Jak

Jak najít závadné pózy v Sims 4

NÁVOD K The Sims 4: Oprava skupinových pozic, kde Simíci pózují na špatném místě

241533792 2186404691496053 2441796504258757269 n

Pokud jste vášnivým vypravěčem příběhů Sims nebo jen velkým fanouškem používání póz pro pěkné rodinné fotografie, možná jste se s tímto problémem setkali již několikrát. Stejně jako já jste pravděpodobně nevěděli, co se děje. Uvědomil jsem si, že to je něco, co frustruje mnoho uživatelů póz a málokdo na to má odpověď nebo řešení. Dlouho jsem nemohl najít odpověď na to, co se dělo, a musel jsem sám přijít na to, v čem je problém. Nechci, aby někdo jiný musel projít problémy, které jsem udělal já, takže vysvětlím, proč k tomuto problému dochází a jak jej opravit.

NÁVOD K The Sims 4: Oprava skupinových pozic, kde Simíci pózují na špatném místě

Problém: I když použijete Sim Teleporter k tomu, aby vaši Simíci pózovali na správném místě, stejně ujdou několik stop, než zapózují na nesprávném místě.

Způsobit: Celebrity Sims. Máte-li kdekoli na pozemku slavného Simíka, všichni ostatní Simíci odejdou několik stop od něj, aby se před pózováním zbarvili celou celebritou, což povede k tomu, že budou pózovat na nesprávném místě.

1) Jen nepoužívejte pózy se slavnými Simíky a ujistěte se, že při pózování vašich Simíků nejsou poblíž žádné celebrity. Nejjednodušší řešení, ale ne úplně ideální, pokud si rádi hrajete s celebritami.

2) Před pózováním dočasně odeberte svým Simíkům status celebrity pomocí modifikací nebo cheatů a poté jim vraťte jejich slávu zpět. Slušné řešení, ale pokud hodně používáte pózy, může to být velmi časově náročné a resetovat všechny výhody slávy vašich Simíků pokaždé, když je budete chtít pózovat.

Zajímavé:  Jak zabránit Simíkovi v růstu v The Sims 4.

3) Pomocí TOOL modu postrčte všechny zatoulané Simíky zpět na jejich správná místa, když jsou ve své pozici. Toto je můj preferovaný způsob. Vyžaduje to, abyste znali základy modu TOOL, ale stále mi to připadá jednodušší a rychlejší než ostatní dvě řešení. Také vás odkážu na tutoriál TwistedMexi, který vám přesně ukáže, jak používat tři funkce, které k tomu potřebujete. Všechny se velmi snadno používají.

3a) Nejprve budete muset použít modul TOOL k výběru vašeho Simíka jako aktivního objektu, jak je znázorněno na 12:19 výukového programu.

3b) Dále budete muset postrčit Simíka zpět na místo pomocí funkce gravitace, jak je znázorněno na 16:15 výukového programu.

3c) Někdy možná budete muset otočit i svého posedlého Simíka, aby se správně vrátil na místo. To je pokryto na 3:25 výukového programu.

NÁVOD K The Sims 4: Oprava skupinových pozic, kde Simíci pózují na špatném místě

Použití těchto tří jednoduchých funkcí TOOL vám umožní opravit jakékoli skupinové pózy, které se pokazily kvůli celebritě, která rozptylovala všechny vaše Simíky.

Doufám, že vám to pomůže snáze postavit spoustu Simíků dohromady!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»