Kde

Kde najít rastafariána v The Sims 4

Vše o závislých na růstu v The Sims 4: nový scénář a forma života

Aktivní čtenáři našeho veřejného VKontakte a telegramového kanálu již vědí, že 13. dubna byla vydána expresní dodávka se scénářem, který vám umožňuje hrát jako ne novou, ale dobře zapomenutou starou formu života — Rostamanov. Ostřílení hráči si je možná pamatují z výzvy Jasmine Hollidayové. Kromě toho můžete své Simíky vždy po zadání vývojářského kódu ozelenit výběrem akce „Proměňte se v rostlinného Simíka“. V této příručce se budeme zabývat tím, jak Rustoman potřebuje pracovat, co musíte udělat, abyste úspěšně dokončili novou výzvu (nebo jak v ní neuspějete), a podělíme se o tipy, jak udržet svého Simíka v této životní formě.

Jak spustit skript

Pro spuštění scénáře klikněte v hlavní nabídce na tlačítko „Přehrát scénář“ a poté vyberte scénář „Rostoman Life“. Tento scénář bude zajímat ty, kteří chtějí svou hru zpestřit nestandardními přístupy.

výběrem scénáře z hlavní nabídky

Scénář můžete odehrát v existujícím uložení nebo vytvořit novou rodinu.

Život jako závislý na růstu

Jakmile spustíte hru se scénářem, do zavazadla vaší postavy přibude pět zakázaných druhů ovoce a sada semínek zeleniny pro začátečníky.

zakázané ovoce pěstitele v zavazadle postavy

Také vaše postava bude pod vlivem neutrální náladovky „Withering“, která naznačuje, že opravdu chce ochutnat zakázané ovoce!

Zajímavé:  Kde si můžete zahrát bowling Sims 4.

neutrální náladový chřadnout

Klikněte na zakázané ovoce v zavazadle postavy a vyberte akci „Jíst“. Postava vyletí do vzduchu, obklopena listím a zelenými světly, a pak se jeho kůže a vlasy zbarví do zelena! Gratulujeme, nyní jste rostlinou formou života, konkrétně pěstitelem rostlin!

proměnit se v závislého na růstu

Transformace do růstově závislého dočasný a trvá 5 dní (toto ukazuje odpovídající moodlet vedle portrétu postavy), takže pokud se vám nová zkušenost nelíbí, můžete se tohoto životního stylu vždy vzdát (což v této výzvě nedoporučujeme, ale více k tomu níže)!

happy moodlet stát se závislým na růstu

Nové potřeby

Na panelu potřeb si můžete všimnout jediné změny: stupnice přirozené potřeby je nahrazena stupnicí potřeby vody. Nemyslete si však, že jde o malou změnu!

potřeba vody pro pěstitele

Voda je pro pěstitele velmi důležitá, protože právě díky ní bude vaše postava schopna doplnit svou potřebu hladu jednoduše tím, že bude ve dne venku, prostřednictvím fotosyntézy!

spotřeba vody během fotosyntézy podle Rostamana

Potřebu vody můžete doplnit pitím sklenic vody, pobytem venku za deštivého počasí, sprchováním nebo koupelí, mytím rukou nebo nádobí v dřezu, koupáním v bazénu nebo na otevřeném moři! A protože se voda aktivně využívá k fotosyntéze, vaše postava už nepotřebuje vykonávat potřebu!

způsoby, jak doplnit potřebu vody

Když najedete na lištu jídla, můžete také vidět nějaké změny. Jak již bylo řečeno, vodníci potřebují vodu pro fotosyntézu, která zažene hlad. To lze obvykle snadno provést, když je venku slunečno nebo polojasno. Během fotosyntézy bude voda velmi rychle absorbována a postava bude pod vlivem vzrušené nálady.

fotosyntéza nálady díky slunečnímu záření

Chcete-li absorbovat sluneční energii v zatažených dnech, budete potřebovat pomoc svých zelených přátel na zahradě! Když vyberete rostlinu, uvidíte novou interakci s názvem „Získejte rostlinnou solární energii“. Pokud na tuto interakci kliknete, vaše postava bude „nasávat“ sluneční energii z rostliny a chvíli zářit. V tomto případě se fáze růstu rostlin přepne na počáteční fázi.

Zajímavé:  Kde žije Dirk Dreamer v Sims 4.

získávat sluneční energii z rostlin

Tato aktivita zahrnuje divoké rostliny, rostliny vysazené na vašem pozemku a velké plodiny z rozšiřujícího balíčku The Sims 4 Country Living. Všimněte si, že nemůžete absorbovat sluneční energii z rostlin, které právě nemají období růstu, takže si nezapomeňte postavit slušný skleník! Také nemůžete získat sluneční energii z okrasných rostlin. Jezte pravidelnou stravu zbytečné: Nedělá nic pro uspokojení hladových potřeb vaší postavy. Snažte se proto čerpat energii ze slunce co nejefektivněji!

krmení pěstitele slunečním zářením

Pěstitelé mohou svou potřebu komunikace naplnit komunikací s rostlinami a nepotřebují k tomu zahradnické dovednosti. Připomeňme, že běžné postavy mohou komunikovat s kořeny a listy pouze od úrovně dovednosti 4!

Návod na scénář

  • Jezte zakázané ovoce ze zavazadla (0/1);
  • Mluvit s rostlinami (0/5);
  • Sklizeň z rostliny ideální kvality (0/1);
  • Uspokojit potřebu vody (0/5);
  • Získejte sluneční energii z rostlin (0/5);
  • Zapojte se do fotosyntézy pohlcováním slunečního světla (0/25);
  • Péče o rostliny, když jste pěstitel (0/99).

Jakmile splníte všechny tyto úkoly, bude test dokončen! Za odměnu získají všichni členové rodiny vlastnost Gardening Genius!

odměna za splnění scénáře úkolu Rostaman life

Poznámky a tipy

I když cíle vypadají docela jednoduše, stále můžete v této výzvě selhat. Vezměte prosím na vědomí, že na začátku dostanete pět zakázaných plodů, z nichž každé prodlouží existenci vaší postavy jako závislého na růstu o pět dní. Pokud však v těchto dnech neuspějete a náladovka Withering dosáhne nuly, v testu neuspějete.

V tomto bodě existuje jedna rada: když dosáhnete páté úrovně zahradnické dovednosti rostlina jedno ze zakázaného ovoce do země a vypěstujte si z ní strom, který vám bude dodávat plody pro váš další pobyt v masce pěstitele bez ohledu na roční období.

strom se zakázaným ovocem

Další ošemetný problém se týká fotosyntézy, pokud máte nainstalovaný rozšiřující balíček The Sims 4 Seasons. V základní hře je počasí přes den vždy slunečné, ale s rozšířením se přidávají rozmanitější povětrnostní podmínky, které mohou způsobit problémy.

Zajímavé:  Kde je nemocnice ve hře Sims 4, když je Simovi špatně.

Jak již bylo zmíněno výše, aby mohla probíhat fotosyntéza, musí být venku slunečné počasí nebo alespoň polojasno: za jakéhokoli jiného počasí se vaše postava nebude moci přirozeně živit. Fotosyntéza je však jedním z účelů potřebných k dokončení testu, takže vyberte si své výchozí město moudře! Například se velmi nedoporučuje vybrat si Hanford-on-Bagley, protože jen zřídka zažívá slunečné počasí.

Pokud jste zvolili podmínky, které nejsou pro vaši výšku nejpříznivější, snažte se co nejvíce trávit více času v jiných městech, kde je více slunce!

Vzhledem k tomu, že jedním z cílů je získat z rostliny ideálně kvalitní úrodu, můžeme vám doporučit zařadit následující vlastnosti webu:

  • „Úrodná půda“ vám umožní získat kvalitnější ovoce a rostliny porostou rychleji;
  • „Útulná atmosféra“ vám umožní rychle se naučit zahradnické dovednosti.

Užitečná bude také odměna za 4000 bodů spokojenosti „Gardening Genius“, která rovněž přispěje ke kvalitní úrodě (jejich nákup však nemá smysl, vzhledem k tomu, že jde o odměnu za tento test).

Připomeňme si to, abychom mohli zlepšit kvalitu rostlin, potřebuje pečlivou péči. Zalévejte, včas rostliny odplevelujte, likvidujte škůdce a přihnojujte je těmi nejlepšími hnojivy! Jakmile je rostlina připravena na zlepšení kvality, bude jiskřit, na ukazateli průběhu kvality bude stupnice na křižovatce mezi dvěma pruhy a na rostlině se objeví akce „Podpořit růst“ (akce se zobrazí na úrovni 2 zahradnické dovednosti)!

podporuje růst rostlin a zlepšuje kvalitu rostlin

Doufáme, že tento průvodce dokončením výzvy Rostoman Life byl užitečný! Sledujte naše další články a buďte v obraze!

Kde najít rastafariána v The Sims 4

Ve hře The Sims 4 V roce 2017 se objevila zajímavá aktualizace. Kromě mimozemšťanů a upírů přidal nové postavy.

Vlastně identifikovat Rostamanov v Sims 4 docela jednoduché, jsou zelené a někdy s listy. Myslím, že je v davu určitě poznáte. Jsou velmi vázaní na přírodu a milují vše, co s ní souvisí.

Zajímavé:  Kde najít točité schodiště v The Sims 4.

V tomto návodu budeme hovořit o jak se stát závislým na růstu a jaké výhody/nevýhody na vás čekají. Jít!

Co potřebuje milovník růstu v The Sims 4

Potřebují stejné zdroje jako běžní Simíci, ale je tu jedna zvláštnost – potřebují zelení velké množství vody . Můžete je porovnat s květinami: pokud je nezaléváte, vadnou.

Je mnohem snazší ukojit hlad závislého na růstu, stačí je poslat na slunci a s tím budete sytí.

Jak se stát závislým na růstu ve hře Sims 4?

Rostomanem se můžete stát pouze tím, že budete obyčejným lidským dítětem. Pokud je postava již dospělá, transformace nebude fungovat.

Existuje několik triků, jak se stát přírodním simem:

1. První je, že potřebujete jíst zakázané ovoce . V tomto případě to však má háček – reinkarnace bude dočasná. Chcete-li získat stejné ovoce, musíte projít speciálním testem.

2. Zmrzlina «Život rostlin» také umožňuje přeměnit Simíka na Rostamana.

3. Nejspolehlivější způsob, jak udělat ze Simíka bylinkáře, je použít kód.

— Zadejte kód vývojáře Sims ( Testování je pravdivé ) a podržte Shift a ukažte na požadovaný znak.
— Okna se objeví před vámi a musíte vybrat prázdné okno. Je zodpovědný za přeměnu Simíka na rostlinu.
— Kód je platný pouze 5 dní.

Rostomani jsou velmi závislí na slunci a proto je třeba je častěji vyvenčit, jinak vadnou a šednou jim vlasy.

Rostlinný sim nemá žádné zásadní výhody, ale možná Zahradnické dovednosti jsou vylepšeny mnohem rychlejší. Také mění svou auru v závislosti na náladě, stejně jako mimozemšťané.

Jak se z růstově závislého proměnit v člověka?

To jsme si již řekli výše déle než 5 dní nebude možné se transformovat. Neexistuje žádný jiný způsob, jak se vrátit do lidského stavu.

Zajímavé:  Kde roste mrkev v The Sims 4.

Jen počkejte, až skončí 5 SIM dní a voila — jsi zase člověk.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»