Kde

Kde je korespondence z poštovní schránky v The Sims 4?

Obvykle všechny problémy způsobuje takzvaný nákupní box. Mohli jste jej „zdědit“ z jakékoli stažené šarže, nebo jste si jej stáhli sami záměrně. Nějakým způsobem je jeho stará verze v rozporu s bytovými domy a brání tomu, aby se objevila velká krabice. Konec: smažte to za nic. Metody: vyhledejte soubor ve složce stažených souborů nebo přímo ve hře. S první metodou je vše velmi jasné (je to osina v zadku), pojďme k druhé:

1) Dali jsme prázdný pozemek, obytný.
2) Zadejte kód moveObjects on
3) Odstraňte krabici na šarži
4) Najdeme zakoupenou krabici v katalogu s položkami a smažeme ji (většinou zbytek je zbytek)
5) Všechno se zdá být

Hm, ano, ukázalo se, že možná vaše krabice zmizí úplně. Zatím se to dá vyléčit přeinstalováním nějaké tvé staré věci, když tam ještě byla krabice (koupená). Zatím nevím, proč je to způsobeno, protože osobně pro mě tato metoda fungovala perfektně, ale předtím jsem ve své složce vymazal 95% překreslení krabic a jejich kopií (a obecně všeho, co by to ovlivnilo).

Osobně to fungovalo pro mě, i když jsem předtím vyčistil téměř všechny běžné nátěry krabic, které jsem našel. Mimochodem, radím to udělat taky, 100% se jich nashromáždilo akorát neslušné množství (stejně jako přemalování popelnic). Na fóru máme programy, které pomáhají uspořádat a vyčistit složku ke stažení.

Pokud výše popsaná metoda nepomohla nebo potřebujete tipy, jak najít krabice na přemalování, napište do tématu, přijdeme na to nebo to alespoň zkusíme.

Zajímavé:  Kde můžete získat masáž v The Sims 4.

Správce

Kuroyukihime Správce

Příspěvky: 90
Simoleony §: 3695
Líbí se: 10
Datum registrace: 2014

Re: Jak se zbavit stažených schránek

autor Kuroyukihime Čt 16. října 2014 2:08

Sám jsem tedy tyto krabice nedávno odstranil. V tomto příspěvku nastíním svůj sled akcí. Hned vás varuji — moje metoda je docela zdlouhavá a zdlouhavá / bez ní to nejde /, ale žádnou jinou bohužel neznám.

Nejprve byste měli nainstalovat Sims2Pack Clean Installer, ale ještě jej nepoužívejte. Stále musíte zabalit a exportovat prázdný pozemek ze hry, to znamená:

— Umístěte do města prázdný pozemek. Jakékoliv, ale hlavně – prázdné.
— Klikněte na něj a exportujte.
— Přejděte do složky Documents/EA Games/The sims 2/PackagedLots, kde najdete svůj pozemek.
— Klikněte na něj a otevře se okno výše uvedeného programu.
— Tam vidíte názvy souborů kromě souboru, který se jmenuje jako lot, tzn. Název pozemku je „Dům“ a existuje soubor s názvem „Dům“ — přeskočte jej. Všechny soubory kromě souboru šarže hledejte ve složce ke stažení pod stejným názvem, jako jsou zapsány v programu – zpravidla se tak nazývají.

Toto je jen polovina cesty. Dále si musíte stáhnout Delphy’s Download Organizer. No a teď začíná to nejdůležitější:

— Otevřete archiv a klikněte na DownloadOrganizer.exe.
— Zadejte cestu ke složce stažených souborů, program ji začne skenovat.
— Když to naskenuje, musíte otevřít okno se staženými soubory / přesně si to nepamatuji, ale zdá se, že stačí kliknout na „OK“ / Ve spodní části tohoto okna na vyhledávacím panelu zadejte Mailbox.
— Program vám nabídne možnosti. Všechny tyto soubory jsou přemalováním krabic.
— Podívejte se na názvy souborů (sloupec Název souboru), vyhledejte je ve složce stažených souborů a odstraňte je.

Zajímavé:  Kde hledat aktivační kód The Sims 4 v pirátské verzi.

Poté přejděte do hry a zkontrolujte. Obvykle by mělo být smazáno vše.

Doufám, že jsem někomu pomohl s: Vše jsem napsal sám, hořce poučen svými zkušenostmi. Hlavní věcí v této věci není spěchat, ale vše pečlivě zkontrolovat, jinak se nějaký druh přemalování schová někde v rohu — a veškerá práce půjde dolů — budete to muset hledat, projít všemi soubory znovu.

A malá rada do budoucna: při stahování doma se určitě podívejte do schránky a odpadkového koše na screenshotech / i když přemalování toho druhého v zásadě moc neruší/! Abyste se později vyhnuli dalšímu utrpení, je lepší být opatrní s:

Správce

Kuroyukihime Správce

Příspěvky: 90
Simoleony §: 3695
Líbí se: 10
Datum registrace: 2014

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»