Jak nastavit

Jak postavit dům v The Sims 4 v moderním stylu

Stavíme moderní moderní dům na pobřeží v Sims 4: třípatrový, s otevřenými terasami, bazénem u vchodu a prostorem pro párty. Stahování je snadné; připomenu vám, jak do hry nainstalovat domy jiných lidí.

V prvním patře se nachází kuchyň, obývací pokoj a koupelna. Má neobvyklé uspořádání: vstup do kuchyně je diagonální a z okna je výhled na vertikální fontánu. Tato věc je v sadě „Spa Day“. Pokud máte jen základní hru, nahraďte ji běžnými fontánami, vzhled nebude o nic horší.

Pokud to prostor obývacího pokoje umožňuje (a přesně to se stalo v mém domě), můžete oddělit prostor domácího kina. Sedačka u okna zde funguje dobře. Nemusíte dělat nic složitého: vedle ní umístíte pohovku, polici a skříňku a o kousek dál postavíte stěnu pro televizi. Na zadní stranu krbu, pokud chcete, přidejte křesla.

Co dát do velkého obývacího pokoje Sims 4

Je vhodné stavět takové věci s přepážkami: největší je zde místo stěny a prostřední je něco jako zábradlí, které odděluje rekreační oblast a kuchyň. Není vždy místo pro umístění velkého stolu, ale s kódem bb.moveobjects on Ukázalo se, že vložíte objekt do objektu, jako na této fotografii. Pokud jsou věci pečlivě poskládány, Simíci je budou moci používat.

Moderní kuchyně The Sims 4

Pro dekoraci byste si měli vybrat místo, které je dobře viditelné odkudkoli v místnosti, například zeď u schodiště. Můžete si zde vyrobit panel, umístit obrazy, vodopády, velké akvárium nebo vymyslet něco s květinami. Náš dům je jednoduchý, moderní a mladistvý, takže jsem ho vyrobil pomocí samolepek na zeď v podobě zajíců a mraků ze základní hry.

Zajímavé:  Jak postavit maják v The Sims 4.

Jak vytvořit krásný pokoj v Sims 4

Přesuňme se do obývacích pokojů. V domě jsou tři ložnice: sestry mají jednu mezi sebou, dospívající chlapec má samostatnou a další pro rodiče. Začněme tím posledním, v této místnosti toho není moc k vidění, ale díky světlým stěnám a bílému nábytku se zdá být větší.

Ložnice v The Sims 4

Dalším plusem je, že je zde vstup na obrovský balkon s barovým pultem, lehátky, kuchyní a jídelnou. Z chodby se ale dá vyjít na luxusní terasu s místem k odpočinku.

Jak vyzdobit velký balkon v Sims 4

Ten chlap má samostatný pokoj, plakáty na stěnách a magnetofon hovoří o jeho vášni pro hudbu. V závislosti na zálibách a dovednostech svého Simíka změňte výzdobu: plakát s dívkou, plakát akčního filmu, pokud je váš Simík filmový nadšenec, nebo sportovní plakát. Můžete přidat šipky, běžecký pás — obecně je vše na vašem vkusu a výběru.

Ložnice dospívajícího Simíka

Postel a místo vedle ní lze také vyzdobit neobvyklým způsobem: přidejte televizi, poličku s knihami, plakáty. V dívčím pokoji jsou dvě pracovní místa, nechte to tak, nebo přestavte větší na šatnu, je to jednoduché: sundejte police, vložte zrcadlo a věšáky s oblečením. Zde je příklad pro inspiraci ze sady připravených místností pro The Sims 4.

Moderní fasáda domu pro Simíky

Existuje několik míst k jídlu venku, jacuzzi a velký bazén. Ke stažení si připravte zákres 20×20 libovolného města, mně se líbil Windenburg.

Příspěvek zveřejnila autorka Máša v sekci Domy v Sims 4 s tagy Od 4 do 5 Simíků. Uložte si permalink do záložek.

Nejnovější vlastní obsah Sims 4 Modern House

Tvůrci vlastního obsahu a hráči Sims 4 nám vždy dávají dobré důvody k radosti, když přemýšlíme o trendech interiérového designu, které ve hře milujeme. Od moderních a elegantních prvků až po dechberoucí design interiéru a exteriéru, tento seznam CC a modů moderního domu Sims 4 jistě vtáhne váš dům do zcela nového světla. Pojďme do toho kopat!

Zajímavé:  Jak uspořádat karaoke bitvu v The Sims 4.

Nejúžasnější vlastní obsah moderního domu pro The Sims 4

Villa 94 Moderní dům

sims 4 moderní dům

Úchvatná vila! Téměř jste cítili úsilí vynaložené na vytvoření tohoto. Nachází se v údolí Del-Sol. Podívejte se na další fotografie této vily na jejich stránce.

Sims 4 Moderní dům

obrázek 2021 11 23 152833

Pokud hledáte pro základní hru přátelský moderní dům, pak ahoj! Protože tenhle je ten pravý. Díky svému dobře navrženému interiéru a exteriéru je tento dům nabízen za cenu 148,306 XNUMX Simoleanů. Podívejte se na tuto stránku.

Moderní dům na nábřeží

obrázek 2021 11 23 144507

Obrovský moderní obytný dům na pozemku 50*50. Je postaven v blízkosti moře se soukromou jachtou. Stojí 206.991 XNUMX Simoleanů. Aby to fungovalo, potřebujete několik balení. Podívejte se na jejich stránku pro více informací.

MALÝ MODERNÍ DŮM

obrázek 2021 11 23 152253

Pro malou 3 až 5 člennou rodinu je tento moderní dům volbou, kterou nebudete litovat. Má vnitřní bazén a je vybaven módními spotřebiči. Navíc to není příliš nákladné a s trochou práce si to vaši simíci mohou dovolit. Zde je vaše stránka ke stažení.

Moderní skleněný dům

obrázek 2021 11 23 144925

obrázek 2021 11 23 145026

Skleněné domy vždy září. V prvním patře se nachází obývací pokoj, prádelna, koupelna, kuchyň a jídelna. Ve druhém patře je jedna ložnice s koupelnou a balkonem. Navíc je tu posilovna. Podívejte se na tuto stránku.

LUXUSNÍ MODERNÍ RODINNÝ DŮM

sims 4 moderní dům

Luxusní moderní rodinný dům od Bárbary Sims. Ujistěte se, že jste aktivovali cheat kód: bb.moveobjects před umístěním lotu. Zde je váš odkaz ke stažení.

Moderní domov na útesu

obrázek 2021 11 23 154100

Nic takového jsme zatím neviděli! Moderní pouštní domov na útesu pro dokonalé léto pro váš pár Simíků. Budou se bavit. Je umístěn na pozemku o rozměrech 40×30 ve Stranger Ville a má jednu ložnici a jednu koupelnu, navíc vražedný výhled! Zde je váš odkaz ke stažení.

Zajímavé:  Jak postavit plot bez základů v The Sims 4.

MODERNÍ DŮM CC AMELIA

obrázek 2021 11 23 142604

moderní dům sims4 cc 2

Černobílá kombinace je vždy skvělá! Nainstalujte si tento moderní dům pro simíky do své hry podle této stránky. Podívejte se na celou stavbu zde.

CYPRESS TERASA RENO

sims 4 moderní dům

Další luxusní dům pro vaše simíky. Získáte pět ložnic a šest koupelen. Podívejte se na tuto stránku.

Sims 4 Moderní Boho

sims 4 moderní dům

Pokud vaši simíci hledají úhledný, moderní dům na pozemku 40×30, pak je tento dům vaší odpovědí. K dispozici je venkovní jacuzzi, obrovský bazén a velké hlavní apartmá. Podívejte se na další fotografie z domu na této stránce.

Toto byl náš výběr nejlepšího obsahu moderního domu Sims 4. Navštivte náš hlavní příspěvek pro kolekci úžasného nábytku na míru pro The Sims 4. A nezapomeňte se zastavit u souvisejícího obsahu kliknutím na níže uvedené odkazy. Užívat si!

Související Obsah:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»