Rodina

V Sims 4 chybí všechny rodiny

Příběh je tento: Asi před 2-3 lety jsem si stáhl pirátské Sims 4. Některé rodiny byly uloženy v knihovně, ale nejsou důležité, protože jsem si s nimi později nehrál. Zbývajících pár rodin však bylo aktivních. Pirátská verze v té době byla stažena bez jakýchkoliv speciálních doplňků, takže jsem ji smazal a stáhl novou se všemi doplňky. A ejhle, všechny rodiny, se kterými jsem hrál v „poslední verzi“, byly nějak přeneseny do této. A 2-3 roky bylo vše v pořádku.

Vyprávěl jsem tento příběh, protože možná kvůli tomu se mi všechno pokazilo. Před dnem jsem vytvořil novou rodinu a hrál jsem si s ní a včera jsem se rozhodl hrát s jinou, ale už žádná rodina není. Hlavní je, že jsem měl rodinu s jednou z automaticky vytvořených postav samotnými Sims, ale oblékl jsem ji a převlékl a ona se vrátila do předchozí podoby. Žádný manžel. Neexistuje žádné dítě. Ostatní rodiny, moje domovy — všechno bylo pryč. Ale je tu nová rodina, kterou jsem před dnem vytvořil. Co mohu udělat, abych vše získal zpět?

Mimochodem, ještě jedna věc se mi při spouštění hry vyskytla: „Zdá se, že origin běží, orange se nemůže připojit.“ Četl jsem to na internetu, říkali, že můžete vypnout internet a vše bude v pořádku. Fungovalo to, ale možná kvůli nedostatku internetu se všechno pokazilo. Nevím. Prosím řekni mi.

Hlasujte pro nejlepší odpověď

Co zde můžete dělat? Stažením pirátské verze automaticky souhlasíte se všemi chybami, které tam budou.

Tohle je pirátka, stejně odletí, jako všechny rodiny. Zdá se, že to bylo opraveno, nyní není nic uloženo. Ano, a porušili jste zákon, obecně tento pirát již není platný. A vždycky tam budou chyby. Kupte si licenci a vše bude v pořádku

Zajímavé:  Jak vyloučit z rodiny v The Sims 4.

No. hru jsem smazal a uložil na místo s ní. Jaké jsou zde stížnosti?
Chcete-li uložit své uložení, musíte je zkopírovat na bezpečné místo 🙂

Chupapi MunyanyaZnalec (275) před 3 lety

asi hloupá otázka, ale jak pomůže záložní kopie složky Sims? Četl jsem, že je to potřeba udělat – udělal jsem to.

rychle1qqqq Oracle (91558) SayCat, No, nainstalujete hru, vstoupíte, provedete uložení, ukončíte, nahradíte všechny soubory ve složce předchozími a je to.

rychle1qqqqOracle (91558) před 3 lety
xD Ne, není potřeba. Podnose, pokud si pamatuji, leží tam všechny vaše rodiny.
Takže je to vaše vlastní chyba, pokud to smažete.

Dobrý den, mám dotaz, prosím řekněte mi, dnes jsem hrál Sims4, vše bylo v pořádku, dokud jsem nevymazal mezipaměť, všichni simíci, které jsem si stáhl, zmizeli z knihovny

V Sims 4 chybí všechny rodiny

Zadejte uživatelské jméno, jehož příspěvky chcete prohledávat

LiveJournal

Přihlásit

Nemáte účet? Registrovat
QR-код

Přihlášením do LiveJournalu pomocí služby třetí strany souhlasíte s podmínkami uživatelské smlouvy LiveJournal

Vše o životě Simíků
Jak najít ztracenou rodinu?
26. listopadu 2007 01:01

Mým Simíkům se stala zvláštní věc. Byla tam rodina – táta, máma, miminko a pes. Maminka je znovu těhotná (to asi nebude relevantní, jen pro úplnost). Rodina vlastnila venkovský dům ve východním letovisku. Rozhodla jsem se poslat svou matku, která byla po prvním těhotenství mučena, tam odpočívat, sama, bez své rodiny. Dovolená proběhla jako vždy — přijel taxík, Simka do něj nasedla s kufry, přijela k ní domů, čtyři dny odpočívala, jak jen mohla (mimochodem poprvé jsem poslala těhotnou Simku na dovolenou, já chtěla jsem vidět, jestli bude rodit v resortu, nebo ne, byla jsem překvapená: Simka vypadala jako „první den těhotenství“, ale žaludek se neobjevil domů se vrátila spokojená.

Zajímavé:  Jak pozvat Sims 4 do své rodiny.

V okamžiku jejího návratu se stalo následující. Objevila se zpráva o dobře strávené dovolené a nabídka výběru bonusů (jako obvykle). Poté jsem poslal SIM kartu na snídani, když najednou přijel taxík znovu, měla opět akci „jít na letiště“ a v rukou měla kufry. I když jsem jí druhou dovolenou neobjednal! Nová dovolená nebyla součástí mých plánů, takže jsem se rozhodl, že jde o nějaký druh závady, ručně jsem pro ni zrušil akci „jít na letiště“ v naději, že se všechno stane, jako když přijdu pozdě do práce — taxi dříve nebo později odejde a život půjde dál jako obvykle. Simina akce se objevila znovu, musel jsem ji znovu zrušit a tak dále několikrát za sebou, zatímco se snažila zvednout kufry a nastoupit do taxíku. Ano, jen Simka měla v rukou kufry, manžel nikam nespěchal. V určitém okamžiku se mi to buď nepodařilo včas zrušit, nebo se to stalo samo od sebe (neměl jsem čas to pochopit), ale objevila se úvodní obrazovka se zprávou, že se vesnice Takemizu načítá.

«Dobře,» pomyslel jsem si a rozhodl jsem se počkat na stažení, najít SIM kartu v resortu a násilně ji poslat domů. Když se však jejich venkovský dům naložil, byl úplně prázdný, k dispozici byly pouze stavební a nákupní režimy! I když, když jsem vyšel do „čtvrti“ (kdy jsou vidět všechny části letoviska), nad domem se otáčela zelená postel, jako by tam žil jeden z mých Simíků. Vrátil jsem se do města, kde žili moji Simíci. Vybral jsem si jejich dům a viděl jsem zprávu s významem „rodina je momentálně na dovolené na východě, nikdo není doma, pokud chcete, můžete jít do domu ve stavebním režimu“. Když se pokusíte vstoupit do domu, neobjeví se žádný stavební režim — vesnice Takemizu se znovu začne načítat! A ve vesnici Takemizu se nad venkovským sídlem mých Simíků stále točí zelená postýlka, ale uvnitř stále není ani duše. Simíci zkrátka zmizeli — nejsou ani doma, ani v resortu Dokonce jsem se snažil tuto rodinu vystěhovat z domu, aby se alespoň objevili v košíku, ale opět se objevila zpráva, že celá rodina byla u resort, proto je nelze vystěhovat, říkají, počkejte na návrat. Obecně zmizely.

Zajímavé:  Jak vrátit manžela do rodiny v The Sims 4.

Je to poprvé, co dělám něco takového. Neumím si představit, jak je teď najít a vrátit domů A moje oblíbená rodina, hraju si s nimi už dlouho, mají dlouhou historii, tohle je už čtvrtá generace, je mi to strašně líto jim. A je mi líto jejich domu — ukázalo se, že je velký, pohodlný, s pláží a rodinným hřbitovem s partou duchů (a dokud jsou pryč, nikdo v něm nemůže bydlet). Mimochodem, když jsem si ze zármutku šel trochu pohrát s jejich sousedy, oni (pohřešovaná Sim a její manžel) je přišli na stránku pozdravit a pak často procházeli kolem! Tito. Zůstali ve hře, alespoň rodiče (osud miminka a psa není znám). Možná má někdo nápady, jak najít pohřešované lidi?

  • Štítky: bon voyage, závady

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»