Odpovědi

Jaké zajímavé věci můžete v The Sims 4 dělat

The Sims 4: Způsoby, jak učinit hru opět zábavnou. Sims 4 zajímavé věci, které můžete dělat

Pokud chcete, tým Sims nyní nabízí také výzvy – říká se jim scénáře. Některé jsou dočasné a budou přicházet a odcházet, ale existují i ​​jiné, které zůstanou, takže se nemusíte bát, že vám dojde čas. A časem určitě přibudou nové scénáře.

18 nápadů na kombinování objektů ve hře Sims 4

Rádi stavíte domy pro své Simíky, ale chybí vám nápady na zdobení interiéru? Nebo možná jen chcete nové koncepty? Dnes uvidíte několik nápadů na kombinování nábytku a dekorací v The Sims 4, se kterými můžete vytvářet originální věci a pohodlně zdobit domov vašich Simíků. Nápady prezentované v tomto tutoriálu NEVYŽADUJÍ obsah vytvářený uživateli, ale můžete jej použít podle svého uvážení.

  • bb.moveobjects — umožňuje umístit nepohyblivé předměty kamkoli a „skládat“ je na sebe.
  • Klíče 9 и — umožní vám zvednout nebo snížit jakékoli objekty v prostoru, když zapnete kód moveobjects.
  • Klávesy a fungují bez zapínání jakýchkoli kódů a umožňují vám zvýšit nebo snížit jakékoli objekty ve hře.
  • Klíče и > — jejich úkolem je otočit objekt v prostoru o 45 a 90 stupňů.
  • Klíč F5 — povolí nebo zakáže možnost umístit předmět mezi ½ dlaždice nebo ¼ buňky podlahy (podrobnější a jemnější přichycení k mřížce budovy).
  • Držení klíče Další — umožňuje umisťovat předměty mimo konstrukční mřížku podlahy, stejně jako otáčet předměty v libovolném úhlu. Podržení klávesy Alt vám také umožní přesněji umístit objekty na stěně (plynule jimi pohybovat nahoru a dolů a doleva a doprava podél stěny).
  • bb.ignoregameplayunlocksentitlement — Odemkne všechny odměny za kariéru v nákupním režimu.
  • bb. showhiddenobjects — Umožňuje zobrazení skrytých předmětů v nákupním režimu, jako jsou rybníky nebo sběratelské předměty.

1. TV stěna

Jednou z důležitých novinek v The Sims 4 jsou modulární skříňky, které lze umístit bez vzájemného vztahu a v různých variantách. S jejich pomocí můžete vytvořit různé stěny pro obývací pokoj.

TV stěna pro Sims 4

TV stěna pro Sims 4

Kuchyňské povrchy nebo noční stolky, lakované v barvě zbytku nábytku, můžete použít jako televizní stojan a dekoraci. Chcete-li umístit stolní televizi, použijte kód moveobjects a klávesy 9-0. Simíci přitom budou moci bez problémů sledovat televizní programy.

2. Dekorativní imitace skříně a šatní skříně

Pokud vás nudí stejný typ komody s oblečením, můžete si interiér ložnice zpestřit dekorativní imitací šatní skříně. Velká knihovna „Giant Intellect“ pro 2 Simoleonů je pro tyto účely perfektní. Otočíme ho čelem ke zdi a pak už vše záleží na vaší fantazii. Pomocí kódu moveobjecs, kláves 000-9 a Alt, můžete umístit zrcadla, libovolnou nástěnnou výzdobu a dokonce i vypnuté lampy jako kliky a dekorace. Nebojte se pohrát si s měřítkem předmětů, zvětšovat je a kombinovat. Níže vidíte několik možností. Je dost možné, že přijdete s vlastní verzí a mnohem lepší?
Poznámka: Při zdobení skříně nástěnným dekorem odstraňte zeď za ní, protože přivázání ke stěně bude překážet volnému umístění předmětů v prostoru.

Druhou variantou šatní skříně je samostatný pokoj s dveřmi nebo závěsy. Má také své vlastní metody originální prezentace: mírně otevřený šatník (jak postavit otevřené dveře v The Sims 4, čtěte zde), otevřený závěs (nezapomeňte odstranit zeď při umístění předmětu do prostoru) a interiér dekorace pomocí skříní a dekoru z nákupního režimu. A ozdobné police s botami, zásuvkami a dalšími drobnostmi nám pomohou dotvořit obraz.

Stejná stvoření, nebo alespoň vzhledově velmi podobná, žijí ve fantasy světech Hayao Miyazaki, například v animovaném filmu Spirited Away. Je docela možné, že si vývojáři mysleli, že malí sazí duchové jsou roztomilí, a rozhodli se dát hráčům příležitost mít pár svých vlastních.

17 Zahrajte si simulátor stavu života

V průběhu let EA zavedlo do hry spoustu nových životních stavů, které jsou v podstatě alternativou k pouhému hraní za normálního člověka. Mnohé z těchto životních stavů představují jedinečné herní funkce a výzvy, které většina hráčů nikdy nezažije.

Proč to příště místo hraní s obyčejným Simíkem neokořenit a neudělat z nich mimozemšťana žijícího mezi lidmi nebo upíra hodujícího na jejich sousedech? K dispozici je také možnost pro mořské panny a kouzelníky.

16 Naučte se novou dovednost

Ne, nemluvíme o tom, aby se Simíci naučili nové dovednosti, i když to je skvělý způsob, jak věci okořenit a zlepšit hratelnost, ale přejít k dovednostem, které byste normálně nerozvíjeli. Jde o vypilování konkrétní dovednosti prostřednictvím samotné hry, jako je vytváření simíků v CAS nebo stavění lepších domů.

Zejména konstrukce je něco, co někteří hráči možná nikdy nezkusí, protože je to zastrašující. Svoboda projevu, která s tím souvisí, však stojí za to věnovat nějaký čas učení se základům.

V listopadu 2021 přidal tým Sims něco nazvaného Neighborhood Stories. Je to v podstatě vylepšená verze příběhu The Sims 3. Můžete se účastnit životů Simíků, kteří jsou vám nejblíže, a v budoucích aktualizacích se to rozšíří i na vzdálenější Simíky.

Moana

Moana

Island Living představilo nové veřejné toalety s roztomilými uměleckými díly s motivem ostrova, které označují vstupy do pánských a dámských částí. Hráči obeznámení s dílem Disneyho zaznamenali podobnosti mezi vyobrazenými ostrovany a hlavními postavami karikatury „Moana“, vydané v roce 2016.

Odkaz na píseň Queen

Odkaz na píseň Queen

Ve speciálu „Na univerzitě“ je velmi málo velikonočních vajíček. V anglické verzi hry se jeden z motocyklů nazývá „Bike. Bike!“. Toto je řádek z písně Queen «Bicycle Race». V ruskojazyčné verzi myšlenka s odkazem na píseň v názvu kola nezmizela, pouze zde se dvoukolovému příteli říká „Budu řídit kolo ještě dlouho“, již s odkazem na dílo domácího umělce.

Pokud máte rozšíření Pěší turistika, budete moci navštívit Dům Hermita Sima, který se nachází vedle Granite Falls v Deep Woods. Tato postava je cílem aspirací nadšenců a může být užitečná.

MS Command Center

Toto je slavný mod, který má každý zkušený hráč již dlouhou dobu nainstalován! Pokud ale jeho jméno slyšíte poprvé, pak vám o jeho schopnostech něco málo povíme.

Umožňuje vám řídit VŠECHNO. Můžete upravovat chování nehratelných postav, měnit počasí a náladu Simíků dle libosti, regulovat populaci. Command Center z vás dělá skutečného boha světa Sims!

Ale co je důležitější, postará se o to, aby Simíci ve městě začali žít svým vlastním životem. Seženou práci a opustí staré kariéry, rozvedou se, budou mít děti, přestěhují se, najdou si milence.

S tímto modem vdechnete nudnému světu hry skutečný život!

Plátek života

Slice of Life je také extrémně slavný mod, který do hry přidává vše, co vývojářům chybělo. Nové emoce, fyziologické rysy, charakterové osobnosti a mnoho dalšího!

Ale i díky němu bude ve hře více dějových zvratů. Simíci budou mít pravidelně nové náladovky, které popisují jejich životní situaci.

Například v určitém okamžiku se postava může vrátit ze školy s «depresivní» náladou. A z moodletu se dozvíte, že se stal předmětem šikany! Ostatní postavy vám budou posílat zprávy se známkami podpory nebo naopak urážek. A takových situací bude mnoho.

Ti, kteří dokončili děj expanze StrangerVille, si dobře uvědomují podivnou vegetaci, která zaplnila místní tajnou laboratoř. Četné výstřely a výstřely nakonec zavedou hlavního hrdinu k Mother Plant – obrovskému děsivému stvoření, které, jak se zdá, způsobilo všechny nedávné incidenty.

Zapomenutá událost «Králičí díra»

Událost Rabbit Hole byla do The Sims 4 přidána od začátku, ale mnoho hráčů o ní ani neslyšelo. Důvodem je ignorování pozvánek na různé akce. S největší pravděpodobností jste to odmítli a vybrali jste si jiné, důležitější činnosti. A to z dobrého důvodu.

Hlavním rysem akce Králičí nora je možnost vidět, co se tam děje. Všechny herní události, kterých se váš Simík zúčastní, jsou soukromé. To znamená, že postava někam jde a vy ji nevidíte. Situace s «Králičí dírou» je jiná.

Akce probíhá na samostatném místě, kde se můžete pohybovat a vše si pořádně prohlédnout. Tam najdete vyzdobené náměstí, stánky s občerstvením, hudbu a dobrou společnost.

Neovladatelná chuť na grilovaný sýr

Ve hře se skrývá nutkání jíst grilovaný sýr. Byl přítomen v The Sims 2 a později byl odstraněn. O mnoho let později byla přidána zpět do The Sims 4 v aktualizaci z února 2016, čímž se stala tajnou.

Když Simík náhle objeví tuto touhu, začnou nepřetržitě toužit po grilovaných sýrových sendvičích. K odemčení této funkce potřebuje sníst tři talíře smaženého sýra v krátkém čase. Když postavě dáte tuto příležitost, připravte se na to, že nebude chtít nic jiného než jíst sýr.

Jedná se o skutečně globální mod, který vám umožní hrát čtvrtý díl Sims úplně jiným způsobem. Uhaste svou žízeň po dvorních intrikách! A věřte, že jich nebude málo. A některé z nich vás opravdu překvapí.

Jaké jsou odměny za dokončení scénáře?

Mnoho hráčů doufalo, že nějaké skiny a předměty budou dány k použití pro dokončení testů. Bohužel zde nemůžete očekávat gratis — můžete počítat pouze s bonusy za splnění výzvy 5000 bodů štěstí. Dobrou zprávou však je, že tyto body dostává každá postava v rodině, se kterou scénář projdete.

Dokončené scénáře si můžete znovu přehrát. Tak například hned na začátku hry jako nová postava můžete kombinovat podobné cíle a scénáře, abyste nakonec získali více bodů štěstí.

Se spoustou různých rodin v různých oblastech se hráč může přesouvat z jedné rodiny do druhé a vše okořenit. To lze provádět zhruba každé tři dny, aby byly věci ještě zajímavější.

Vzory dokonalosti a Raskolniks

Vzory dokonalosti a Raskolniks

V «Pojďme se společně bavit!» do hry byly zavedeny kluby. Mezi těmi kluby, které jsou zpočátku ve hře přítomny, jsou dva protichůdné: „Exemplars of Excellence“ a „Raskolniki“. Zpočátku se může zdát, že je to jen odkaz na stereotypy: v prvním klubu se sešli typické, sebevědomé, oblíbené chlapy s dobrým vzhledem a ve druhém neformální, kteří nemají rádi společnost „normálních“.

Vše je však poněkud složitější. Názvy klubů v anglické verzi – „Paragons“ respektive „Renegades“ totiž odkazují na jinou hru od EA – Mass Effect, kde byly cesty morálního vývoje hlavní postavy pojmenovány stejně. V lokalizaci Mass Effect byli nazýváni «Hero» a «Renegade», takže tento odkaz je poměrně obtížné si všimnout.

Draci v Brindleton Bay

Draci v Brindleton Bay

Když se procházíte poblíž pláže v Cavalier Bay ve světě Cats and Dogs Brindleton Bay, všimnete si něčeho neobvyklého. Pokud si přiblížíte pozadí pomocí screenshot kamery, uvidíte lidi stojící na břehu létat draky.

Pouze když se podíváte pozorně, ukáže se, že to nejsou skuteční Simíci, ale prostě nehybné dvourozměrné textury umístěné tam jako dekorace. Čas plyne, počítače jsou výkonnější, hry realističtější a vývojáři stále šetří zdroje pomocí starého triku s plochými kulisami. Nicméně, proč ne?

10 velikonočních vajíček, které najdou jen opravdoví fanoušci The Sims 4

10 velikonočních vajíček, které najdou jen opravdoví fanoušci The Sims 4

Jestli je nějaká hra známá svým smyslem pro humor, pak je to rozhodně tato franšíza The Sims . Každá hra v sérii je plná zvláštních malých lahůdek a zábavných velikonočních vajíček, které někdy mohou minout i ti nejoddanější fanoušci. Nehledě na to, jak dávno byl vydán The Sims 4 , stále existuje mnoho skrytých tajemství a easter eggů, o kterých většina hráčů a fanoušků vůbec neví. Naštěstí je s vámi Andrew a já jsem tu, abych vnesl trochu světla do tajemství a podělil se s vámi o 10 nejšťavnatějších a nejúžasnějších velikonočních vajíček ve hře. The Sims 4 .

10. NEOBVYKLÉ ODKAZY NA HRY

NEOBVYKLÁ ODKAZY NA HRY

Ať už jsou vaši Simíci vášnivými hráči nebo ne, většina z nich zná alespoň některé jednodušší dostupné počítačové hry. Každá z těchto her je vlastně měřítkem a je inspirována skutečnými hrami a herními koncepty.

Inspiraci bere například Blickblock Tetris a hra Density Effect je zábavná hříčka, s odkazem na Mass Effectt. Existují také další hry, jako je REFUGE, které sérii připomínají The Elder Scrolls a The Sims Forever, což je v podstatě první díl franšízy The Sims.

9. HARRY POTTER

HARRY POTTER

Hry nejsou jedinou zábavou, kterou naši Simíci mají. Ve skutečnosti mnoho z toho, co je ve hře, pochází z televizních seriálů, filmů a knih, které známe. Jedním z pozoruhodných příkladů je Henry Puffer a jeho dobrodružství, který si můžete přečíst ve hře a zjevně odkazuje na všechny populární série o Harry Potter . Tato imaginární kniha také inspirovala jeden z nejlepších a nejoblíbenějších balíčků věcí vyrobených fanoušky známý jako balíček Pufferhead Stuff, který v podstatě přichází se všemi druhy dekorací a tunami oděvů, které uspokojí hloupé potřeby vašeho Pufferhead Sim.

8. SOOT PARFÉM

SOOT PARFÉM

Populární kultura také posloužila jako inspirace pro mnoho předmětů a tvorů ze světa simů. Pokud se váš Simík rozhodne pro pěší turistiku u Granite Falls, může narazit na velmi známé černé skvrny načechraného prachu.

Při další prohlídce jsou tito tvorové ve skutečnosti extrémně vzácní hmyz známí jako Dust Spirits a vypadají přesně jako rozkošní Ukojení skřítci z karikatury Hayao Miyazakiho » Duchovní pryč» .

7. LOCH NESS MONSTER

LOCHNESSKÁ PŘÍŠERA

Vesmír Sims je plný podivných stvoření od mimozemšťanů přes prachové skřítky až po upíry a nyní dokonce svět Simíků ovládly i mořské panny. Málokdo si však uvědomuje, že je také domovem nechvalně známé mořské příšery Nessie.

Nessie je vlastně součástí franšízy The Sims od původního vydání hry a můžete ji vidět jak na Starém Městě, tak na Vacation Island. Netvor se také objeví v The Sims 4 pokud hráč cestuje do The Bluffs ve Windenburgu.

6. Odpadlíci a vzorci

RETRAKTORY A PARAGONY

Pokud se vám podaří odemknout úspěch «Jít spolu» , budete mít možnost vytvořit si vlastní kluby s vlastními odpovídajícími pravidly a pokyny. Některé kluby jsou velmi exkluzivní a mohou mít dokonce problémy s konkurenčním klubem. To je případ Paragons a Renegades, což se může zdát jako rivalita mezi oblíbenými kluby.

Nicméně kluby jsou ve skutečnosti odkazem na Mass Effect , kde si hráč může vybrat mezi dvěma stranami příběhu. Znovu, v The Sims 4 můžete vstoupit do kteréhokoli z těchto klubů.

5. Stranger Things v STRANGERVILLE

Stranger Things ve městě STRANGERVILLE

Super populární hororová série Netflix z 1980. let divnější věci vzala svět útokem a dokonce i vývojáři z EA neodolali přidání zajímavých odkazů do série The Sims 4 . Aby tuto podivnost přinesli do série, zahrnuli ji vývojáři do herního balíčku cudzinec , ve kterém bude váš Simík mít za úkol vyřešit podivný případ infekce v malém městečku Strangerville.

Jakmile otevřete první část laboratoře, budou na stěnách a podlaze chodby viset strašně povědomě vypadající liány, jako např. divnější věci .

4. TÁBOR BEZ DOMOVA

TÁBOR BEZ DOMOVA

Bohužel ne všechny reference jsou ve hře tak skvělé, ale jsou vytvořeny kvůli snad zvýšení povědomí o některých obtížných situacích. Pokud v Del Sol Valley hráč načte Parque Mirage a použije kameru k prohlídce nedalekého mostu, objeví se poněkud děsivý pohled.

Pod tímto podchodem se nacházejí tábory, které s největší pravděpodobností vytvořili simíci bez domova. Vzhledem k tomu, že Del Sol Valley sídlí v Los Angeles, kde je bezdomovectví velkým problémem, lze s jistotou předpokládat, že designéři chtěli zahrnout dotek reality.

3 NOVÁ DÍVKA

NOVÁ HOLKA

Jak víme v The Sims 4 Existuje mnoho zajímavých domů a rodin, a i když mnoho z nich v průběhu času zmizí, rodiny se spojují a mění z každé hry na další, všechny jsou pro fanoušky ikonické. Jednou z nejznámějších rodin je rodina Roomies, která. The Sims 4 se překvapivě podobá jiné velmi oblíbené sérii se Zooey Deschanel v hlavní roli. Když se podíváte pozorně, Roomies jsou téměř dokonalou replikou hereckého obsazení New Girl .

2. TRAGICKÝ KLAUN

TRAGICKÝ KLAUN

The Sims 4 je docela pohlcující svět se spoustou neuvěřitelných detailů, díky kterým budete mít opravdu pocit, jako by vaši Simíci žili ve skutečném vesmíru. Někdy však vývojáři musí používat zkratky, aby dodrželi termíny. Pokud půjdete do Cavalier Cove v Brindleton Bay, uvidíte v pozadí létat dvě postavy draků.

Přiblížení pomocí kamery rychle odhalí, že se nejedná o běžné NPC Simíky, ale jednoduše stojící 2D postavy.

Zajímavé:  Mod se nespustí v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»