Restaurace

Jak odmítnout restauraci v The Sims 4

Jak získat fotografie experimentálního jídla?
Experimentální jídlo lze objednat v restauraci, která ho má na jídelním lístku. Jídlo si můžete vyfotit, než ho vaše postava začne jíst.

Jak se naučit experimentální receptury potravin?
Postava s dovedností Gourmet Cooking se automaticky naučí recept na experimentální pokrm tím, že ho vyzkouší v restauraci.

Jak koupit restauraci?
Restauraci si můžete koupit výběrem možnosti „Koupit restauraci“ v nabídce telefonu.

Jak prodat restauraci?
Vlastní obchodní ovládací panel – nastavení restaurace – prodej restaurace.

Může majitel pracovat jako číšník/kuchař/administrátor vlastní restaurace?
Ne, výše uvedené povinnosti mohou vykonávat pouze najatí zaměstnanci z řad NPS.

Může restaurace fungovat bez přítomnosti majitele?
Ano, pro provoz restaurace není nutná přítomnost majitele, ale bez majitele bude restaurace nejčastěji fungovat méně efektivně.

Jak najmout další číšníky a dalšího kuchaře do restaurace?
Kupte si odpovídající odměny s bonusovými body restaurace.

Je možné najmout druhého správce pro restauraci?
Ne, správce může být pouze jeden.

Číšník přijímá objednávky postav, ale nepřináší jídlo. Co dělat?
Zkontrolujte, zda jsou v restauraci volné všechny potřebné uličky, zkuste kuchařčin sporák prodat a vyměnit za nový. Pokud existují mody, zkontrolujte, zda nezpůsobují konflikty.

kca999

Ověřeno
Zprávy 37 Úspěchy 65 Ocenění 0

Vzali jste si odměnu „doporučit jídlo“ (nebo jak se to jmenuje), ti Simíci, kterým jste jídlo doporučili, objednávku nedostanou, a dokonce ji nikomu nedoporučují.

Zajímavé:  Jak otevřít vlastní restauraci v The Sims 4.

Vzal jsem si odměnu, ale hned po převzetí odměny to doslova několikrát doporučil a hladoví Simíci se objevují každý Simík den

Westish

pravidelný
Zprávy 1.591 Úspěchy 585 Ocenění 202

Nabyl jsem dojmu, že objednávání je závadné, v důsledku čehož kuchaři přestanou vařit a vy můžete čekat u stolu, dokud nezmodráte. Doporučení jídla představuje další riziko způsobení závady. Nebezpečnější je objednávat pro skupinu než pro jednu osobu.

shemarykina

Ověřeno
Zprávy 1 Úspěchy 95 Ocenění 0

a mám takový dotaz. Simka provozuje restauraci poměrně dlouho, veškerý personál je napumpovaný na maximální úroveň, na školení už se neposílá. ale restaurace funguje se ztrátou! Jídlo je často nekvalitní a zákazníci jsou nespokojení. lidí, kteří mají zisk 3000 za směnu. řekni mi, jak to děláš?

Yuri174

ПоР»ÑŒÐ · овРn, Ðμл Noe
Zprávy 7 Úspěchy 115 Ocenění 0

, zvláštní na nemožnosti objednat si stůl. Nemůže si váš Simík zarezervovat stůl, když navštíví restauraci jako host? To by se nemělo stávat, pokud si nemůžete zarezervovat stůl, znamená to, že ve hře je nějaká chyba, pravděpodobně kvůli starým modům.

Nyní jsem nainstaloval nejnovější verzi. Zjistil jsem, proč nebyla objednávka splněna. Bylo nutné správně nastavit tabulku objednávek. Z tohoto důvodu jsem poprvé nemohl pochopit, proč si hosté hloupě povídali a neseděli u stolů.

Poslední úprava: 8. ledna 2017

Asharhan

Ověřeno
Zprávy 11 Úspěchy 110 Ocenění 0

Je dobré, že si jídlo z restaurace můžete připravit doma, ale je škoda, že je pouze 1 porce, nemůžete ji naservírovat na párty nebo nakrmit rodinu. Ano, pro experimentální kuchaře)

Asharhan

Ověřeno
Zprávy 11 Úspěchy 110 Ocenění 0

Zajímavé:  Jak změnit jídla v restauraci v The Sims 4.

Není to špatný doplněk, i když jsem čekal víc. Ale provozování restaurace je docela vzrušující) Zvláštní je, že když spravujete svou vlastní restauraci, zákazníci stále přicházejí, ale když tam pošlete Simíka, bude to místo navždy poloprázdné. V mé 1 restauraci sedí jen lidé ve 2. patře, nikdy jsem nikoho neviděl v prvním patře. Takže celkově je to pěkný doplněk, zvláště když vaši zaměstnanci nelenoší)

Ilinca

Ověřeno
Zprávy 17 Úspěchy 45 Ocenění 0

Ahoj všichni. Může mi někdo říct, jak to opravit, když se konkrétní Simík nechce objevit v jedné/dvou ze tří náborových sekcí? Dá se například zaměstnat jako kuchař, ale ne jako číšník. Zkoušel jsem ho přesunout dovnitř/ven, hrát za něj, tvrdě ho resetovat, ale situace se nemění. Navíc v jedné hře jsem hned od začátku nemohl najmout Peršana na číšníka, myslel jsem si, že je to kvůli přítomnosti nezletilých dětí, ale ne, v tom problém není. A v jiné hře se to objevilo po vyhazovu dvou konkrétních Peršanů — lze je najmout pouze jako kuchaře. Předtím se v těchto oknech normálně objevovali stejní Peršané a další vyhození Simíci mohou být na stejnou pozici najati i o minutu později. Kde vzniká problém, proč konkrétně s konkrétními Simíky a hlavně, jak to opravit a ještě je zaměstnat na správném místě? Možná existuje kód pro najímání?

Nastika92

Ověřeno
Zprávy 1.124 Úspěchy 110 Ocenění 1.097

a mám takový dotaz. Simka provozuje restauraci poměrně dlouho, veškerý personál je napumpovaný na maximální úroveň, na školení už se neposílá. ale restaurace funguje se ztrátou! Jídlo je často nekvalitní a zákazníci jsou nespokojení. lidí, kteří mají zisk 3000 za směnu. řekni mi, jak to děláš?

Zajímavé:  Jak získat body v restauraci v The Sims 4.

Vložte nejvyšší přirážku a je to

Alesizile

Estrella

Fórum přítel
Zprávy 5.048 Úspěchy 1.965 Ocenění 4.203

Hraji jako tříčlenná rodina, koupil jsem jim restauraci. A protože je to jediná restaurace ve městě, zvou nás na všechny své rande a večírky, pro nás je to výhodné — získáváme peníze a budujeme vztahy. Pravda, na personální řízení musím zavolat někoho jiného z rodiny, protože bez nakopnutí to z nějakého důvodu nezvládnu, stále čekám, až si budu moci koupit ocenění za dobrý management, jinak bez mé přítomnosti bude ztráty a kompletní atas.
Můžete také velmi romanticky zavřít restauraci pro návštěvníky a posedět tam s někým jiným, není to tak výhodné finančně, ale je to krásné))))

Reakce: Penny a MaryKet

Kototo

Ověřeno
Zprávy 7 Úspěchy 110 Ocenění 0

Řekni mi, můj kuchař odmítá pracovat. Nemohu to ovládat, protože. Když na něj kliknete, akce „spravovat“ se nezobrazí. Tito. Nemohu chválit, nadávat ani učit. Jak se s tím vypořádat?

motildaya

Ověřeno
Zprávy 199 Úspěchy 165 Ocenění 24
Kototo míval takovou závadu z modu zavírání dveří
Reakce: w2

Ristanna

Ověřeno
Zprávy 2 Úspěchy 65 Ocenění 0

Kdo má problémy s tím, že Simíci sedí jen na jedné straně: Stalo se mi to. Šlo o to, že na jedné straně jsem měl měkké pohovky, které byly dodávány se stoly, a na druhé straně jsem měl obyčejné stoly se židlemi, které k nim nepasovaly. Stoly a židle jsem nahradil pohovkami a stolky a voilá – na obou stranách sedělo hodně lidí.
Mimochodem, dlouho jsem trpěl velkým mínusem, ale nakonec jsem to napravil: potřebuji udělat přirážku 175 a produkty jsou +25, pak jsou na úrovni a návštěvníkům se líbí všechno) další odměny pro snížení náklady na školení a produkty hodně pomohly

Zajímavé:  Do které složky stáhnout restauraci Sims 4.

Reakce: w2 a Antoin

Malý vlk

Ověřeno
Zprávy 322 Úspěchy 285 Ocenění 27

Přídavek za 3, ale s +, na jednu stranu je docela fajn posedět v kavárně nebo restauraci s přáteli, rodinou (několikrát Simíci někam šli, Góti vždy seděli u vedlejšího stolu a vždy na 3. místě , bez Cassandry ), s výraznou další, nebo dokonce v parádní izolaci v zásadě pro Simíky příjemné zpestření. Líbilo se mi, že si můžete objednat mnoho jídel ve střídavém pořadí a spolu s pitím. Ve skutečnosti můžete pro Simíky udělat velmi zajímavý večer v restauraci. Co se mi nelíbilo: v podstatě je všeho málo, herní sestava je spíše slabá, chybí zajímavé interakce (pamatuji si, že jich bylo dost ve 2), sestava se ukázala jako příliš „tenká“ Požitek zkazily i drobné závady (například jsme přišli do restaurace, kde je piano, ale nikdo na něj nehraje, v důsledku toho je v restauraci mrtvolné ticho, žádná hudba). No, strašně mě štvou sousedé, kteří jsou sluhové (a někteří z nich nejsou zrovna chudí, proč sakra chtějí být číšníky?). Nemyslel jsem si, že mi budou chybět NSP Sims z 1. dílu, kde se s nimi nedá ani kamarádit, ale takoví Simíci jsou lepší než třeba Landgraab, hra inspirovala natolik, že jsou velmi bohatí , jejich předkové mají sídla a paláce Byli jsme v jiných zemích, ale tady. Otec rodiny myje nádobí po mé nepříliš bohaté SIM kartě a matka rodiny jí vaří hamburger.
Podnikání jsem ještě nezkoušel, nechci.
Svět Simíků z principu potřebuje restauraci (ach jak ta ve 3 chyběla, králičí noru za normální restauraci nepovažuji), příjemně to zpestří Simíkovi týden + mám rád, když je občas můj Simík pozván na rande na takové místo, ale je lepší, že to vyšlo později, ale bylo dokončeno. Momentálně je to pro mě nejhorší herní set (ještě jsem s upíry nehrál, ale mám pocit, že se mi to bude líbit).

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 Restaurant.

AliceMcGee

Ověřeno
Zprávy 401 Úspěchy 335 Ocenění 241

Po IGV můj kuchař připravuje jídlo špatné kvality, ačkoli moje gurmánské kuchařské dovednosti byly plně upgradovány. Jídlo se připravuje velmi dlouho a v důsledku toho všichni návštěvníci odcházejí nespokojeni. Najal jsem dva kuchaře, ale vaří jen jeden, i když za kuchařkou přijde číšník s jídelním lístkem, ona tam hloupě stojí a nic nedělá. A proč jí platím mzdu? Zkrátka jsem z těch restaurací unavený, je jednodušší to prodat.

Anthony

Ověřeno
Zprávy 66 Úspěchy 165 Ocenění 2

Mám zvláštní bug, v restauraci je mezi obslužným personálem jen jeden kuchař a jeden číšník, proto je prostě nereálné čekat na objednávku. Když jdu za rodinou, která tuto restauraci vlastní, vše je na svém místě, oni odcházejí do práce, já jdu za jinou — jedním číšníkem a jedním kuchařem! Platy jsou maximální, dovednosti také maximální, ale ne, oni prostě nechodí do práce! co to je? a jak to ošetřit, možná existuje nějaká oprava chyb?

Syntheticcc

ПоР»ÑŒÐ · овРn, Ðμл Noe
Zprávy 2 Úspěchy 5 Ocenění 0

Chlapi, to je problém. Administrátor nepřijímá rozkazy od návštěvníků, hloupě stojí za pultem a všichni, všichni se kolem něj hemží, ani hlavní hrdina s ním nemůže mluvit. Co je za problém?

Jelen

Moderátor
Zprávy 3.127 Úspěchy 2.660 Ocenění 4.598

Chlapi, to je problém. Administrátor nepřijímá rozkazy od návštěvníků, hloupě stojí za pultem a všichni, všichni se kolem něj hemží, ani hlavní hrdina s ním nemůže mluvit. Co je za problém?

Objednávky by měl přijímat číšník, nikoli správce. Administrátor „dá“ hostům konkrétní stůl.

Cheaty ‘The Sims 4’: Jak odemknout všechny body požitků v restauraci ‘Dine Out’

By Podzimní Kelly Zveřejněno 09 EDT

Zajímavé:  Zdarma v restauraci pro Sims 4.

Datum vydání 2014-09-02

Co to je?

Provozování restaurace The Sims 4 není zdaleka tak snadné, jak se zdá. Řídit zaměstnance, vědět, kdy chválit a kritizovat obsluhu a udržet hosty spokojené najednou může být extrémně obtížné, dokud restaurace nezíská 4 nebo 5 hvězdiček. Díkybohu, Jíst v restauraci uděluje hráčům body za odměny v restauraci, aby bylo vše trochu jednodušší. Číšník navíc, zvědaví zákazníci a možnosti kvality ingrediencí jdou hodně daleko. Nevýhodou je, že k získání dostatečného množství bodů perku k odemknutí všech odměn je zapotřebí více než několik jídelních služeb. Uživatel Redditu TwistedMexi má odpověď. Pomocí těchto cheatů odemkněte jakýkoli perk restaurace, který potřebujete.

Nejprve se stisknutím tlačítka ujistěte, že je povoleno testování cheatů control+shift+c a psaní testy jsou pravdivé. Pro každý perk zadejte následující příkaz:

Zvědaví zákazníci

bucks.unlock_perk RecommendDishSocial true

Další číšník #1

bucks.unlock_perk AdditionalWaiter_1 true

Možnosti kvality ingrediencí

bucks.unlock_perk IngredientQualityOptions true

Spěch na jídlo

bucks.unlock_perk MoreCustomers true

Přebytečná sklizeň

bucks.unlock_perk IngredientCostDiscount true

Patroni pacientů

bucks.unlock_perk LengthenImpatienceTimeout true

Další šéfkuchař

bucks.unlock_perk AdditionalChef true

Zvědaví zákazníci

bucks.unlock_perk RecommendDishFrequency true

Další číšník #2

bucks.unlock_perk AdditionalWaiter_2 true

Inspirativní projev

bucks.unlock_perk InspirationalSpeechSociální pravda

Rychlojedlíci

bucks.unlock_perk EatFaster true

Nižší náklady na školení zaměstnanců

bucks.unlock_perk LowerEmployeeTrainingCost true

Malá sleva na přísady

bucks.unlock_perk LevnějšíIngredience_1 pravda

Dobře financovaní gurmáni

bucks.unlock_perk ExpensiveOrders true

Tidy sklápěče

bucks.unlock_perk RiskFreeMarkup true

Velká sleva na ingredience

bucks.unlock_perk LevnějšíIngredience_2 pravda

Dobře spravované

bucks.unlock_perk LowerChanceBadEvents_Malá pravda

Kuchařův klobouk

bucks.unlock_perk ChefsHat pravda

Potřebujete další tipy na provozování restaurace? Podívejte se na průvodce iDigi.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»