Odpovědi

Co můžete dělat v The Sims 4

Znáte odpověď na otázku? Napište to a získejte +2.5 rublů. za každou odpověď. Vyberte si hru, přečtěte si jakoukoli otázku a napište odpověď. Platíme každý měsíc mobilním telefonem nebo yoomoney (Yandex Money). Pravidla jsou zde. Už máme 2300+ hráčů!

Když se v The Sims 4 nudíte, existuje spousta věcí, které můžete udělat, abyste si hru okořenili. Za prvé, můžete vytvářet nové postavy a rozvíjet pro ně jedinečné příběhy a osobnosti. Můžete také stavět a zdobit domy a vytvářet tak jedinečné interiéry a exteriéry. Pokud dáváte přednost aktivnějšímu hraní, můžete své postavy poslat do práce nebo do školy a spravovat jejich kariéry a úspěchy. Navíc se můžete účastnit různých akcí a večírků, navazovat nové vztahy a dokonce vytvářet své vlastní mody a obsah vytvářený uživateli. Celkově má ​​The Sims 4 spoustu možností, jak zajistit, že se nikdy nebudete nudit.

  1. Vytváření nových postav je jedním z nejzajímavějších aspektů hry. Můžete vytvářet postavy různého věku, ras, osobností a vzhledu. Zkuste vytvořit postavu, která je zcela opakem vaší současné postavy. Může to být pro vás zajímavá výzva a můžete se o hře dozvědět něco nového.
  2. Pokud jste již postavili dům pro své postavy, zkuste postavit nový dům v jiném stylu nebo s jiným interiérem. Můžete vytvořit domy v různých stylech, jako je moderní, klasický nebo koloniální. Může to trvat dlouho, ale výsledky budou úžasné.
  3. Pokuste se vytvořit a spravovat novou rodinu. Můžete vytvořit rodinu několika postav a sledovat jejich interakce. Může to být zajímavá zkušenost, protože každá postava bude mít svůj vlastní příběh a osobnost.
  4. V The Sims 4 si můžete vytvořit svůj vlastní podnik. Může to být kavárna, obchod, oděvní nebo kosmetické výrobní studio atd. Zahájení podnikání bude vyžadovat spoustu času a úsilí, ale výsledky mohou být velmi ziskové.
  5. The Sims 4 nabízí mnoho společenských akcí, jako jsou festivaly, koncerty, výstavy atd. Můžete ovládat své postavy a účastnit se těchto událostí. Může to být zábavný způsob, jak trávit čas a zpestřit hru.
  6. The Sims 4 má řadu dovedností, které se Simíci mohou naučit, jako je vaření, hudba, malování a další. Zkuste se naučit novou dovednost a zlepšit její úroveň. To může pomoci vašim postavám stát se úspěšnějšími a zajímavějšími.
  7. V The Sims 4 je mnoho výzev, které lze nalézt online. Můžete si například zkusit vytvořit svůj vlastní příběh pomocí postav ze hry. Může to být zábavný způsob, jak trávit čas a zpestřit hru.
Zajímavé:  V The Sims 4 nefunguje levé tlačítko myši na touchpadu.

Články

The Sims 4: články, zprávy, kódy

Vývojáři The Sims 4 změnili systém cestování po herním světě. Nyní tam již není nedělitelné město (jako v The Sims 3). Území bylo rozděleno na dvě města. Města jsou zase rozdělena do několika okresů.…

Jak vypnout rady v The Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 1 zhlédnutí

Když objevíte nový virtuální svět v podobě jiné počítačové hry, může být obtížné pochopit všechny dostupné funkce. Abyste takové potíže neměli, vývojáři.

Jak vařit ambrózii ve hře Sims 4. Květina smrti ve hře Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 1 zhlédnutí

Simíci bohužel nežijí věčně. A i když v nastavení vypnete stárnutí, vaše milovaná postava může stále zemřít na elektrický šok, hysterický smích, hrozný stud nebo hněv.

Rostliny v Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 3 zhlédnutí

Vývojáři The Sims v nové verzi hry nejen umožnili užít si zahradničení, které mnoho Simíků miluje, v The Sims 4 i mimo něj, ale také do této činnosti zavedli spoustu nových věcí. Například v The.

Bazény ve hře Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 4 zhlédnutí

S listopadovou aktualizací The Sims 4 představili dlouho očekávané bazény, které ve hře velmi chyběly. Ve čtvrté části řady The Sims se konstrukční režim stal pohodlnějším než ve třetím. Stejný…

Večeře ve hře Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 11 zhlédnutí

Dinner Party je jedním ze čtyř typů večírků v The Sims 4. Večírek můžete pořádat prostřednictvím svého telefonu pomocí akce „uspořádat společenskou událost“. K zahájení akce budete potřebovat jeden.

Jak hodit Simíkovy narozeniny v The Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 38 zhlédnutí

V The Sims 4 všechny postavy dospívají. Pár dní před dospíváním dostanete upozornění, že vaše postava brzy zestárne. Doporučuji vám oslavit narozeniny, jinak váš sim.

Zajímavé:  Jaké jsou rozdíly mezi plnou verzí Sims 4 a The Sims 3.

Párty ve hře Sims 4

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 1 zhlédnutí

Stejně jako v předchozích řadách hry Sims, čtvrtá také umožňuje Simíkům uspořádat párty. V The Sims 4 můžete uspořádat večírek prostřednictvím telefonu výběrem akce „Naplánovat společenskou událost“.…

The Sims 4 Svatba

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 15 zhlédnutí

Chcete-li se v The Sims 4 oženit, musíte požádat svého partnera o ruku. Simíci musí mít nejen dobré romantické vztahy, ale také dobré přátelství. Musí být…

Editor tvorby postav Sims 4: Recenze

Od andrey 27.03.2022
27.03.2022 1 zhlédnutí

V nové verzi antologie The Sims 4 doznal editor postav podstatných změn. Podívejme se, co noví vývojáři přinesli do procesu vytváření elektronických mužů. Grab and Pull Hlavní funkce editoru postav.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»