Kde

Kde si dát čaj v The Sims 4 na festivalu

Festivaly v The Sims 4 Život ve městě. Podrobná recenze

S každým novým přírůstkem mají Simíci v The Sims 4 stále rozmanitější místa, kde mohou trávit volný čas, chatovat s přáteli a získávat pozitivní emoce. Doplněk Sims 4 City Life přináší do hry festivaly, kam může Sim jet buď sám, nebo se skupinou, zúčastnit se soutěží, soutěžit v soutěžích, zkoušet nová jídla a koupit si na památku suvenýr z festivalu.

K dispozici je celkem 5 různých festivalů
, které se konají v různých časech a v různých oblastech San Myshuno, dokud festival nezačne, neuvidíte ho ani náznakem, areál, kde se odehrává, vypadá jako obyčejný malý park pro Simíky k odpočinku, a když festival začíná, objevují se tematické dekorace, celý tento proces je podobný sezónním svátkům v The Sims 3. O začátku konkrétního festivalu, Simík to může zjistit z nástěnky bytového domu, vidět plakát na billboardu ve městě nebo jednoduše vidět, jak se objeví okno s upozorněníma vy se rozhodnete poslat tam svou postavu nebo ne.

Festivaly v The Sims 4 Život ve městě. Podrobná recenze

Mimochodem, Simův přítel ho může pozvat na festival také tak, že mu zavolá na telefon.

Každý festival se od ostatních liší svým jedinečným tématem, dekoracemi a prodávaným jídlem.

Romantický festival v Sims 4

Romance Festival se koná na pozemku Planet Medoc, v sobotu od 17 do 01 v noci.

Poté, co se váš Simík zúčastní tohoto festivalu, skončí na místě, kde je všechno skutečně provoněné romantikou, míjející Simíky, dospělé i děti, navzájem se zasypávají okvětními lístky růží a od srdce se baví.

Zajímavé:  Kde je osobní inventář v The Sims 4.

Zde se, ať chcete nebo ne, zapojíte do jejich zábavy, protože je velmi nakažlivá.

Dále musí váš Sim samozřejmě ochutnat sakurový čaj z malé fontánky a pak bude mít sotva viditelnou růžovou auru.

Budete moci vidět další Simíky, kteří si tento nápoj již vychutnali, budou také zářit růžovou aurou.

Při procházce na festivalu neprojděte kolem znalce romantiky, protože jen on se může ptát na všechny vaše otázky, například na váš romantický osud.

Pravda, přesnost odpovědi je vždy vágní a může být daleko od pravdy, ale proč tomu věnovat pozornost, každý se přišel pobavit a získat pozitivní emoce a znalec romantiky jim to dává!

Zasnoubené páry mohou mít svatební obřad přímo na festivalu, protože uprostřed pozemku je svatební oblouk speciálně pro tento účel a svobodní Simíci si vedle něj mohou dopřát sny o svatbě.

Poté, co se projdete a dostanete hlad, neprocházejte stánky s jídlem, protože pouze o tomto svátku a v nich můžete vyzkoušet nová jídla, která váš Simík dříve neznal. Navíc, když to váš Simík vyzkouší, bude moci v budoucnu vařit toto jídlo doma a potěšit hosty nebo členy domácnosti svými znalostmi o kuchyni světa.

Na Festivalu romantiky můžete ochutnat následující jídla: ramen, dango, nigiri, fugu nigiri.

Recenze vysílání „The Sims 4 City Living“ z 21. října

V pátek 21. října si tým The Sims udělal čas a ukázal nám festivalovou hru z The Sims 4 City Living s dalším živým přenosem.

Hledání festivalu

cd6dubjcino-1

O nadcházejícím festivalu se můžete dozvědět prostřednictvím dynamických nápisů umístěných v ulicích San Myshuno. Pokud váš Simík žije v bytě, můžete komunikovat s nástěnkou na odpočívadle. Pomocí něj můžete vyvolat okno, které bude obsahovat informace o nejbližším festivalu, datum a čas jeho konání a také jeho hlavní události. Každý herní týden proběhnou náhodné 2-3 festivaly.

Zajímavé:  Kde je observatoř v Sims 4.

Festival koření

w7o4s01jgjw-1

Koná se v pátek od 17:00 do 01:00. Ze všech pěti festivalů má Festival koření nejvíce stánků s občerstvením. Je známý pro multikulturní pokrmy, čerstvé produkty, prodej jedinečného koření a soutěž Spicy Contest. Výhra v této soutěži odemkne vlastnost Spice Hound. Váš Simík se bude moci pochlubit výhrou ve výzvě a odemknout si nové tričko. Koření zakoupené od speciálního prodejce umožní vašemu Simíkovi přidat do jídla trochu chuti. Přidejte do jídla šafrán, chilli, kari atd., abyste změnili nálady, které váš Simík má. Na Festivalu koření jsou také voňavé bublinky. Pokud si tedy váš Simík popálí ústa kvůli Hot Match, může je použít k ochlazení výběrem příchuti Snow Flurry.

UmniCon

rokt_jzwxk-1

Koná se v úterý od 10:00 do 16:00. Festival UmniCon se koná vedle oblíbeného karaoke baru všech. Scházejí se tam hráči a vesmírní experti, aby si vyzkoušeli nejnovější technologie a otestovali své dovednosti. Programátoři se budou moci zúčastnit turnaje „Hacking“ a soutěžit o ceny, jako je nový počítač. Hráči si také budou moci zkusit vytvořit rekordy ve svém vlastním turnaji. Naštěstí je snadné určit, kdy má konkrétní výzva začít, protože počítače a herní podložky se začnou rozsvěcovat žlutooranžovým okrajem ještě předtím, než tak učiní. Tím ale UmniCon nekončí. Postavení rakety vám umožní prozkoumávat vesmír, ale můžete si také procvičit stavbu rakety, abyste zlepšili dovednosti svých Simíků, protože dovednosti se v průběhu festivalu rychleji získávají. Můžete dokonce vidět cosplayery, se kterými můžete fotografovat. Co když nejste dost chytří a chcete se pochlubit fotkou s princeznou Leiou?

Gremlini, zemětřesení a peněžní víly

Podle SimGuru se díky funkci Zemětřesení vaše obrazovka během kataklyzmatu začne třást. V závislosti na úrovni úderů (1-10) bude váš Simík dostávat různé náladovky. Předměty se však kvůli zemětřesení nerozbijí: za to může vlastnost „Gremlins“. S Money Fairies vaši Simíci náhodně najdou Simoleony na gauči, pod židlemi atd.

Zajímavé:  Kde je koryto v Sims 4.

Bubliny a ohňostroje

Každý festival má speciálního prodejce, u kterého si můžete koupit nové koření, ohňostroje, bublinky, sněhové koule atd. Zařízení s vonnými bublinkami lze umístit pomocí konstrukčního režimu, ale to již bude na festivalu koření. Má 8 příchutí, z nichž každá poskytne vašemu Simíkovi jiný zážitek. Protože Simíci nemohou používat stroj pro dospělé, mohou si od prodejce koupit malé barevné bubliny. Ohňostroje jsou propojeny, takže když umístíte více než jeden ohňostroj, váš Simík bude moci zapálit pouze jeden z nich. Poté začne řetězová reakce, díky které se všechny ohňostroje rychle rozsvítí. Ale buďte opatrní: když je zapálíte, může dojít k požáru. Navíc to určitě začne, pokud je spustíte v interiéru. U prodejce si můžete koupit prskavky různých barev. Dospělí mohou dát dítěti malou prskavku.

Skutečný obyvatel města

 1. Turista:
  • Seznamte se s někým ve 3 různých oblastech;
  • Dejte příteli klíče od bytu;
  • Kupte si jídlo z kiosku 3x;
 2. Obyvatel:
  • Dosáhněte úrovně 3 zpěvu;
  • Lehký ohňostroj na festivalu vtipu a zábavy;
  • Ochutnejte vonné bublinky;
 3. Odborník na město:
  • Darujte peníze demonstrantovi;
  • Polib někoho na romantickém festivalu;
  • Malujte graffiti v Arts Center;
 4. Skutečný obyvatel města:
  • Maximalizujte své pěvecké dovednosti;
  • Vyhrajte soutěž na UmniConu;
  • Žijte v bytě v hodnotě 100000 XNUMX Simoleonů.

ostatní

Další podrobnosti projednávané ve vysílání:

 • Smrt pufferfish přichází s novým typem ducha. Ano, můžete také vytvořit restauraci smrti, která podává pouze fugu;
 • Neexistuje žádné nové místo pro sex;
 • 27 nových receptů;
 • Kliknutím na aktivního Simíka je dostupná akce „Trénovat zpěv“;
 • Nové televizní kanály: politické a kulturní;
 • Herní konzole obsahuje hru pro jednoho hráče s názvem Curse of the Genie, vytvořenou pomocí rozšiřujícího balíčku World of Adventures z The Sims 3;
 • Obnovení slibů u svatebního oblouku povede také k zapálení blízkého ohňostroje;
 • 2 nové skryté dovednosti – používání hůlek a tolerance ke kořeněným jídlům;
 • 8 nových obkladů stěn a mnoho špinavě vypadajících předmětů;
 • Výtahy lze umístit pouze do přístřešku, v jiných prostorách nejsou k dispozici;
 • Turisté nosí peněženku na opasku a havajskou košili.
Zajímavé:  Kde najít semena přežvýkavců v The Sims 4.

A tady, mimochodem, je obrazovka nabídky z The Sims 4 City Living:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»