Rodina

Kde je vystěhovaná rodina v The Sims 4

Obecně je problém tento: při vytváření nové postavy je smazáno vše, co bylo vytvořeno před ní. co dělat?

Je třeba:
1. Načtěte hru do města (bez zadání rodiny, ale již přejděte na obrazovku města).
2. Vyberte prázdnou obytnou parcelu (dům, byt, prázdný pozemek).
3. Najděte tam tlačítko, které vám umožní vytvořit rodinu, do které se budete nastěhovat – a použít ho.
Nemůžete:
V hlavní nabídce (když je samotná hra již načtena, ale nedochází k žádnému ukládání), vyberte tlačítko „nová hra“ (v dřívějších verzích — „+“).

Průvodce rozdělováním a spojováním rodin

Pravděpodobně jste si již všimli, že nemůžete přesouvat Simíky mezi rodinami pomocí telefonu jako v The Sims 3.

В The Sims 4 Možnost „Spravovat rodiny“ vám dává příležitost změnit postavy, které již žijí nebo se chystají žít v kterémkoli ze světů.

Chcete-li otevřít nabídku správy rodiny, otevřete mapu a najděte ikonu „Spravovat rodiny“ vpravo nahoře. Tento panel obsahuje všechny vaše rodiny, ať už jde o postavy, které jste již hráli, nebo postavy, které jste ještě nehráli.

Klikněte na rodinu, kterou chcete změnit. Vyskočí panel s informacemi o této rodině, ve spodní části jsou 4 možnosti: „Upravit v editoru tvorby postavy“, „Přesunout rodinu do výkresu“, „Přesunout postavy mezi rodinami“ a „Odstranit rodinu“. Vyberte možnost „Přesunout postavy mezi rodinami“ (ikona se dvěma protilehlými šipkami).

Zajímavé:  Jak otevřít dveře pro rodinu v The Sims 4.

Z tohoto panelu voleb můžete odebrat znaky z rodiny nebo přidat znaky z jiných rodin. Můžete také vytvořit zcela novou rodinu kliknutím na postavu vlevo a výběrem akce „Vytvořit novou rodinu“ (ikona s postavou a plus).

Můžete také odstranit celou rodinu a sloučit ji s jinou. Nejprve přesuňte všechny postavy zleva doprava, poté musíte odpovědět na otázku, zda chcete prodat veškerý nábytek na levé straně nebo jej přesunout do společné rodiny. Vy rozhodnete!

To je celý návod, jak rozdělovat a spojovat rodiny. Bavte se, buďte kreativní a užijte si hru!

The Sims 4 [ ]

В The Sims 4 rodinná klenba je nahrazena galerií, která plní stejné funkce jako klenba. Galerie je stejná pro všechny hry a světy a rodiny v ní lze umístit do několika her a do několika světů. V galerii je pět rodin od Maxis/EA.

The Sims [ ]

Rodinné úložiště ve hře The Sims

Rodinné úložiště ve hře The Sims nacházející se v nabídce po stisknutí tlačítka „Vytvořit rodinu“ na panelu v horní části obrazovky (ikona zobrazuje rodinu). Úložiště je poměrně jednoduché a je to seznam rodin. U každé rodiny se zobrazí příjmení, ikona každého člena této rodiny, rozpočet a počet rodinných přátel. Hráč si tam může vybrat rodinu a usadit ji, nebo smazat.

Někteří členové rodiny nemohou být vystěhováni ze stávající rodiny.

Rodiny trezorů nelze kontaktovat ani kontaktovat telefonicky. K tomu se musí usadit ve městě, aby s nimi mohl navázat kontakt.

Ve zbývajících obytných městech vytvořených vývojáři hry nejsou žádné rodiny.

Rodina se nenačte

Schválené rozhodnutí

The Sims 4 nenačte rodiny. Při načítání to hodí na seznam měst. Zkusil jsem novou rodinu, podobná situace.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli
Zajímavé:  Jak přidat postavu do rodiny Sims 4.

Listopad 2016 — poslední úprava listopad 2016

Otestujte čistou hru přejmenováním složky The Sims 4 umístěné v C:Usersuser_nameDocumentsElectronic Arts (na cestě Mac: . Finder > Documents > Electronic Arts > The Sims 4), například The Sims 4_old. Spusťte hru (vytvoří se nová složka The Sims 4) a zkontrolujte, zda se chyba opakuje.

1) Chyba se již neopakovala, což znamená, že „viník“ je ve staré složce. Přesouvejte uložené a zásobníkové složky (domy, pokoje a Simíky uložené v knihovně), nejlépe jednu po druhé, a zkontrolujte chování hry. Udělejte totéž se složkou mods, ale zde doporučuji kontrolovat vždy jeden soubor. Tímto způsobem můžete zjistit „viníka“ této chyby a být schopni ji odstranit.

2) Po stažení čisté hry se chyba opakuje v původním stavu, klikněte pravým tlačítkem na hru a vyberte „obnovit“. Dále zkontrolujte hru a postupujte stejně jako v kroku 1

sims 4. každá nová rodina zmizí z města.

Schválené rozhodnutí

když založím novou rodinu a usadím ji ve městě, můžu si s ní hrát, pak když ve městě usadím jinou rodinu (jakékoli), tak první rodina z města zmizí a pozemek, na kterém byla usazena se zobrazí jako volné. pomozte mi vyřešit problém, už nevím, co mám dělat.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

@severeparadise, proto jsou města jako nová. Prostřednictvím hlavního menu můžete buď spustit novou hru (s CAS), nebo pokračovat v aktuální hře (pokud jste ji uložili, načtěte ji na obrazovku výběru města).

Přejděte do hry a v hlavním menu klikněte na „načíst hru“. Jak jsem již psal, měli byste tam mít 8 samostatných uložení.

Přidání k aktuálnímu uložení lze provést pouze prostřednictvím „Spravovat města“ > „vytvořit novou rodinu pro přesun“ (ikona vpravo dole). Nebo přidáním postav do aktuálních rodin — „Správa měst“ > „Editor rodiny“ (vpravo nahoře) > otevřete požadovanou rodinu v CAS a upravte.

Zajímavé:  Jak vyhnat Simíka z jeho rodiny v The Sims 4.

Nepracuji pro EA.

 • Označit jako nové
 • záložka
 • Přihlásit se
 • Pošlete e-mail příteli

Zavolejte FBI, je to buď maniak, nebo mimozemšťané

Win 10 x64 HP / i5-3550 / asus P8Z77-V LE / DDR3 2x8Gb 1600 MHz Corsair / GTX970 EVGA SSC ACX 2.0+ / SSD 250 GB Samsung 860 Evo +1.5 TB Seagate Barracuda + 3TB AeroCo / AeroCo V-9TB H Corsair TX650W / 23.8″ Philips 242V8A

The Sims 2 [ ]

Ve hře The Sims 2 Některé členy rodiny je možné vystěhovat pomocí příkazu „Najít bydlení“ (v novinách nebo na počítači). Poté je postava automaticky odeslána do úložiště.

Pokud existuje doplněk «Univerzita“, stěhovací univerzita pro teenagery je umístěna ve skladovací jednotce ve stejnojmenném kampusu.

Rodiny ve skladu nelze přesouvat z jednoho města do druhého. Rodiny ze skladu určitého města mohou být usazeny v místních (pohraničních) městech, jako je například Torzhok nebo Center.

Není možné kontaktovat postavy telefonem umístěným v trezoru. Tyto postavy však mohou být pozvány na návštěvu, když se postavy vrátí z práce nebo školy. Pokud existuje doplněk «Obchod“, znaky mohou být v adresáři zaměstnance.

 • Novoselsk
 • Kitezhgrad
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»