Jak

Jak obnovit sezónní svátky v Sims 4

Je to jednoduché. S největší pravděpodobností jste ve hře změnili rychlost času.
Stačí přejít do nastavení hry a dvakrát změnit trvání sezón. Pokud je výchozím nastavením například týden, změňte jej na 2 týdny, uložte a poté vše vraťte zpět. Pak přijdou na řadu víkendy a pracovní dny se svátky.
Pokud to nepomůže, změňte v nastavení také průměrnou délku života Simíků. Například ze střední na vysokou, uložte a poté se vraťte na střední.

Obecně platí, že jakákoliv manipulace s časem ve hře by se měla provádět, pokud nemáte středoškoláky nebo studentské Simíky. Protože události v těchto DLC jsou striktně vázány na dny v týdnu (rozvrhy tříd), které se při změně délky herního dne nenávratně posouvají. Ve starých uloženích by to mělo být obecně prováděno s maximální opatrností a při velkých časových posunech (hodnota větší než 50) jsou možné vážné problémy s hraním. Do té míry, že vám zamrzne uložení a nebudete moci hrát dále.

Druhou možností je vrátit rychlost času ve hře na výchozí hodnotu. (25) — pokud k tomu bylo použito Command Center, LMB na počítači ve hře — Command Center — Game Settings — Změna rychlosti času ve hře. Do zobrazeného pole musíte zadat požadovanou hodnotu.
Nebo cheat kód. clock._set_miliseconds_per_sim_second 250
Aby se změny projevily, musíte hru po uložení restartovat.

Černykh AnnaMaster (1185) před 1 rokem
V cheatovém kódu je překlep. Poslední číslo není 250, ale 25. (ale je lepší to udělat přes Command Center)
Jiné odpovědi
Staňte se černochem

Pokud máte problém s kalendářem v The Sims 4, kdy Simíci chodí do práce nebo do školy o prázdninách, přestože jsou označeny jako svátky, existuje několik možností, jak problém vyřešit:

Zajímavé:  Jak odstranit mimo dosah v Sims 4.

Aktualizujte svou hru: Ujistěte se, že máte nejnovější verzi The Sims 4. Vývojáři možná vydali opravu tohoto problému.

Kontrola aktualizací modů a vlastního obsahu: Pokud máte nainstalované mody nebo vlastní obsah, ujistěte se, že jsou aktualizovány na nejnovější verzi. Některé mody mohou narušovat funkčnost kalendáře a způsobit takové chyby.

Vymažte mezipaměť hry: Někdy mohou nastat problémy kvůli nesprávným nebo zastaralým datům ve vyrovnávací paměti hry. Zkuste vymazat mezipaměť hry, abyste opravili možné konflikty. Chcete-li to provést, můžete použít příkaz „Ctrl + Shift + C“ pro otevření příkazového okna a poté zadat „testingcheats true“ a „cas.fulleditmode“ pro vstup do režimu úprav CAS. Poté navštivte Create a Sim (CAS) a vraťte se zpět do hry. To může pomoci vymazat mezipaměť a obnovit data.

Zkontrolujte nastavení kalendáře: Zkontrolujte nastavení kalendáře ve hře a ujistěte se, že jste správně označili svátky jako víkendy. Možná jste omylem zadali do kalendáře špatné dny.

Přeinstalujte hru: Pokud vše ostatní selže, můžete zkusit hru přeinstalovat. Před opětovnou instalací si nezapomeňte zálohovat uložené herní soubory, abyste neztratili svůj postup.

Pokud žádné z výše uvedených řešení nepomůže, doporučujeme vám kontaktovat podporu EA nebo vyhledat řešení problému na oficiálním fóru The Sims 4 nebo v komunitách jiných hráčů.

Černykh AnnaMaster (1185) před 1 rokem

nepomůže. Problémy se Simíky jsou často velmi specifické a standardní sada tipů obvykle nepomůže.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»