objektů

Jak najít předmět v The Sims 4

V The Sims 4 jsou chvíle, kdy předměty zmizí nebo je nelze najít. To se může stát kvůli chybám ve hře, zneužití objektu nebo selhání ukládání. Ale nepropadejte panice, protože ve většině případů lze problém vyřešit bez větších potíží.

Vyhledejte položku

Pokud položka chybí, první věc, kterou musíte udělat, je zkontrolovat její přítomnost ve vašem inventáři. Možná jste to tam omylem dali a zapomněli jste na to. Pokud předmět není ve vašem inventáři, vyplatí se zkontrolovat okolní místnosti nebo místa, kde jste jej mohli nechat.

Můžete také použít funkci vyhledávání, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Klikněte na ikonu lupy a zadejte název hledané položky. Pokud je v domě, pak by vám funkce vyhledávání měla pomoci jej rychle najít.

Restartování hry

Pokud položku nelze najít, měli byste zkusit restartovat hru. To může pomoci opravit chyby, ke kterým dojde v důsledku selhání ukládání nebo nesprávného použití objektu.

Je také možné, že jste položku omylem prodali nebo smazali. V takovém případě nepomůže restart hry a nalezené řešení bude záviset na konkrétních okolnostech.

Používání cheatů

Pokud nic jiného nepomůže, můžete použít herní cheaty. V The Sims 4 je několik cheatů, které vám mohou pomoci získat chybějící předměty.

Zadejte příkaz «bb.showhiddenobjects» do cheatového okna, abyste aktivovali skryté objekty. K nalezení chybějící položky použijte funkci vyhledávání. Pokud spadá do kategorie skrytých objektů, může být obnoven.

Závěr

Chybějící předměty jsou v The Sims 4 poměrně častým problémem. Může se to stát z mnoha důvodů, ale ve většině případů by to nemělo způsobit přílišné potíže. Prvním krokem je zkontrolovat přítomnost předmětu v inventáři nebo sousedních místnostech. Pokud to nepomůže, zkuste restartovat hru nebo pomocí cheatů obnovit chybějící položku.

  • Miminko 6,5 měsíce.. (+)
  • Počítač nezaznamenává zvuky na video/audio
  • Pokud Rusko převezme jednu ze zemí, které na to neustále žvatlají. přestane žvatlat ostatní?
  • Jak předpovídá chobotnice Paul remízy?
  • Ve snu jsem dal zlatý prsten své bývalé přítelkyni, proč?
  • Jaký je volební povyk ve vašem okrese?
Zajímavé:  Jak otevřít všechny zamčené položky v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»