Jak nastavit

Jak normálně stavět v The Sims 4

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

V The Sims 4 je spousta tipů a triků pro stavění, ale jednoduché hacky mohou znamenat rozdíl mezi stavbou pro začátečníky a stavbou pro profesionály.

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Ačkoli Sims 4Je to především hra simulující život, ale pro mnoho hráčů je to také způsob, jak prozkoumat kreativitu při stavbě a navrhování domů a komunitních oblastí. S tolika funkcemi, které umožňují různé návrhy, je mnoho hráčů omezeno pouze svou představivostí.

Existuje však několik triků, které mnozí objevili, jak v Sims 4 udělat dobré domácí stavby a proměnit je v něco, co vypadá, jako by to navrhli profesionálové. Tyto triky zahrnují vše od jednoduché změny střechy až po způsoby, jak odemknout stovky nových předmětů.

VIDEO NA OBRAZOVCE DNE

10 platforem (úrovně podlaží)

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Jedna jednoduchá změna, která může dát jednoduchému domovu zcela nový vzhled, je platforma. To je další způsob, jak říci, že hráči mohou měnit úroveň různých oblastí svých domů Sims 4. Můžete k tomu použít nástroj pro zarovnání, ale pokud jej použijete na vnější stěnu, odstraní celou stěnu.

Chcete-li to obejít, potřebujete vytvořit místnost se stěnami jako obvykle nad oblastí, která má být zvednuta zvedněte podlahu do požadované výšky и odstranit vnitřní stěny. Hráči mohou zvýšit výšku na různé délky, aby vytvořili malé plošiny pro schody, jen nezapomeňte upravit výšku střechy, pokud je stavíte vyšší.

Zajímavé:  Jak přestavět vysokou školu v The Sims 4.

9 cheatů Moveobjects

10 tipů, jak se stát tvůrcem Pro Sims 4

Cheat Moveobjects zná mnoho hráčů, protože je jedním z nejpoužívanějších ve hře. Jednoduše řečeno, cheat na přesouvání objektů lze spustit otevřením příkazové nabídky (Command+Shift+C) a zadávání bb.moveobjects, což hráčům umožní umístěte předměty kamkoli ve hře. To znamená, že hráči mohou ignorovat předprogramované čtverce na podlahy a stěny a již se neomezují pouze na umístění předmětů určitým způsobem.

Řešení složitých budov v Sims 4jinak by to nepřipadalo v úvahu. Mějte to však na paměti takto umístěné předměty, nebudou fungovat, poslouží jako dekorace. Použijte jej tedy pro věci, jako je rám obrazu spíše než dveře.

8 Vyčistěte střechu

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Jedním z důležitých aspektů, pokud jde o stavby střech, díky nimž se mohou cítit mnohem profesionálněji, je vědět, kdy je rozdělit. Jedna celá část střechy často vede k tomu, že se různé části vzájemně překrývají nebo vypadají jednoduše a nudně.

Rozdělení dílu na sekce, který by jinak mohl být z jednoho kusu, umožňuje hráčům mít trochu větší kontrolu. Pokud se například protínají dvě střechy, délku koncového segmentu lze měnit, aby střecha nevypadala nepřirozeně v jejich unikátních sestavách Sims 4. Hráči mohou změnit pouze jednu stranu segmentu střechy podržením klávesy Shift a pohybem menších šipek.

Kód s plovoucími objekty 7

10 tipů, jak se stát tvůrcem Pro Sim 4

Aby tento cheat fungoval, bb.moveobjects Sims xnumxCheat hry musí být aktivní. I když se může zdát, že jde o totéž, není tomu tak. Pokud se jen pokusíte pomocí moveobjects umístit prvek, například výše uvedené klávesy, kamkoli na stůl, nebude to fungovat. Jednoduše proto, že tento cheat funguje pouze s orientačními body webu a ne s jinými objekty.

Proto, aby bylo možné něco na stůl kdekoli položit, musí to být plovoucí K tomu musí hráči zvednout předmět (Control+9) na výšku stolu. Nyní s povoleným pohybem objektů jej budou moci přesunout, kamkoli to potřebují, a ve výšce, kterou chtějí. Pak jednoduše přesuňte stůl zpět pod plovoucí objekt a voilá, objeví se na stole. Control+0 lze také použít ke snížení předmětů.

Zajímavé:  Jak upravit kvalitu fotoaparátu v Sims 4.

6 Odemkněte veškerý kariérní nábytek

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Jeden aspekt, který může být nepříjemný při zabudování Sims 4, je zákaz používání věcí spojených s určitými profesemi. Existuje několik jednoduchých předmětů, jako jsou židle k psacímu stolu, které jsou uzamčeny, pokud Simík nemá určitou kariéru a nedosáhl úrovně pro odemknutí.

Naštěstí existuje také cheat, který lze odemknout. všechny prvkytakhle, aby hráči mohli volně stavět s čím chtějí. Otevřete příkazovou nabídku a zadejte bb.ignoregameplayunlocksentitlementodemknout vše, co lze volně použít v jakékoli sestavě.

5 Zobrazte skryté objekty

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Zobrazit skryté objekty je další cheat Sims 4, podobně jako odemykání předmětů kariéry. Umožní přístup k blokovaným objektům, ale v tomto případě ano odemyká skryté objekty, které nejsou v nabídce konstrukce. Chcete-li to provést, otevřete nabídku příkazů a zadejte bb. showhiddenobjects, a tím přidáte celou sbírku položek, které dříve nebyly dostupné.

Některé se dokonce používají na komunitních pozemcích, jako jsou vodárenské věže, velké nápisy nebo dokonce celé vzorové domy, z nichž všechny se používají jako dekorace a dodávají komunitě přirozený pocit.

4 Zvětšení nebo zmenšení objektů

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Pomocí škálovacího cheatu Sims 4 hráči mohou změnit velikost objektů. Nicméně, stejně jako u pohyblivých předmětů, cokoli, co přesáhne svou běžnou velikost nebude správně fungovat. Toto je tedy určeno pouze pro položky, které budou čistě dekorativní. To je skvělá volba pro škálování věcí jako rostliny, koberce nebo dokonce nástěnné dekorace, které nejsou zcela vhodné do zamýšleného prostoru.

Protože tyto položky nemají pro Simíky žádný funkční účel, jejich zvětšení nebo zmenšení nebude mít žádná další omezení. Ke změně velikosti položky budou hráči muset použít závorky ([, ]).

3 podlahové krytiny na míru

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

I když se může zdát, že není třeba měnit podlahu, vzhledem k mnoha dostupným možnostem Sims 4, hráči mohou chtít změnit směr určitých panelů v určité oblasti nebo dokonce vytvořit vlastní vzor. Použitím více či méně klíčů (), hráči mohou otočit podlahu.

Zajímavé:  Jak postavit skryté dveře v The Sims 4.

Navíc s pomocí Control+F jim umožní vybrat pouze trojúhelníkovou část podlahykteré lze použít k vytvoření vlastních diamantových vzorů nebo čehokoli, s čím hráči mohou přijít, a kombinovat různé styly podlah novými způsoby. Díky tomu získáte méně omezení a více možností přizpůsobení podlahy.

2 Odkládací podvod

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Toto je velmi podobné cheatu na plovoucí předměty pro stoly, ale bude použito pro položky na policích, včetně polic na knihy nebo nástěnných skříní. Mnoho z těchto předmětů má otevřené prostory a nemají sloty pro nic, takže musí zůstat tak, jak jsou.

No, už ne, pomocí stejného cheatu s plovoucími předměty Sims 4 (Control+9) Hráči mohou umístit skříň nebo polici na zeď a poté pod ni umístit předmět na podlahu. Pak mohou přesuňte tento předmět po stěně, dokud dokonale nezapadne na polici.. Dává domovům pocit bydlení a zabraňuje tomu, aby se cítily prázdné.

1 Střešní okno

10 tipů, jak se stát profesionálním stavitelem Sims 4

Pokud jde o zastřešení, existuje mnoho triků, jak vytvořit čistší střechu, ale existuje také mnoho zajímavých návrhů, které mohou hráči využít. dělat, pokud jsou ochotni trochu experimentovat. Například hráči mohou vlastní poklopy segmentováním střechy a zmenšením jednotlivých sekcí.

Hráči budou muset použít poloviční sedlovou střechou a rozdělte jej na tři části. Pak budou muset snížit střední část a vytvořit další kus střešní krytiny, který bude konec. Prostřední zející část pak lze jednoduše proměnit v průhlednou střechu a hráči tak budou mít svůj vlastní poklop Sims 4.kterým mohou přidat trochu světla do každého domova.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»