Odpovědi

The Sims 4 má zimu

Ahoj, fanoušci The Sims! Jsme naprosto nadšeni oznámením rozšiřujícího balíčku The Sims™ 4 Roční období.* Nejenže je nejoblíbenějším a druhým nejžádanějším rozšiřujícím balíčkem po The Sims 4 Kočky a psi*, ale je také oblíbeným rozšiřujícím balíčkem mnoha nás ve studiu. The Sims 2 Seasons byla třetí sada, na které jsem pracoval, a vždy bude mít v mém srdci zvláštní místo.

Chcete-li vytvořit tak úžasné rozšíření, jako je Four Seasons, musíte myslet mimo rámec. Toto je základní sada, která hráčům pomáhá vyprávět příběhy o tom, jak počasí, svátky a roční období ovlivňují každodenní život jejich Simíků. Mimochodem, v následujících týdnech vám představíme rodinu Climate a povíme vám o celém roce jejich života. Líbí se vám jejich příjmení? Říká se, že Climate je v San Myshuno velmi časté příjmení. Žij a uč se!

Klima je obyčejná rodina. Janine Climate, neboli maminka, se ráda balí, takže miluje podzim a chladnější počasí. Od tohoto ročního období začneme náš příběh. Jen tak dál, mami!

Arthur Climate neboli táta má radši chladné počasí a miluje déšť, takže jeho příběh začneme na jaře. Sníh taje a s ním tají i aktivity vázané na dům kvůli chladu. Opět si můžete užívat venku!

Letní klima miluje. Uhodnete to sami nebo mi můžete poradit? Pokud jste si mysleli, že je léto, máte pravdu! Její ohnivě rudé vlasy vypadají jako spalující slunce. Zvítězí její rebelský duch, nebo se bude celé léto povalovat u bazénu? Sledujte novinky!

A nakonec zima. O zimě nemáme co říct, kromě toho, že v zimě čekáme přírůstek do rodiny. Toto je úvod bez odhalení tajemství, takže nebudeme říkat nic víc.

Zajímavé:  Jaký je původ v The Sims 4.

Ukážeme vám rok života této rodiny pomocí materiálů z rozšíření, ale neomezíme se pouze na rozšíření The Sims 4 Seasons. Seznámíte se s novými postavami, funkcemi a předměty z celé hry Sims 4 Stuff Stuff Chceme vám ukázat, jak roční období zpestří hru The Sims 4, a vysvětlit, proč si myslíme, že je to jedno z nejlepších rozšíření, jaké jsme kdy vytvořili. na -nebo pracoval.

Doufáme, že si užijete poznávání jednoho roku života Climate family, a nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak tato rodina zapadne do vašich příběhů! Postavy budou dostupné v galerii a ke hraní budete potřebovat rozšiřující balíček The Sims 4 Seasons. A jako vždy s nimi můžete vytvářet své vlastní příběhy. Změníte příběh, přidáte dějové zvraty nebo radikálně proměníte samotnou rodinu?

SimGuruGrant nebo Grant Rodik

The Sims 4 Seasons Expansion Pack pro PC a Mac vyjde 22. června 2018 po celém světě. Jste připraveni na změnu ročních období? Dejte nám vědět na fóru, sledujte nás na Twitteru a Instagramu, dejte like naší facebookové stránce a odebírejte náš YouTube kanál.

*K hraní vyžaduje The Sims 4 (prodává se samostatně) a všechny aktualizace hry. Cm. minimální systémové požadavky pro doplnění.

Zažijte všechna roční období s The Sims 4 roční období!

Zažijte všechna roční období s The Sims 4 roční období!

Ahoj všichni! The Sims 4 Seasons Expansion Pack vyjde velmi brzy a my vám chceme říct o každé sezóně. Jaro a léto už znáte, a tak je čas zapálit krb, uvařit čaj a užít si měnící se barvy listů na stromech. Pojďme diskutovat o podzimu, zimě, dýních a dalších!

Označte den v kalendáři

Jednou z nejdůležitějších novinek v tomto doplňku je kalendář. Proto stojí za to tomu věnovat náležitou pozornost! Kalendář zobrazuje všechny nadcházející svátky. Každý svátek má své vlastní tradice, které je třeba dodržovat, aby se dovolená vašeho Simíka vydařila. Pokud chcete plánovat dopředu, můžete si také zobrazit předpověď počasí v kalendáři. Kromě toho kalendář zobrazuje všechny plánované události v rodině vašeho Simíka. Například když potřebují do práce. No a pokud nemáte dost plánů, tak tam najdete i narozeniny svého Simíka. To vše a mnohem více bude nyní uvedeno na jednom místě, takže si při této příležitosti (no, na Nový rok!) můžete dokonce vypít sklenici nektaru. Organizace je v naší hře prvořadá!

Zajímavé:  V The Sims 4 vjuen gjnjkcntnm&.

Pusťte se do vaření

Pokud nastalo chladné počasí, pak jsou prázdniny blízko! Dožínky se konají na podzim a v tento den uspořádají vaši Simíci a jejich rodina a přátelé velkou večeři. Při této příležitosti si Simíci mohou vyzdobit svůj domov, upéct krocana a uvařit mnoho dalších úžasných jídel. Něco chybí? Kdo ví. rázem budete mít nového slaměného kamaráda, který se usadí na vaší zahradě.

Se zimou přichází zimní prázdniny! Vyzdobte si svůj domov Holiday Kit a Decoration Box, dávejte dárky, pijte horkou čokoládu a další. A za žádných okolností nevynechejte návštěvu Ježíška! Určitě vytvoří sváteční atmosféru.

Jaké mrazení

Ale nemyslete si, že vaši Simíci zůstanou celý podzim a zimu doma! Bruslení přichází do The Sims 4 s novým rozšiřujícím balíčkem. Umístěte kluziště a nechte své Simíky předvádět různé triky. ale neobejde se to bez trapných pádů. Vaši Simíci si také mohou nasadit čepice a rukavice a začít stavět sněhuláky nebo kreslit sněhové anděly.

zima v sims 4 roční období

A když už mluvíme o sezónních aktivitách! Jsou vaši Simíci zamilovaní? Simíci, kteří hledají vzrušení, mohou vyjádřit své pocity v hromadě listí! Ale k tomu budou potřebovat trochu času o samotě. (Dobře, dobře, žádné další rady.)

Asi už vám došlo, že zima má i své stinné stránky. Například venku je velká zima! V letním oblečení se vaši Simíci budou třást zimou. Pokud tedy plánujete trávit hodně času venku, nezapomeňte se obléknout podle počasí. Jinak zmodrají. Doslova. A čím jsou chladnější, tím jsou pravděpodobnější. ano, ano, zemřou. Přesně takhle!

Doufáme, že jste připraveni převzít plnou odpovědnost za své Simíky, protože rozšiřující balíček The Sims 4 Seasons vyjde 22. června 2018 na PC a Mac. Sledujte novinky!

Zajímavé:  Oblečení není zobrazeno v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»