Jak nastavit

Jak se naučit stavět v The Sims 4

Už docela dlouho The Sims 4 oddíly byly přidány s jednou z oprav. Mnoho hráčů na tento pohodlný nástroj zapomíná. V tomto materiálu doporučujeme, abyste se seznámili se zajímavými nápady pro použití oddílů.

Poprvé v historii The Sims se oddíly objevily ve druhé části hry. Pak byli povoláni poloviční stěny. V The Sims 4 se jmenují přesně oddíly, takže budeme používat tento termín.

Všimněme si důležitého bodu. Pokud jste nikdy nepoužívali oddíly, pak s největší pravděpodobností nevíte, jak se zobrazují. Jsou tedy vždy zobrazeny – i v režimu se zcela sníženými stěnami v celém domě. Můžete na ně umístit vše, co lze umístit na běžné stěny (vzhledem k jejich velikosti). Simíci na ně mohou pokládat malé předměty: talíře, sklenice, knihy atd.

No a nyní se podíváme přímo na možnosti, kde lze oddíly použít.

kuchyně

Stavění v The Sims 4: Nápady na používání oddílů

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

Čekání na vydání doplňku «The Sims 4 Cesta ke slávě» si můžete připomenout různé zajímavé předměty v The Sims 4na které se často zapomíná. Zveme vás, abyste se s těmito položkami seznámili.

Zajímavé:  Jak vybudovat firmu v The Sims 4.

Řemeslný stůl

The Sims 4: Pět předmětů, které byste měli používat častěji

Tento objekt není ani zdaleka nový – je ve hře od prvního dne. Jeho funkčnost však byla aktualizována přidáním „Seasons“ a nyní mohou děti vytvářet sezónní řemesla. Tato řemesla lze použít k dekoraci dětských pokojů. A to se bude hodit zejména novým rodinám s omezeným rozpočtem – dům lze krásně vyzdobit, aniž byste utráceli peníze navíc! Na snímku obrazovky můžete vidět chlapce, jak zdobí pokoj své novorozené sestry.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

Pokud se vám nelíbí žádná z veterinárních klinik umístěných v blízkém okolí, můžete si ji postavit sami od základu a zařídit si ji podle svých představ. V tomto článku vám doslova krok za krokem řekneme, jak se to dělá.

Načítání hry. Pokud plánujete vytvořit nový save, pak před vytvořením postavy můžete postavit kliniku. Pokud ale chcete do kliniky umístit někoho ze své současné rodiny, přecházíme na stavbu přímo z aktivního domu.

V obou případech jsou kroky následující:

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

  1. vybrat jakékoliv město. Postava, která žije v jedné čtvrti, může mít kliniku nejen ve své vlastní čtvrti, ale také v jakékoli jiné čtvrti.

Vybudujte si svou vlastní veterinární kliniku v The Sims 4

    Vybíráme ve čtvrti oblíbené pro výstavbu jakákoli prázdná plocha.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Skutečná oáza na nádvoří

Ahoj! Naučím vás, jak vytvořit úžasné terasy plné vegetace. Pro takové poměrně složité nádvoří budete potřebovat předměty z “The Sims 4 Romantická zahrada«!

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Když začínám něco budovat, vždy hodně experimentuji, abych dosáhl jedinečných výsledků. K vytvoření tohoto nádvoří použiji kód pro pohyb objektů, který umožní, aby se objekty vzájemně protínaly a překrývaly. Než začneme stavět, uveďte kód. Chcete-li kód aktivovat, stiskněte Ctrl-Shift-C a zadejte «bb.moveobjects«. Stiskněte Enter.

Zajímavé:  Jak nastavit kameru v The Sims 4.

Jak vytvořit úžasnou terasu v The Sims 4

Krok 1: Začněte vytvořením formuláře. Vytvořte osmiúhelníkový tvar a zvedněte základ do požadované výšky. Přidejte podlahu, která na vás působí venku, a živé ploty. Bylo by také dobré zvolit pro ně stejné barevné schéma. Nezapomeňte přidat pár schodů u vchodu na terasu.

Klikněte na «Přečíst více» a přečtěte si celý článek

Stavba v The Sims 4: kde začít?

Stavba v The Sims 4: kde začít?

Při hraní The Sims 4 vyvstává otázka: jaký dům byste měli postavit svým postavám? Pokud jste začínající hráč, pak se tento úkol stává ještě obtížnějším — jak používat stavební nástroje, kde vůbec začít?

Tento krátký průvodce The Sims 4 obsahuje nejzákladnější znalosti, které potřebujete vědět o konstrukčním režimu Projekt Sims 4.

Co je stavba v The Sims 4?

Režim Kup a stav, nebo jednoduše stavění, v The Sims 4 je obrovskou součástí hry, která hráčům umožňuje postavit si vlastní domov pro život své rodiny.

Režim výstavby je přístupný přes toto tlačítko v pravém horním rohu:

Do konstrukčního režimu se můžete kdykoli přepnout, stejně jako při dokončení nebo přestavbě domu od začátku.

Stavební nářadí

V konstrukčním režimu je k dispozici několik nástrojů:

  1. Stěny a pokoje
  2. Podlahy a verandy
  3. Platformy
  4. Sklepy
  5. Střechy

Najdete je kliknutím na tuto ikonu vlevo dole:

Stěna a pokoj

Nástroj Zeď je dostupný pomocí zkratky B nebo této ikony:

Stěny se staví z bodu do bodu – pro umístění zdi klikněte tam, kde chcete, aby zeď začínala, a podržte levé tlačítko myši a přetáhněte zeď tam, kde chcete, aby končila.

Místnost je nástroj, který vám umožní postavit čtyři stěny najednou a vytvořit z nich místnost. Nachází se zde:

Místnost funguje stejně jako Stěna — klikněte na požadované místo umístění a přetáhněte jej do strany při současném držení tlačítka — vytvoří se místnost o velikosti, kterou potřebujete.

Zajímavé:  Jak nastavit Bandikkam k odstranění Sims 4.

Podlahy a verandy

Tyto nástroje jsou na seznamu níže — umožňují postavit podlahu, která se pak může proměnit v plošinu, verandu a další dekorativní prvky. Podlahy se v místnostech vytvářejí automaticky, ale pokud potřebujete podlahu bez stěn, tento nástroj vám ji pomůže vytvořit. Nacházím se zde:

Klikněte na nástroj a umístěte jej na požadované místo. Poté můžete změnit jeho velikost.

Verandy fungují stejným způsobem jako podlahy, pouze se zpočátku dodávají s plotem.

Platformy

Nástroj Plošina vytvoří část podlahy, která se zvedne od země. Dostupné prostřednictvím tohoto klíče:

Umístěno stejným způsobem jako podlaha. V tomto případě můžete jeho výšku změnit kliknutím na šipky na rozhraní po umístění.

Sklepy

The Basement Tool je upravený pokojový nástroj, který vytvoří místnost pod zemí:

Umístěn stejným způsobem jako pokoj. Mimochodem, pro pohyb mezi patry stiskněte klávesy Page Up/Down nebo tyto šipky v pravém horním rohu:

Střecha

Střechy jsou dostupné po kliknutí na obrázek střechy vlevo dole:

Existují různé možnosti střechy. Umísťují se na stropy místností a lze je přizpůsobit velikosti.

rozhraní

Nyní, když je vše jasné s hlavními nástroji, pojďme si projít rozhraní.

Pro začátek mají objekty základní modifikační rozhraní:

Lze jej otevřít kliknutím na kterýkoli z vytvořených objektů. Zde můžete měnit výšku stěn, kopírovat a přesouvat objekty, měnit výšku podlahy a plošin.

Další část rozhraní umožňuje vytvářet základy. Toto je toto tlačítko, které je dostupné po kliknutí na zeď nebo místnost:

Základy mohou mít různé výšky, pokud budovy nejsou propojeny. Několik propojených místností může mít pouze stejný základ.

Poslední nástroje rozhraní související s konstrukcí jsou nahoře – jsou to tlačítka se šipkami a kladívkem. S jejich pomocí můžete vybírat objekty (šipka), rušit akce (dvě zakřivené šipky) a mazat objekty (kladivo).

Zajímavé:  Jak uspořádat narozeninovou oslavu doma v The Sims 4.

V tomto menu je také k dispozici buldozer (odstraní všechny budovy) a tlačítko pro pohyb všech budov po pozemku.

To všechno jsou základní stavební nástroje, které vám pomohou postavit váš první domov. Jak jej nastavit, stejně jako podrobnější pokyny k používání všech nástrojů najdete na našem webu. Přidejte si do záložek a sledujte novinky!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»