Odpovědi

Rozdíly mezi plnou verzí Sims 4 a Sims 3

Porovnání Sims 3 a Sims 4, co je lepší? Jaký je mezi nimi rozdíl? Pokud vás zajímá Sims 3 vs Sims 4, měli byste si přečíst tento příspěvek, ve kterém vám MiniTool Partition Wizard ukáže 5+ rozdílů mezi nimi.

„The Sims“ je série videoher vyvinutá společností Maxis a vydaná společností Electronic Arts. Největším rysem série „The Sims“ je, že jde o otevřenou sandboxovou hru. Neexistuje žádný stanovený herní cíl a vše, co hráči musí udělat, je ovládat virtuální postavy (Simy) ve hře, aby vyhovovaly jejich potřebám a touhám, a plánovat jim kompletní život.

Zároveň mohou hráči také volně stavět domy a zdobit domácí prostředí pomocí konstrukčního systému ve hře, aby vytvořili dokonalý domov pro simulované občany.

Tato hra zatím vytvořila 4 generace produktů: „The Sims“ vydaný v roce 2000, „The Sims 2“ vydaný v roce 2004, „The Sims 3“ vydaný v roce 2009 a „The Sims 4“ vydaný v roce 2014.

Přestože je Sims 4 k dispozici již několik let, stále existuje mnoho lidí, kteří rádi hrají Sims 3. V tomto příspěvku vám představím hru Sims 3 vs Sims 4. Poté se mezi nimi můžete rozhodnout.

Zajímavé:  V džungli datum vydání the sims 4.

Jaké jsou systémové požadavky The Sims 4? Zde je úplný průvodce

Jaké jsou systémové požadavky The Sims 4? Zde je úplný průvodce

Jaké jsou systémové požadavky The Sims 4? Lze na mém počítači spustit Sims 4? Pokud se chcete naučit minimální požadavky na PC Sims 4, podívejte se nyní na tento příspěvek.

1. Herní mapa

V Sims 3 je herní mapa bezproblémová. Když se procházíte nebo jdete kamkoli po mapě, nemusíte načítat obrazovku, protože jste načetli celý svět, když poprvé vstoupíte do světa. Ale i když obrazovky načítání nejsou často, jsou EXTRÉMNĚ dlouhé. Načtení mapy obvykle trvá alespoň 2–3 minuty.

Ve hře Sims 4 musíte načíst mapu, kdykoli opustíte domov. Někteří lidé si myslí, že je to nepříjemné. To ale také výrazně zkracuje dobu načítání.

2. Míra přizpůsobení

The Sims 3 představili nástroj Create-A-Style, který hráčům umožňuje přizpůsobit si téměř vše ve hře, od barvy vlasů, vzorů oblečení, látek používaných na nábytku a dalších.

Barevné kolo umožňuje hráčům vybírat z jedinečných barevných vzorníků, zatímco na oblečení nebo předměty lze aplikovat předem připravené vzory. Můžete si dokonce stáhnout vlastní vzory a vzorky a přidat je do hry.

V The Sims 4 je však tato úroveň přizpůsobení v současnosti dostupná pouze prostřednictvím rozšiřujícího balíčku The Sims 4 Kočky a psi.

3. Nástroj Create-A-Sim

Nástroj Create-a-Sim umožňuje vytvářet vlastní postavy Simíků. V The Sims 3 můžete tvarovat postavu úpravou posuvníků. V The Sims 4 je však zážitek hmatatelnější a intuitivnější než kdykoli předtím.

Kromě posuvníku můžete klikat na rámečky a obličeje, přetahovat břicha, aby je zvětšila nebo ztenčila, nebo je tahem nahoru nebo dolů zvětšit nebo zkrátit. Můžete dokonce upravit jemné části, jako jsou úhly očí, lícní kosti a tvary rtů.

Zajímavé:  V The Sims 4 nefunguje levé tlačítko myši na touchpadu.

Jednoduchý průvodce opravou nefunkčních modulů Sims 4

Jednoduchý průvodce opravou nefunkčních modulů Sims 4

Problém s nefunkčností modulů Sim 4 byl hlášen mnoha hráči. Jak vyřešit tento frustrující problém? Přijďte si přečíst tento příspěvek a dostanete nějaké opravy.

4. Multitasking

V The Sims 4 jsou simíci chytřejší. Mohou dělat několik věcí najednou. Mohou například konverzovat s několika lidmi najednou nebo mohou jíst a mluvit současně. Společenské akce jsou navíc načasované a cíle jsou jasně dané. To je také bod, kde je Sims 4 lepší než Sims 3.

5. Stavební nářadí

Stavební nástroj The Sims 3 je aspektem, který se zdá stále zakořeněný v původní hře. The Sims 4 má ale shovívavější stavební pravidla. Ve hře Sims 4 přesouváte špatně umístěné domy, zjednodušujete klenuté stropy bez řešení, uvolňujete celé místnosti od hlavní konstrukce, abyste přeuspořádali svůj dům atd.

6. Další aspekty

  • The Sims 3 se snadno zhroutí, protože má spoustu obsahu. V tomto ohledu si The Sims 4 vede lépe.
  • Pokud by The Sims 3 byli králem cashgrabbingu, pak by The Sims 4 byli císařem světa cashgrabbingu (navzdory skutečnosti, že odstranili obchod plný mikrotransakcí).

Co můžete dělat, když The Sims 3 neustále padá

Co můžete dělat, když The Sims 3 neustále padá

Mnoho hráčů si stěžuje, že The Sims 3 při spouštění nebo hraní hry neustále padá. Ber to s klidem. Zde je několik účinných řešení.

The Ultimate Sims 3 VS Sims 4 Bitva – který z nich je lepší?

Nejste rozhodnuti a nevíte, zda nainstalovat Sims 3 nebo 4? Sims 3 vs Sims 4 je legitimní dilema, kterému čelí mnoho simmerů, protože oba mají co nabídnout. Čtěte dále a zjistěte, co můžete od TS3 a TS4 očekávat a jaké jsou hlavní rozdíly ve funkcích mezi těmito dvěma.

Sims 3 VS Sims 4

sims 3 vS sims 4: Co je lepší?

Sims 3 nebo Sims 4? Simmeři, kteří přešli z The Sims na Sims 2 a později Sims 3 a Sims 4, znají vzrušení z přivítání nové série. Každá franšíza přinesla více nových možností, vylepšený CAS, více možností sestavení/koupě a spoustu dalších vylepšení. Čím více se hra vyvíjela, tím větší pokroky hráči dostávali. Znamená to však, že The Sims 4, protože je nejnovější, je ve výchozím nastavení nejlepší hrou Sims všech dob?

Zajímavé:  V The Sims 4 vjuen gjnjkcntnm&.

No, záleží na spoustě faktorů. Existuje mnoho Simmerů, kteří se rozhodli zůstat u Sims 3 i po vydání Sims 4 a jeho DLC. Pravdou je, že ačkoli je Sims 4 nejnovější, má zdaleka nejlepší grafiku a je více v souladu s nejnovějšími světovými a herními trendy, Sims 3 má stále velmi zvláštní místo v srdcích mnoha hráčů.

Abychom vám pomohli rozhodnout, který z nich je pro vás lepší, nyní prozkoumáme, čím je každý výjimečný. Žádný hráč není stejný, takže porovnáme klíčové prvky obou her, jako jsou možnosti CAS nebo hratelné světy, abychom vám pomohli rozhodnout, která z nich s vámi skutečně klikne. Připoutejte se, toto je vaše konečná bitva Sims 3 proti Sims 4!

Přizpůsobení vzhledu v CAS

untitled 1

Začněme nejprve vytvářením rodin v CAS. Mnoho milovníků Sims 3 by tvrdilo, že styling Sims v TS3 je zábavnější a umožňuje mnohem více přizpůsobení oblečení, a to vše díky báječným barevné kolo. Ve hře Sims 3 nejste omezeni na barevné styly, které jsou součástí oblečení, ale můžete si vybrat jakékoli vzor se vám líbí a vytvoříte zcela jedinečný vzhled. To platí nejen pro oblečení, ale také pro barvu pleti a vlasů, což znamená, že pokud si budete přát, můžete si vybrat velmi specifický odstín zelené pro účes svého Simíka.

Sims 4 na druhou stranu umožňuje snadnější přizpůsobení obličeje a těla. Všechny prvky lze upravit kliknutím na část těla, přetažením a deformací. Styly jsou na druhou stranu mnohem pevnější, protože styling Sims 4 je omezen na palety předvoleb. Vlasy, odstín pleti a oblečení Sims 4 jsou založeny výhradně na vzorcích. Neexistuje žádné přizpůsobení stylu pomocí barevného kolečka ani nekonečné experimentování se vzory. Když však Sims 3 vs Sims 4, Simíci ze Sims 4 vypadají mnohem lépe a mnohem realističtěji a je snazší dělat negenerické obličeje.

Zajímavé:  M nakrmit upíra v The Sims 4.

Na internetu je spousta konverzí The Best Sims 3 na Sims 4 CC! Podívej se

konverze ze sims 3 na sims 4

Otevřené světy Sims 3 vS načítání sousedství Sims 4

západ slunce údolí

The Sims 3 za to musí mít bod systém otevřených světů. Otevřené světy umožňují hráčům prozkoumávat čtvrti bez problémů pěšky a po několika minutách běhání navštívit spoustu míst. Při přepínání z jednoho místa na druhé nejsou žádné načítací obrazovky a mapu si můžeme pouze přiblížit nebo oddálit, aby naši Simíci šli tam, kde je potřebujeme. V důsledku toho je objevování světa více zábavné a spontánní.

To platí nejen pro návštěvy míst, ale obecně pro toulky po svobodném světě. Simíci mohli volně prozkoumávat každý kout mapy světa jedním tahem – a přitom je sledovat, jak to dělají. Pohybem mapy můžete současně sledovat, co všichni vaši Simíci dělají, i když jsou na různých místech.

Světy The Sims 4 jsou trochu jiné. Pokud se rozhodneme prozkoumat čtvrti, musíme přimět Simíky cestovat a čekat na to načítání obrazovek. S ohledem na to zjednodušuje Sims 4 cestování efektivní a ušetří vám čas při přecházení z bodu A do bodu B. Při porovnávání Sims 3 vs Sims 4 je doba načítání v TS4, když Simíci cestují, z velké části krátká a vy nebudete muset sledovat svého Simíka po městě.

Přizpůsobení světů a pohyb

starý mlýn

Obě hry umožňují hráčům upravovat si spoustu, jak chtějí. The Sims 3 však nemají jen otevřený, plně prozkoumatelný, ale také plně přizpůsobitelný svět. Hráči to mají povoleno umístit prázdné pozemky kdekoli na mapě, pokud je tam dost místa pro hodně. Pozemky a budovy se snadno přemisťují, a pokud se tak rozhodnete, můžete snadno přeskupit části svého okolí. To také znamená, že můžete stavět domy a umisťovat pozemky kopce a strmé terény.

Zajímavé:  V Paps The Sims 4 neexistuje žádná zkratka.

Při porovnávání Sims 3 vs Sims 4 nemá TS4 žádné otevřené světy ani spoustu dalších věcí, což také znamená méně závad a plynulejší hru. Hráči bohužel nemohou přidat další pozemky do čtvrtí, což znamená, že mohou stavět pouze na stávajících pozemcích nebo renovovat stávající domy. Pozemky jsou ve výchozím nastavení pěkně ploché, ale terén na svém pozemku můžete změnit pomocí terénních nástrojů.

cestování a spojování

hýbat se

Zatímco Simíci z The Sims 3 mohou prozkoumávat svůj svět bez omezení, Simíci z TS4 mohou chodit do jiných měst a cestovat bez omezení. The Sims 3 omezuje cestování pouze do cílových světů. Ve hře Sims 4 mohou Simíci prozkoumat všechna města, ať už jde o cílové světy, nebo ne.

Městečka ze světů Sims 3 se neslučují. Pokud se například rozhodnete hrát Twinbrook, můžete komunikovat pouze se Simíky, kteří tam žijí. Ve hře Sims 4 tomu tak není a na Simíky z Bridgestone Bay můžete snadno narazit, i když žijete ve Willow Creek a Simíci mohou snadno cestovat mezi světy.

Na rozdíl od Sims 4 má The Sims 3 auta a motocykly, které Simíkům pomáhají pohybovat se a přidávají další dávku realismu. Při procházce ulicemi svého světa TS3 je snadné narazit na ostatní města.

Přečtěte si znovu SNOOTYSIMS: Nejlepší rozšiřující balíčky Sims 3 (HODNOCENO)!

sims 3 rozšiřující balíčky zařadil snootysims

grafika a estetika

Grafika v Sims 4 je na špičkové úrovni. Všechno ve hře, od veřejných parků po Simíkovo oblečení a pokoje, vypadá kouzelně. The Sims 4 přináší, vysoce animované, a má ohromující kreslenou estetiku.

krása

Vše je jasné, lehké, strukturované a barevné a je opravdu příjemné se jen dívat na obrazovku. Estetika Sims 3 je na druhou stranu méně barevná, ale to může být dobré, pokud dáváte přednost většímu realismu. Tento prvek bitvy Sims 3 vs Sims 4 je však náchylný k subjektivnímu vkusu, protože žádný hráč není stejný.

Zajímavé:  V The Sims 4 budujeme pokoj pro teenagera.

Klíčové rozdíly sestavení/koupě

beauty1

Jednou z největších výhod The Sims 3 je možnost přizpůsobení barva téměř čehokoli v režimu stavět nebo kupovat, od nábytku po stěny a podlahy. Všechno v místnosti může mít stejný vzor, ​​což dává tolik prostoru pro kreativní domácí design.

Díky The Sims 4 se však domov cítí jako doma. I když v TS4 není mnoho přizpůsobení barev a vzorů, můžete nejen snadno přetahovat a otáčet, ale také škálovat a upravovat objekty aby se dokonale hodily do vašeho prostoru. The Sims 4 vám skutečně umožní využít každý kout vašeho domova na maximum a dát dohromady více předmětů. Domy vypadají moderněji a realističtěji, stejně jako nábytek funkčnější. Simíci mohou snadno pohybovat se na malých a vycpaných místecha dokonce můžete přidat spoustu obrazů vedle sebe, nad nebo pod sebe, bez příliš velkého prostoru. Pěkným doplňkem jsou také tři výšky stěn a odpovídající dveře, obložení střechy a kompletní místnosti.

Kromě toho má Sims 4 plně integrovanou Galerie který vám umožní procházet a sdílet vaše výtvory Sims 4, od nábytku po celé domovy a hezké Simíky. To je skvělá úspora času, pokud nechcete strávit věky vytvářením a stavbou a chcete se jen pustit do hraní. The Sims 3 má web Exchange, který má podobný účel, ale není přímo integrován.

Více o SNOOTYSIMS: Když už mluvíme o stavbě/kupování objektů, určitě byste měli prozkoumat tuto řadu nejlepších Sims 4 Furniture CC!

sims 4 nábytek cc

Chování a osobnost Simíků

mluvení

TS3 sleduje spoustu věcí, od dovednostních úkolů až po počet motýlů ve vaší sbírce nebo kolikrát jste uvařili jídlo. Vše působí spíše jako poslání a může vás motivovat ke hře a pomáhat vám přijít s kreativními minivýzvami pro Sim na cestě.

Zajímavé:  Stažené oblečení se v The Sims 4 neobjevuje –

Systém přání umožňuje nastavit i malé milníky, které jsou více-méně založeny na tom, co právě děláte se svým Simíkem. Zdá se, že Sims jsou vysoce citlivý a bude okamžitě následovat vaše příkazy bez velkého otálení nebo rozhlížení se.

Nicméně, díky chytrý sim Simíci v TS4 jsou jimi ovlivněni mnohem více okolí a výraznější svými emocemi. Jejich chování mi připadá méně robotické a náladovky jsou vším. Simíci žijí více v »tady a teď» a to je činí humánnějšími a snáze je spouští jednoduché věci, jako jsou nepříjemné sociální interakce. Navíc, touhy a obavy přiměje je jednat spontánněji a ty budou většinou odrážet jejich osobnostní a sociální potřeby.

Od nedávné doby má The Sims 4 také novou životní etapu kojenci, které v The Sims 3 nejsou, což přispívá k přirozenému vývoji příběhů. Existuje mnoho charakterových nuancí jako vyslovuje, má a nemá rád, které přidávají více barev do interakce Simíků.

dLC’S

víla

The Sims 3 má 11 rozsáhlých rozšíření spolu s několika balíčky věcí. Spolu s posledním vydaným EP, Horse Ranch, má The Sims 4 14 rozšiřujících balíčků a také několik balíčků s cool tématikou. Při porovnávání Sims 3 vs Sims 4 není velký rozdíl v tom, jak drahé nebo zábavné rozšiřující balíčky jsou. Všechny mají jedinečná témata a mnoho z toho, co jsme viděli u balíčků Sims 4, je inspirováno předchozími hrami Sims, zejména Sims 3.

Zatímco Sims 3 i The Sims 4 nabízejí stejně báječná DLC, zdá se, že základní hra Sims 3 nabízí o něco více možností hraní. Když byla hra Sims 4 původně vydána, byla méně propracovaná a základní hra Sims 3 vypadala kompletněji. Některé funkce, které původně chyběly, jako batolata nebo bazény, byly dodatečně přidány s pozdějšími opravami. Přesto se zdá, že Sims 3 jako samostatná instalace nabízí více možností k prozkoumání než základní hra Sims 4.

Zajímavé:  V The Sims 4 se objevili duchové –

Myslím, že byste chtěli vyzkoušet tyto modifikace Sims 3!

nejlepší sims 3 mods snootysims

rekapitulace: který je lepší?

S ohledem na vše, co jsme zmínili výše, můžeme říci, že jen jedna věc je jistá: Sims 3 vs Sims 4 je těžký boj. Přestože je jeden v jednom segmentu lepší než druhý, a naopak, preference hráčů se budou vždy lišit. Toto je rekapitulace nejlepších funkcí Sims 3 a Sims 4 sestavených do jedné tabulky:

sims 3 sims 4
Skvělé přizpůsobení stylu v CAS Jednodušší přizpůsobení v CAS
Systém otevřeného světa Rychlejší načítání
Lepší přizpůsobení světů Plynulejší hraní
Možnost přidání dalších losů do světa Lepší grafika a estetika
Spontánní průzkum světa pobytu Snadné cestování a propojenost všech světů
Snadné přizpůsobení stylu při sestavování a nákupu Efektivnější stavba/nákup a lepší využití prostoru
Vysoce citliví Simíci Galerie ve hře
Snadné sledování úspěchů Spontánnější a výraznější Simíci
Dobře propracovaná základní hra Více DLC

Doporučujeme také zobrazit tento rozpis toho, která hra je lepší od SatchOnSims

Diskutujte s komunitou SnootySims:

Co si myslíte o tomto příspěvku? Naprosto rádi bychom slyšeli váš názor! Neváhejte zanechat komentář a podělit se o své myšlenky. Pokud náhodou narazíte na nefunkční odkaz nebo si všimnete jakýchkoli zastaralých modů nebo vlastního obsahu, upozorněte nás. Jsme malý tým nadšenců pro Simíky, kteří se snaží ze všech sil, a někdy nám může uniknout malá škytavka. Vaše zpětná vazba pro nás znamená celý svět a vaší podpory si nesmírně vážíme. Díky moc!

Zanechat komentář Zrušit odpověď

Sledujte SnootySims na sociálních sítích:

Přidejte se k nám na naší cestě za objevováním nejnovějšího a nejlepšího vlastního obsahu pro Sims 4 a také zůstaňte informováni o novinkách a fámách kolem velmi očekávaného Sims 5!

Zajímavé:  The Sims 4 nenačte herní režim.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»