Jak nastavit

Jak postavit dům v katalogu The Sims 4

Každý ví, že čím více doplňků a katalogů je ve hře, tím bohatší je výběr nábytku, dekorací a všech druhů dekorů. Nenechte se ale odradit, pokud máte pouze základní Sims 4: budování pomocí ladicích kódů a odemykání předmětů vám poskytne více možností než obvykle. A s kombinačním cheatem můžete kombinovat věci a přijít s exkluzivním designem nábytku! Jako například v tomto domě pro tři: rodiče a teenagera. Nachází se na ploše 20×30 a lze jej snadno stáhnout do jakékoli aktualizované hry. Mimochodem, není také těžké postavit si to sami od nuly: video stavby vám pomůže pochopit, co je co.

Dispozice domu je jednoduchá, otevřená, pro pohodlí Simíků v kuchyni je v kuchyni další vchod z ulice. První patro zabírá jídelna, kuchyň a obývací pokoj. Obytná ložnice pro rodiče a dětský pokoj ve druhém patře, dále je zde koupelna. Dále vám na příkladu tohoto domu řeknu, jaké neobvyklé věci můžete vymyslet ve hře bez doplňků.

Stavební nápady v základní hře Sims 4

Pokud vás omrzel standardní vzhled kuchyňských skříněk, zkuste to změnit tím nejjednodušším způsobem: otočte stěnu směrem ven, jako v této kuchyni. V některých barvách není zadní pohled o nic horší než přední panel. Pracovní plochu běžně používají Simíci až na jednu výjimku: nebude možné nainstalovat zásuvné umyvadlo v požadovaném směru. Z této situace se můžete dostat, pokud nainstalujete stacionární skříň, jako na fotografii. Chcete-li takové umyvadlo přiblížit ke skříňkám, před instalací vstupte bb.moveobjects on a podržte tlačítko „Alt“, objekt bude umístěn co nejpřesněji a nejplynuleji.

Zajímavé:  Jak postavit raketu v The Sims 4.

Stavění bez doplňků v The Sims 4

Dalším důležitým detailem této kuchyně jsou příčky. Ujistěte se, že je používáte ke spojení různých položek do jednoho bloku. Můžete kombinovat několik křesel, pohovku se stolkem nebo (jako v tomto případě) samostatné noční stolky s umyvadlem. Zvenčí vypadá elegantně a Simíkům nepřekáží, naopak: je to další plocha, kam si Simíci mohou položit šálek, talíř, knihu nebo jiný malý předmět.

Sims 4 Jak stavět s oddíly

Nejvyšší příčka s policemi nahradí policový díl a pomůže zvýraznit požadovaný kout ve velké místnosti. Za takovými „půlstěnami“ vypadá dobře krb a velká televize, jako v Modern Wood house for Sims 4. V základní budově se používají k oddělení kuchyně a chodby. Za stejným účelem můžete vytvořit takovou strukturu z konferenčního stolku, polic a sloupků.

Stavba podomácku vyrobeného regálu v The Sims 4

Samotná police nebude viset ve vzduchu, nejprve musíte nainstalovat stěnu pro podporu, umístit police do rovné řady a postavit sloupec. Poté stěnu odstraníme a stojan zůstane připraven k umístění dekorací. Sestava nábytku v pozadí je vyrobena z nejdelších kuchyňských skříněk, zrcadla, identických vitrín s knihami a okapnikov. Stačí je umístit, jak chcete. Simíci je nevyužijí, ale vypadají pěkně.

Zdobení místnosti zvětšenými předměty

A pro takový nábytek byly pod kód zvětšené police vloženy podobné noční stolky. Pro zájemce obrázek a krystaly jsou z ladění. Dovolte mi, abych vám připomněl kód pro ladění v Sims 4. Tam také můžete zdarma získat lampy, které jsou v životním režimu neviditelné, a bezplatné hračky, jako jsou tyto panenky s fotografií.

Školka s odemčenými předměty

Vestavěná knihovna je vlastně maskovaný vstup na balkon, najdete ji ve dveřích po zadání kódu bb.ignoregameplayunlocksentitlement (pro odemknutí položek dostupných pro kariérní úspěchy a dovednosti.

Příspěvek uveřejnil autor Masha v kategorii Domy v Simících 4 se štítky Bez doplňků, Až 3 Simíci. Uložte si permalink do záložek.

Zajímavé:  Jak postavit bazén v The Sims 4.

Jak postavit dům v Sims 4

jak postavit dům v sims 4

Představit si život v jakékoli hře bez základny je těžké. Hráči potřebují bezpečný prostor, zvláště ve hře jako Sims 4, který mohou nazývat svým vlastním. Mohou mít také dítě a usadit se s rodinou ve stejném domě. Ale postavit dům může být zdrcující úkol, pokud nevíte, jak se dostat do režimu stavby. Naštěstí jsme v tomto průvodci probrali vše, co potřebujete vědět pro stavbu domu v Sims 4.

Jak vstoupit do režimu sestavení v Sims 4

Build Mode je místo, kde si můžete koupit všechny věci, včetně částí domu. Hráči obeznámení s režimy sestavení v předchozích titulech Sims si mohou v Sims 4 všimnout změny. Důvodem je vylepšené uživatelské rozhraní a nově přidané funkce. Navíc hra nyní detekuje místnosti a automaticky do nich přidává podlahy a stropy. Aby hráči mohli začít stavět dům, musí vstoupit do režimu stavby.

Nejprve stiskněte F3, v pravém horním rohu obrazovky se objeví nabídka. Dále vyberte z nabídky možnost kladiva a vstoupíte do režimu sestavení. V režimu Build uvidí hráči mřížku na svém pozemku a ikonu domu vlevo dole na obrazovce. Interakcí s různými ikonami v nabídce mohou hráči začít stavět své domovy od nuly.

Každá umístěná nebo postavená položka má svou cenu. Dokud je hráč v režimu Build Mode, může kteroukoli z nich vyměnit nebo odstranit, aniž by se musel starat o cenu. Pokud režim opustí, věci budou umístěny trvale a jejich výměna nebo demolice vyžaduje další peníze.

Jak postavit dům v Sims 4

Vyberte pozemek

Sims 4 nabízí hráčům širokou škálu světů, přičemž DLC ještě zvyšují počet. Hráči však nemohou stavět své domy v každém světě. Hra umožňuje hráčům začít stavět na světech dostupných se základní hrou — Willow Creek a Oasis Springs.

Zajímavé:  Jak postavit obytnou budovu v The Sims 4.

V každém z těchto světů jsou tři prázdné pozemky. Hráči si je mohou koupit v rozmezí 2000 až 5500 $. Cena závisí na velikosti pozemku a kvalitě sousedů v dané oblasti. Ve hře Sims 4 je také k dispozici mnoho předem postavených domů, které hráčům umožňují koupit si kterýkoli z nich. V takovém případě hráči jednoduše potřebují koupit pozemek a umístit na něj svůj plnohodnotný domov.

Základy

Když hráči začnou stavět domy, neexistuje žádný základ. Chcete-li dům do určité míry pozvednout, přijde vhod nástroj Nadace v nabídce stavby. Po výběru nástroje Základy se v nabídce zobrazí dostupné návrhy základů a také posuvník pro úpravu nadmořské výšky základu.

Kromě toho se na všechny budovy na konkrétním pozemku aplikuje vybudovaný základ. Pomocí nabídky návrhů mohou hráči použít různé návrhy pod různými místnostmi. Ale aby hráči mohli aplikovat jedinou povrchovou úpravu po celém domě, musí to udělat zvlášť pro každou místnost.

Vytvořte místnosti pomocí režimu sestavení

Po výběru země se hra přepne do Živého režimu. Simíci se budou v tomto režimu procházet a pozorovat své nové místo, a až budou hotovi, můžete otevřít režim budování a vytvořit si místnosti.

Místnosti jsou základními stavebními kameny v Sims 4. V dřívějších Sims titulech byly místnosti stavěny umístěním čtyř stěn odděleně, což bylo velmi časově náročné. Hráči proto dostanou pokojový nástroj pro snadné stavění v Sims 4. Chcete-li použít pokojový nástroj, přetáhněte velikost požadované místnosti a klikněte kamkoli ji chcete umístit.

Stejně jako předem postavené domy jsou v režimu Build k dispozici také předem připravené místnosti. Tyto místnosti můžete použít k výběru libovolného tvaru místnosti a vytvoření požadované struktury domu.

Postavte stropy

Kromě místností musí mít váš dům stropy. Hráči mohou při výběru přidat nebo odebrat strop z místnosti. Chcete-li přidat strop, pomocí nástroje pro výběr zvýrazněte okraje místnosti a poté přejděte na další úroveň budovy. Stejně jako pohled na podlahu bude hráčům viditelný žlutý rámeček. Kliknutím na okraj zobrazíte vyskakovací okno pro vytvoření stropu. Hráči nemohou umístit střechy, dokud nepostaví stropy.

Zajímavé:  Jak nastavit Sims 4, aby měli stín.

Dělat střechy

Ve hře Sims 4 může být střecha obtížnou součástí pro hráče, kteří chtějí postavit svůj dům. Mohou postavit buď plochý strop, nebo atraktivní. Vyberte si z dostupných stylů střechy a upravte je požadovaným způsobem. Hráči musí zajistit, aby místnost měla strop, aby byla střecha správně umístěna.

V současné době máme celkem osm typů střech. Čtyři jsou odlišné a další čtyři jsou jejich diagonální verze:

 1. Poloviční sedlová střecha
 2. Sedlová střecha
 3. Poloviční valbová střecha
 4. Valbová střecha

Změna velikosti místnosti

Hráči mohou vidět šipky na každé stěně místnosti. Uchopte šipku na stěně, kterou chcete přesunout, a přetáhněte ji dovnitř nebo ven podle toho, abyste změnili velikost místnosti. U zařízených místností přesunete pohyb stěny jakýkoli předmět blízko ní. Tyto předměty se přesunou do vašeho inventáře, pokud se nevejdou do vašeho pokoje.

Světla v domě

Přidání správných světel je klíčovou součástí dokončení vašeho domu. K tomu musí mít každá místnost alespoň jeden zdroj světla. Hráči mohou na své místo přidat další osvětlení vytvořením oken a přidáním elektrických žárovek.

Překvapivě můžete do svého pokoje přidat neviditelná světla jednoduchým použitím cheatu „bb.showhiddenobjects“. Po implementaci cheatu přejděte na filtry, vyberte obsah a ladění. Ukáže více světel podle velikosti stěny a stropu.

Vybavte si svůj dům v Sims 4

Doposud jste postavili pouze konstrukci domu a nestačí, když bude někdo bydlet uvnitř. Stejně jako lidé potřebují Simíci více než jen prázdnou přihrádku.

Simíci navíc požadují zaplnit místo podle svých aspirací nástěnnými dekoracemi, obrazy a podobnými drahými věcmi. Hráči si tyto věci mohou zakoupit později ve hře, až budou mít více peněz. Chcete-li zakoupit více věcí, můžete provést následující:

 1. Přejděte do části nabídky Styled Rooms a podívejte se na některé předem postavené místnosti. Tyto místnosti obsahují různé předměty, které jsou nezbytné pro přežití a hygienu Simíků. Hráči si mohou vybrat tyto místnosti a přidat libovolný předmět podle svého výběru.
 2. Vyberte tlačítko Místnosti v nabídce vlevo dole na obrazovce pod možností Sestavit. Zobrazí se katalog různých položek. Vyberte si z těchto předmětů a umístěte je kamkoli v místnosti.
 3. Vyberte tlačítko Funkce pod Objekty podle místností. Zobrazí se spousta položek roztříděných podle jejich funkce, jako jsou různé postele, stoly nebo dekorace. Je to nejlepší možnost najít něco konkrétního, co do domu přidat.
Zajímavé:  Jak postavit podlahu s různými výškami v The Sims 4.

Jaké jsou nezbytné položky pro dům v Sims 4

Konečně, domov staví lidé a ne jen cihly. Domy Simíků by měly reprezentovat jejich osobnosti a mohou se lišit od hráče k hráči. S ohledem na to uvádíme některé ze základních požadavků, které dům v Sims 4 potřebuje:

 • Postel
 • Boční stůl
 • Gauč
 • Světelné zdroje
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kouřový alarm
 • Vana
 • Zrcadlo
 • Televize
 • Dřez

Nikhil vyrostl na Street Fighter II na SNES a lásku ke hrám si vypěstoval už v raném věku. Nyní ho baví psát o hrách, u kterých strávil nespočet hodin hraním.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»