News

Jak se dostat na masáž v The Sims 4

Můžete se stát majitelem lázní v Sims 4. Jak se stát majitelem lázní v Sims 4

Ve hře Sims 4 k dispozici různý podnikyto může koupit a spravovat je. Alepokud si chcete otevřít vlastní Lázně, pak si musíte zakoupit herní sadu Spa Day. Po zakoupení balíčku najdete Spa Lot v galerii Sims Xnumx sekce «Moje knihovna». Pozemek je možné umístit na jakýkoli volný pozemek ve městě.

 1. Jak navštívit lázně v Sims 4
 2. Jak najít lázně v Sims 4
 3. Jak vytvořit vlastní kolej v Sims 4
 4. Užitečné tipy pro Sims 4
 5. Výkon

Pokud hrajete Sims 4 a sníte o tom, že budete vlastnit vlastní lázně, budete zklamáni. Přestože si můžete postavit vlastní provozovnu a dokonce si ji vyzdobit podle svých představ, nebude patřit vašemu Simíkovi. Místo toho bude otevřena pro všechny v oblasti, stejně jako ostatní veřejná prostranství. To znamená, že budete moci pouze využívat služeb svých lázní, ale nebudete je moci vlastnit. Kromě toho mohou vaši provozovnu využívat i ostatní Simíci a dokonce o ní nechávat recenze. Pokud tedy hledáte způsob, jak vydělat peníze ze svého virtuálního podnikání Sims 4 prostřednictvím lázní, budete muset zvolit jinou cestu.

Jak otevřít lázně v Sims 4

Otevření lázní v The Sims 4 je docela snadné. Jakmile založíte místo na požadovaném místě, přejděte do stavebního režimu a začněte stavět lázně. Nezapomeňte přidat potřebné vybavení a pokoje pro poskytování lázeňských služeb.

Zajímavé:  Jak obnovit mapy v The Sims 4.

Vlastnit lázně v Sims 4

I když si můžete postavit své vlastní lázně, bohužel nebudou patřit vaší postavě. Funguje to stejně jako u jiných veřejných prostranství, kde může vaše lázně navštívit jakákoliv postava a vyzkoušet si služby. To vám však nebrání ve vydělávání příjmů a růstu vašeho podnikání, protože na poskytovaných službách můžete vydělávat peníze.

Lázeňské služby v Sims 4

The Sims 4 nabízí řadu služeb, které mohou být poskytovány ve vašich lázních. Patří mezi ně lázeňské procedury, masáže zad, nohou a paží, léčivé koupele a meditace. Je to skvělý nápad přidat do svých lázní další služby, jako jsou kosmetické procedury nebo kosmetický salon, abyste diverzifikovali své podnikání a přilákali více klientů.

Jak vytvořit kolej v Sims 4

Chcete-li vytvořit kolej v The Sims 4, musíte postavit obytný pozemek a přiřadit mu typ „Ubytovna“ pomocí speciálního kódu. Poté, co to uděláte, musíte přesunout postavy do této oblasti. Ubytovna se od běžného obytného pozemku liší tím, že na ní může bydlet několik postav současně.

Jak se přestěhovat do koleje v Sims 4

Na koleji v The Sims 4 se můžete přestěhovat až po dokončení semestru ve vaší škole. Pokud budete požádáni o prodloužení studia, můžete se přestěhovat do jiné koleje. Pokud se chcete rychle přestěhovat do koleje, můžete vystěhovat další postavy prostřednictvím režimu změny města.

Užitečné tipy

 1. Ujistěte se, že vaše lázně mají veškeré potřebné vybavení a místnosti, aby mohly poskytovat všechny možné lázeňské služby.
 2. Přidejte do svých lázní další služby, abyste diverzifikovali a rozšířili své podnikání.
 3. Pokud chcete vytvořit ubytovnu, nezapomeňte, že se jedná o obytnou čtvrť, kde může žít několik postav současně.
 4. Umístěte své lázně a koleje na vhodné místo, abyste zvýšili tok klientů a rezidentů.
 5. Nezapomeňte rozvíjet své podnikání, abyste zvýšili zisk a úspěch svých lázní nebo hostelu.
Zajímavé:  Jak nahrát nový obsah do The Sims 4 na Originu.

Výkon

Ve hře Sims 4 k dispozici různý podnikyto může koupit a spravovat je. Jeden z nich — Lázně, kterou lze odemknout pomocí herní sady Spa Day. I když vaše postava nebude vlastnit jeho vlastní lázně, můžete vydělávat peníze na poskytovaných službách. Také v The Sims 4 je možné vytvořit ubytovny, kde může žít několik postav současně. Nezapomeňte rozvíjet své бизнес a poskytnout další Službypřilákat více zákazníci a obyvatelé.

Vše o bezplatné aktualizaci herní sady Spa Day

Aktualizace herní sady Spa Day přidala několik nových způsobů, jak se vaši Simíci uvolnit na těle i na duchu. Dejte svým svěřencům celý den pro sebe, aby si odpočinuli od shonu tohoto světa!

lázeňský den manikúra

Manikúra a pedikúra

S novou aktualizací základní hry jsou v režimu Vytvořit postavu dvě nové kategorie: nehty na nohou a nehty. Najdete je v sekci „Příslušenství“. Manikúra vybraná jako prvek oblečení zůstává navždy a časem se nezhoršuje.

nové kategorie nehtů

Dokonce i děti mohou aplikovat lak na nehty, zatímco prodlužování nehtů lze provádět od dospívání. Nemá vaše postava ještě manikúru? Žádný problém! Jděte do lázní a požádejte kteréhokoli provozovatele masážního křesla, aby vám poskytl odpovídající službu!

požádat o pedikúru

Následně vám bude nabídnut výběr designu (pro manikúru) a barev nehtů. Jsou možná různá barevná schémata: jednobarevné a vícebarevné, diskrétní a extravagantní!

styly pedikúry

Vezměte prosím na vědomí, že salonní manikúra netrvá věčně a bude třeba ji aktualizovat!

Dostupné možnosti manikúry:

 • «Ballerina»;
 • kolo;
 • stylet;
 • ve tvaru mandle;
 • krátké;
 • dobře upravený.

typy nehtů

Po vytvoření módní manikúry ji nezapomeňte předvést svým přátelům!

nehty

Masky na obličej

Obličejové masky jsou novým přírůstkem do herní sady Spa Day, který vašim Simíkům umožní být mnohem uvolněnější než obvykle. K dispozici je celkem 6 různých typů masek. Pro větší účinnost uchovávejte masky v lednici, kde budou vaše Simíky příjemně chladit!

Zajímavé:  Jak porodit rychleji v The Sims 4 bez kódů.

maska ​​na obličej

Chcete-li zakoupit masky na obličej, můžete použít počítač a objednat si je online výběrem akce „Objednat“. «.

koupit pleťové masky

Můžete si je také objednat kliknutím na automat na teplé nápoje Doctor Sladkoff a následným výběrem akce „Obličejové masky. “ a „Kupte si pleťové masky“.

obličejové masky v lednici

Masky mohou nosit postavy od dospívání až po stáří, ale jednu z nich – „Maska bestie“ – mohou nosit i batolata a děti!

Chcete-li použít masku, vložte ji do zavazadla postavy a klikněte na masku, kterou tam potřebujete, a vyberte akci „Použít masku“. Pro dosažení pozitivního účinku bude muset masku nějakou dobu nosit.

Vlastnosti masky

Název masky Rys
Maska bestie Mohou nosit batolata a děti
Sluneční maska Pokud je použije upír, budou mít ochranu proti slunci po dobu 12 hodin
Hydratační maska Pokud jej použije mořská panna, její potřeba hydratace se po dobu 12 hodin nesníží
Regenerační maska Nadšená nálada (+1)
Relaxační maska Neutrální náladovka
zlatá maska Happy moodlet (+2)

Pokud vaše postava začne pociťovat nepohodlí, je čas s procedurami přestat! Chcete-li masku odstranit, klikněte na postavu a vyberte akci „Odebrat masku“ nebo pošlete svou postavu umýt.

sundat masku

Časté používání masek v krátkém časovém úseku může vést k podráždění obličeje postavy! Vydrží 12 hodin, zabrání nanášení nových masek a navíc kazí vzhled postavy.

podráždění obličeje

Kurzy jógy a meditace pro děti

U dospělých zůstaly údaje o aktivitě stejné, ale nyní se s nimi seznámily i děti!

Nyní mohou děti cvičit jógu s dospělými a dokonce je mentorovat, pokud dělají rodinnou jógu! Některé ásany, které je obtížné provést, jim nejsou dostupné, ale mají některé jedinečné postoje. Zároveň rozvíjejí své myšlení a motoriku zároveň, což činí tuto činnost nesmírně obohacující! V přítomnosti herní sady „Rodiče“ také zvyšují ukazatel kontroly nad emocemi.

Zajímavé:  Jak léčit bílou horečku v The Sims 4.

děti dělají jógu

Spolu s lekcemi jógy se děti mohou zúčastnit lekcí meditace a s druhým stupněm dovednosti Myšlení mohou samy vést řízené meditace. V přítomnosti herní sady „Rodiče“ také zvyšují ukazatel kontroly nad emocemi.

Práce v oblasti zdravého životního stylu

Nechte v tomto herním setu všechny služby vaší postavě poskytovat zdarma, nic vám nebrání vydělávat na tomto poli! Nyní můžete vydělávat peníze lekcemi jógy, řízenými meditacemi a masáží nebo manikúrou!

Abyste si vydělali tímto způsobem, nemusíte svou postavu přimět k práci! Stačí dostatečná úroveň dovedností a také přítomnost nějakého toho pracoviště. Chcete-li začít, můžete pracovat s masážními křesly, stoly, instruktorskými podložkami a meditačními polštáři, které se nacházejí v lázních, a poté si zakoupit vlastní přenosné doplňky, které vám budou poskytovat služby, kamkoli chcete!

Můžete se pokusit přilákat nové zákazníky zveřejňováním nabídek se svými službami na Simstagramu a díky doplňku Path to Glory získáte body slávy!

Vaši klienti mohou být s vaší prací velmi spokojeni a pak vám zanechají spropitné!

servisní tipy

Chcete-li začít vydělávat peníze masáží rukou a nohou, stejně jako manikúrou a pedikúrou, musíte jít na masážní křeslo a vybrat akci „Podávat“. «, «Nabízejte své služby na masážním křesle.» Pokud nechcete poskytovat žádné služby, můžete je zakázat na stejném panelu!

servisní masážní křeslo

Pokud chcete vydělávat peníze masáží ostatním, klikněte na masážní stůl a vyberte akci „Nabízejte své služby u masážního stolu“.

Chcete-li provádět řízená meditační sezení, vyberte příslušnou akci na meditačním stole nebo polštáři.

K výuce jógy ostatních postav budete potřebovat podložku pro instruktora jógy, na které budete muset vybrat akci „Učit jógu“. «. Upozorňujeme, že tento koberec bude vyžadovat hodně místa!

nabízí kurzy jógy v simstagramu

Zpočátku nebudete schopni poskytovat všechny služby! S rozvojem dovednosti zdravého životního stylu se vám otevřou nové příležitosti!

Zajímavé:  Jak přidat charakterové vlastnosti do zápletky v modu Sims 4.

Seznam služeb poskytovaných na masážním křesle:

 • Masáž rukou (úroveň dovedností 2);
 • Masáž chodidel (úroveň dovedností 2);
 • Manikúra (úroveň dovedností 6);
 • Pedikúra (úroveň dovedností 6).

Seznam služeb poskytovaných u masážního stolu:

 • švédská masáž (úroveň dovedností 2);
 • Aroma masáž (úroveň dovedností 3);
 • Hluboká masáž (úroveň dovedností 5);
 • Sportovní masáž (úroveň dovedností 6);
 • Masáž kameny (8 úrovní dovedností);
 • Masáž pro početí (úroveň dovedností 9).

Seznam služeb poskytovaných na meditačním polštáři:

 • Otevřené a uzavřené kurzy řízené meditace.

Seznam služeb poskytovaných na jógamatce:

 • Otevřené a uzavřené lekce jógy.

Nové životní cíle

Vzhledem k široké škále koníčků v herní sadě Spa Day bylo docela zřejmé přidat také související životní cíle!

 • Specialista na péči o sebe — vyberte tento cíl, pokud chcete poskytovat služby v oblasti zdravého životního stylu dalším lidem! Budete odměněni vlastností Self-Care Qualification, která vám umožní vydělat více peněz za vaši práci!
 • Klid v duši — zvolte tento cíl, pokud pro vás zdravý životní styl znamená harmonii se sebou samým! Odměnou vám bude vlastnost Jasný obraz, která vaší postavě dá schopnost odpočinout si od stresu a porozumět věcem kolem sebe!
 • Zenový učitel — pokud se považujete za odborníka na jógu a chcete svou moudrost předat svým studentům, pak si zvolte tento životní cíl! Za odměnu získáte charakterovou vlastnost „Uklidňující aura“, která bude mít uklidňující účinek na postavy kolem vás!

Aktualizace herního setu tedy zpestřila hratelnost a umožní postavám věnovat více pozornosti. Také skupinové kurzy s dětmi jim pomohou vštípit sebekázeň a váš oblíbený podnik bude konečně moci přinést peníze!

4 komentář
scarabei 1. října 2021 ve 20:46

„Mít stálé zákazníky“ je životní cíl, jak toho dosáhnout. Dělám to stejné postavě za peníze, ale nemá to smysl

Zajímavé:  Jak přidat dítě do The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»