Restaurace

Jak funguje modul The Sims 4 pro rodinu v restauraci?

Sims 4 Restaurant Mods | Dine Out (2024) – ke stažení

Mods restaurace Sims 4

Komunita tvůrců nikdy neodpočívá a vždy hledá způsoby, jak udělat hru autentičtější a zábavnější. Takže přišli s různými působivými modifikacemi pro vaše restaurace ve hře.

Nyní může být jejich nalezení docela ohromující, ale nebojte se, máme to pro vás! Níže je seznam nejlepších restauračních modů Sims 4 pro živější eskapádu.

Dine-out mody

Zde je seznam nejvýraznějších úprav při stolování:

Více nápojů pro děti

Pokud jste vždy chtěli více možností nápojů pro děti, ale byli jste zklamáni, považujte tento mod od K9DB za svůj svatý grál!

To by přidalo chutné a okamžité nápoje zlepšující náladu pro vaše děti, které lze zakoupit v balení nebo samostatně. S přibližně 5Ok instalacemi je to nejoblíbenější mod mezi hráči TS4. Tak si to teď vezměte.

Zajímavé:  Jak změnit jídla v restauraci v The Sims 4.

Více nápojů pro děti

Realističtější režim restaurace

Jídelny postrádaly realismus ve svém fungování. Některé z nápadných nedostatků byly dlouhá pracovní doba, znehodnocené jídlo a podlé ceny. Tato úprava slibuje, že to změní!

Získejte tento realistický restaurační mod, abyste měli dobře definovanou otevírací dobu, extravagantní možnosti jídla a dokonale realistické ceny. Čeká na vás realistický zážitek z restaurace!

Realističtější restaurace cc

Najmout určité simíky (členy rodiny)

Tento modul od LittleMsSam vám umožní najmout kohokoli doslova, koho znáte.

Svým postavám můžete dát vlastnost, která z nich dělá číšníka nebo kuchaře. Za tímto účelem: nová nabídka nazvaná hostitelské stanice bude mít možnost „Zaměstnanci restaurace“, kde můžete přidat nebo odebrat jejich vlastnosti (kuchař, hostitel nebo číšník).

Nyní, pokud je chcete odstranit, jednoduše odeberte všechny jejich atributy. Pamatujte ale, že pokud chcete mít ve své restauraci člena rodiny, měli byste mít v domácnosti alespoň dva.

Kromě toho se váš člen domácnosti bude ve vaší jídelně nakonec chovat jako NPC!

Najmout určité simíky (členy rodiny)

Najměte si jiného hostitele

Další na seznamu restauračních ccs je tento vynikající a hodnotný mod pro sdílení této pracovní zátěže. Tato úprava od lindseyy vám umožní najmout dalšího spoluhostitele pro vaši kavárnu. Takže žádné vyřizování pochůzek sami, budete se o to mít s kým podělit.

Dine out EP je předpokladem pro fungování tohoto modu.

Najměte si jiného hostitele

Najměte si někoho mod

PolarbearSims udělali zázraky vytvořením této kopie. Toto je také nejoblíbenější restaurace mod. Pokud si myslíte, že utrácet tolik peněz za své pracovníky, aby zvýšili jejich dovednosti, je zbytečné a časově náročné, bude se vám tento modul líbit.

Potřebujete Dine out EP, a pak si můžete nainstalovat tento cc, abyste mohli přijímat vysoce kvalifikované zaměstnance s vašimi perk body. Prostřednictvím této kopie můžete také najmout členy rodiny.

Zajímavé:  Jak získat body v restauraci v The Sims 4.

Najměte si někoho mod

Najměte teenagery do restaurace mod

Toto je bezvadná kopie pro vás, abyste si mohli najmout teenagera do svého týmu kulinářských mistrů. Toto je však úprava ladění, což znamená, že přepíše některé zdroje vaší hry.

Pokud máte balíček pro nájem kohokoli, nemůžete jej nainstalovat. Musíte si vybrat! Také si prosím uvědomte, že povolení modifikací skriptů a cc je velmi zásadním krokem při stahování jakýchkoli modů

Najměte teenagery do restaurace mod

Až 6 číšníků

EA nemysleli ve velkém, když představili funkci restaurace. Žádná kavárna nemá nedostatek personálu.

Pouze tři číšníci, kteří vše zvládají, není tak nadějné, protože někdy nemohou vyhovět všem klientům. Ale s tímto rozšířením můžete mít až 6 číšníků, kteří vám pomohou v cateringu. Pozoruhodné, že? Podívejte se na odkaz ke stažení níže.

Až 6 číšníků

Kariéra číšník (částečný úvazek)

Pracovat ve volném čase jako číšník a vydělat si nějaké simoleony, to opravdu nezní jako špatný nápad. Dovolte tedy, aby vám tato úprava pomohla uvést tuto myšlenku do reality. Díky tomu můžete být:

  • Náplň do kávy
  • Nosič podnosů
  • Recepční

Kariéra číšník (částečný úvazek)

Restaurace a veterinář úrovně 10

Kou nám všem udělal laskavost vydáním tohoto úžasného cc! Díky tomu je pro někoho, kdo vlastní restauraci, všechno tak snadné, že to z každého dělá špičkové a kvalifikované pracovníky!

Pořiďte si tedy tuto úpravu a bavte se provozováním kavárny.

Restaurace a veterinář úrovně 10

Vyšší ceny

Další modifikace od Kou vám umožní vydělávat hromady peněz změnou cen vašich vynikajících jídel. Takže můžete mít vyšší náklady na maloobchod a mít stálý tok příjmů.

Vyšší ceny

Lepší restaurační mod

Doposud jsme se dívali na složitost provozování kavárny, ale níže uvedené mody jsou více tematické a vaše restaurace budou vypadat desetkrát lépe!

Zajímavé:  Jak upgradovat restauraci v The Sims 4.

Asijská restaurace

Tento fantastický výtvor od Moscowly není modul, ale kopie, která by měla být součástí vašeho inventáře.

Mod promění vaši základní a nudnou restauraci na asijskou kavárnu s chutným asijským jídlem a kdo nenávidí asijské jídlo? Nikdo! Vyzkoušet je tedy naprosto nezbytné, protože získáte ty nejlepší interiéry a kuchyni – vše v jednom.

Asijská restaurace

Arcadia greeny

Opět, toto není úprava, ale něco, co potřebujete! Pokud jste fanouškem neonových nápisů, moderního interiéru a futuristického dekoru, pak je to pro vás ideální volba.

Arcadia greeny

Sims 4 ladění jídelní oprava mod

Tento modul vám nenabízí žádné skvělé věci, ale jednoduché řešení extrémně nepříjemného problému! Pokud jste si tedy někdy všimli, že vaše postavy jen přijdou do vaší restaurace, objednají si jídlo, a když jídlo dorazí, zůstane navždy na stole a ani si nekousnou, pak je tento modul určen pro vy.

Toto ladění cc vyřeší tento problém a dá věci do pohybu znovu uspořádaným způsobem. Zkontrolujte si tedy tuto úpravu na níže uvedeném odkazu.

Sims 4 ladění jídelní oprava mod

Bienchenovy modifikace pro opravy jídla

Tato super úžasná kolekce modů by měla být součástí vaší restaurace v TS4.

Dolaďuje všechny stávající aspekty cateringového průmyslu, které by mohly otupit. Takže tento cc začíná tím, že simíci budou méně chodit v jídelně, aby se předešlo zbytečnému přesměrování a rozptýlení. Zkracuje dobu vaření odstraněním nechtěných animací vaření a zpracovává další detaily, jako je nastavení více jídla na bar. Všechny tyto maličkosti mohou mít velký vliv na celkový zážitek.

Získání tohoto modu by pro vás tedy mělo být samozřejmostí.

včela

Sims 4 vlastní recepty

Zatímco jsme se výše zaměřili na různé modifikace skriptů, je důležité věnovat pozornost některému skvělému vlastnímu obsahu, který můžete pro svou hru najít. Tyto ccs možná nepřidají do vaší hry něco zásadního, ale dělá zázraky, pokud máte věci rádi určitým způsobem a dáváte větší váhu estetice.

Zajímavé:  Jak otevřít restauraci v Sims 4.

Nyní je tato cc od Iceman Mummy neuvěřitelná, protože obsahuje několik lahodných a skutečně vypadajících vlastních receptů pro vaše klienty.

Nabízí 141 receptů, které zahrnují duhové sushi, mochis, smažené kuřecí řízky, květinové dorty a kdovíco ještě. Získejte tuto kopii, pokud chcete svým hostům nabídnout lahodné a rozsáhlé menu!

Sims 4 vlastní recepty

Sims 4 McDonalds cc

Alespoň jednou v životě jsme se určitě naklonili k jedné z nejoblíbenějších světových restaurací rychlého občerstvení – McDonald’s! Možná je to něco v tom jasně červeném obalu s obřím M, nebo je to výrazné aroma hamburgerů, které nás chytne. Ať už je to cokoliv, McDonald’s má v srdcích mnoha lidí zvláštní místo. Abychom si to připomněli a zároveň dali vašim simíkům ochutnat lahodný McDonald’s burger, máme pro vás tento cc, který ve hře teleportuje celou restauraci McDonald’s.

Balení není o nic menší než to, co vidíte ve skutečnosti, a dostupné jazyky jsou jak zjednodušené, tak anglické.

Sims 4 McDonalds cc

Sims 4 pizzerie CC

Tato restaurace cc vám s klasickým interiérem a jídelním lístkem poskytuje plnohodnotný zážitek z pizzerie.

Dostanete ty klasické červenobílé kostkované ubrusy, židle, tlumená nástěnná světla, cedule na pizzu a vintage nástěnné dekorace. Připravte se tedy, že svým hostům poskytnete příjemný kulinářský zážitek!

Sims 4 pizzerie CC

Nepořádek v restauraci Sims 4

Mnoho lidí cítí potřebu zaneřádit prostor, aby získali pocit reality ve hře. Protože si to přiznejte nebo ne, nemůžeme udržet náš prostor zaplněný pouze základními předměty. Aby každý prostor vypadal skutečně, musí v něm být nepořádek!

Takže tato cc má ten nejlepší nepořádek v restauracích, jaký můžete na internetu najít. Má roztomilé podnosy, ubrousky, držáky na ubrousky, lahvičky na omáčku, obří až malá menu, držáky na vajíčka a dokonce i bochník chleba, aby věci vypadaly jako živé. Všechny jsou však zcela nefunkční a lze je použít pouze k dekoračním účelům.

Zajímavé:  Jak zadávat kódy v restauraci The Sims 4.

Nepořádek v restauraci Sims 4

Kamenná pec

Na těchto tradičních kamenných pecích je něco, co dělá jídlo mimořádně chutné. Možná je to díky kouři lepší, ale ať je to cokoliv, když vstoupíte na místo a uvidíte kamennou pec, okamžitě víte, že jste tu na dobrou dobu.

Pořiďte si tento cc, pokud chcete, aby kuchyně vaší restaurace měla obří kamennou troubu.

Kamenná pec

Nejčastější dotazy

Můžete být šéfkuchařem ve své vlastní restauraci Sims 4?

V Sims 4 nemůžete být šéfkuchařem ve své vlastní restauraci.

Jak získáte více zákazníků v restauraci, Sims 4?

V restauraci v S4 získáte více zákazníků:
Otevření vaší kavárny z vaší domácnosti a zatímco vy přejdete na toto místo, hostitel zajistí, aby se všichni zákazníci pohodlně usadili. Také se ujistěte, že vaše postava nestojí v cestě a nepromluvte si s žádným ze zákazníků, než jim nabídnete místo.

Jak zvýšíte hodnocení restaurace v Sims 4?

Hodnocení restaurace v S4 můžete zvýšit prací na kvalitě jídla
Nemůžete posouvat hranice svého šéfkuchaře, ale můžete neustále zdokonalovat další faktory, jako je kompenzace poskytováním bezplatných dezertů nebo nápojů, pokud zákazníkům jejich jídlo nechutná.

Proč investovat do čističky vzduchu?

Restaurační modifikace The Sims 4 jsou skvělé pro zvýšení prodeje v kavárně a vydělávání více peněz. Také dodávají vaší hře špetku realismu tím, že pozmění některé jemnosti. Takže, vezměte si je do rukou a bavte se simingem!

oprava restaurace mod

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»