Rodina

Jak přestěhovat svou rodinu do jiného města v Sims 4

Na počítači vyberte položku „Rodina“ a poté položku „Přesunout rodinu“. Na telefonu se vše dělá úplně stejně. Když vyberete „Move Family“, otevře se mapa města, ve kterém aktuálně žijete. V The Sims 4 se můžete přestěhovat do jiného domu, který se nachází ve stejném městě.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 4?

Aby Simík navštívil jiné město, musíte kliknout na ikonu tohoto města. Na otevřené mapě města vypadá matně. Jakmile na něj kliknete, zobrazí se vám všechny čtvrti požadovaného města. Vyberte si místo, kam chcete poslat svého Simíka, a po načítací obrazovce si užijte procházku po městě.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 2?

Chcete-li se přestěhovat, musíte zadat své herní město a najít domov rodiny, kterou chcete přestěhovat. Pak se podívejte na nastavení domu na panelu vlevo. Zobrazí se ikona „dům se šipkou“. To je ten, který potřebujete.

Zajímavé:  Jak vrátit manžela do rodiny v The Sims 4.

Je možné v The Sims 3 přestěhovat dům do jiného města?

Chcete-li přesunout herní rodinu do jiného domu, měli byste provést následující kroky: musíte kliknout na nabídku Nastavení (F5) a vybrat „Změnit město“. Po vstupu do městského režimu budete muset kliknout na herní rodinu „Vystěhovat“, rodina je vystěhována a objeví se v rodinné knihovně.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 3?

Pokud máte nainstalovaný doplněk Sims 3: Island Paradise, můžete se přestěhovat do jiného města pomocí telefonu nebo počítače. Vyberte akci Přesunout > Jiné město.

Kam se můžete ve hře Sims 4 vydat?

Podívejme se, jak v The Sims 4 vyrazit do města, když na klávesnici nefunguje klávesa M? V takovém případě otevřete svůj herní smartphone a vyberte „Go“ (alternativní překlad zní jako „Let’s go“). Poté se na obrazovce zobrazí obecná mapa města s dostupnými osadami a budovami.

Jak přenést uložení do The Sims 4 Pirát?

2. možnost (je lepší, aby nedocházelo ke konfliktu s ukládáním) Chcete-li to provést, přejděte na C: Uživatelé Uživatelské jméno Dokumenty Electronic Arts The Sims 4. Zkopírujte tuto složku a přeneste ji do jiného počítače. Budou tam savy, budovy a případné modifikace atd.

Jak zadat kód pro peníze v Sims 2?

Stiskněte současně následující kombinaci kláves na klávesnici: „Ctrl“ + „Shift“ + „C“, zadejte cheat a stiskněte „Enter“. A voila! Kód byl zadán a aktivován. Nyní se vraťme k hlavnímu tématu dneška a zjistěte, jaké další kódy pro peníze Sims 2 existují.

Jak rozdělit rodinu v Sims 2?

Jak hrát hru the sims 2 Na počítači je akce Najít domov nebo Najít nový domov, klikněte na jednu z nich a můžete rozdělit rodinu.

Jak přidat další osobu do The Sims 3?

  1. Spřátelte se se spolubydlícím toho, koho máte na očích, nabídněte mu, že se k němu nastěhujete, a „nastěhujte“ drahocennou postavu podle dohody. .
  2. Přejděte do režimu změny města, vyberte rodinu postavy, o kterou máte zájem, rozdělte ji a přesuňte ji do svého domu.
Zajímavé:  Jak zachránit rodinu v The Sims 4.

Jak zachovat svůj rodokmen při přestěhování do jiného města v The Sims 3?

  1. Pozastavit hru
  2. Klikněte na dům a vyberte „NRaasPorterPack…“
  3. Vyberte rodiny a Simíky, které chcete přemístit
  4. Pojmenujte importovanou rodinu a uložte
  5. Opusťte hlavní nabídku a otevřete nové město
  6. Vyberte rodinu, která již v tomto městě existuje, a začněte s ní hru

Je možné v Sims 3 koupit dva domy?

Možná v části 4 bude možné mít 2 rodiny a 2 domy, ale v části 3 ne 🙁 Můžete! Chcete-li to provést, v režimu změny města změňte typ domu na veřejný.

Jaké je nejlepší město v The Sims 3?

  • Twinbrook 48 hlasů 12,5 %
  • Bridgeport 54 hlasů 14,0 %
  • Appaloosa Plains 24 hlasů 6,2 %
  • Starlight Shores 16 hlasů 4,2 %
  • Moonlight Falls 67 hlasů 17,4 %
  • Campus 8 hlasů 2,1 %
  • Isla Paradiso 44 hlasů 11,4 %
  • Oasis Landing 11 hlasů 2,9 %

Jak přimět postavu zemřít v Sims 3?

Zabijte Simíka ohněm.

Pokud Simík během hodiny herní doby hoří, zemře a stane se z něj oranžový duch. Někteří Simíci mají skrytou schopnost přežít oheň tři hodiny. Hasiče nelze zabít ohněm vůbec. Kromě hry existuje mnoho dalších způsobů, jak zorganizovat oheň.

Proč se Simík nemůže přestěhovat do jiného města?

-Simové se nemohou přestěhovat do jiného města s těhotnou Sim v rodině. -Simové se mohou s miminky a batolaty přestěhovat do jiného města. -Jedna postava se nemůže přestěhovat do jiného města — přestěhují se všichni členové rodiny.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»