Jak

Do které složky mám umístit pózy pro Sims 4?

Tato příručka pokryje vše, co souvisí s pózami v The Sims 4, včetně jejích požadavků a toho, jak fungují.

Autor: Ibtsam Ayyaz 2023-06-06 2023-06-06 Sdílet
Share
Zkopírujte

Jak používat pozice v The Sims 4

Sims 4 má mnoho odlišných funkcí a zaujímání různých pozic se Simíkem je jednou z výrazných funkcí, která hráče zaujala. Se Simíkem můžete dělat různé pózy, abyste získali dokonalý obrázek. Tato příručka pokryje vše, co souvisí s Poses v The Sims 4, nejlepší mody, které s nimi souvisejí, včetně jejich požadavků a toho, jak fungují.

Požadavky na používání pozic v The Sims 4

Pózy v The Sims 4 vyžadují instalaci dvou základních modů.

 • Přehrávač póz
 • Teleportujte libovolného Simíka.

Oba tyto mody jsou dostupné na Sims4Studio. Po stažení souboru .zip si přečtěte jejich průvodce, abyste pochopili více o možnostech modu. Protože tyto úpravy jsou považovány za vlastní obsah (CC), hráči musí obsah rozbalit Dokumenty Electronic Arts The Sims 4 Mods po jejich stažení.

Poté uložte seznam herních animací do počítače a zkopírujte/vložte animace vlastností CAS do poznámkového bloku. Poté přejděte na „Možnosti“ The Sims 4 a aktivujte Vlastní obsah a Mody a Mody skriptů z „Jiné“.

Pokud tak neučiníte, pozice se ve hře nezobrazí. Nyní, když jste dokončili všechny kroky, měli byste hrát svou hru, abyste se ujistili, že Pose Player funguje správně.

Zajímavé:  Jak změnit rozlišení obrazovky v Sims 4.

Stahování balíčků pro použití pozic

Existuje několik stránek, odkud si můžete stáhnout pózy. Většinu pozic lze stáhnout z The Sims Resource. Kategorie Mods obsahuje Poses; můžete také použít vyhledávací panel pro konkrétní pozici.

Další pozoruhodnou webovou stránkou je The Maxis Match CC World Tumblr, která obsahuje sekci pro pozice Create A Sim a klasifikuje pozice podle typu, věku, množství a pohlaví. Pózy jsou seřazeny podle abecedy a zahrnují pózy pro svatby, kempování, Vánoce atd.

Po stažení pozic je musí uživatelé uložit do adresáře Mods ve složce Documents. Když pak doma vybíráte Simíka, vyberte z rozbalovací nabídky „Pose by Name“. Poté pomocí seznamu, který jste získali dříve, zkopírujte/vložte příslušnou animaci. Pokud se animace přehraje, nainstalovali jste mod správně.

Poté, co si budete jisti, že mod funguje správně, můžete test zopakovat na dalších Simících s jinou pózou nebo animací. Mnoho Simíků může provádět různé postoje a animace ve stejnou chvíli. Někteří však potřebují, aby se Simíci „připojili“, aby dokončili pozici.

Jak dělat pózy

Existují dva způsoby, jak použít pozice:

Vývojáři CC ve velké míře používají ten ve hře k získání póz, aby se mohli pochlubit svými nejnovějšími vynálezy, jako je oblečení, doplňky a účesy.

Pokud si stáhnete pózu, vývojář si nejprve ujasní, jakou vlastnost bude podporovat. Výsledkem je, že když si Simmerové vyberou perfekcionistickou vlastnost v Create a Sim, vykonají se všechny pozice související s touto vlastností.

Navíc, protože se pózy budou objevovat postupně, měli by hráči Sims 4 využít funkci screenshotu, aby pořídili co nejvíce obrázků. Simmerové si následně mohou vybrat své oblíbené a ostatní odhodit. V CAS mohou hráči přibližovat a oddalovat tak často, jak chtějí.

Zajímavé:  Jak zhubnout v The Sims 4.

Simmerové si musí pamatovat, že každá vlastnost dokáže udržet pouze jednu sadu pozic. pokud si někdo stáhne 2 sady pro rys knihomol, je možné, že buď bude fungovat jedna z nich, nebo že nebude fungovat ani jedna najednou.

Každý může využít herní pozice k čemukoli. Simmeři musí nejprve umístit Simíky do vybraného lotu a vytvořit ideální kulisu. Když si vyberou Simíka, hráč póz jim nabídne dvě možnosti:

 • Pose by Name
 • Pose by Pack.

Druhá možnost je vhodnější, protože první je nepohodlná. Pose by Name vyžaduje, aby Simmers napsal balíček nebo přesný název pozice, zatímco Pose by Pack zobrazuje seznam všech dostupných balíčků pozic.

Před výběrem konkrétního balíčku by se Simíci měli nacházet na stejném místě. Úkoly The Sims 4 je obvykle nemožné dokončit. Oproti tomu mod Teleport Any Sim umožňuje nemožné. Teleport, který připomíná sochu rytíře, se nachází v režimu Build Mode.

Mějte na paměti, že počet Simíků a počet teleportů se musí shodovat. Například pro pózu se třemi Simíky jsou zapotřebí tři teleportéři.

Teleporty jsou obvykle umístěny nad zamýšlenou oblastí, pokud jde o rozmístění.

Izolace teleportů je nezbytná pro konkrétní pozice. Ale pokud se mýlíte, pak návrhář balíčku póz často poskytuje pokyny k umístění.

Po umístění teleportů musí hráči kliknout na všechny teleporty a poté použít nástroj Teleportovat Simíka sem k transportu Simíků do teleportů. Naproti tomu funkce Vyvolání Simíka zde je The Sims 4 umožňuje hráčům získat libovolného Simíka prakticky odkudkoli, ať už jsou součástí domácnosti. Poté musí účastníci:

 • Vyberte Pose by Pack
 • Rozhodněte se, ve které smečce chtějí jejich Simíci pózovat
 • Replikujte se zbývajícími Simíky
Zajímavé:  Jak zabíjet děti v Sims 4 mod.

Hráči si mohou vybrat pozici kliknutím na kouli s vybraným Simíkem v levém horním rohu seznamu. Vývojáři většinou vybraného Simíka označí na obrázku, který je dodáván s každým balíčkem, aby označili, jaké pozice obsahuje.

Aby účastníci věděli, která póza se vztahuje k jakému pohlaví, mohou pózy označit M1, M2 a F1, F2, což znamená muž a žena. Poté, co každému Simíkovi dáte pózu, vyfoťte ho.

The Sims 4 Vytvoření jiné než výchozí sady pozic se seznamem skladeb

Tento tutoriál popisuje, jak vytvořit jinou než výchozí pozici, tj. póza, která nenahrazuje charakterové rysy nebo animace hry, a také sada pozic, které mají samostatný seznam skladeb pro hráče póz.

Přečtěte si lekci

 • Sims 4 Studio 2.6.0.5 (verze ne nižší než Cukr)
 • Mixér(verze ne nižší než 2.70)
 • Pose Player
 • Jakýkoli grafický editor pro vytváření ikon

1. Otevřete program Sims4 Studio (pokud jste jej otevřeli poprvé, zadejte níže své jméno), klikněte na zaškrtávací políčko Clip Pack a na tlačítko Animace.

1.jpg

2. V této fázi se objeví okno pro uložení souboru ve formátu balíčku, přiřaďte mu libovolný název, toto je budoucí název vašeho souboru s pozicemi, uložte jej do libovolné složky.

2.jpg

3. Po uložení program přejde do tohoto pracovního okna. Zde nastavíme název a popis celé sady póz.

3.jpg

4. Přejděte na kartu Klipy. Zde napíšeme název vaší první pózy, její popis a vybereme RIG. To je potřeba pro načtení konkrétní sítě, tzn. pokud máte pózu dospělé ženy, zvolte Dospělá žena, dospělý muž Dospělý muž, dítě pro děti.

4.jpg

BlankClip znamená, že figurína v Blenderu bude mít nulovou animaci, pokud zvolíte EA Clip, zobrazí se vám výběr ze všech standardních herních animací.

Zajímavé:  Jak opravit vlasovou chybu v The Sims 4.

5. Klikněte na Exportovat a uložte soubor s příponou prolnutí do vaší složky s libovolným názvem. Právě jsem to nazval 1.blend

5.jpg

6. Otevřete Blender. V levém horním rohu klikněte na Soubor-Otevřít a vyberte náš uložený soubor.

7. Standardní figurína se otevřela v nulové animaci.

6.jpg

8. Na figuríně si můžete všimnout teček, jedná se o kosti, pokud na ně kliknete pravým tlačítkem myši, tečka zmodrá. Když je modrý, lze s ním pohybovat a otáčet. Klikněte na bod, podržte R (otočte) a otočte kostkou.

7.jpg

Můžete použít: R — rotace podél osy, dvojitý stisk R — rotace ve 3D projekci, G-move.

9. Vytvořte naši pózu. Po skončení práce s figurínou stiskněte A, dokud nebudou všechny body zvýrazněny modře, poté I a vyberte LocRot (tím opravíme animaci).

8.jpg

10. Další Soubor-Uložit.

9.jpg

11. Vraťte se do Sims4 Studio, klikněte na Importovat a importujte vytvořenou pózu. Pokud jste vše udělali správně, slova Blank Clip budou nahrazena vaším názvem pozice.

10.jpg

11.jpg

12. Pokud se nechystáte dělat žádné další pozice, klikněte na Uložit ve spodní části okna a zkontrolujte to ve hře. Pokud potřebujete přidat další pózy, klikněte na tlačítko Přidat, přidá se další klip.

Opakujeme vše od kroku 4.

Mám pro dítě druhou pózu, tak jsem změnil RIG na Child a v Blenderu se otevřela dětská síťka.

12.jpg

V mixéru vytvoříme druhou pózu, uložíme ji, importujeme do druhého klipu a tak dále. Udělal jsem tři pózy.

13.jpg

13. Chcete-li načíst ikony, můžete si vzít své pozice přímo v Blenderu, nebo si můžete v této fázi uložit celý projekt (tlačítko uložit níže), načíst pozice ve hře a fotit tam. Obrázky pak ořízněte ve Photoshopu nebo jiném editoru (já udělal 256*256), načtou se do každého klipu zvlášť tlačítkem Import u prázdné ikony.

Zajímavé:  Jak správně koupit Sims 4 městský život.

14.jpg

A pak v hlavní záložce PosePack můžete přidat ikonu obecné sady.

15.jpg

Po změnách nezapomeňte uložit. Tlačítko Uložit lze stisknout kdykoli během provozu.

14. Umístěte náš soubor s příponou balíčku do složky Mods. Pojďme si to ověřit ve hře.

16.jpg

17.jpg

Reakce: Helen Hard, IvanLenny, MaryKet a 17 dalších

Bolero

Inspirovat

Fórum přítel
Zprávy 4.214 Úspěchy 1.565 Ocenění 4.071

Severinko, moc děkuji za tak podrobnou a jednoduchou lekci!

Mám však problém, když chci exportovat směs. , objeví se záznam:

The Sims 4 Studio nedokázalo najít vaši instalaci Blenderu. Chcete si ji nyní stáhnout?

Je to zvláštní, i když mám Blender načtený, dokonce i verzi 2.71.

Severinka

VÍLA 100lvl

Legenda fóra
Zprávy 24.686 Úspěchy 7.465 Ocenění 23.042

Bolero, nemůže najít nainstalovaný Blender nebo vyžaduje tuto konkrétní verzi.
Druhý můžete umístit do jiné složky, pokud je vyžadována verze 2.71

Reakce: MsAdrienne a Bolero

Vinniz

Peacemaker
Zprávy 1.809 Úspěchy 865 Ocenění 1.539

Zde je stejný problém s vyskakovacím oknem. Blender 2.70 je nainstalován, ale z nějakého důvodu jej program nevidí. Zkoušel jsem je dát do různých složek, ale do jedné — všechno bylo stejné.

Severinka

VÍLA 100lvl

Legenda fóra
Zprávy 24.686 Úspěchy 7.465 Ocenění 23.042

Vinnizi, k práci potřebujete pouze mixér se speciálním pluginem. Sami tvůrci Sims4 Studio přidali tento plugin do určité verze Blenderu, takže k fungování stačí pouze on. Pokud se okno objeví, znamená to, že máte nainstalovanou jinou verzi Blenderu bez tohoto pluginu a nebude možné na něm pracovat. Nebudete v něm mít vázání a Rig z programu c4c. Místo jen ten jeden, který je vám zaslán prostřednictvím odkazu při instalaci c4c.
V tomto případě se jedná o verzi 2.70a upravenou ze Sims4Studio.
Pokud potřebujete Blender, který jste používali dříve, a nechcete ho smazat, můžete druhý umístit do jiné složky, oba budou fungovat.

Zajímavé:  Jak začít kariéru hráče Sims 4.

Naposledy upraveno: 28. listopadu 2015
Reakce: MsAdrienne a Vinniz

Vinniz

Peacemaker
Zprávy 1.809 Úspěchy 865 Ocenění 1.539

Severinko, nainstaloval ten, který C4C nabízí. Ukázalo se to a začalo fungovat, až když jsem nainstaloval mixér bez změny instalační cesty. Exportuje se soubor .blend. I když je zvláštní, proč to dříve nefungovalo. Zkontroloval jsem to konkrétně, byla to verze 2.70a.
Díky za pomoc

Bolero

Inspirovat

Fórum přítel
Zprávy 4.214 Úspěchy 1.565 Ocenění 4.071

Severinko, neměla jsi náhodou problémy s dětskými pózami? Rozhodl jsem se, že do programu zapojím dvě dětské síťky — ve výsledku hra zobrazuje pózy, pouze polohu celého těla v obráceném stavu (tj. Simíci místo toho, aby stáli na nohou, jsou zobrazeni vleže na zádech ). Ani nevím, co to v tomto případě ovlivňuje.

KuklaMíša

Ověřeno
Zprávy 21 Úspěchy 45 Ocenění 3
Prosím, vysvětlete, jak udělat pár pózu?

Severinka

VÍLA 100lvl

Legenda fóra
Zprávy 24.686 Úspěchy 7.465 Ocenění 23.042

Bolero, ne, nevzniklo, jediný problém s dětskou síťovinou je, že armatura je v ní trochu vyšší, je třeba ji snížit, jinak bude obtížné otočit malé části, například prsty. Nejsem si ale jistý, že je to tak u všech, možná to byla jen moje vlastnost.
Simíci se nikde nepřevrátili, ale nenačetl jsem dvě sítě, jen jsem je udělal samostatně.

KuklaMisha, čtěte zde, nedávno byla tato otázka položena

Reakce: Bolero a MsAdrienne

Bolero

Inspirovat

Fórum přítel
Zprávy 4.214 Úspěchy 1.565 Ocenění 4.071
Severinko, jakou verzi Sims 4 Studio v této lekci používáte?

Severinka

VÍLA 100lvl

Legenda fóra
Zprávy 24.686 Úspěchy 7.465 Ocenění 23.042

Bolero, v té době jsem měl Sugar 2.6.0.2, ale doporučuji použít vyšší verze, protože dětská síť se nemusí správně exportovat na 2.6.0.2. To je již opraveno ve výše uvedených verzích.

Zajímavé:  Jak zvýšit svou kariérní úroveň v The Sims 4.

Poslední úprava: 23. prosince 2015
Reakce: MsAdrienne a Bolero

Kutik

Ověřeno
Zprávy 573 Úspěchy 480 Ocenění 1.064

Severinko, řekni mi prosím, co dělám špatně
Zdá se, že jsem přišel na všechno: ruce, hlavu, tělo — všechno se pohybuje jasně a tak, jak by mělo, ale vůbec nemůžu přijít na své nohy. Co by mohlo být, proč se nohy nepohybují a je získán pouze tento obrázek:

Poslední úprava: 10. ledna 2016

Severinka

VÍLA 100lvl

Legenda fóra
Zprávy 24.686 Úspěchy 7.465 Ocenění 23.042
Kutiku, jakou máš verzi Blenderu?
Reakce: MsAdrienne

Kutik

Ověřeno
Zprávy 573 Úspěchy 480 Ocenění 1.064

Severinko, přišel jsem na to, v čem je problém) ukázalo se, že na uzly, které jsou zodpovědné za nohy, je třeba stisknout dvakrát, i když na jiné jednou. Nechápu, proč tomu tak je, ale teď budu vědět, že tato funkce funguje dobře)

Velice vám děkuji za tak jasnou a užitečnou lekci!

Gardenia

Ověřeno
Zprávy 801 Úspěchy 150 Ocenění 1.899

Úžasný tutoriál, tak jasný a jednoduchý. Díky moc.
Něco mi prostě nesedí. Udělal jsem vše podle tutoriálu, provedl všechny kroky krok za krokem. Póza se však ve hře nezobrazuje. Simík stojí v pozici, která byla původně vložena do mixéru před jeho úpravou. Z nějakého důvodu v mé nulové animaci můj Simík stojí s rukama nataženýma různými směry a ne nataženými ve švech, jako v tutoriálu. Toto je pozice, ve které Sim skončí ve hře.
Mám nainstalované Sims 4 Studio verze 2.6.1.5, zkoušel jsem i v 2.6.0.8, mixér 2.70a. Pozplayer nejnovější verze. Pro jistotu jsem smazal všechny doplňky ze složky Mods, abych eliminoval konflikty (samozřejmě kromě poseru). Zkoušel jsem to několikrát, různé pozice. Ale výsledek je stejný.
S čím to lze propojit? Prosím, pomozte mi na to přijít.

Zajímavé:  Jak změnit síť The Sims 4.

divoký

Fórum přítel
Zprávy 3.632 Úspěchy 1.880 Ocenění 5.101

Gardenie, s největší pravděpodobností došlo k chybě v udržení pozice. Zkusili jste znovu otevřít soubor mixéru uložené pozice?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»