Jak nastavit

Jak nastavit mody v The Sims 4

The Sims 4 — to je populární hra, která umožňuje hráčům vytvořit a spravovat virtuální znaky, a také změnit herní zážitek pomocí modifikace, nebo mods. V tomto článku prozradímeJak ke stažení a nainstalovat mody do Sims 4 — Playstation 4.

 1. Krok 1: Příprava na instalaci modů
 2. Krok 2: Vyhledejte a stáhněte si mody
 3. Krok 3: Instalace modů
 4. Užitečné tipy a závěry

Krok 1: Příprava na instalaci modů

Než začnete stahovat a instalovat mody, budete muset na konzoli PS4 provést malou přípravu. Zde je několik kroků, které budete muset dodržet:

 1. Aktualizujte svou hru: Ujistěte se, že vaše kopie The Sims 4 na PS4 má nejnovější aktualizaci. To je důležité, protože mody nemusí být kompatibilní se staršími verzemi hry.
 2. Vytvoření zálohy: Před instalací modů se doporučuje zálohovat uloženou hru. To vám umožní obnovit hru v případě problémů nebo nechtěných následků po instalaci modů.

Krok 2: Vyhledejte a stáhněte si mody

Nyní, když je vaše konzole připravena, můžete začít hledat a stahovat mody pro The Sims 4. Existuje několik webových stránek a komunit, kde můžete najít a stáhnout mody pro hru. Tady jsou některé z nich:

 • Zdroj The Sims: Toto je jedna z nejoblíbenějších webových stránek, kde najdete mody pro Sims 4. Zde najdete široký výběr modů různých typů.
 • LoversLab: Tato stránka se specializuje na úpravy pro dospělé publikum. Pokud hledáte výraznější nebo dospělejší módu, pak je toto místo pro vás.
 • SimsBase: Toto je web pro rusky mluvící fanoušky Sims 4 Zde najdete komunitou vytvořené mody, které by se vám mohly líbit.
Zajímavé:  Jak uspořádat narozeninovou oslavu doma v The Sims 4.

Krok 3: Instalace modů

Jakmile najdete a stáhnete požadované mody, je čas je nainstalovat do konzole PlayStation 4:

 1. Připojte flash disk k počítači a vytvořte na něm složku s názvem „Mods“.
 2. Zkopírujte stažené mod soubory s příponami `.package` a `.ts4script` do složky “Mods” na flash disku. Ujistěte se, že soubory jsou umístěny přímo ve složce «Mods», bez dalších podsložek.
 3. Vyjměte flash disk z počítače a připojte jej ke konzoli PS4.
 4. Přejděte do nabídky PlayStation 4, otevřete správce souborů a najděte připojený flash disk.
 5. Ve složce «Mods» uvidíte stažené soubory modů. Vyberte soubor, který chcete nainstalovat, a klikněte na tlačítko Kopírovat.
 6. Přejděte do složky „The Sims 4“ v interním úložišti vaší konzole a poté najděte složku „Mods“.
 7. Ve složce «Mods» klikněte na tlačítko «Vložit» a zkopírujte soubor modu do konzole PS4.

Užitečné tipy a závěry

 • Před instalací modů nezapomeňte zálohovat své uložení. игры, takže v případě problémů můžete obnovit hru.
 • Ne všechny mody mohou být kompatibilní s nejnovější verzí hry. Ujisti seŽe moddo kterého jdeš zřídit, kompatibilní s vaší verzí The Sims 4.
 • Zůstaňte naladěni na nejnovější aktualizace pro mody, protože autoři mohou vydávat nové verze, oprava Chyby nebo přidání nových funkcí.
 • Některé mody mohou zpomalit výkon игры nebo způsobit konflikty s jinými mody. Pokud máte nějaké problémy problémy, Snaž se odstranit nebo deaktivovat Móda и ověřitzda bude problém vyřešen.

Instalace modů v The Sims 4 — PlayStation 4 plechovka být dost jednoduchý a vzrušující procedura. Postupujte podle výše uvedeného kroky a užívat si nového obsah и příležitosti, které vám ve hře mohou poskytnout mody.

 • Jak zadávat kódy v Sims Freeplay na iPhone
 • Jak zadat kód v Sims freeplay na iPadu
 • Jak hrát online v Sims Free Play
 • Jak zadat kód pro peníze v The Sims na vašem telefonu
 • Jak zadat kód v The Sims Freeplay na vašem telefonu
Zajímavé:  Jak postavit město Sims 4 v pirátské verzi.

Chcete-li stáhnout mody v The Sims 4 na PlayStation 4, musíte provést několik jednoduchých kroků. Nejprve otevřete složku Dokumenty na konzole. Poté najděte složku „Electronic Arts“ a přejděte do ní. Dále vyberte složku „The Sims 4“ a najděte v ní složku „Mods“. Pokud tuto složku nemůžete najít, zkuste následující adresu: C:UsersUsernameDocumentsElectronic ArtsThe Sims 4Mods.

Za druhé, poté, co najdete složku «Mods», umístěte do této složky všechny stažené soubory s příponou «.package» a «.ts4script». Měly by být umístěny přímo ve složce «Mods» a neměly by být v podsložkách.

Po dokončení všech těchto kroků by měly být mody úspěšně nainstalovány na vaší konzoli a můžete je začít používat ve hře. Nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou mody kompatibilní s verzí hry, kterou používáte, abyste se vyhnuli problémům a pádům ve hře.

Všechna práva vyhrazena © 2013-2024.

Jak nainstalovat a používat TOOL mod v The Sims 4?

Přestože The Sims 2014 od EA vyšel ve čtvrtém roce, stále je jednou z nejpopulárnějších simulačních her současnosti. Tato hra spojila miliony hráčů na různých platformách, kteří se neustále vracejí, aby se svými Simíky prozkoumali nové věci.

Mnoho hráčů však trochu frustruje, že si nemohou upravit předměty svého partu, když jsou mimo hratelný rozsah. Naštěstí TwistedMexi vydalo TOOL mod, který umožňuje hráčům upravit si svůj pozemek, jak chtějí. Proto vám v této příručce ukážeme, jak nainstalovat a používat modul TOOL v The Sims 4.

Jak nainstalovat a používat TOOL Mod v The Sims 4

Chcete-li nainstalovat mod, budete muset navštívit stránku Patreon daného modu. A zatímco stránky Patreon obvykle vyžadují, aby uživatelé zaplatili peníze, než budou moci získat přístup k tomu, za co platí, TwistedMexi uvedlo modul Sims 4 zdarma, což znamená, že nemusíte platit ani cent.

Zajímavé:  Jak postavit dům v The Sims 4 a bavit se s ním.

Nainstalujte si TOOL mod v The Sims 4

Chcete-li tedy nainstalovat mod TOOL, přejděte po stránce modu dolů a najdete soubor s názvem TwistedMexi’s TOOL v2.5.2 Official.zip. Stáhněte si soubor ZIP a otevřete jej, abyste získali přístup k obsahu, který obsahuje. Nyní zkopírujte soubory ze souboru .zip do složky Sims 4 Mods v Dokumentech, což by mělo být něco jako Tento počítač>Dokument>Electronic Arts>The Sims 4>Mods a vložte je tam.

Sims-4-TOOL-Mod-TTP

Nyní aktualizujte svůj počítač a otevřete The Sims 4. Ujistěte se, že jsou všechny mody povoleny v nastavení hry, a pokud jste právě povolili mody v nabídce nastavení hry, nezapomeňte „uložit výběr“ a restartovat hru. , měli byste být schopni hrát hru s modulem TwistedMexi a pohybovat svými předměty, jak chcete.

Použití režimu TOOL v The Sims 4

Režim TOOL znamená „Odebrat objekty z webu“. Ačkoli vývojáři hry omezují používání takových modů, mod TwistedMexi umožňuje hráčům volně pohybovat předměty, aniž by jim překážely nějaké podivné ploty nebo stromy.

Chcete-li použít mod, zadejte ve hře režim sestavení/nákup a stisknutím Shift+T aktivujte režim TOOL. Jakmile je tento režim aktivován, vyberte, jak chcete objekt dávky přesunout, a v případě potřeby jej upravte.

Přečtěte si více Průvodce:

 • Jak upravit The Sims 4 na Steamu (2023)
 • Jak nainstalovat Drugs Mod pro The Sims 4
 • Jak nainstalovat Open World Mod pro Sims 4
 • Kde si mohu stáhnout realistický porodní mod pro The Sims 4?
 • The Sims 4: Jak volně přesouvat předměty
 • Jak získat více výherních automatů v The Sims 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»