Jak

Jak dokončit každodenní úkol kulturisty v The Sims 4

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Sportovec (The Sims 4)

Tento termín má jiné významy, viz Sport (významy).

Sportovec (orig. Sportovec) – kariéra prezentovaná ve hře The Sims 4, přidáno s aktualizací #9. Kariéra má dvě větve – „kulturista“ a „profesionální sportovec“, z nichž jedna musí být vybrána po dosažení úrovně 6. Ideální emoce pro tuto kariéru jsou „Vzrušení“ (úroveň 1-4, 5-6 ve 2. odvětví) a „Sebevědomí“ (úroveň 5-10) v odvětví „kulturista“. Rozvíjením schopností kondice a charismatu mohou Simíci dosáhnout povýšení prostřednictvím hodností. Po dosažení úrovně kariéry 10 hráč obdrží úspěch „Světový rival“. Každodenním úkolem je fyzické cvičení.

Sportovec musí být fyzicky silný, rychlý, odolný a chytrý. Začněte kariéru a vaši zbožňující fanoušci budou křičet vaše jméno, nosit vaše trička a navždy si pamatovat všechny vaše úspěchy.

Kariérní kroky [ ]

Sportovec: kariérní žebříček
1) Nosiče vody
Dodávka tekuté výživy světovým sportovním hvězdám. musí rychle uhasit svou žízeň. Pokud selže, tým to také nezvládne. 16 §/h Žádný bonus
P V S H P S V Vzrušený
14: 00 — 21: 00

kulturista [ ]

Kulturista — jedna ze specialit, spolu s profesionálním sportovcem, v kariéře sportovce. Ideální nálada pro tuto specialitu je sebevědomí a každodenním úkolem je vést kondiční trénink.

Jako správný svalový mistr povedete život plný sportu, správné výživy a silového tréninku. Trénujte další postavy, předveďte své dovednosti zbožňujícím fanouškům a vyřezávejte tělo Apolla.

Kulturista: kariérní žebříček
5) Osobní trenér
nyní pomůže klientům dosáhnout lepších výsledků v kondici a hubnutí. Pomocí různých fitness technik a pokročilého výživového systému dostane postavy do formy! Čím tvrději pracují, tím lepší jsou jejich výsledky! 47 §/h Cena: §275
P V S H P S V Sebejistý
7: 00 — 14: 00
Zajímavé:  Jak změnit Sims 4 3.

Profesionální atlet [ ]

Profesionální atlet — jedna ze specialit, spolu s kulturistou, v kariéře sportovce. Ideální nálada pro tuto specialitu je vzrušení a každodenním úkolem je studovat protivníky.

Máš rád sporty? Máte ambice a přirozený talent soutěžit a patřit mezi nejlepší? Chcete si vydělat na živobytí hraním hry, kterou jste milovali jako dítě? Pak je pro vás kariéra profesionálního sportovce to pravé! Staňte se sportovcem a bavte dav svými sportovními schopnostmi.

Profesionální sportovec: kariérní žebříček
5) Hráč menší ligy
vám ukáže, co to stojí! Měl by se učit od trenérů, rozvíjet dovednosti a podávat dobré výkony, aby na agenty udělal dojem a dostal se na další úroveň. 51 §/h Cena: §13 §
P V S H P S V Vzrušený
14: 00 — 21: 00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»