Jak

Jak zvýšit body upírů v Sims 4

Vampire Cheaty – The sims 4

Změňte svého Simíka na upíra, dejte mu zdarma body síly, odemkněte schopnosti a vyčerpejte své dovednosti.
Použijte Cheat Console stisknutím CTRL+SHIFT+C. Zadejte cheat kód testy jsou pravdivé nejprve před zadáním cheatů níže. Upíří cheaty

Proměňte Simíka v upíra / vyléčte upíra

Kódy Výsledek
stats.set_stat commodity_BecomingVampire 2160 Proměňte svého Simíka na upíra za pár dní (přirozený přechod)
traits.equip_trait trait_OccultVampire Okamžitě proměňte svého Simíka v upíra
traits.remove_trait trait_OccultVampire Proměňte upíra zpět v normálního Simíka

Upír – Síly, Hodnost, Sílové body

Zvyšte hodnost upírů

Kódy Výsledek
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 202 Staňte se Malým upírem
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 630 Staňte se hlavním upírem
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1058 Staňte se mistrem upírem
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1486 Staňte se velmistrem upírem
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 Max
Kódy Výsledek
stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 Tím se zvýší vaše hodnost upírů a získáte 2 body síly.

Cheaty na upíří vlastnosti

Kódy Výsledek
traits.equip_trait RegainedHumanity Znovunabyté lidství
Upíři s Regained Humanity se zdají laskavější a bezpečnější. Simíci s větší pravděpodobností dají povolení k pití.
traits.equip_trait TheMaster Já jsem Mistr
Já jsem Mistr uděluje nadpřirozenou kontrolu. Velitelské schopnosti používané na Vampires Offspring vždy uspějí.
traits.equip_trait TrueMaster Skutečný Mistr
Opravdový mistr nejen vyniká ve schopnostech ovládání mysli, ale má také větší zásoby upíří energie, které mohou využít.
Zajímavé:  Jak zakázat generování sim v Sims 4.

Odemkněte Vampire Powers

Tento cheat lze použít dvěma způsoby. Můžete dělatbucks.unlock_perk true“, ale nezobrazí se správně na vašem panelu pravomocí.
Správný způsob vyžaduje, abyste použili celý příkaz, včetně získání ID vašeho Simíka pomocí sims.get_sim_id_by_name ošidit.
Existují určitá omezení, například pokud máte vybavenou sluneční clonu, přidání sluneční odolnosti nebude fungovat.

požadavky

  • Nejprve musí být odemčena upíří hodnost požadovaná pro odměnu.
  • 40961 říká hře, že jde o Vampire Power Perk.
  • je ID Simíka, pro kterého byste rádi odemkli výhodu.

Resetujte Vampire Powers

To vyžaduje ID Simíka, můžete použít cheat sims.get_sim_id_by_name k získání ID Simíka od svých Simíků. je ID SIM karty, kterou chcete resetovat. Upír

Kódy Výsledek
bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40962 false Odstraňte slabiny, ale ponechte si zbytek svých upírských sil.
bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40961 true Vraťte upíří napájecí body a resetujte napájecí desku.

Jak udělat ze Simíka upíra

stats.set_stat commodity_BecomingVampire 2160 zahájí proces přirozené konverze, zatímco traits.equip_trait trait_OccultVampire okamžitě z nich udělá upíra. Chcete-li odstranit vlastnost upíra a vrátit Simíka, použijte traits.remove_trait trait_OccultVampire. Upíři

Jak odemknout výhody upírů

stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 maximalizuje vaši Vampire Rank a dá vám 2 Power Points pokaždé, když zadáte kód. Zkopírujte jej odtud a po otevření panelu cheatů ve hře jej opakovaně vložte pomocí control+V. Více konkrétních upířích cheatů najdete na TwistedMexi’s wiki. Objevil je a dal mi svolení některé z nich sdílet

‘Sims 4’ upíří cheaty a seznam kódů: Maximalizujte dovednosti, zvyšte hodnost, maximální energii a další

Pro většinu hráčů pomocí cheatů v The Sims je velkou součástí skutečného hraní hry. S Sims 4, věci zůstaly z velké části stejné, až na jeden obrovský, úžasný přírůstek: upíři.

Zajímavé:  Jak woohoo bez přikrývky v The Sims 4.

Ano, noční stvoření můžete přivést do své hry tím, že přeměníte Simíky na mocné, krvežíznivé upíry. Ale kromě toho, že vypadají jinak, přinášejí mnohem víc.

Mají také speciální požadavky, kterým budete muset věnovat velkou pozornost, jako jsou napájecí body, které napájejí jejich speciální upíří schopnosti, nebo jak naplnit jejich upíří energii. A pak je tu záležitost proměnit vašeho běžného Simíka v upíra. Můžete to udělat taky, s cheaty!

S ohledem na to jsme sestavili souhrn některých nejlepších cheatů, které můžete použít v nejnovějším přírůstku Sims série, Sims 4. Získejte svůj cheat!

Sims 4 Vampire Cheaty: Jak začít

Než budete moci použít tyto cheaty, ujistěte se, že používáte speciální cheat bar, který vám umožní zadávat tyto příkazy. Pokud používáte PC, jednoduše stiskněte a podržte control + shift + C nebo command + shift + C na Macu. To způsobí, že se v horní části obrazovky objeví bílý pruh, podle IGN.

Chcete-li začít, zadejte „testingcheats true“ bez uvozovek a stiskněte „enter“. To vám pak umožní zadat další cheat kódy. Pokud to potřebujete kdykoli zakázat, vraťte se na bílý pruh a místo toho zadejte „testingcheats false“.

U některých upířích cheatů budete také potřebovat znát své Sim ID. Podle iDigitalTimes, můžete zadat „sims.get_sim_id_by_name“ do příkazového řádku, abyste to získali, se jménem vašeho Simíka za „by_name“. Uvidíte delší číslo, které představuje Simíka, kterého jste si vybrali. Vypadá to trochu nějak takto – Sim ID: 987311335093073942.

Poté, co povolíte cheaty, můžete také posunout a kliknout na Simíka ve hře na „Make Happy“, což maximalizuje vaši upíří žízeň, energii a další potřeby.

Sims 4 Vampire Cheaty: Užitečné příkazy

Pokud jste měli přístup k cheat konzoli, jak je vysvětleno výše, měli byste být schopni jednoduše zadávat příkazy tam. Zde je výběr několika velmi užitečných cheatových příkazů, které můžete použít k tomu, aby byl váš čas s upířími Sims trochu zábavnější. Ty mohou být zapsány do cheatové lišty v horní části obrazovky a byly z nich vyřazeny iDigitalTimes.

stats.set_skill_level VampireLore [úroveň] — Zvyšte svou úroveň upírských dovedností. Zde zadejte úroveň Lore, kterou chcete svému Simíkovi přiřadit, kde je uvedeno [úroveň]. Můžete použít číslo od 1 do 15. Například: stats.stats.set_skill_level VampireLore 10.

Zajímavé:  Jak změnit velikost okna v Sims 4.

stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593 — Toto maximalizuje aktuální hodnost vašeho vybraného upíra a přidělí 2 extra body síly za vaše potíže.

stats.set_stat commodity_Motive_Visible_Vampire_Power 100 — Tento příkaz maximalizuje energetickou hladinu vašeho upíra.

bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40961 [simID] pravdivý — Resetuje aktuální schopnosti vašeho upíra, pokud se rozhodnete začít znovu od nuly. Do kódu musíte zadat ID vašeho Simíka. Například: bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40961 987311335093073942 true.

bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40962 [simID] false — Odstraňte ze svého upíra všechny slabosti, ale ponechte si všechny výhody. Například: bucks.lock_all_perks_for_bucks_type 40962 987311335093073942 false.

Další novinky z videoher, aktualizace, tipy a triky

Pro více videoherních novinek se podívejte na nejnovější od Mic, včetně našich Přehled recenzí Resident Evil 7, nejnovější na cestě Nianticu zakázat podvodníkům Pokémon Go a nový trailer k Poslední kapitola Dark Souls 3.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»