Kde

Kde získat neobvyklé ovoce v The Sims 4 StrangerVille

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Mateřská rostlina

Mateřská rostlina

MotherFullBody

Mateřská rostlina (pův. Matka rostlina), nebo jednoduše Matko — smrtící rostlina prezentovaná v herním setu «StrangerVille» ke hře The Sims 4. Rostlina se nachází v podzemní laboratoři a je hlavní příčinou „podivnosti“ ve StrangerVille: produkuje neobvyklé ovoce a další předměty, které způsobují infekce a ovládnou místní obyvatele.

bitva [ ]

Když se hráčská postava setká s matkou, může se s ní pokusit bojovat nebo ji vyprovokovat bez pomoci spojenců, ale matka vyhraje a hráčská postava selže a pokud se s ní znovu pokusí bojovat, obdrží na 2 hodiny náladičku Ohromující dotek rostliny matky. zatímco akce «Omračující dotek matky rostliny» je účinná, matka rostlina ho okamžitě zabije.

Aby mohla hráčská postava bojovat s Matkou, musí vytvořit vakcínu, vypít ji a dát ji třem dalším postavám, aby je naverbovaly do boje s Matkou.

Před bitvou si může hráčská postava také připravit několik dalších vakcín, které lze použít jako zbraně.

Hráč pak musí vést tým do Mateřského doupěte a zahájit bitvu; Postavy obklopí matku a začnou rozprašovat vakcíny, přičemž se vyhýbají jejím útokům, ale hráč musí být opatrný, protože matka se pokusí infikovat tým. Do místnosti navíc přijdou místní posedlé postavy a pokusí se zaútočit na spojence, čímž jim zabrání v útoku na matku.

Zajímavé:  Kde najít hrob v The Sims 4.

Hráč musí zvolit konkrétní taktiku kliknutím na Mother.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»