Jak

Jak publikovat svou knihu v Sims 4

Osvojte si umění psaní v The Sims 4 podle kroků v této příručce.

Jednu věc si hráči opravdu cení The Sims 4 K dispozici je široká škála kariérních příležitostí. Existuje nespočet příležitostí, jak vydělat peníze aktivitami, jako je psaní, vaření a dokonce i malování. Mezi nejznámější profese patří jedna z nejoblíbenějších Pravopis.

POKRAČOVÁNÍ V OBSAHU POKRAČUJTE PŘEJÍMÁNÍM

Naučit se psát články The Sims 4 je zásadní pro hráče, kteří si chtějí zvolit tuto kariéru. Tento článek podrobně popisuje scénáristickou kariéru a jak na ní mohou hráči vydělat peníze.

Jak psát články v The Sims 4?

Aby mohli hráči psát články, musí si nejprve vybrat spisovatelské povolání. To lze provést otevřením jejich telefonů a kliknutím na tlačítko „Najít práci“. a výběrem kariéry «Spisovatel» z dostupných možností. Alternativně mohou hráči kliknout na tlačítko «Kariéra» umístěné na pravé straně obrazovky.

Doporučujeme, abyste se seznámili s dalšími průvodci pro oblíbené hry tattoo-mall.ru. Pojďme si promluvit o tajemstvích a tricích, které můžete ve hrách využít ve svůj prospěch. A také o užitečných a zajímavých příbězích ve videohrách.

Kariéra tlačítka «Spisovatel» se skládá z 10 úrovní The Sims 4. Po dosažení úrovně 5 si hráč musí vybrat jednu ze 2 větví: Autor a Novinář.

Autor

Tato větev je vhodnější pro hráče, kteří hledají méně náročnou kariéru. Tato kariéra je jednoduchá; hráči musí denně psát knihy a zlepšovat své schopnosti psaní.

Kromě psaní budou muset zlepšit své logické dovednosti hraním šachů nebo studiem logických knih, které lze zakoupit v počítači nebo v knihovně.

Žurnalistika

Pro hráče s vynikajícími schopnostmi psaní je lepší obor žurnalistika. Mezi vlastnosti potřebné k prosperitě v tomto odvětví patří charisma a psaní. Simíci si mohou zlepšit své charismatické dovednosti interakcí se Simíky a účastí na konverzacích. Navíc procvičování řeči před zrcadlem může také zvýšit úroveň vašeho charisma.

Zajímavé:  Jak dosáhnout podráždění v The Sims 4.

V novinářské kariéře musí hráči zpovídat ostatní Simíky a psát články o jejich životech. Článek může být pozitivní nebo negativní v závislosti na rozhovoru.

Napsání negativního článku negativně ovlivní váš vztah s dotazovaným Simíkem.

Chcete-li napsat článek The Sims 4 hráči musí pouze postupovat podle následujících kroků.

  • Vstupte do režimu sestavení/nákupu a kupte si počítač nebo notebook.
  • Proveďte rozhovor se 4 dalšími Simíky kliknutím na možnost „Příběhový rozhovor“.
  • Klikněte na svůj počítač a klikněte na „Zapsat“.
  • Vyberte pozitivní a negativní články a začněte psát.

Cheat pro kariéru spisovatele v Sims 4 je také k dispozici pro hráče, kteří chtějí rychle postoupit na vyšší úroveň, stačí zadat „careers.promote Adult_writer“ v dialogovém okně.

The Sims 4 Zdarma ke hraní na PC, PS4 a Xbox One.

Andrej Kolský/ autor článku

Andrey Kolsky je asistentem střihu. Jeho vášeň pro hraní začala s jeho první konzolí (Sega Genesis) a od té doby nepřestal hrát. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Team Fortress 2, Rainbow Six Siege, Pokémon Sword & Shield, Old School Runescape, Skyrim a Breath of the Wild.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»