News

Jak spustit The Sims 4 gbhfnre bez zástupce

Zen

Zen je obsahová platforma s aktuálními zprávami, videi a texty od oblíbených bloggerů. Každý den zde miliony lidí sledují obsah na různá témata: od her po cestování, od krásy po technologie. A chytré algoritmy doporučují publikace s ohledem na zájmy uživatelů

Vždy zde najdete to, co je pro vás to pravé: statisíce autorů sdílejí každý den příspěvky, články, videa a krátká videa. A chytré algoritmy přizpůsobí zdroj vašim zájmům

Jak spustit Sims 4 aneb Vše o spuštění «Sims»

«Jak spustit Sims 4?» — otázka, která trápí mnoho hráčů, kteří tolik čekali na vydání dalšího dílu oblíbeného simulátoru. Problémy se bohužel objevují poměrně často. Než se budeme zabývat naším tématem, řekněme si, proč k nim může dojít.

jak začít sims 4

Kořen zla

Žádný tvůrce nechce utrpět ztráty. Pro nikoho to není žádné tajemství. EA Games se proto rozhodli hráče trochu „zmást“ a vytvořit jakýsi ověřovací systém, který je nutí přemýšlet o tom, jak spustit Sims 4. Mluvíme o ověřování přes internet. Poněkud připomínající kontroly Microsoft Windows 7, ale na rozdíl od „systémových kontrol“ je mnohem obtížnější se s nimi vypořádat.

Kvůli nesprávné instalaci mohou také nastat problémy se spuštěním. Zpravidla se to děje na „pirátech“. Pokud se tedy rozhodnete hru nekoupit, ale stáhnout, pak se připravte na to, že dříve nebo později může být „zakryta měděnou pánví“. Zde jsou dva hlavní problémy, které mohou způsobit zprávu: „Sims 4: Nepodařilo se spustit hru.“ Nyní pojďme přijít na to, jak takovým překvapením předejít.

Zajímavé:  Kde jsou videa uložena v The Sims 4.

Legální uživatel

Ti, kteří kupují počítačové hry v obchodech, obvykle nepřemýšlejí o tom, jak spustit Sims 4. Jednoduše vloží disk a čekají, až operační systém udělá vše potřebné. Zda je to dobře nebo špatně, je na rozhodnutí každého jednotlivce. Pravda, i „právníci“ musí někdy tvrdě pracovat. Zejména pokud je v počítači zakázáno automatické spouštění. V tomto případě mnoho uživatelů začne panikařit. Není třeba se bát, že by systém instalaci nespustil sám – musíte ji spustit sami.

sims 4 jak začít s pirátstvím

Při spuštění systému Windows tedy vložte disk do počítače. Pokud je automatické spouštění zakázáno, počkejte, dokud počítač nedokončí čtení disku (šum bude tišší a méně), poté přejděte na „Tento počítač“. Zde najdete svůj disk v zařízeních. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek a klikněte na Otevřít. Abyste mohli Sims 4 spustit, nebo spíše nainstalovat, musíte najít soubor Origin.exe a dvakrát na něj kliknout. Poté počítač nainstaluje hračku a můžete snadno hrát spuštěním z plochy (vytvoří se zástupce).

«Pirátská» metoda

Existují však i jiné způsoby, jak pracovat se Sims 4. „Jak spustit pirátskou hru?“ — to je otázka, která zajímá mnoho uživatelů World Wide Web. Faktem je, že málokdo chce kupovat drahé hry, aniž by věděl, co jejich tvůrce nabízí. A poté, co se na internetu začaly objevovat recenze, že Sims 4 je „surová“ verze 3. části, mnoho lidí ztratilo veškerou chuť si pro ni jít do obchodu. Lidé proto začali stahovat a instalovat pirátské verze.

spustit sims 4 bez původu

Sims 4 můžete spustit bez původu pomocí „pirátské“ metody. Samozřejmě to není tak jednoduché jako předchozí, legální metoda, ale přesto je pravděpodobnost pádu hry minimalizována. Tyto verze obvykle obsahují „cracks“ — programy pro hackování hry. Pojďme si tedy promluvit na téma: «Sims 4: jak začít pirátskou hru.»

Zajímavé:  Jak se dívat očima Simíka v The Sims 4.

Vše začíná běžnou instalací. Když je hračka již v počítači, najděte pro ni „crack“ (zpravidla je součástí hry v archivu), zkopírujte z ní všechny soubory a vložte je do složky Sims 4 zvané bin. Vyplatí se také přidat „spustitelný“ soubor Sims4Launcher.

Nyní byste měli nainstalovat Origin a přihlásit se. Pamatujte, že pro hraní musí být vždy zapnutý. Nyní přepněte «Origin» do režimu offline a minimalizujte jej. Spusťte hru jako správce pomocí Sims4Launcher. To budete muset dělat vždy. Když se přihlásíte, v nastavení hry zrušte zaškrtnutí políček „Přístup k síti“, „Oznámení o síti“ a „automatické připojení“. Nezanedbávejte také „poskytování uživatelských informací“. Tímto zvláštním způsobem můžete spustit pirátskou hru.

sims 4 se nepodařilo spustit

Systém, sbohem!

Někdy však mají problémy se startem i „právníci“. Pokud byla instalace dokončena správně, ale hra se stále nespustí, má smysl zkontrolovat počítač na chyby a přítomnost potřebných ovladačů. Poměrně často můžete odpovědět na otázku: «Jak spustit Sims 4?» — krátké a jasné: «Stáhněte si všechny potřebné knihovny.» Pokud vám na počítači něco chybí, hračka vám to řekne sama. Zbývá pouze stáhnout potřebné knihovny a nainstalovat je do složky Windows System32. Poté budete muset restartovat počítač. Všechno by mělo fungovat.

Hra se také nemusí spustit kvůli nedostatku připojení k internetu. Chcete-li problém vyřešit, připojte se k síti, vypněte Origin na 15 minut a poté se znovu připojte ke svému účtu. Spusťte hru — vše by se mělo vrátit do normálu.

«Černá obrazovka smrti»

Poměrně častým problémem v The Sims 4 je černá obrazovka objevující se při spuštění. Lze to nazvat černou obrazovkou smrti, protože v tuto chvíli počítačová hračka „padá“. Chcete-li překonat takové „závady“, musíte nejprve odinstalovat Sims 4 a poté Origin. Po dokončení obou procesů restartujte počítač. Když se operační systém znovu spustí, nainstalujte nejprve Origin a poté The Sims. Spusťte hru a užívejte si hraní. Pokud nic z výše uvedeného nepomohlo, zkuste přeinstalovat systém Windows a nainstalovat všechny ovladače do počítače. Přeinstalace je obvykle způsob, jak se zbavit mnoha počítačových závad.

Zajímavé:  Jak ukončit konstrukční režim v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»