusy v The Sims 4.

Dítě má své vlastní charakterové rysy. Například:

 1. Malý anděl. Mají ideální charakter.
 2. Náladový. Sim rád pláče a je rozmarný.
 3. Povrchní. Simíci rádi dovádějí, ale jsou zvědaví.
 4. Zvědavý. Milují prozkoumávání území a rychle rozvíjejí „myšlení“.
 5. Okouzlující. Simíci si rychleji osvojí komunikaci, a to i bez strachu z cizích lidí.
 6. Nezávislý. Rodiče nemusí ztrácet čas nutit své dítě do čehokoli, to Simíci nemají rádi. Cení si své svobody.
 7. Neklidný. Je pro ně důležité prozkoumat vše kolem sebe, ale vyplatí se to. Simíci si v tomto věku rychle osvojí pohyb, milují procházky venku a bez něj jsou smutní.
 8. Přilnavý. Dítě je smutné, pokud s ním jeho rodina nekomunikuje. Děti se však mohou dovednosti naučit rychleji s pomocí starších Simíků.

Dítě. Foto: The Sims 4

Dítě. Foto: The Sims 4

Počínaje dítětem se objevuje smysl života. Simík může například usilovat o věci jako:

 1. inteligence — Prodigy;
 2. motorika — Nezbedné neplechy;
 3. dovednosti — Život jako hra, Kreativní vize, Duše a tělo, Duše pyžamové party;
 4. komunikace — Socialite Lion Cub;
 5. kreativita — Tvůrčí talent.

Můžete si také vybrat preference svého Simíka. Například co se mu bude líbit: barva, žánr hudby, vlastnosti postavy, témata konverzace, koníčky.

Mezi povahovými rysy jsou i nové. Veselý, geniální, náročný, bungler, sebevědomý, tvůrce, ponurý, cholerický, výstřední. A mnoho dalších. Jsou to karty s emocemi, koníčky, životním stylem a komunikací.

Teenager. Foto: The Sims 4

Teenager. Foto: The Sims 4

Teenager už má mnohem větší výběr životních cílů. Můžete si vybrat 2 charakterové vlastnosti, na rozdíl od 1 pro dítě.

Mít dítě během hraní a romantických vztahů

Ve hře mohou postavy budovat romantické vztahy. Mladí i dospělí Simíci jsou dokonale schopni mít se svým partnerem vlastní dítě. K tomu je potřeba posunout vztah na novou úroveň. Přátelství a romantické vztahy se musí rozvíjet natolik, aby se dva Simíci rozhodli „Pokusit se o dítě s. “.

Zajímavé:  Kde je schodiště v The Sims 4.

Hrdinka přirozeně otěhotní. Nemusí to být první pokus. Hrdinka si může ověřit, zda je těhotná, pomocí těhotenského testu. Můžete to určit pomocí toalety v koupelně.

Mít dítě ze zkumavky v The Sims 4

Počíte dítě. Foto: The Sims 4

Počíte dítě. Foto: The Sims 4

Pokud z toho či onoho důvodu Simíci nemohou mít dítě, mohou službu využít. Musíte použít Simův smartphone, kliknout na ikonu domu a vybrat „Mít dítě ze zkumavky“. Cena služby je 1200 Simoleonů, herní měna. Váš Simík půjde do nemocnice darovat svůj vlastní genetický materiál. Rodina dostane novou postavu. Tohle bude novorozenec. Nejmladší Sim ve hře.

Můžete se rozhodnout mít dítě ze zkumavky pouze s jedním Simíkem. Když například hlavní hrdina v The Sims 4 žije sám, nemá stálého partnera. Nebo vy a vaše drahá polovička můžete mít dítě ze zkumavky. Možnosti se výrazně liší. Pokud potřebujete mít dítě s romantickým partnerem, měli byste stále zavolat a objednat si službu, ale vyberte „Mít dítě ze zkumavky s. “.

Služba stojí stejně. Nyní Sim a jeho partner pojedou do nemocnice. Poté, co odejdou do Siminy nemocnice, objeví se okno, kde musíte vybrat jméno pro své novorozené dítě. Může se stát, že se narodí dvojčata. Děti a jejich postýlky skončí v jednom z rodinných pokojů.

Rodina. Foto: The Sims 4

Rodina. Foto: The Sims 4

Nebude možné mít dítě jiného věku. Rodina se doplňuje pouze o novorozence.

Adoptujte si dítě v The Sims 4

Otec rodiny. Foto: The Sims 4

Otec rodiny. Foto: The Sims 4

Hráči mohou adoptovat dítě a vybrat si ho ze seznamu navrhovaných dětí. Fond bude zahrnovat děti různého věku. Nyní, na rozdíl od předchozí možnosti, můžete vybrat pohlaví i věk dítěte.

Stačí přejít do smartphonu a přejít na stejné místo – Domov. Je tam služba — «Zavolejte do adopční agentury.» Můžete si vybrat, koho chcete vzít do své rodiny. Například adoptovat dítě. Služba je také placená, ale levnější než mít dítě Simam ze zkumavky. Tentokrát musíte zaplatit 1000 Simoleonů.

Zajímavé:  Kde najít lázeňský salon v The Sims 4.

Věk dětí se pohybuje od novorozence po dítě. Nebudete schopni pochopit, jaké mají charakterové vlastnosti. Vzhled dítěte je znám, stejně jako jeho jméno. Postava odejde pro dítě z domova. Po návratu budete muset zadat své jméno znovu, původní lze opravit, stejně jako příjmení nového člena rodiny.

Pokud máte dostatek peněz, můžete si vzít děti do své rodiny. Po adopci si Simíci mohou vzít volno, pokud pracují.

Sjednocení rodiny

V The Sims 4 se mohou rodiny spojit. Je-li například svobodná matka a svobodný muž, mohou dobře spojit svá srdce, vzít se a nastěhovat se spolu. Můžete zkombinovat své rozpočty a začít bydlet na stejném místě, i když jste přátelští. Musíte však dosáhnout určité úrovně.

Pokud je v rodině dítě, musí být přesunuto spolu s jinou postavou do herní rodiny. Jedno dítě (ne dospívající) nebude moci zůstat v rodině. Bude muset být přestěhován do nové cely. Nestane se tak plnohodnotným založením dítěte, ale takto se dítě v rodině objeví. Z malého dítěte bude možné udělat závislého.

Závislý. Foto: The Sims 4

Závislý. Foto: The Sims 4

Poté bude postava opatrovníkem dítěte. Například dědeček se stal poručníkem své vnučky.

Jak adoptovat dítě ve hře Sims 4

Jak adoptovat dítě v Sims 4 | Snímek obrazovky 1

V této lekci vám řeknu, jak adoptovat dítě v The Sims 4. Koneckonců, ne vždy je možné porodit dítě sami, což znamená, že musíte poskytnout mateřské teplo dítěti z útulku.

Adopce dítěte ve hře Sims 4

Proces přijetí ve hře samotné je velmi jednoduchý. K vyhledání a výběru miminka, které chcete přijmout do rodiny, musíte použít počítač.

 • Krok 1. Klikněte na svůj počítač a vyberte kartu „Rodina“.

Jak adoptovat dítě ve hře Sims 4

 • Krok 2. Zobrazí se nabídka, ve které musíte vybrat „Přijmout“. Abyste mohli adoptovat, musíte mít 1000 Simoleonů. Pokud nemáte peníze, použijte kód pro peníze pro Sims 4.
Zajímavé:  Kde najít díly v The Sims 4.

Proces adopce dítěte ve hře Sims 4

 • Krok č. 3. Během pár sekund se objeví seznam dětí, které lze přijmout do vaší rodiny. Děti mohou být velmi malé nebo dospívající.

Výběr, které dítě adoptovat

 • Krok #4. Vyberte si vhodné dítě, po kterém pro něj půjdete do dětského domova. Po nějaké době se s dítětem vrátíte a budete požádáni, abyste mu vybrali jméno.

Výběr jména pro adoptované dítě v Sims 4

Gratulujeme! Ve vaší rodině je ještě jeden člen. Nyní se dítě stane součástí vaší přátelské rodiny.

Screenshot_5

Pokud náhle něčemu v tomto článku nerozumíte, doporučuji vám zhlédnout video, které ukazuje, jak adoptovat dítě v The Sims 4.

Sdílejte článek s přáteli na sociálních sítích a diskutujte o něm v komentářích. Hodně štěstí ve hře!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»