Jak

Jak přebalit miminko ve hře Sims 4

The Sims 4: Nejlepší obsah vytvářený uživateli pro děti

Miminka. Foto: The Sims 4

В «The Sims 4» objevuje se takový dětský věk jako „miminka“. Nyní je lze konfigurovat v CAS. Ve hře můžete svého Simíka ozdobit roztomilými outfity a účesy. Dětské doplňky jsou volně navrženy komunitou vytvořeného obsahu.

10. Účes Harley Buns

Účes. Foto: The Sims 4

Účes. Foto: The Sims 4

Autorský obsah z «Simiracle» — účes «Harley Buns». Základní hra nemá mnoho možností, pokud jde o vytváření účesů pro malé děti. «Harley Buns» má 21 variant. Můžete měnit barvy. Můžete naložit vlasové doplňky, abyste dodali šmrnc.

9. Kudrnaté účesy „Fro a Leila Twist“

Kudrnaté účesy

Kudrnaté účesy «Fro a Leila Twist». Foto: The Sims 4

Účes od XxBlacksims. Africká textura dodává hře neobvyklý nádech. Vlasy vašeho dítěte mohou být upraveny jinak. Neuvěřitelné detaily a vlasové doplňky dělají tento účes rozkošným pro malé hráče.

8. Nadýchané oblečení a overaly

Tkanina. Foto: The Sims 4

Tkanina. Foto: The Sims 4

Nadýchané kostýmní soupravy od autora «Tømmeraas». Takové stylové věci se mohou objevit v šatníku malých postav. Fluffy Jumpsuit je k dispozici ve 25 úžasných stylech, včetně jemných barev a rozkošných vzorů. Toto oblečení mohou nosit dívky nebo chlapci.

7. Dudlíky do máku

Dudlík. Foto: The Sims 4

Dudlík. Foto: The Sims 4

Zajímavé:  Jak resetovat obrazovku v The Sims 4.

Pro dodatečné ponoření do dětského módu hře chybí dudlík. Uživatelsky vytvářený obsah řeší mezeru. Autor «Georgiaglm» přidává dudlík pro miminko. Lze je použít ve 30 krásných barvách. V CAS najdete dudlíky v sekci „Náhrdelník“.

6. Teplé pyžamo pro dítě

Teplé pyžamo. Foto: The Sims 4

Teplé pyžamo. Foto: The Sims 4

Autor «Milkemie» přidává do hry nějaké pohodlné pyžamo pro dítě. Pro nejmenší je připraveno 6 teplých pyžam v neutrálních barvách a vzorech Teddy Bear a Bumblebee.

5. Dětské účesy

Osm možností. Foto: The Sims 4

Osm možností. Foto: The Sims 4

Tvůrce RavenSims přináší do hry několik dětských účesů. Bridgetin účes obsahuje rozkošné copánky a stočenou ofinu, které lze doplnit 14 různými barevnými křupkami. Účes „Jace“, pletený copánky, stejně jako okouzlující drdoly ve tvaru srdce – to už bude „Olivový účes“.

4. Kolekce dětské obuvi 03

Dětské boty s ušima. Foto: The Sims 4

Dětské boty s ušima. Foto: The Sims 4

Jesus-Sims přidal dětské boty pro nejmenší. Existuje šest různých typů bot, z nichž většina přichází ve více než 30 variantách. Pantofle nebo žabky, kozačky nebo semišové boty – výběr je na hráčích.

3. Davidovy vlasy a malé řasy

Pro chlapa. Foto: The Sims 4

Pro chlapa. Foto: The Sims 4

Autor «JellyPaws» dává možnost vytvořit ve hře Davidův účes a také malé řasy pro jeho hru Sim. Módní účes pro chlapečka.

2. Pantofle Tus & Lus

Pantofle Tus & Lus. Foto: The Sims 4

Pantofle Tus & Lus. Foto: The Sims 4

«Madlen» zavádí pantofle s názvem «Tus & Lus» do příběhu The Sims 4. Tyto pantofle dostupné ve dvou různých stylech a čtyřech vzorech jsou perfektní volbou pro miminka, která se učí plazit.

1. Kolekce Baby Essentials

Oblečení pro Simíka. Foto: The Sims 4

Oblečení pro Simíka. Foto: The Sims 4

«Sims4Sue» dává hráči možnost získat 10 předmětů v maximální konfiguraci, které musí mít dítě Sim. Mezi ně patří čtyřkolky, pyžama s kapucí, kožešinové dupačky a další rozkošné věci a čepice.

Zajímavé:  Jak prodat knihu v The Sims 4.

The Sims 4: Jak vypnout autonomii. Simíci již nebudou moci mít ve hře svobodnou vůli.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»