Rodina

Kde žije gotická rodina v The Sims 4?

The Sims
V The Sims se Bella provdala za Mortimera Gotha a měla dceru Cassandru. Bydlí v malém gotickém domku a jejich dcera pilně studuje ve škole.

Mezi The Sims a The Sims 2 uplynulo 25 let. Rodina Gothů se přestěhovala do panského sídla v Novoselsku a Bella porodila syna Alexandra. Mezitím se Bella v manželství začala nudit. V The Sims 2 má Bella touhu po lásce. V tomto období se na obzoru objevuje Don Lothario, který se, soudě podle vzpomínek, pokusil Bellu vášnivě políbit, ale byl odmítnut. Městské album říká, že Bella byla naposledy viděna u Dona, ale neexistuje o tom žádný jasný důkaz.

The Sims 2
Těsně před událostmi The Sims 2 byla Bella s největší pravděpodobností unesena mimozemšťany. Její rodinní příslušníci mají paměť „Bella byla unesena mimozemšťany“, ale Don takovou paměť nemá, možná proto, že není členem jejich rodiny. Existují verze, že Bella po setkání s mimozemšťany ztratila paměť a osobnost.
Bellu najdete v Kitezhgradu. Jako každý jiný obyvatel města se s ní můžete spřátelit a začít si románek. Potíž této metody spočívá v tom, že Bella nemá telefon a vy se budete muset spokojit s náhodnými schůzkami, abyste upevnili svůj vztah s ní. Bellu lze také přivést zpět pomocí cheatů, ale po nějaké době ve hře se obvykle objeví zpráva: „Tato postava zemřela na jiné stránce a vrátí se jako duch.“
Bellino zmizení je hlavním prvkem herních událostí a není zcela vyřešeno. Maxis si ji pro tuto důležitou roli vybral, protože má tajemnou a elegantní osobnost. Její poslední známá poloha je střecha domu Dona Lotharia. Don má vzpomínku na pokus vstoupit do nějakého romantického vztahu s Bellou. Na gothském rodokmenu není Bellina tvář šedá, což znamená, že není mrtvá. Zatímco si její rodina pamatuje její únos mimozemšťany, také neví, co přesně se poté s Bellou stalo. Jak víte, po únosu mimozemšťany se všechny postavy vrátí, ale to se Belle nestalo.
Bohužel žádná z těchto verzí nevysvětluje všechna fakta Bellina zmizení: první teorie nevysvětluje umístění jistého Bellina hrobu na hřbitově Lunar Lakes (a to můžeme považovat pouze za náhodu) a další dvě neodpovídají proč byla Bella tak atraktivní pro mimozemšťany a nepřivedli ji zpět jako ostatní postavy. Není také jasné, proč existují dvě verze Bella Goth (jak je uvedeno v SimPE).

Zajímavé:  Jak oddělit ženatého muže od jeho rodiny v The Sims 4.

The Sims 3
Události ve hře se odehrávají 50 let před The Sims 2 a jsou chronologicky nejstarší. V The Sims 3 je Bella ještě dítě a žije se svými rodiči Seamusem a Jocastem a bratrem Michaelem.

The Sims 4
Ve městě žije celá rodina Gothů, dcera je teenager a stále chodí do školy, což znamená, že události v The Sims 4 se odehrávají mezi 1. a 2. dílem hry.

__________________
Podívejte se na mé komiksy O.O komunita Vkontakte»
Э СEncyklopedie smrti INDIGO INDIGO 2
Grand Leon — Běh životem
video

Grand Leon
Prohlédnout profil
Pošlete soukromou zprávu Grand Leon
Najít další příspěvky od Grand Leon

Goth Family (orig.

Goth family je nejslavnější a nejoblíbenější rodinou v sérii The Sims. Jako jedna z mála bohatých rodin se objevují ve všech hlavních hrách: The Sims, The Sims 2, The Sims 3 a také ve hrách: The Sims 2 pro GameBoy Advance, The Sims Bustin’ Out, SimCity 4, The Sims 2 pro PSP, The Sims Social (objeví se pouze Bella).
Recenze
V The Sims se Mortimer Goth (nadšený podnikatel/vědec) a jeho žena Bella poprvé objevili ve městě se svou dcerou Cassandrou. O 25 let později, v The Sims 2, žijí v Novoselsku. Během těchto dvaceti pěti let měli Mortimer a Bella druhé dítě, Alexander; Mortimer se stal starým mužem, Cassandra dospělou a Bella. zmizel. V The Sims 3 jsou Mortimer a Bella jen děti, protože hra slouží jako prequel k událostem, které se odehrávají v prvních dvou hrách série. Je zřejmé, že Cassandra a Alexander v The Sims 3 se ještě nenarodili.
Vzhled členů rodiny Goth v celém rodokmenu naznačuje, že Goths byli vždy bohatí podnikatelé, politici a vědci. Většina mužů v rodině nosí obchodní obleky, zatímco ženy obvykle preferují dlouhé elegantní šaty.
The Sims 3
V The Sims 3 žije rodina v Sunset Valley, přibližně 50 let před událostmi The Sims 2 a 25 let před událostmi The Sims. Členové rodiny jsou Gunther, Cornelia a Mortimer. Jsou to potomci bohatých příbuzných, kteří zdědili své bohatství po předchozích generacích. Mají k dispozici §50,000 XNUMX. Žijí v obrovském viktoriánském sídle vedle hřbitova; je první dům postavený v Sunset Valley.
Z historie města víme, že Sunset Valley založila rodina Gothů, rodina Landgraab ji pomáhala rozvíjet a nové ideály rodiny Alto jsou v rozporu se zájmy rodiny Goth. Tomu však odporuje fakt, že na začátku hry se Góti přátelí s Vita Alto.
V The Sims 3 se rodina Gothů jeví více „gothic“ než v předchozích hrách série a její členové nosí barvy typické pro gotickou módu. Zdá se, že osobnostní rys «Grumbly» se vyskytuje v jejich rodině — v Sunset Valley žije pouze 6 postav s tímto rysem osobnosti, čtyři z nich jsou členy rodiny Gothů. To však neplatí pro zemřelé příbuzné.
Ve městě Lunar Lakes se na hřbitově nachází hrob Belly Gothové. Není však známo, zda se jedná o stejnou Bellu Goth nebo ne.
The Sims 3: Nadpřirozeno
V The Sims 3: Supernatural jsou členy rodiny Goth Olivia Goth, Frieda Goth a Samuel Goth (jako duchové). Žije s nimi i jasnovidka Helen Hallová, se kterou se Samuel setkal.
The Sims Bustin’ Out
V The Sims Bustin’ Out na konzolích jsou v rodině Gothů pouze Mortimer a Bella. Události se odehrávají před The Sims.
The Sims (konzole)
V The Sims na konzolích jsou členy rodiny Mortimer, Bella a Cassandra. Bydlí na 5 Sim Avenue, stejném domě jako v The Sims.
The Sims
V The Sims žijí Gótové (Mortimer, Bella a Cassandra) v malém domku a mají k dispozici §2542.
The Sims: Unleashed
Mortimerovi aristokratičtí rodiče, Gunther a Cornelia Gothovi, jsou zakladateli města a objevují se v The Sims: Unleashed se dvěma kočkami, Hecubou a Menelaem, ve svém vlastním sídle. Gunther pracuje jako děkan ve školství a Cornelia je žena v domácnosti. Je patrné, že jejich vztah se 25 let po událostech The Sims 3 výrazně zlepšil.
The Sims 2
V The Sims 2 je rodina Gothů nejbohatší rodinou žijící v Novoselsku. Mortimer je již starý a blízko smrti. Jeho žena Bella zmizela beze stopy.
The Sims 2 (Game Boy Advance)
V The Sims 2 na Game Boy Advance jsou nehratelní a nehrají hlavní roli. Objeví se pouze tehdy, když nová epizoda začíná a stará končí. Hodnotí váš postup v epizodě. Hra se odehrává chvíli po The Sims 2, kdy se Bella již sešla se svou rodinou.
The Sims 3 (Nintendo DS)
The Goth Family se objevuje v The Sims 3 na Nintendo DS. Hra se odehrává po událostech z The Sims 2. Alexander je mladý muž ženatý s Cecilií Gothovou. Žijí v Beaken Bay a mají rozpočet 50000 3 §. Oba nosí černé obleky a klobouky, díky čemuž Alexander vypadá velmi podobně jako Gunther z The Sims XNUMX. Alexander má zrzavé vlasy, což naznačuje, že si je obarvil. Přestože je Mortimer zmíněn v rodinné biografii, osud zbývajících Gótů není znám.
The Sims 4
Rodina Gothů se znovu objevuje v The Sims 4 a žije ve Willow Creek. Rodinu tvoří mladé postavy: Mortimer a Bella, teenager Cassandra a dítě Alexander. The Sims 4 se oficiálně odehrává v alternativním vesmíru a nemá žádnou spojitost s ostatními hrami, což vysvětluje věk postav. Rodinný rozpočet zahrnuje §45,500 XNUMX; Rodina žije v prostorném a nákladně zdobeném třípatrovém domě, Ophelia Villa. Toto je první gotický dům bez hřbitova. Stejně jako všechny ostatní domy ve vlastnictví rodiny Gothů, ani tento nemá televizi ani stereo systém; Jediným elektronickým vybavením je tablet (umístěný v Cassandřině ložnici) a rodinné osobní mobilní telefony.
Zajímavá fakta
V The Sims 3 si Simíci mohou koupit knihu s názvem Vražda v Novoselsku, kterou napsal Alexander Goth. Nebylo však prokázáno, že jej napsal stejný Alexander Goth, který je dítětem v The Sims 2.
Rodokmen
Členové rodiny
Bella Goth
Mortimer Goth
Cassandra Gothová
Alexander Got
Cecilia Gothová
Michael Bachelor (zemřel)
Sheamus Bachelor (zemřel)
Jocasto Bachelors (zemřel)
Gunter Goth (zemřel)
Cornelia Goth (zemřel)
Hecuba Goth (zemřel)
Menelaus Goth (zemřel)
Milton Bachelors (zemřel)
Enriqueta Bachelor (zemřel)
Frida Goth (zemřel)
Victor Got (zemřel)
Gretel Goth (zemřel)
Lolita Goth (zemřel)
Samuel Goth (zemřel)
Olivia Goth (zemřel)
Beatrice Crumplebottomová
Belinda Crumplebottomová
Bianca Crumplebottomová
Agnes Tolstopyatko (zemřel)
Simon Tolstopyatko (zemřel)
Prudentia Tolstopyatko (zemřel)
Eric Darling (zemřel)
Elmira Clampová
Robert Tolstopyatko (zemřel)
paní opilá-zmačkaná
dědeček (zemřel)
babička (zemřela)
strýc (zemřel)
teta (zesnulá)
bratranec (zemřel)
Vegas (zemřel)
chlapec (zemřel)
Bratty (zemřel)
Postavy, které sdílejí gotické příjmení, ale jejichž spojení s původní rodinou není známo:
Bella Goth (Kitezhgrad)
Bella Goth (Lunar Lakes) (zemřel)
Wolf Goth
Trish Goth
Morgana Goth
Timaeus Goth (zemřel)
Rebecca Gothová
Goth tlačítka
Matilda Gothová
Gloria Goth
Chiara Gothová
Roger Goth
Goth tanečník s vránami
Jesse Goth
Minerva Goth (zemřel)

Zajímavé:  Jak můžete přidat NPC do své rodiny v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»